Hoşgeldiniz!

çok hızlı

Çizgi Film - Bus ve Spedy oyun parkında sayı küplerini kaydırıyor 04:24
Çizgi Film - Bus ve Spedy oyun parkında sayı küplerini kaydırıyor 44.178 izlenme - 2 yıl önce Spedy ve Bus Bebetürk te en iyi anlaşan iki arkadaş. Aynı zamanda her ikisininde meraklı ve oyuncu kişilikleri var. Bus okul otobüsü olduğu için sürekli çalışan bir arabadır ama spedy tam bir hobi arabasıdır bundan dolayıda herhangi bir işi olmayıp hep oyun oynayarak eğlenmektedir. Esasında onlar kahraman.Bebetürk takipçileri çok iyi bilir ki onlar her hafta farklı bir oto fuara gidip orada kendilerine arkadaş yaratmak için arabalar beğenirler. Beğendikleri arabaların özelliklerini birbirine anlatırlar. Eğer parçalara ayrılmış arabalar varsa hemen onu tamamllarlar. Tamamladıkları arabaları kendilerine arkadaş olarak görürler. Tabiki bu arkadaşlıklarını ölümsüzleştirmek için o anın fotoğrafını çektirirler. Boş vakitlerinde katıldıkları bu oto fuarlar esasında onların hayatta aldığı en büyük zevktir. Bu bölümde ise bir okul servisi sonrası bus oyun parkında sayı saymasını öğreniyor. Nasıl mı? Gelin hepbirlikte izleyelim.
Çizgi Film - Süpriz yumurtaları patlatmaca 06:37
Çizgi Film - Süpriz yumurtaları patlatmaca 35.396 izlenme - 2 yıl önce Haydi süpriz yumurta patlatmaca oynayalım. İçlerindeki hediyelere zarar vermeyelim. Görelim ne kadar süpriz hediye biriktirmişiz.
Çok Hızlı Kısa Bir Rap Demo By Memocan 00:31
Çok Hızlı Kısa Bir Rap Demo By Memocan 496 izlenme - 6 yıl önce çok hızlı kısa bir rap dj by_memocan gizli_yara_63
500 km/h Hızla Hiden Tren 00:42
500 km/h Hızla Hiden Tren 343 izlenme - 3 yıl önce Olay tabiki de Japonya'da geçiyor. Maglev model trenin deneme sürüşünde çekilmiş görüntüler.
Saatte 603 Kilometre Hızla Rekor Kıran Kurşun Tren 02:36
Saatte 603 Kilometre Hızla Rekor Kıran Kurşun Tren 226 izlenme - 2 yıl önce Central Japan Raiway tarafından Yamana ilindeki manyetik levitasyon hattında yapılan denemede saatte 603 kilometre hıza ulaşıldı. Maglev treni, 280 kilometre uzunluğundaki hattı yalnızca 40 dakikada kat etti. Japon yetkililer, güçlü elektromanyetik itme kuvvetiyle treni raylardan yaklaşık 10 milimetre havaya kaldıran raylı sistemi 2027 yılında Tokyo ve Nagoya arasında devreye sokmayı planlıyor.
Bağlamayı Son Hızda Çalmak 00:48
Bağlamayı Son Hızda Çalmak 156 izlenme - 2 yıl önce Bağlamada Nihavend Longa parçası çok hızlı bir biçimde çalınmış bu tür hızlar yapmak zordur bağlamada iyi çalmış .
Dünyanın En Hızlı Toması 00:37
Dünyanın En Hızlı Toması 203 izlenme - 3 yıl önce İnsanların üzerine bu hızda Toma sürmek emirden çok kin beslemek olsa gerek? Arkadaş bu nedir ya? Bu ne hız?
Manisa Milletvekili S. Özdağ - Devlet Çok Hızlı Çalışıyor! 00:43
Manisa Milletvekili S. Özdağ - Devlet Çok Hızlı Çalışıyor! 92 izlenme - 3 yıl önce akp manisa milletvekili selçuk özdağ, cnn türk’teki tarafsız bölge programında "türkiye'nin geldiği nokta"ya değinerek hayatını kaybeden insanlara çok hizlı ulaştıklarının altını çizdi ve adeta yüreğimize su serpti!..