Hoşgeldiniz!

Çok Güzel Oldu Videoları

Çok Güzel İyi Oldu - Ramazan Özel 03:27
Çok Güzel İyi Oldu - Ramazan Özel 23.526 izlenme - 3 yıl önce Zamanında Kızılay Ptt'nin önünde türban olayını yorumlayan güzel arkadaşımızın diğer meseleler hakkındaki yorumlarını dinliyoruz.
Sexi Hatun 00:50
Sexi Hatun 844 izlenme - 4 yıl önce Çok Güzel Oldu
Senden Ayrılmak Degilde 05:16
Senden Ayrılmak Degilde 708 izlenme - 9 yıl önce senden ayrılmak degilde ne zoruma gidiyor biliyormsun
Sercan Çapaş... Nurgül İmece....harika Bi Düet 03:13
Sercan Çapaş... Nurgül İmece....harika Bi Düet 1.295 izlenme - 8 yıl önce çok güzel oldu kardeŞİm.................
Nihat Doğan - Vay Efendim Çok Güzel Oldu Remix 02:10
Nihat Doğan - Vay Efendim Çok Güzel Oldu Remix 243 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Nihat Doğan reyiz videosu ile karşınızdayız.. Adaya giden Nihat Doğan sağolsun her hafta bir malzeme çıkartıyor.. Bir arkadaşımızda bu malzemeleri derlemiş toplamış bölmüş çarpmış biçmiş ve ortaya çok güzel bir Nihat Doğan mix'i çıkmış... O zaman ne diyoruz 'vay efendim çok güzel oldu'
Meral Sezgin - İşte Bu Çok Güzel Oldu 04:43
Meral Sezgin - İşte Bu Çok Güzel Oldu 253 izlenme - 5 yıl önce
Meral Sezgin - İşte Bu Çok Güzel Oldu 04:43
Meral Sezgin - İşte Bu Çok Güzel Oldu 43 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşkla Vuracağım Çıkış Tarihi: 04.02.2009 Arabesk Şarkı Sözleri: Bitsin artık gönül derdim Gel bana gel güzelim Yıkalım tüm yasakları Bir çılgınlık edelim Benim için bir sen varsın Sende tanıdım aşkı Dünya gözümde değil ki Satmışım anasını Sen benimsin bende senin İşte bu işte bu Şimdi aşk zamanıdır İşte bu işte bu Ellerinde ellerim Gözlerinde gözlerim Al beni sev beni Sev beni öp beni Kendimizden geçelim Aah işte bu!