Hoşgeldiniz!

çökmek

Sonradan Fark Etmek 02:15
Sonradan Fark Etmek 6.577 izlenme - 3 yıl önce Yurdumun insanı yolda giderken köprünün yıkılmış olduğunu görür ve oradan geçmek için yaptıkları mücadele taktirimizi kazanır.. Fakat kamera ile çeken biri asıl köprünün yan tarafta olduğunu sonradan fark eder. Kameranın bu dikkatini alkışlıyoruz.
Ankara'da Podium AVM'nin Çatısı Çöktü! 01:06
Ankara'da Podium AVM'nin Çatısı Çöktü! 2.345 izlenme - 2 yıl önce Yenimahalle’de geçen Mart ayında hizmete giren Podium AVM’nin çatısı çöktü. Büyük korkuya neden olan olayın ardından AVM’nin boşaltıldı. Sağlık, itfaiye ve AFAD ekipleri de olay yerine sevk edildi. Çöken yerin vatandaşların yemek yediği bölüme yakın olduğu belirtildi. İlk gelen bilgilere göre çökme neticesinde 3 kişinin yaralandığı öğrenildi.
Survivor Yeşilçam - Sev Beni 03:11
Survivor Yeşilçam - Sev Beni 634 izlenme - 3 yıl önce 9 kadın ve 2 erkek Survivor formatından çok daha önceleri bir adada mahsur kalırsa neler olur? Tabii ki de aşk olur ne olacak efendim. Robinson Crusue'un Cuma ile yaşadıklarını hepimiz bilmekte ama açıklamak, kabullenmek istememekteyiz.
Anıtkabir'de İlginç Ülkücü Töreni 03:19
Anıtkabir'de İlginç Ülkücü Töreni 564 izlenme - 3 yıl önce Kendini ülkücü zanneden (zanneden diyorum cünkü ülkücülük islamiyete göre sekillendirilmis bir fikirdir yurt disina yerlesene kadar ülkücü topluluk icinde aktif olarak calismis birisi olarak söylüyorum bunu nasil ki polis taslayan teröristi ekmek almaya giden masum birisi olan gösteren komunistlikle alakasi olmayan ama kendini komunist sanan bir kesim varsa ülkücülügü bilmeyipte kendini ülkücü sananlar mutlaka var)bir grubun Anıtkabir'de ki töreni artık ayin mi, tören mi ben tam çözemedim.
Kaleciyi Etkisiz Hale Getiren Frikik Organizasyonu 00:21
Kaleciyi Etkisiz Hale Getiren Frikik Organizasyonu 472 izlenme - 2 yıl önce Avusturya 4. liginde oynanan maçta ilginç bir serbest vuruş organizasyonu denendi. Ancak bu ilginç deneme başarıya ulaşmadı.
Önce Ellerim Sonra Özür Dilerim! 01:09
Önce Ellerim Sonra Özür Dilerim! 280 izlenme - 2 yıl önce Taksim Meydanı'nda 2 İngiliz turiste tacizde bulunan ve yakalandıktan sonra diz çöküp İngilizce özür dileyen genç,affedilmeyince gözaltına alındı.Türk gençlerinde şöyle bir ön yargı var ; Abi bu yabancılar varya kıskanma filan yok bunlarda sevgiliside olsa git yapış dudaklara o kadar rahatlar merhaba diyosun on beş dakika sonra yataktasın.Birde her olayda konuyla alakası olmayan bir vatandaş çıkar ortaya ve bilir kişi edasında çevreye talimatlar verir,işte o abimizde hiç vakit kaybetmeden sahne alıyor ;Sapık bu sapık gördüm ben elledi,çıkarın bunu Taksim meydanında asalım.
Romanyalı Christian - Nihat Doğan Taklidi 01:47
Romanyalı Christian - Nihat Doğan Taklidi 287 izlenme - 3 yıl önce Türkçe olimpiyatlarına Romanya'dan katılan Christian Nihat Doğan taklidi yapıyor ve bu olaydan sonra Nihat Doğan'ın bir Dünya starı olduğuna kanaat getiriyoruz.
Yangının Arasından Çıkagelen Kedi 01:12
Yangının Arasından Çıkagelen Kedi 190 izlenme - 3 yıl önce İtfaiye ekibi yanan binayı söndürmek için köpükle suluyor fakat ıslanan ahşap ağırlığın da etkisiyle çökmeye yaklaşıyor o sırada çıkagelen kediyi izlemektesiniz.
Avcılarda Üst Geçit Çöktü ! 00:34
Avcılarda Üst Geçit Çöktü ! 164 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Avcılar’da E-5 üzerindeki üst geçit çöktü. İlk belirlemelere göre, olayda 2 kişi hayatını kaybetti. İddiaya göre, Avcılar’daki üst geçit, bir tankerin çarpması sonucu yıkıldı. Olayda, ilk belirlemelere göre 2 kişi hayatını kaybetti. Bölgeye çok sayıda sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. E-5 ise her iki yönden trafiğe kapatıldı.
Hadise'nin Kılıktan Kılığa Girdiği Penti Reklamı 00:33
Hadise'nin Kılıktan Kılığa Girdiği Penti Reklamı 232 izlenme - 3 yıl önce Efendim "Düm Tek Tek" şarkısıyla bizi Eurovision'da temsil eden Hadise, Penti reklamı için kılıktan kılığa girmiş. Marilyn Monroe görse diz çöküp tövbe ister. Lara Croft görse namaza başlar. İzleyelim efendim, ben bir şey demiyorum...
Ukrayna Polisi Diz Çöktü 00:23
Ukrayna Polisi Diz Çöktü 118 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna Polisi Diz Çöktü
Köprü Altında Kalamayan Kadın 00:48
Köprü Altında Kalamayan Kadın 103 izlenme - 3 yıl önce Videomuz uzakdoğudan. Günlerden bir gün, bir insan, sevimli bir insan ama lezzetli bir insan, güneşten korunmak için bir köprü altında beklemeye başlıyor. Ve bir kısım talihsiz olay, gelişiveriyor. İzliyoruz efendim.
Hz. Mehdi (as) zamanında belalar Şam’ın etrafında dolaşıp, Irak’ın üzerine çökecektir 01:21
Hz. Mehdi (as) zamanında belalar Şam’ın etrafında dolaşıp, Irak’ın üzerine çökecektir 10 izlenme - 2 yıl önce Hz. Mehdi (as) zamanında belalar Şam’ın etrafında dolaşıp, Irak’ın üzerine çökecektir.
Avcılar'da Üst Geçidin Çökmesi - Hastane - İstanbul 00:32
Avcılar'da Üst Geçidin Çökmesi - Hastane - İstanbul 18 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Avcılar'da D-100 kara yolundaki üst geçidin çökmesi sonucu yaralananlardan bazıları Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı...
Pkk Milleti Üzmek İstiyor, Neşeli Olacağız, Pkk’nın İstediklerinin Tam Aksini Yaparsak Moral Yönden 03:52
Pkk Milleti Üzmek İstiyor, Neşeli Olacağız, Pkk’nın İstediklerinin Tam Aksini Yaparsak Moral Yönden 1 izlenme - 1 yıl önce PKK milleti üzmek istiyor, neşeli olacağız, PKK’nın istediklerinin tam aksini yaparsak moral yönden çöker.