Hoşgeldiniz!

contorium

Contorium Elementi Ve Batının Türkiye'ye Oyun 03:41
Contorium Elementi Ve Batının Türkiye'ye Oyun 32.610 izlenme - 8 yıl önce sadece İstanbul boğaz'nda bulunan bu madde ile neler yapılır? neden araplar İstanbul boğazı'ndan yalı alıyor. İzleyİn ve herkese İzletİn!!!!!!!!!
Contorium Elementi 09:57
Contorium Elementi 1.792 izlenme - 6 yıl önce contorium elementi
Yılmayan Şeytan - Mysterious Doctor Satan (1972 - 84 dk) 01:24:16
Yılmayan Şeytan - Mysterious Doctor Satan (1972 - 84 dk) 756 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Yılmaz Atadeniz Senaryo Yazarı: Yılmaz Atadeniz Yapımcı: Yılmaz Atadeniz Görüntü Yönetmeni: Sertaç Karan Tür: Macera, Fantastik Süre: 84 dk Oyuncular: Kunt Tulgar, Mine Mutlu, Erol Taş, Muzaffer Tema, Erol Günaydın, Yalın Tolga, Tijen Doray, Muammer Gözalan, Zeki Sezer, Cango kemal, Mustafa Dik, Ahmet Karaca, Giray Alpan, Abdi Algül, Ali Demir, Erol Yeşilyaprak, Mehmet Yağmur, Agah Ün (Erol Taş seslendirmesi), Abdurrahman Palay (Kunt Tulgar seslendirmesi), Nevin Akkaya (Mine Mutlu seslendirmesi), Şener Şen (Zeki Sezer seslendirmesi), Pekcan Koşar (Erol günaydın seslendirmesi), Timuçin Caymaz (Muammer Gözalan seslendirmesi), Bülent Koral (Muzaffer Tema seslendirmesi), ihsan Özenç, Alez Koral (Tijen Doray seslendirmesi), Zafer önen (Cango Kemal seslendirmesi) Konu: Prof. Doğan'ın (Yalın Tolga) bulduğu "tangayt" madeni bilim adına çok büyük bir aşamadır. Bu maden sayesinde çeşitli araç ve gereçlere uzaktan kumanda edebilen bir cihaz tasarlamıştır. Bu buluşunu ilk kez arkadaşı Yılmaz'a (Muzaffer Tema) açıklar. Yılmaz, Oğlu Tekin (Kunt Tulgar), Tekin'in komik arkadaşı Bitik (Erol Günaydın) ve Prof. Doğan'ın kızı Sevgi (Mine Mutlu) de bu sırrı paylaşmaktadır. Bir gün Yılmaz oğlu Tekin'i yanına çağırıp yıllarca gizlediği bir sırrı ona açıklamak istediğini söyler: Tekin'in gerçek babası kendisi değil, çok yakın arkadaşı Adil'dir. Geçmişte adil, özel bir giysi giyip bakırbaş adıyla, kötülerle savaşan bir süper kahramandı ve Dr. Şeytan (Erol Taş) tarafından öldürülmüştü.* artık Tekin, yeni bakırbaş olarak, babasının yerine geçip kötülere ve Dr. Şeytan'a karşı mücadeleyi sürdürecektir.
Bir Türkiye Gerçeği Daha .. 09:57
Bir Türkiye Gerçeği Daha .. 324 izlenme - 6 yıl önce contorium kütle no 90 anlatılanlar araştırıldığında gerçek olduğu görülecektir..
Contorium Gerçekleri 09:57
Contorium Gerçekleri 374 izlenme - 6 yıl önce
Contorium 09:57
Contorium 239 izlenme - 3 yıl önce TÜRKİYE'NİN ZENGİNLİKLERİ
Contorium Gerçek Videosu İzle İzlet 09:57
Contorium Gerçek Videosu İzle İzlet 427 izlenme - 6 yıl önce
Kontoryum Elementi Contorium 09:53
Kontoryum Elementi Contorium 634 izlenme - 6 yıl önce
Contorium Gerçeği 09:57
Contorium Gerçeği 299 izlenme - 6 yıl önce
Boğaziçi Üniversitesi Duyar ve Adalet Timi (BÜDAT) - Fragman 04:58
Boğaziçi Üniversitesi Duyar ve Adalet Timi (BÜDAT) - Fragman 89 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi’nden bir grup öğrencinin çektiği ‘BÜDAT’ adlı absürt filmin fragmanı geçen hafta sosyal medyada büyük ilgi gördü. Açılımı ‘Boğaziçi Üniversitesi Duyar ve Adalet Timi’ olan BÜDAT, internet çağı ile değişen duyarlılık ve adalet algısını mizahî bir dille eleştiriyor. Son günlerde sosyal medyada sıkça paylaşılan bir BÜDAT videosu var. Videoda peleriniyle dolaşan BÜDAT Kahramanı dürbününün yardımıyla gördüğü haksızlıklara “Adalet Zamanı Çanı”nı çaldıktan sonra müdahale ediyor. BÜDAT sayesinde artık her şeyin değiştiği mesajı veriliyor.
Contorium Madenine Sahip Çıkın !!! 03:41
Contorium Madenine Sahip Çıkın !!! 106 izlenme - 6 yıl önce contoriummadeninesahipçıkın!!!
Contorium 03:41
Contorium 126 izlenme - 8 yıl önce contorium boğazda oynanan büyük oyunlar
izleyin lütfen contorium 09:47
izleyin lütfen contorium 96 izlenme - 6 yıl önce www.samet-yldz.tr.gg internet siteme herkesi beklerim...