Hoşgeldiniz!

Çomak Videoları İzle

Feleğin Çarkına Sokan Dayı 00:12
Feleğin Çarkına Sokan Dayı 2.977 izlenme - 7 ay önce Cem Karaca'nın meşhur şarkısı ıslak ıslakı seslendiren sokak sanatçısı gence büyük bir iştahla eşlik eden dayıyı izliyoruz.
çomak besicilik yem saati 06:13
çomak besicilik yem saati 13.508 izlenme - 6 yıl önce çomak besicilikte akşam yem dağıtımı
Çomak Köyü Besni Adıyaman 02:00
Çomak Köyü Besni Adıyaman 4.407 izlenme - 6 yıl önce sedattan halay showw..
Çomak Köyü 05:51
Çomak Köyü 1.368 izlenme - 7 yıl önce comak koyu
Çomak Köyü Besni Adıyaman 02:00
Çomak Köyü Besni Adıyaman 1.830 izlenme - 6 yıl önce
Feleğin Çarkına Çomak Sokan Dayı 00:12
Feleğin Çarkına Çomak Sokan Dayı 105 izlenme - 7 ay önce Bugüne kadar kimse felegin çarkına bu kadar güzel çomak sokmamıştı Gecenin nemi mi düşmüş gözlerine Ne olur ıslak ıslak bakma öyle Saçını dök sineme derdini söyle Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle...
Çelik Çomak 04:22
Çelik Çomak 212 izlenme - 2 yıl önce Çelik çomak oyununun kısa bir belgeseli gözüme ilişti, sizinle paylaşmak istedim sayın site ahalisi fakat benim mahallemde oynadığım ve adına çelik çomak dediğim oyun biraz daha farklıydı şöyleki: Oyunu oynayacak herkesin bir çomağı olurdu bu çomaklar 60-70 cm ele gelen çomaklardır. Ayrıca bir tane de 15-20cm uzunluğunda bir çomak olurdu. Oyunu oynayan herkes bir çember yapacak şekilde yerleşirdi ve herkes kendine içine girebileceği kadan bir çember çizerdi. ebe olan arkadaş ufak olan çomağı eline atar ve sıradan o çomağı diğer arkadaşlarına atardı, çomağı attığı kişide elindeki büyük çomakla bu küçük çomağa vurmaya çalışırdı. üç hak vardı vuramazsan ebesin, vurursa eğer ebe hemen koşup almaya çalışırdı o küçük çomağı, ama çomağa vuran kişi kendi çomağını kullanarak, küçük çomağın dibine girerek uzaklaştırırdı, çünkü diğer arkadaşları ebenin çemberini kendi çomaklarıyla kazmakla meşkuldü, bazı pisliklerde evlerinden kazma getirip yaparlardı bu işi ama bunu ebeye çaktırmadan yaparlardı, kazmalarının nedeni ise ebeyi oyundan atmak, oyundan atılmamak için ebe küçük çomağı alıp kendi çemberine girmeli ya da, küçük çomağı atarak çemberine sokmalı vs vs. ebenin oyundan atılma şartı ise ebenin kazılan çemberindeki deliğe o küçük çomak sokulurdu eğer tamamen girebiliyorsa ebe oyundan atılırdı, bazı mahalleler pisleşerek ebeyi o çomağa otuttururlardı ayrıca. herneyse bizim çelik çomağımızda böyleydi, iyi seyirler efenim.
Yılanın İnine Çomak Sokmak 01:49
Yılanın İnine Çomak Sokmak 275 izlenme - 2 yıl önce Yılanların öbek öbek toplandığı çiftleşme partisine çomak sokan abi, yılanların özel hayatına müdahale ettiğinizde ne olacağını göstermiş.
Ali Çomak Asker Gecesi 03:26
Ali Çomak Asker Gecesi 453 izlenme - 5 yıl önce taşyayla köyü / bucak / burdur
Abdurahman Boztaş - Biz Fırıldak Değiliz 01:29
Abdurahman Boztaş - Biz Fırıldak Değiliz 275 izlenme - 2 yıl önce Adana bağımsız milletvekili adayımız geliyor. Bu tekere çokmak sokmayın. O fırıldak değil. Opdurahman Boztaş
Abdurrahman Boztaş - Biz Fırıldak Değiliz - Part 2 02:41
Abdurrahman Boztaş - Biz Fırıldak Değiliz - Part 2 254 izlenme - 2 yıl önce "Biz fırıldak değiliz, bu tekere çomak sokmayın" sloganları ile milletvekili adayı olan ama ne yazıkki seçilemeyen abimiz bu sefer Belediye Başkanlığı için daha büyük koz oynuyor ve kendini Recep İvedik'le yarıştırıyor.
Özcan Bye Bye Yap Anneye 00:10
Özcan Bye Bye Yap Anneye 186 izlenme - 2 yıl önce Bir arkadaşımın eski kasetlerini karıştırırken bulduğu video.Bye bye yapmak istenirken yanlışlıkla o hareketi yapması ve dahasında gelen annenin kopartan şaşırması.
Sedattan Dilan Showw.. 02:00
Sedattan Dilan Showw.. 207 izlenme - 6 yıl önce çomak köyü besni adıyaman
Yusuf Kenan  Osman Yan Bağlama.. 02:00
Yusuf Kenan Osman Yan Bağlama.. 199 izlenme - 6 yıl önce çomak köyü besni adıyaman
Çomakların Gururu 08:30
Çomakların Gururu 339 izlenme - 9 yıl önce düğünden bir kesit ama ne kesit dayım herkesi costuruyor
Ümit Çomak Gelme Artık 05:06
Ümit Çomak Gelme Artık 99 izlenme - 3 yıl önce Söz Müzik : Ümit Çomak Seslendirme : Murat Eskihoran istemem Gelme Artık seninle Kavuşmamız,bir Hayal Oldu Artık, anılarda Gizlisin,bırakta Öyle Kalsın. belli Ki Kaderimiz,birlikte Yazılmamış, zorlamaya Gerek Yok,bırakta Böyle Kalsın. birgece Habersizce,çekip Gitmiştin Ya Sen, ne Bir Söz Ne Bir Veda,hiçbirşey Söylemeden, ayrılık Acısını,yaşattın Bile Bile, düşünmedin Halimi,gidersem Ne Olur Diye. bekledim Hep Bekledim,özledim Çok Özledim, yollarını Gözledim,istemem Gelme Artık. (istemem Sevme Artık,sevemem Gelme Artık) 29 Eylül 2012
Parola: Obdıraman Bostaş 02:17
Parola: Obdıraman Bostaş 103 izlenme - 2 yıl önce Genel - Yerel Seçim hiç farketmez. O her göreve talip. Şaka değil, Fake değil.. 1 gerçek! Eşeğiyle meclise koşan insan! Obdıraman Bostaş! "alkislarlayasiyorum.com" siyasetin farklı renklerini seven site.
Haytaların Eyüp 04:51
Haytaların Eyüp 182 izlenme - 9 yıl önce işte gögzetinden bir yetenek daha
Eren Çomak Show 01:03
Eren Çomak Show 64 izlenme - 5 yıl önce yoruma açık
Bıkmadım Bıkmam 04:30
Bıkmadım Bıkmam 33 izlenme - 3 yıl önce Söz Müzik : Ümit Çomak 532 478 96 90 Seslendirme : Murat Eskihoran
Eşqim Eşqim ( Türkce) 04:23
Eşqim Eşqim ( Türkce) 15 izlenme - 3 yıl önce SÖZ/MÜZİK:Ümit ÇOMAK SESLENDİREN:Murat ESKİHORAN