Hoşgeldiniz!

Coentrao Videoları İzle

 Arda Turan, Coentrao'nun Şortunu İndirdi 00:14
Arda Turan, Coentrao'nun Şortunu İndirdi 104.994 izlenme - 3 yıl önce Atletico Madrid'in Real Madrid'i 1-0 yendiği maçta Arda Turan'ın bu hareketi güldürdü.
James Rodriguez & Coentrao'dan Senkronize taç atışı! 00:32
James Rodriguez & Coentrao'dan Senkronize taç atışı! 3.351 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid-Almeira karşılaşmasında Coentrao ile James Rodriguez'in aynı anda yaptıkları taç atışı sonrası ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Cristiano Ronaldo - Coentrao Muhabbeti 00:27
Cristiano Ronaldo - Coentrao Muhabbeti 2.491 izlenme - 2 yıl önce Güzel kardeşimiz Ronaldo, röportaj yaparken muhabirin Coentrao'yu "Konsentrao" şeklinde telafi etmesi sonucu olağanca şoparlığıyla, apaçiliğiyle de diyebiliriz, muhabiri düzeltiyor. Karşınızda Buca-Gediz'den kopup gelen Ronaldo...
Arda Turan Coentrao'nun Şortunu İndirmesi 00:14
Arda Turan Coentrao'nun Şortunu İndirmesi 2.047 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde moda rakibinin şortunu indirmek. Bu furyaya Arda'da takıldı. Atletico Madrid'in Real Madrid'i 1-0 yendiği maçta Arda Turan'ın bu hareketi güldürdü.
Ronaldo Gülme Krizine Girdi 00:32
Ronaldo Gülme Krizine Girdi 1.748 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in süperstarı Cristiano Ronaldo fotoğraf çektirmesi için takım arkadaşı Fabio Coentrao'yu tanıtımı yapılan arabanın yanına gönderdi ardından gülme krizi geçirdi.
Ronaldo'ya Bacak Arası 00:49
Ronaldo'ya Bacak Arası 343 izlenme - 5 ay önce Real Madrid'in yıldız ismi Cristiano Ronaldo, antrenmanda yapılan top kapma çalışmasında vatandaşı Fabio Coentrao'dan bacak arası yedi.
İplenmeyen Coentrao 02:14
İplenmeyen Coentrao 772 izlenme - 2 yıl önce Coentrao madrid taraftarının Ronaldo'ya gösterdiği ilgiden sıkılmış olacak ki oflayıp pufluyor.
Yıldız oyuncunun şok görüntüsü 00:20
Yıldız oyuncunun şok görüntüsü 163 izlenme - 5 ay önce Geçtiğimiz sezon Monaco'da forma giyen ve bu sezon Real MAdrid'e geri dönen Coentrao'nun antrenmanda verdiği görüntü herkesi şok etti!
Ronaldodan Christmas Mesajı 00:28
Ronaldodan Christmas Mesajı 608 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in yıldız isimleri Cristiano Ronaldo ve Fabio Coentrao Noel için bir mesaj gönderdiler. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Arda Turan, Coentrao'nun Şortunu İndirdi 00:14
Arda Turan, Coentrao'nun Şortunu İndirdi 614 izlenme - 3 yıl önce Atletico Madrid'in Real Madrid'i 1-0 Yendiği Maçta Arda Turan'ın Bu Hareketi Güldürdü.
Real Madrid İdmanında Güreş!... 00:47
Real Madrid İdmanında Güreş!... 449 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in son yapılan antremanında yardımcı antrenör ve Portekizli yıldız Fabio Coentrao böyle güreşti...
Kendini Kadroda Zanneden Coentrao 01:22
Kendini Kadroda Zanneden Coentrao 373 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in deplasmanda Espanyol ile oynadığı karşılaşma öncesi kendini kadroda bilen Coentrao gelip kulübeye oturuyor efendim. Teknik ekip ve oyunculara da bolca malzeme çıkıyor tabii.
Ronaldo'dan Coentrao'ya şok hareket 00:25
Ronaldo'dan Coentrao'ya şok hareket 275 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid antremanında Ronaldo takım arkadaşı Coentrao'ya şok bir hareket yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Coentrao'dan Efsane Bir Çalım! 00:25
Coentrao'dan Efsane Bir Çalım! 275 izlenme - 3 yıl önce Hazırlık Maçında Kamerun İle Karşı Karşıya Gelen Portekiz'de Real Madrid Forması Giyen Fabio Coentrao, Granadalı Allan Nyom'a Mükemmel Bir Çalım Attı.
Ronaldo'nun Yanında İplenmeyen Coentrao 02:06
Ronaldo'nun Yanında İplenmeyen Coentrao 180 izlenme - 3 yıl önce Coentrao Madrid Taraftarının Ronaldo'ya Gösterdiği İlgiden Sıkılmış Olacak Ki Oflayıp Pufluyor.
Kendini Kadroda Zanneden Coentrao 01:22
Kendini Kadroda Zanneden Coentrao 79 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid'in deplasmanda Espanyol ile oynadığı karşılaşma öncesi kendini kadroda bilen Coentrao gelip kulübeye oturuyor efendim. Teknik ekip ve oyunculara da bolca malzeme çıkıyor tabii.
James Rodriguez Ve Fabio Coentrao Aynı Anda Taç Kullandı (Real Madrid Vs Almeria) 00:27
James Rodriguez Ve Fabio Coentrao Aynı Anda Taç Kullandı (Real Madrid Vs Almeria) 34 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid-Almeira karşılaşmasında Coentrao ile James Rodriguez'in aynı anda yaptıkları taç atışı sonrası ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Yıldız Oyuncunun Şok Görüntüsü! 00:20
Yıldız Oyuncunun Şok Görüntüsü! 5 izlenme - 5 ay önce Geçtiğimiz sezon Monaco'da forma giyen ve bu sezon Real Madrid'e geri dönen Coentrao'nun antrenmanda verdiği görüntü herkesi şok etti!
Arda Turan, Coentrao'nun Şortunu İndirdi 00:14
Arda Turan, Coentrao'nun Şortunu İndirdi 37 izlenme - 3 yıl önce Arda Turan, Coentrao'nun Şortunu İndirdi
Ronaldo'dan Coentrao'ya şok hareket 00:25
Ronaldo'dan Coentrao'ya şok hareket 18 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid antremanında Ronaldo takım arkadaşı Coentrao'ya şok bir hareket yaptı.
Coentrao ve Arbeloa'nın ayak tenisi keyfi! 02:05
Coentrao ve Arbeloa'nın ayak tenisi keyfi! 16 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in iki yıldızı Alvaro Arbeloa ve Fabio Coentrao'nun ayak tenisi keyfi... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 İplenmeyen Coentrao 02:14
İplenmeyen Coentrao 15 izlenme - 3 yıl önce Coentrao Madrid Taraftarının Ronaldo'ya Gösterdiği İlgiden Sıkılmış Olacak Ki Oflayıp Pufluyor.
Cristiano and Coentrao İyi Yıllar Diledi 00:28
Cristiano and Coentrao İyi Yıllar Diledi 14 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in yıldız oyuncularından Cristiano Ronaldo ve Fabio Coentrao taraftarlarının noellerini kutladı.
Real Madrid İdmanında Güreş!... 00:31
Real Madrid İdmanında Güreş!... 8 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in son yapılan antremanında yardımcı antrenör ve Portekizli yıldız Fabio Coentrao böyle güreşti...