Hoşgeldiniz!

çölaşan

Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 44:14
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 1.283 izlenme - 3 yıl önce Dönemin Hürriyet gazetesi yazarı Emin Çölaşan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek'in, yıllardır gazete köşelerinden sürdürdükleri polemiğin yeni bir ayağı olarak, 29 Mart 2007'de TGRT Haber'de, Murat Odabaş ve Nuri Elibol'un sunuculuğunu üstlendiği "Ankara'nın Gündemi" adlı programda karşılaşmaları, döneminde çokça konuşulmuş ve izlenmiş bir olay olmuştu. Video paylaşım sitelerinin yeni yeni yaygınlaştığı bir dönemde yapıldığı ve aradan geçen 6 yılda internet üzerinde sıkılaşan sansür ve telif hakkı nedenlerinden dolayı, bu programın tam kaydı şu anda internet üzerinde bulunmamaktadır. Bu sebepten çeşitli platformlarda bölük pörçük paylaşılmış parçalardan bir derleme yapmaya çalıştım, bir nevi geniş özet olarak da düşünülebilir. Böyle bir karşılaşmadan gelecek kuşakların da bilgisinin olmasını ve politika/basın sahnemizdeki ünlülerimizi buna göre yargılamalarını ümit ediyorum. Not: Tartışmacılar hakkındaki düşünceniz ne olursa olsun, küfür ve hakaret etmek çok ayıptır, ayıptan ötesi dava nedenidir. Yorumlarınızda bunu dikkate alırsanız sevinirim. Sevgiler.
Hasan Mezarcı - Gökte Ararken Yerde Bulmak 02:59
Hasan Mezarcı - Gökte Ararken Yerde Bulmak 474 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam Hasan Mezarcı siyasette çok pis saçmalamış izliyoruz. Gökte arıyordum yerde buldum.
Hasan Mezarcı-Emin Çölaşan 02:59
Hasan Mezarcı-Emin Çölaşan 61 izlenme - 4 yıl önce Hasan Mezarcı Ve Emin Çölaşan Polemiği
Cirque De Zeymek Teaser 14 01:55
Cirque De Zeymek Teaser 14 121 izlenme - 7 yıl önce İşte Allah kahretsin ki kimisi hayata Gülüm Baltacıgil gibi zarif, mesafeli bir şekilde edepsiz, çaba göstermeksizin komik, ele avuca sığmaz bir şekilde dişi ve Playdoh oyun hamuru gibi en renklisinden bir yetenekle geliyor, daha bir de üstüne gözleri elanın en davetkarından oluyor... 2 yaşında Büyükada'da tanıştığım, 31 yaşımda da hergün dipdibe olmaksızın en yakınımda olmayı beceren bu Cirque Cambazı arkadaşımın Kasım ayından itibaren kıvrak oyunculuğuna da gösterilerde şahit olacaksınız.
Danıştay Belgeseli - 17 Mayıs 34:31
Danıştay Belgeseli - 17 Mayıs 31 izlenme - 3 yıl önce Ergenekon davası sonuçlandı ve sanıklar haklı veya haksız az veya çok cezalarını aldılar ne derece cezalar haklı bilemiyorum ama birde davanın merkezinde ki danıştay baskını gerçeği var izliyoruz.