Hoşgeldiniz!

comandante

comandante  che guevara 04:43
comandante che guevara 12.478 izlenme - 8 yıl önce comandante che guevara
hasta siempre comandante che 04:12
hasta siempre comandante che 4.632 izlenme - 5 yıl önce che belgeseli
Nathalie Cardone - Comandante Che Guevara Hasta Siempre 05:00
Nathalie Cardone - Comandante Che Guevara Hasta Siempre 1.262 izlenme - 1 yıl önce Nathalie Cardone Fransız sinema oyuncusu ve şarkıcıdır. Bir dönemin aktif devrimcilerinden de olan Cardone, maddi ve manevi iflasın eşiğinde iken "Hasta Siempre" adlı şarkıyı yeniden düzenleyerek büyük bir çıkış yapar. Keyifli dinlemeler. Senin cesaretinin güneşinin ölüme set çektiği tarihin doruklarından beri seni sevmeyi öğrendik İşte tam burada senin sevgili duruşunun duruluğu ve içtenliği komutan che guevara Gülüşündeki ışıkla baharın güneşlerini yanına alarak meltemleri yakarak geliyorsun bayrağı yükseltmek için İşte tam burada senin sevgili duruşunun duruluğu ve içtenliği komutan che guevara Senin devrim aşkın seni yeni hedeflere sürüklüyor orada senin özgürlük veren güçlü kollarına gerek var.
Comandante 04:17
Comandante 11.489 izlenme - 10 yıl önce Che Guevara'nin elimdeki en sevidğim resimleriyle bir movie hazırladım Umarım beğenirsiniz.
nathalie cardone comandante che guevara hasta siempre 05:00
nathalie cardone comandante che guevara hasta siempre 4.130 izlenme - 5 yıl önce
hasta siempre comandante classico latino 04:15
hasta siempre comandante classico latino 3.540 izlenme - 5 yıl önce .
Various Artists - Comandante Che Guevara 03:29
Various Artists - Comandante Che Guevara 2.229 izlenme - 5 yıl önce
Nathalie Cardone - Hasta Siempre Comandante 04:43
Nathalie Cardone - Hasta Siempre Comandante 552 izlenme - 1 yıl önce 1965'te Carlos Pueblo tarafından yazılmış, Bueno Vista Social Club tarafından bestelenmiştir. Bir çok şarkıcı ve grubun söylediği Che Guevera'nın anısına yazılmıştır. Küba`nın Guantanamera ve Chan Chan ile birlikte en tanınmış şarkılarındandır. Türkçe anlamı sonsuza dek demektir. Yüzlerce versiyonu olan, efsane bir şarkıdır...
Joan Baez - Hasta Siempre 03:46
Joan Baez - Hasta Siempre 594 izlenme - 1 yıl önce 1965'te Carlos Pueblo tarafından Che Guevara'nın anısına yazılan, bir çok şarkıcı tarafından da yorumlanan efsane şarkı. Türkçe anlamı sonsuza kadar demektir. Yüzlerce kez yorumlanan efsane şarkının en iyi cover'larından biri de Joan Baez'e aittir. aprendimos a quererta desde la historica altura donde el sol de tu bravura le puso certo a la muerte aqui se queda la clara la entra nable transparencia de tu querida presencia comandante che guevara tu mano gloriosa y fuerte sobre la historia dispara cuando tu do santa clara se despierta para verta vienes quefriando la brisa con soles de primavera para plantar la bandera con la luz de tu sorrisa to amor revolucionario te conduce a nueva empresa donde esperan la firmeza de tu brazo lebertario segueremos adelante como junto a ti seguimos y co fidel te decios hasta siempre comandante
Nam-İ Diğre Che Guevara 01:32
Nam-İ Diğre Che Guevara 2.180 izlenme - 9 yıl önce
Victor Jara - Hasta Siempre 03:54
Victor Jara - Hasta Siempre 219 izlenme - 1 yıl önce Yaptığı devrim yanlısı şarkılar üzerine hapsedilen, bunun üzerine bir de elleri kırılan victor jara, kırık elleriyle de gitar çalmaya çalışınca elleri kesilir. Akabinde kurşuna dizilir. Yanık sesli, şilili güzel abimiz victor jara'dan geliyor; comandante che guevara.
Korkusuz Kaptan Swing Pötürge Kurtları 03:00
Korkusuz Kaptan Swing Pötürge Kurtları 156 izlenme - 2 yıl önce Acilen grup terapisi istiyorum Benjamin.Evet evet hububat fiyatları.
Carlos Puebla - Y En Eso Llego Fidel 03:04
Carlos Puebla - Y En Eso Llego Fidel 38 izlenme - 1 yıl önce Anlamı "ve sonra fidel geldi" geldi olan Carlos Puebla'nın 1976'daki albümünden Fidel Castro için yapılmış bir şarkı. Düzgün bir çeviri bulamadım ancak şarkının ismi anlatıyor. Fidel Castro 87 yaşında, son nefesine kadar da emperyalizme karşı savaşmaya ant içti.
Various Artists - Zamba Del Comandante 03:30
Various Artists - Zamba Del Comandante 62 izlenme - 5 yıl önce