Hoşgeldiniz!

Colin Furze

Go Kart Aracına Jet Motoru Takmak! 02:35
Go Kart Aracına Jet Motoru Takmak! 16.291 izlenme - 2 yıl önce Colin Furze'i daha önce jet motorunu bisiklete takması ile tanımıştık. Çılgın adam bu defa aynı işlemi Go Kart aracı için yaptı. Jet motoru ile havalı gözüken bu araç saatte 100km hıza ulaşabiliyor.
Kendine AT-ACT Walker Yapan Çılgın Mucit Colin Furze 03:45
Kendine AT-ACT Walker Yapan Çılgın Mucit Colin Furze 2.501 izlenme - 8 ay önce Çılgın icatlarıyla gönlümüze taht kuran en yaratıcı mucitlerinden Colin Furze bu defa kendine Star Wars'un 'AT-ACT Walker'ından yaptı. Devasa aletin içini de bir güze dizayn eden Colin kendini düşmanlarından korumanın yolunu biliyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eşek Gibi Uyandıran Yatak 04:44
Eşek Gibi Uyandıran Yatak 6.837 izlenme - 2 yıl önce Adam üşenmeden hayal ettiğim şeyi yapmış. Yatagı denediği videoyuda atacağım ama adminler ne zaman kabul eder bilemem en iyisi link atayım (https://www.youtube.com/watch?v=EVzn1pl4nlo). Birde adam çok sempatik değilmi yaa :))
Uzaktan Kumandalı Çöp Kovasını Görenlerin Kafası Karıştı 02:53
Uzaktan Kumandalı Çöp Kovasını Görenlerin Kafası Karıştı 960 izlenme - 1 yıl önce Sivri zekalı Colin Furze bu defa bir şaka videosu ile karşımızda. Uzaktan kumanda ile hareket edebilen çöp kovası yapan adamımız oyuncağını o mekan senin bu mekan benim gezdirdi.
Jet Motoru Go Kart Aracına Takılırsa? 02:35
Jet Motoru Go Kart Aracına Takılırsa? 1.233 izlenme - 2 yıl önce Çılgın mucit Colin Furze iş başında. Furze şimdi ise Go Kart hayranlarını bir hayli kıskandıracak bir çalışma ile karşımıza çıktı. Furze bir Go Kart aracının arka tarafına jet motoru monte etmiş. Saatte 100 km hıza ulaşabilen bu modifiyeli araç, dizel ve gazla çalışabiliyor. Ayrıca aracın özellikle gece çok havalı gözüktüğünü de belirtelim.
Ayakları Yerden Kesen Çılgın Mühendis Colin Furze'den Alet: Hoverbike 03:50
Ayakları Yerden Kesen Çılgın Mühendis Colin Furze'den Alet: Hoverbike 493 izlenme - 1 yıl önce Çılgın icatlarıyla tanıdığımız Colin Furze bu defa ayaklarını yerden kesen bir alet üretti. Çift pervaneli bir hoverbike üreten Furze'nin bu aleti sizce de biraz çılgınca değil mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 5 Bin Havai Fişek Aynı Anda Patlatılırsa 03:21
5 Bin Havai Fişek Aynı Anda Patlatılırsa 309 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada paylaştıklarıyla ünlenen Colin Furze 5000 havai fişeği aynı anda patlatarak inanılmaz bir görsel şölen oluşturdu.
Dünyanın En Hızlı Çarpışan Otosunu Yapan Adam 04:44
Dünyanın En Hızlı Çarpışan Otosunu Yapan Adam 42 izlenme - 4 ay önce Çılgın mucid Colin Furze karşımıza yine mutlu bir şekilde çıkıyor. Mutluluğunun sebebi ise geliştirdiği çarpışan otonun rekor kırması. İzliyoruz efendim.
Far Cry 4 gerçek oldu 02:50
Far Cry 4 gerçek oldu 266 izlenme - 3 yıl önce Çılgın mucit lakaplı İngiliz, Colin Furze başka bir icat ile karşımızda. Colin Furze bu sefer ise yeni satışa çıkan oyun Far Cry 4'te yer alan Tuk Tuk isimli aracın gerçek hayat versiyonunu tasarladı. Mucit, uzun uğraşları sonucunda 100-hp'lik Tuk Tuk'unu hayata geçirmeyi başardı. Yaklaşık 280 kg ağırlığındaki Tuk Tuk görenler tarafından bir hayli ilgiyle karşılaşacağı ise kesin.
Çılgın Mucit Colin Furze'den Sıra Dışı Kapı Zili Sistemi 04:28
Çılgın Mucit Colin Furze'den Sıra Dışı Kapı Zili Sistemi 105 izlenme - 1 yıl önce Yaptığı ilginç icatlarla tanıdığımız Colin Furze bu sefer bir kez daha sıra dışı bir icatla çıktı. Normal kapı zillerinden sıkılan Furze, kendine özgü tasarımıyla yepyeni kapı zili sistemleri yaptı.
Çılgın Mucit Colin Furze Bu Defa Kendisine Mad Max Tarzı Alevli Gitar Yaptı 02:19
Çılgın Mucit Colin Furze Bu Defa Kendisine Mad Max Tarzı Alevli Gitar Yaptı 114 izlenme - 1 yıl önce Çılgın icatlarıyla gönlümüzü fetheden Colin Furze bu defa kendisini Rock müziğe adadı. Mad Max'te de gördüğümüz alevli gitar tarzı bir gitar yapan adamımız ortalığı alevlere boğuyor.
Uyandırma Garantili Mekanizma 03:38
Uyandırma Garantili Mekanizma 105 izlenme - 1 yıl önce bugüne kadar benzer birçok saçma sapan proje gördüm ama en iyisi bu. çalışma mantığı kriko benzeri bişeyi yatağın kenarına bağlamış.saati kurduktan sonra zamanı geldiğinde matkap yardımıyla sizi yataktan yere atıyor.
Jet Bisiklet ile Uçuşa Geçen Eleman 02:30
Jet Bisiklet ile Uçuşa Geçen Eleman 81 izlenme - 3 yıl önce Colin Furze boş zamanlarında garajında çeşitli icatlar tasarlamaya çalışıyor. Bu icatlardan en dikkat çeken ve konuşulanı ise geliştirdiği Jet bisiklet. Bu bisiklet tüple çalışıyor. Gerçekten de bazı arabaların arkasında yazdığı gibi “Gazlı ve öfkeli” cümlesi bu konuyu açıklamaya yetiyor. Yorum sizin bakalım. İyi seyirler!