Hoşgeldiniz!

Conmech Videoları İzle

Yerli Malı Haftası - Efe Aydal 05:45
Yerli Malı Haftası - Efe Aydal 3.358 izlenme - 2 ay önce Ülkemizin geleceği adına oldukça önemli etkinliklerden biri olan Yerli Malı Haftası 12-18 Aralık tarihleri arasında yapılmaktadır. Ancak ne yazıkki yetercince önem verilmemektedir. Bu da yetmezmiş gibi her geçen gün ithal ürünlere ve yabancı markalara olan ilgi bilinçli ya da bilinçiz olarak sürekli artmaktadır. Efe Aydal bu konuya dikkat çekmek için oldukça güzel bir video hazırlamış. İzliyoruz... Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=ev82c5jQENk Yerli malı, yurdun malı her TÜRK onu kullanmalı!
Türk Arama Robotu Tarık - Efe Aydal 04:37
Türk Arama Robotu Tarık - Efe Aydal 3.449 izlenme - 10 ay önce Efe Aydal'ın hazırladığı Türk Arama Robotu Tarık videosu ile arama robotlarına bakış açınız değişecek. Kaynağından izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=9coh25YxGtM Efe Aydal'a destek olmak için: https://www.patreon.com/efeaydal
Huzur | İrfan - Bir Ataiste Verilecek En Güzel Cevab 02:20
Huzur | İrfan - Bir Ataiste Verilecek En Güzel Cevab 898 izlenme - 2 yıl önce Efendim conmech isimli güzide grubun devam çalışmalarından biri daha. Şu mübarek ramazanda açılan her 3 kanalın 4ünde bu tarz sohbetler, hikayeler, diziler izliyoruz. İşte şimdi burada izleyeceğiniz hikayede yaşlı ataistin olmadığı gibi birçok ibretlik bilgiyi öğreniyoruz. Alkışlarlayaşıyorum dini içerikli bir kanalı değiştirirken kendini günaha girmiş gibi hissedenlerin sitesi.
Tesla Reyiz'den Edison'a Diss (Conmech) 01:56
Tesla Reyiz'den Edison'a Diss (Conmech) 699 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de farklı bir mizah anlayışı getirmeye çalışan Efe Aydal'ın Tesla olup Edison'a ayar vermeye çalıştığı bir video buldum.Tesla bobini eşliğinde izliyoruz..
Kitaplardan Mucize Üretmenin Kolaylığı - Efe Aydal 06:52
Kitaplardan Mucize Üretmenin Kolaylığı - Efe Aydal 1.018 izlenme - 2 yıl önce Malum bazı kitapları ilgi çekici hale getirmek için çeşitli mucizeler ortaya çıkarılır. Daha doğrusu mucize olarak nitelendirilir bunlar. Bulunan şeylerle de kitap daha çekici hale getirilir. İnsanlara bunun tesadüf olmayacağı düşündürülür. Efe Aydal da "Tonton ve arkadaşları" adlı kitaptan çeşitli gizemli şeyler bulmuş ve bu mucizeleri bizimle paylaşmış. Kesinlikle kafadan atmıyor, bu kitaptan edinebilirseniz söylediklerinin sağlamasını yapabilirsiniz. Şimdi bunu da açıklasınlar. Bu da mı tesadüf?
Turuncu Reyiz & Komple Lobisi - Efe Aydal 02:58
Turuncu Reyiz & Komple Lobisi - Efe Aydal 875 izlenme - 2 yıl önce Dün piyasaya sürdüğü bu videosun da Efe Aydal yine gündeme değdirmiş ucundan. Birilerinin başına her bir şey geldiğinde lobileri suçlaması konusunu işlemiş. Çok eğlendim ben izlerken, size de iyi eğlenceler. youtube.com/conmech kanalından kendisinin diğer videolarına ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.
Breaking Bad Seyreden Kimya Hocası 01:31
Breaking Bad Seyreden Kimya Hocası 627 izlenme - 2 yıl önce Conmech'ten Breaking Bad seyreden kimya hocasını yaşadıklarıyla ilgili ibret alınacak bir kesit izleyeceksiniz. H2o'dan iki hidrojen ve oksijen alıp, co2'den bir adet karbon atomu alıp karıştırıyoruz.
Huzur & İrfan - Ateistleri İmana Getiren Origami 01:45
Huzur & İrfan - Ateistleri İmana Getiren Origami 780 izlenme - 2 yıl önce Testis inancına geçenleri döndüren,geçmeyi düşünenleri caydıran origami. Orjinal videoyu izlemeyenler için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/118220/ateistleri-imana-getiren-origami
Huzur ve İrfan - Hoca Özet Geçiyor 00:26
Huzur ve İrfan - Hoca Özet Geçiyor 571 izlenme - 2 yıl önce Hocamız bu videoda dini konuların özünü açıklıyor. Bu videoyu sindirenlerin varoluşa dair her sorunu çözeceğini düşünüyorum. İyi seyirler...
