Hoşgeldiniz!

çok sakat var

İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var 00:15
İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var 32.089 izlenme - 3 yıl önce Bir ki üçş dört beşaltığğğ. Tam altı kez iplenmeme, bu alanda bence bir rekor. Özellikle her cümlenin sonunda itinayla repliğini söylemesi. 6 seferde de farklı vurgularla, kah düşük ses tonu, kah yakınarak, kah el hareketleri ve vucuduyla öne çıkmaya çalışması ama her seferinde iplenmemesi... Çok haklısın iplenmeyen adam, çok sakat var. Not: Görüntü, tahminim üzre Beşiktaş'ın Asi Ruh isimli belgeselinden alınma, meraklısına.
Ezgi'ye Doğum Günü Kutlaması 01:13
Ezgi'ye Doğum Günü Kutlaması 2.625 izlenme - 3 yıl önce Bugün sitede bir "Ezgi doğum günü" videosu izledim. Bir ergen abla kendi kendine eglenmes, belki gafasini daatmis taam mi... Ona bi sozum yok, genctir, eglenecek tabi... yalniz bu videoda ki bahsi gecen ayni Ezgi mi bilmiyorum ama artik hangi ezgiyse, abiye dikkat etmesini tavsiye ederim. her an sevgilisine, ailesine baltayla dalma potansiyeli olan bi kardese benzettim. İbretle izliyoruz efenim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/134033/surrealizm-ezginin-dogum-gunu
İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var 00:15
İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var 1.186 izlenme - 4 yıl önce Bir ki üçş dört beşaltığğğ. Tam altı kez iplenmeme, bu alanda bence bir rekor. Özellikle her cümlenin sonunda itinayla repliğini söylemesi. 6 seferde de farklı vurgularla, kah düşük ses tonu, kah yakınarak, kah el hareketleri ve vucuduyla öne çıkmaya çalışması ama her seferinde iplenmemesi... Çok haklısın iplenmeyen adam, çok sakat var. Not: Görüntü, tahminim üzre Beşiktaş'ın Asi Ruh isimli belgeselinden alınma, meraklısına.
İplenmemezlik Rekoru Kıran Adam 00:24
İplenmemezlik Rekoru Kıran Adam 223 izlenme - 3 yıl önce Kimsenin keltoş yerinde olmak istemeyeceği bir durum. Bu kadar ısrar etmek de yersiz aslında ama neyse. Temiz yüzlüsün dostum.
İplenmeyen Adam - Modric Versiyon 00:19
İplenmeyen Adam - Modric Versiyon 190 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray maçı sonrası Sabri Reis'i iplemeyerek bizi ve Reis'i türlü dertlere gark eden Ronaldo artık ne derdi varsa Sabri'den önce Modric'i de iplememiş efendim. Sabri Versiyonu için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/113105/ronaldonun-mac-sonunda-sabriyi-iplemeyisi
iplenmeyen taraftar bizden çok sakat var 00:14
iplenmeyen taraftar bizden çok sakat var 320 izlenme - 7 yıl önce http//alperdrms.blogspot.com/