Hoşgeldiniz!

çomak

çomak besicilik yem saati 06:13
çomak besicilik yem saati 12.994 izlenme - 6 yıl önce çomak besicilikte akşam yem dağıtımı
Çomak Köyü Besni Adıyaman 02:00
Çomak Köyü Besni Adıyaman 4.294 izlenme - 5 yıl önce sedattan halay showw..
Çomak Köyü 05:51
Çomak Köyü 1.316 izlenme - 6 yıl önce comak koyu
Çomak Köyü Besni Adıyaman 02:00
Çomak Köyü Besni Adıyaman 1.796 izlenme - 5 yıl önce
Yılanın İnine Çomak Sokmak 01:49
Yılanın İnine Çomak Sokmak 240 izlenme - 1 yıl önce Yılanların öbek öbek toplandığı çiftleşme partisine çomak sokan abi, yılanların özel hayatına müdahale ettiğinizde ne olacağını göstermiş.
Ali Çomak Asker Gecesi 03:26
Ali Çomak Asker Gecesi 437 izlenme - 5 yıl önce taşyayla köyü / bucak / burdur
Çelik Çomak 04:22
Çelik Çomak 137 izlenme - 1 yıl önce Çelik çomak oyununun kısa bir belgeseli gözüme ilişti, sizinle paylaşmak istedim sayın site ahalisi fakat benim mahallemde oynadığım ve adına çelik çomak dediğim oyun biraz daha farklıydı şöyleki: Oyunu oynayacak herkesin bir çomağı olurdu bu çomaklar 60-70 cm ele gelen çomaklardır. Ayrıca bir tane de 15-20cm uzunluğunda bir çomak olurdu. Oyunu oynayan herkes bir çember yapacak şekilde yerleşirdi ve herkes kendine içine girebileceği kadan bir çember çizerdi. ebe olan arkadaş ufak olan çomağı eline atar ve sıradan o çomağı diğer arkadaşlarına atardı, çomağı attığı kişide elindeki büyük çomakla bu küçük çomağa vurmaya çalışırdı. üç hak vardı vuramazsan ebesin, vurursa eğer ebe hemen koşup almaya çalışırdı o küçük çomağı, ama çomağa vuran kişi kendi çomağını kullanarak, küçük çomağın dibine girerek uzaklaştırırdı, çünkü diğer arkadaşları ebenin çemberini kendi çomaklarıyla kazmakla meşkuldü, bazı pisliklerde evlerinden kazma getirip yaparlardı bu işi ama bunu ebeye çaktırmadan yaparlardı, kazmalarının nedeni ise ebeyi oyundan atmak, oyundan atılmamak için ebe küçük çomağı alıp kendi çemberine girmeli ya da, küçük çomağı atarak çemberine sokmalı vs vs. ebenin oyundan atılma şartı ise ebenin kazılan çemberindeki deliğe o küçük çomak sokulurdu eğer tamamen girebiliyorsa ebe oyundan atılırdı, bazı mahalleler pisleşerek ebeyi o çomağa otuttururlardı ayrıca. herneyse bizim çelik çomağımızda böyleydi, iyi seyirler efenim.
Abdurahman Boztaş - Biz Fırıldak Değiliz 01:29
Abdurahman Boztaş - Biz Fırıldak Değiliz 186 izlenme - 1 yıl önce Adana bağımsız milletvekili adayımız geliyor. Bu tekere çokmak sokmayın. O fırıldak değil. Opdurahman Boztaş
Abdurrahman Boztaş - Biz Fırıldak Değiliz - Part 2 02:41
Abdurrahman Boztaş - Biz Fırıldak Değiliz - Part 2 215 izlenme - 2 yıl önce "Biz fırıldak değiliz, bu tekere çomak sokmayın" sloganları ile milletvekili adayı olan ama ne yazıkki seçilemeyen abimiz bu sefer Belediye Başkanlığı için daha büyük koz oynuyor ve kendini Recep İvedik'le yarıştırıyor.
Sedattan Dilan Showw.. 02:00
Sedattan Dilan Showw.. 206 izlenme - 5 yıl önce çomak köyü besni adıyaman
yusuf kenan  osman yan bağlama.. 02:00
yusuf kenan osman yan bağlama.. 196 izlenme - 5 yıl önce çomak köyü besni adıyaman
Özcan Bye Bye Yap Anneye 00:10
Özcan Bye Bye Yap Anneye 146 izlenme - 2 yıl önce Bir arkadaşımın eski kasetlerini karıştırırken bulduğu video.Bye bye yapmak istenirken yanlışlıkla o hareketi yapması ve dahasında gelen annenin kopartan şaşırması.
Ümit Çomak Gelme Artık 05:06
Ümit Çomak Gelme Artık 98 izlenme - 2 yıl önce Söz Müzik : Ümit Çomak Seslendirme : Murat Eskihoran istemem Gelme Artık seninle Kavuşmamız,bir Hayal Oldu Artık, anılarda Gizlisin,bırakta Öyle Kalsın. belli Ki Kaderimiz,birlikte Yazılmamış, zorlamaya Gerek Yok,bırakta Böyle Kalsın. birgece Habersizce,çekip Gitmiştin Ya Sen, ne Bir Söz Ne Bir Veda,hiçbirşey Söylemeden, ayrılık Acısını,yaşattın Bile Bile, düşünmedin Halimi,gidersem Ne Olur Diye. bekledim Hep Bekledim,özledim Çok Özledim, yollarını Gözledim,istemem Gelme Artık. (istemem Sevme Artık,sevemem Gelme Artık) 29 Eylül 2012
Çomakların Gururu 08:30
Çomakların Gururu 335 izlenme - 8 yıl önce düğünden bir kesit ama ne kesit dayım herkesi costuruyor
Parola: Obdıraman Bostaş 02:17
Parola: Obdıraman Bostaş 87 izlenme - 2 yıl önce Genel - Yerel Seçim hiç farketmez. O her göreve talip. Şaka değil, Fake değil.. 1 gerçek! Eşeğiyle meclise koşan insan! Obdıraman Bostaş! "alkislarlayasiyorum.com" siyasetin farklı renklerini seven site.
haytaların eyüp 04:51
haytaların eyüp 181 izlenme - 8 yıl önce işte gögzetinden bir yetenek daha
Eren Çomak Show 01:03
Eren Çomak Show 63 izlenme - 4 yıl önce yoruma açık
Bıkmadım Bıkmam 04:30
Bıkmadım Bıkmam 32 izlenme - 2 yıl önce Söz Müzik : Ümit Çomak 532 478 96 90 Seslendirme : Murat Eskihoran
EŞQİM EŞQİM ( TÜRKCE) 04:23
EŞQİM EŞQİM ( TÜRKCE) 15 izlenme - 2 yıl önce SÖZ/MÜZİK:Ümit ÇOMAK SESLENDİREN:Murat ESKİHORAN