Hoşgeldiniz!

coma

GİZLİ GEÇİT / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 4 36:26
GİZLİ GEÇİT / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 4 493 izlenme - 9 ay önce The Coma'nın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Zengin Hikayesi , Tatlı Görselleri Ve Korku Unsurlarıyla The Coma Sizi Bilgisayar Başına Kitleyecek Nadide Yapımlardan Biri , Ben Oynarken Çok Eğlendim. Umarım Sizde İzlerken Keyif Alırsınız , İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Pablo Escobar'dan İspanyolcaya Giriş 101: Coma Mierda  00:36
Pablo Escobar'dan İspanyolcaya Giriş 101: Coma Mierda 518 izlenme - 11 ay önce Yeni sezonuna bir şey kalmadı diyebileceğimiz efsane dizi Narcos'dan daha öğrenecek çok şeyimiz var. İspanyolca bilgimiz Pablo Escobar sağolsun daha da genişleyecek gibi gözüküyor... Ülkemizde de sıkça kullanabileceğimi 'Coma Mierda'nın kullanım alanı da çok geniş. Sağolsun Pablo hepsini bir güzel açıklamış...
Guns N' Roses - Coma 10:14
Guns N' Roses - Coma 3.253 izlenme - 4 yıl önce
Acaba Katil Kim  / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 3 40:45
Acaba Katil Kim / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 3 240 izlenme - 9 ay önce The Coma'nın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Zengin Hikayesi , Tatlı Görselleri Ve Korku Unsurlarıyla The Coma Sizi Bilgisayar Başına Kitleyecek Nadide Yapımlardan Biri , Ben Oynarken Çok Eğlendim. Umarım Sizde İzlerken Keyif Alırsınız , İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Bu Bir Kabus Olmalı / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 1 40:18
Bu Bir Kabus Olmalı / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 1 185 izlenme - 9 ay önce The Coma'nın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Zengin Hikayesi , Tatlı Görselleri Ve Korku Unsurlarıyla The Coma Sizi Bilgisayar Başına Kitleyecek Nadide Yapımlardan Biri , Ben Oynarken Çok Eğlendim. Umarım Sizde İzlerken Keyif Alırsınız , İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Metin2 Takım Liderinin Periscope Yayını 08:20
Metin2 Takım Liderinin Periscope Yayını 552 izlenme - 1 yıl önce Metin2 oynayan tayfanın DeRiNDaRBe nickiyle bildiği Metin2'nin Takım lideri malum GM,SGM falan hepsinin üstünde olan ve forum yöneticisi de olan malum şahsın tipi bizleri çok şaşırttı.
SEN ŞİŞMAN VE GÖZLÜKLÜSÜN DOSTUM  / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 2 36:31
SEN ŞİŞMAN VE GÖZLÜKLÜSÜN DOSTUM / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 2 146 izlenme - 9 ay önce The Coma'nın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Zengin Hikayesi , Tatlı Görselleri Ve Korku Unsurlarıyla The Coma Sizi Bilgisayar Başına Kitleyecek Nadide Yapımlardan Biri , Ben Oynarken Çok Eğlendim. Umarım Sizde İzlerken Keyif Alırsınız , İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Coma White Marilyn Manson 04:24
Coma White Marilyn Manson 3.258 izlenme - 10 yıl önce müthiş bi parça marliyn manson eseri sweet dreams cover ından daha iyi bence parçanın sound u müthiş bide marliynın sesiyle birleşince çok güzel bişi ortaya çıkmış daha nediyim ki:D
Eleman Gidici Hocam / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 8 23:46
Eleman Gidici Hocam / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 8 105 izlenme - 8 ay önce The Coma'nın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Zengin Hikayesi , Tatlı Görselleri Ve Korku Unsurlarıyla The Coma Sizi Bilgisayar Başına Kitleyecek Nadide Yapımlardan Biri , Ben Oynarken Çok Eğlendim. Umarım Sizde İzlerken Keyif Alırsınız , İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Karartının Sırrı Çözülmek Üzere / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 7 32:11
Karartının Sırrı Çözülmek Üzere / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 7 95 izlenme - 8 ay önce The Coma'nın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Zengin Hikayesi , Tatlı Görselleri Ve Korku Unsurlarıyla The Coma Sizi Bilgisayar Başına Kitleyecek Nadide Yapımlardan Biri , Ben Oynarken Çok Eğlendim. Umarım Sizde İzlerken Keyif Alırsınız , İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