Evrim Teorisi Serisi - Bölüm 1 18:33
Evrim Teorisi Serisi - Bölüm 1 321 izlenme - 1 yıl önce Efe Aydal'ın hazırladığı evrim teorisi serisi birkaç merak konusu olan şeylere cevap amacıyla ve evrim teorisinin aslında ne olduğunu türkiyedeki yaratılışçıların açıkladığı gibi sade bir teori olmadığını açıklamaktadır. Efe Aydal'ın da dediği gibi bu seri yaratılışçıları yola getirmek amacıyla değil bu teoriyi merak edenler için yapılmıştır. Yaratılışçılar yenimezler. İyi seyirler alkislarlayasiyorum.com devamı gelecektir.
Anime Seyretmekten Beyni Yakan Genç 02:14
Anime Seyretmekten Beyni Yakan Genç 464 izlenme - 2 yıl önce Aşırı anime izlemenin bünye üzerindeki etkilerini izliyoruz, efendim. Anime severlerin hoşuna gideceğini umuyorum. Müzik: Montara Mike
Turuncu Reyiz vs Internet 04:51
Turuncu Reyiz vs Internet 385 izlenme - 2 yıl önce Conmech (Efe Aydal) reis'in internet kısıtlamalarına karşı hazırladığı kısa videoyu izliyoruz. Kadının toplumumuza sonradan dayatılması ve zihniyetler üzerine kısa bir sohbet
Jüpiter'in Dünyamız İçin Önemi - Efe Aydal 00:37
Jüpiter'in Dünyamız İçin Önemi - Efe Aydal 361 izlenme - 1 yıl önce Conmech'ten tanıdığımız, misafirliğe gittiğinizde aile büyükleri tarafından övülen, efendiliğinden taviz vermeyen keten pantolonlu genç kıvamındaki insan, Efe Aydal. efe ile astronomi serisinde bizim için jüpiterin önemini anlatmış, izliyoruz.
Conmech - Richard Dawkins ve Pastafaryan Hoca Tartışması 04:59
Conmech - Richard Dawkins ve Pastafaryan Hoca Tartışması 407 izlenme - 2 yıl önce Conmech ekibinin hazırladığı bu video, bir tv programına katılan pastafaryan hocamızın yaratıcımız Uçan Spagetti Canavarı(Ramen)'nın yarattığı evrenimizin, "tesadüfen oluştuğunu" iddaa eden ateist bilim adamı Richard Dawkins'i alaşağı edişini konu alıyor.
DDNet Müşteri Hizmetleri - Conmech 02:36
DDNet Müşteri Hizmetleri - Conmech 508 izlenme - 2 yıl önce Huzur ve İrfan serileriyle tanıdığımız conmech ekibi başka bir kısa filmle karşımızda. Saatlerce bekledikten sonra müşteri hizmetleriyle yaptığımız absürd görüşmeyi kısa filmde konu edinmişler. Çok da iyi yapmışlar.
Pit10 Feat. Emrah Karakuyu - Kara Kutu 04:05
Pit10 Feat. Emrah Karakuyu - Kara Kutu 1.162 izlenme - 4 yıl önce Pit10 Feat. Emrah Karakuyu - Kara Kutu
Mal Çocuğun İş Bavurusu 01:58
Mal Çocuğun İş Bavurusu 363 izlenme - 2 yıl önce "Kamon men kamon,nex bum men kamon"cu cocuğun geleceğindeki acı dram... İnternetin gelecek hayat üzerindeki muhtemel etkileri.
Duyarlı Ünlü - Conmech 03:00
Duyarlı Ünlü - Conmech 324 izlenme - 2 yıl önce Atayiz reiz Efe Aydal'ın yine ince gördüğü saçma sapan şeylere tepki eren ünlü portresi. Badelenmekten zevk alanların sevmediği Efe Aydal'ı severek takip ediyoruz...
Hugo'nun ... Size Bi'şey Olmasın 03:14
Hugo'nun ... Size Bi'şey Olmasın 212 izlenme - 2 yıl önce hügoyu özleyenlere,nerededir bunca yıllardır ne yapar ne yer ne içer,kısa süreli ünlü olmanın zararları ve güzel olan kazanır adlı konular bu videoda işleniyor
Türk'ün FRP ile İmtihanı 03:04
Türk'ün FRP ile İmtihanı 131 izlenme - 2 yıl önce Conmech grubunun güzel bir çalışması, aklıma eskiden oynadığım online oyunlar geldi keşke o kadar oyun oynucağıma ders çalışsaymışım diye de içimden geçirmedim diyemem
Üç Dileği Olan Adam 00:28
Üç Dileği Olan Adam 186 izlenme - 2 yıl önce Huzur ve irfan skeçleriyle tanıdığımız efe aydal bu kısacık videoda bile tebessüm ettirebiliyor yetenekli oldugunu düşünüyorum yolu açık olsun.
