Hoşgeldiniz!

comandante

Comandante  Che Guevara 04:43
Comandante Che Guevara 12.576 izlenme - 10 yıl önce comandante che guevara
Hasta Siempre Comandante Che 04:12
Hasta Siempre Comandante Che 4.822 izlenme - 8 yıl önce che belgeseli
Comandante 04:17
Comandante 11.547 izlenme - 12 yıl önce Che Guevara'nin elimdeki en sevidğim resimleriyle bir movie hazırladım Umarım beğenirsiniz.
Nathalie Cardone - Comandante Che Guevara Hasta Siempre 05:00
Nathalie Cardone - Comandante Che Guevara Hasta Siempre 2.932 izlenme - 3 yıl önce Nathalie Cardone Fransız sinema oyuncusu ve şarkıcıdır. Bir dönemin aktif devrimcilerinden de olan Cardone, maddi ve manevi iflasın eşiğinde iken "Hasta Siempre" adlı şarkıyı yeniden düzenleyerek büyük bir çıkış yapar. Keyifli dinlemeler. Senin cesaretinin güneşinin ölüme set çektiği tarihin doruklarından beri seni sevmeyi öğrendik İşte tam burada senin sevgili duruşunun duruluğu ve içtenliği komutan che guevara Gülüşündeki ışıkla baharın güneşlerini yanına alarak meltemleri yakarak geliyorsun bayrağı yükseltmek için İşte tam burada senin sevgili duruşunun duruluğu ve içtenliği komutan che guevara Senin devrim aşkın seni yeni hedeflere sürüklüyor orada senin özgürlük veren güçlü kollarına gerek var.
Nathalie Cardone Comandante Che Guevara Hasta Siempre 05:00
Nathalie Cardone Comandante Che Guevara Hasta Siempre 4.212 izlenme - 7 yıl önce
hasta siempre comandante classico latino 04:15
hasta siempre comandante classico latino 3.585 izlenme - 7 yıl önce .
Joan Baez - Hasta Siempre 03:46
Joan Baez - Hasta Siempre 1.133 izlenme - 3 yıl önce 1965'te Carlos Pueblo tarafından Che Guevara'nın anısına yazılan, bir çok şarkıcı tarafından da yorumlanan efsane şarkı. Türkçe anlamı sonsuza kadar demektir. Yüzlerce kez yorumlanan efsane şarkının en iyi cover'larından biri de Joan Baez'e aittir. aprendimos a quererta desde la historica altura donde el sol de tu bravura le puso certo a la muerte aqui se queda la clara la entra nable transparencia de tu querida presencia comandante che guevara tu mano gloriosa y fuerte sobre la historia dispara cuando tu do santa clara se despierta para verta vienes quefriando la brisa con soles de primavera para plantar la bandera con la luz de tu sorrisa to amor revolucionario te conduce a nueva empresa donde esperan la firmeza de tu brazo lebertario segueremos adelante como junto a ti seguimos y co fidel te decios hasta siempre comandante
Nathalie Cardone - Hasta Siempre Comandante 04:43
Nathalie Cardone - Hasta Siempre Comandante 776 izlenme - 4 yıl önce 1965'te Carlos Pueblo tarafından yazılmış, Bueno Vista Social Club tarafından bestelenmiştir. Bir çok şarkıcı ve grubun söylediği Che Guevera'nın anısına yazılmıştır. Küba`nın Guantanamera ve Chan Chan ile birlikte en tanınmış şarkılarındandır. Türkçe anlamı sonsuza dek demektir. Yüzlerce versiyonu olan, efsane bir şarkıdır...
Nam-İ Diğre Che Guevara 01:32
Nam-İ Diğre Che Guevara 2.182 izlenme - 11 yıl önce
Victor Jara - Hasta Siempre 03:54
Victor Jara - Hasta Siempre 492 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı devrim yanlısı şarkılar üzerine hapsedilen, bunun üzerine bir de elleri kırılan victor jara, kırık elleriyle de gitar çalmaya çalışınca elleri kesilir. Akabinde kurşuna dizilir. Yanık sesli, şilili güzel abimiz victor jara'dan geliyor; comandante che guevara.
Carlos Puebla - Y En Eso Llego Fidel 03:04
Carlos Puebla - Y En Eso Llego Fidel 182 izlenme - 3 yıl önce Anlamı "ve sonra fidel geldi" geldi olan Carlos Puebla'nın 1976'daki albümünden Fidel Castro için yapılmış bir şarkı. Düzgün bir çeviri bulamadım ancak şarkının ismi anlatıyor. Fidel Castro 87 yaşında, son nefesine kadar da emperyalizme karşı savaşmaya ant içti.
Korkusuz Kaptan Swing Pötürge Kurtları 03:00
Korkusuz Kaptan Swing Pötürge Kurtları 228 izlenme - 4 yıl önce Acilen grup terapisi istiyorum Benjamin.Evet evet hububat fiyatları.