BUNLARIN HEPSİ BİR TUZAK / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 5 32:05
BUNLARIN HEPSİ BİR TUZAK / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 5 79 izlenme - 8 ay önce The Coma'nın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Zengin Hikayesi , Tatlı Görselleri Ve Korku Unsurlarıyla The Coma Sizi Bilgisayar Başına Kitleyecek Nadide Yapımlardan Biri , Ben Oynarken Çok Eğlendim. Umarım Sizde İzlerken Keyif Alırsınız , İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Personal Jesus Marilyn Manson 03:32
Personal Jesus Marilyn Manson 2.208 izlenme - 10 yıl önce yine müthiş bi cover(izleceğiniz clip korku şiddet erotik 18 yaş herşeyi içeriyo:D)gennel izleyici:D
ŞEYTANLA ANLAŞMA / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 6 25:29
ŞEYTANLA ANLAŞMA / The Coma : Türkçe Oynanış - Bölüm 6 68 izlenme - 8 ay önce The Coma'nın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Zengin Hikayesi , Tatlı Görselleri Ve Korku Unsurlarıyla The Coma Sizi Bilgisayar Başına Kitleyecek Nadide Yapımlardan Biri , Ben Oynarken Çok Eğlendim. Umarım Sizde İzlerken Keyif Alırsınız , İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Marilyn Manson - Coma White Acoustic With Lyrics 05:35
Marilyn Manson - Coma White Acoustic With Lyrics 424 izlenme - 6 yıl önce
Marilyn Manson - Coma White 04:22
Marilyn Manson - Coma White 169 izlenme - 2 yıl önce En beğendiğim rocker Marilyn Manson, en sevdiğim albümü Mechanical Animals ve en kıyak şarkısı da kanımca Coma White. 1998 sonbaharını sağlam şarkılarla şenlendiren Marilyn hakkında bir şey demeyeceğim aslında. Çünkü adam hep dünyanın en güzel karılarını yedi. Ağzından “Üf üf oğlum biliyo musun, Marilyn kaburgalarını aldırmış yea, iskelet koleksiyonu varmış herifin piuvvvv…” söylemi çıkanların götüne acı biber sürmeye de gerek yok kanımca, gereksizler. Ne anlatıyorum ne saçmalıyorum farkında değilim. Rock’n coke kafasındayım agalar; mazur görünüz…
Apocalyptica - Coma 06:55
Apocalyptica - Coma 122 izlenme - 2 yıl önce Finlandiya'lı dört arkadaşın kurduğu grubun Cult albümünün bir parçasıdır. Metallica yorumlarından bile daha güzeldir.
Issues - Coma 02:55
Issues - Coma 89 izlenme - 1 yıl önce Issues - COMA (Official Music Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Everybody needs lovin’ sometimes Physical emotion alright babe To see your face light up Would give me nothing but bliss And when I start showing off I never know how to quit Say something I’m not giving up on you I’ll stay as long as I need to I wanna be all you think about Anything and everything you dream about As if I had it all figured out I wanna be the one you can’t breathe without It might be hard to play it cool Cause I know that’s not what gentlemen do When I’m hurting just to know you’re fighting Listen to me reminiscing and let love guide you Say something I’ve got a lot to lose Odds say that you’re not gonna pull through I wanna be all you think about Anything and everything you dream about As if I had it all figured out I wanna be the one you can’t breathe without If you could open your eyes I don’t know where you are In your mind but listen to your soul Trying to find its way back to your heart From the car to the ER Just think of me and pull yourself back to creation I wanna be all you think about Anything and everything you dream about As if I had it all figured out I wanna be the one you can’t breathe without If you could open your eyes Directed by Dillon Novak
Muse - Coma 03:36
Muse - Coma 311 izlenme - 4 yıl önce
Marilyn Manson Coma Black 05:50
Marilyn Manson Coma Black 181 izlenme - 6 yıl önce marilyn manson coma black
Twothirds - Glimmer (Feat. Coma) 06:41
Twothirds - Glimmer (Feat. Coma) 36 izlenme - 5 yıl önce TwoThirds - Glimmer (Feat. CoMa)
Guns N' Roses - Coma 10:14