Ercik Yetenek Sizsiniz'de! 02:44
Ercik Yetenek Sizsiniz'de! 288 izlenme - 2 yıl önce İnternetin vazgeçilmez fenomenleri arasında olan Ercik, uzun bir süre duraklama dönemi yaşadıktan sonra webcam çekimlerini bırakmış, daha kaliteli işlere girmek için ilk adımını, Conmech ekibiyle bu videoda atmıştır. Conmech için: http://www.youtube.com/conmech
İrfan Hoca Legacy 04:34
İrfan Hoca Legacy 150 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal'dan Huzur İrfan Serisi için açıklayıcı bir çalışma. İzliyoruz. Müzik: Kevin MacLeod Sponsorlar: Kıvanç Gülbaş Oğuz Beşer Katkıda Bulunanlar: Emre Göğceloğlu İhsan Özyürek Sergen_4166 Görkem Çeviker Murat Can Ertanç Ali Kurtbolat Önder Ertürk
Türkiye'de Evrim Tartışmak - Conmech 00:35
Türkiye'de Evrim Tartışmak - Conmech 118 izlenme - 2 yıl önce Ben müslüman olsam bile bütün dinden olan insanlara saygım vardır. Bu videoda gayet iyi hazırlanmış, izliyoruz.
Bir Doktorun Standart Günü 01:50
Bir Doktorun Standart Günü 132 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal abimizin conmech adlı oyuncu grubuyla yaptığı bir skeç gerçeten mesajda veriyor ve güldürüyor.
Namus Polisi - Conmech 11:20
Namus Polisi - Conmech 105 izlenme - 1 yıl önce Efe Aydal ve ekibinin bir kaç sene önce hazırladığı video. Hayaldi gerçek oldu. Video 2030 yılında geçmektedir ve artan gavatlığa karşı devlet namus masasını kurmuştur. Komiser Tokmak ise bu masanın en cevval elamanıdır. Gerisi videoda.
Sembolik Anlatım - Conmech 04:37
Sembolik Anlatım - Conmech 147 izlenme - 2 yıl önce Conmech reisten uluslararası ilişkilere ufak bir bakış. İsimler zaten herşeyi açık ediyor, çok fazla zeki olmaya gerek yok kimlerden bahsedildiğini anlamak için. İsimlerini söylemediği iki karakterin hangi ülkeleri temsil ettiğini de einstein modu açabilenlere bırakıyorum :)
Taharet Dershaneleri ve Abiler 04:58
Taharet Dershaneleri ve Abiler 66 izlenme - 1 yıl önce Abiler niye bir başarı kaynağıdır? Gitmediğim için epey bir merak söz konusuydu, ''nasıl bir eğitim tarzları vardır?'' bunları bilmiyorum ama Taharet Dersaneleri bir nebze kafamdaki soruları cevapladı.
Astronomi Bölüm 2 - Güneş Sisteminde Neler Var 21:56
Astronomi Bölüm 2 - Güneş Sisteminde Neler Var 59 izlenme - 1 yıl önce Sağlam iş olmuş, sıkmadan eğlenceli şekilde bilgiler. Afiyet olsun. Youtube.com/conmech Twitter.com/conmech Destek Olmak İçin: Patreon.com/efeaydal Yazan & Yöneten: Efe Aydal Oyuncular & Set Ekibi: Doğa Can Canokan Deniz Mete Arkın Mehmet Koca Animasyon: Abdul Melik Güler Kaan B Alper Tunca Deniz Efe Aydal Alperen Çetin Efe Yüzak Berk Arslan Alpa As Sponsorlar: Kıvanç Gülbaş Cem Bilge Oğuz Beşer Murat İstin Emre Göğceloğlu İhsan Özyürek M. Cem Kobal Katkıda Bulunanlar: Barış Ulutaş Önder Ertürk Sergen Erol Kaan Yazgan Oskar Coren James Onur Benli Ali Kurtbolat Müzik: Kevin MacLeod
Aşık Cocun Aşkı - Conmech 02:11
Aşık Cocun Aşkı - Conmech 73 izlenme - 2 yıl önce Unutulan bir "facebook fame"inin videosunuyapmışlar.Şahsen ben bir kahkaha attım.Güzel bir çalışma olmuş.Sizde görün diye paylaşayım dedim.Artık siz ne dersiniz bilmem.İyi seyirler.