Guns N' Roses - Coma 9 izlenme - 10 ay önce Guns N' Roses - Coma Şarkı Sözleri: Hey you caught me in a coma And I don't think I wanna Ever come back to this... world again Kinda like it in a coma 'Cause no one's ever gonna Oh, make me come back to this... world again Now I feel as if I'm floating away I can't feel all the pressure and I like it this way But my body's callin' My body's callin' Won't ya come back to this... world again Suspended deep in a sea of black I've got the light at the end I've got the bones on the mast Well, I've gone sailin', I've gone sailin' I could leave so easily While friends are calling back to me I said they're They're leaving it all up to me When all I needed was clarity An someone to tell me what the fuck is going on Goddamn it! Slippin' farther an farther away It's a miricle how long we can stay In a world our minds created In a world that's full of shit Help me Help me Help me Help me Bastard Please understand me I'm climbin' through the wreckage of all my twisted dreams But this cheap investigation just can't stifle all my screams And I'm waitin' at the crossroads Waiting for you Waiting for you Where are you? No one's gonna bother me anymore No one's gonna mess with my head no more I can't understand what all the fightin's for But it's so nice here down off the shore I wish you could see this 'cause there's nothing to see It's peaceful here and it's fine with me Not like the world where I used to live I never really wanted to live Zap him again Zap the son of a bitch again Ya live your life like it's a coma So won't you tell me why we'd wanna With all the reasons you give it's It's kinda hard to believe But who am I to tell you that I've seen Any reason why you should stay Maybe we'd be better off without you anyway You got a one way ticket On your last chance ride Gotta one way ticket To your suicide Gotta one way ticket An there's no way out alive An all this crass communication That has left you in the cold Isn't much for consolation When you feel so weak and old But if home is where the heart is Then there's stories to be told No you don't need a doctor No one else can heal your soul Got your mind in submission Got your life on the line But nobody pulled the trigger They just stepped aside They be down by the water While you watch 'em waving goodbye They be callin' in the morning They be hangin' on the phone They be waiting for an answer But you know nobody's home And when the bell's stopped ringing It was nobody's fault but your own There were always ample warnings There were always subtle signs And you would have seen it comin' But we gave you too much time And when you said that no one's listening Why'd your best friend drop a dime Sometimes we get so tired of waiting For a way to spend our time An "It's so easy" to be social "It's so easy" to be cool Yeah it's easy to be hungry When you ain't got shit to lose And I wish that I could help you With what you hope to find But I'm still out here waiting Watching reruns of my life When you reach the point of breaking Know it's gonna take some time To heal the broken memories That another man would need Just to survive
Coma - The Birdgirl 04:49
Coma - The Birdgirl 28 izlenme - 3 yıl önce Alternatif Rock Music Şarkı Sözleri Daha Sonra Eklenecektir. Daha fazla alternatif rock müzik için: http://www.izlesene.com/iz/alternativerock
Essay & Coma - Deceptive 06:16
Essay & Coma - Deceptive 13 izlenme - 3 yıl önce Such a great tune by Essáy featuring CoMa. Download it for free on Essáys soundcloud page. Download Essáy & CoMa - Deceptive here http://soundcloud.com/e...
The Smiths - Girlfriend In A Coma 02:17
The Smiths - Girlfriend In A Coma 1 izlenme - 8 ay önce Şarkı Sözleri: Girlfriend in a coma, I know I know - it's serious Girlfriend in a coma, I know I know - it's really serious There were times When I could Have 'murdered' her (but, you know, I would hate Anything to happen to her) NO, I DON'T WANT TO SEE HER Do you really think She'll pull through? Girlfriend in a coma, I know I know - it's serious There were times when I could Have 'strangled' her (but, you know, I would hate Anything to happen to her) WOULD YOU PLEASE LET ME SEE HER! Do you really think She'll pull through? Let me whisper my last goodbyes