Hoşgeldiniz!

converse

Neşeli Tırnaklar / Converse 01:14
Neşeli Tırnaklar / Converse 2.389 izlenme - 4 yıl önce Ojelerle harikalar yaratabilirsiniz. LilaKutu Neşeli Tırnaklar bölümümüzde Converse tırnak yapımı.
Converse Giyen İlk Türk 00:31
Converse Giyen İlk Türk 646 izlenme - 3 yıl önce Bitmek tükenmek bilmeyen tatminsizliği ile tanıdığımız tecavüzcü coşkun aslında çok yönlü bir insandır. Kendisi kısa bir süre dünya modasıyla yakından ilgilenmiştir. 1980’li yıllarda Converse modasını, filmleri vasıtasıyla bizlere kadar ulaştıran Coşkun, özellikle kız kaçırma sahnelerinde ve yakın ayak çekimlerinin olduğu sahnelerde kırmızı converse giymeyi tercih ederdi.
Converse Giyen İlk Türk Meğerse Tecavüzcü Çoşkun Değilmiş 02:48
Converse Giyen İlk Türk Meğerse Tecavüzcü Çoşkun Değilmiş 690 izlenme - 3 yıl önce Yıllar önce gündeme gelen converse giyen ilk Türk olarak her nekadar Çoşkun abimiz öne çıksada son dakika edindiğim bu videoya göre ondan önce Ali Şen varmış. Net bir şekilde seçilemese de Allstarın yuvarlak amblemi ve kumaş bir ayakkabı bulguların converse olabileceği ihtimalinde. Filmin ismini malesef bilmiyorum bilen veya bulan arkadaşlar bilgilendirirse onlarıda şimdiden alkışlarız.
Yabancı Ve Türk Tekstil Markaları 06:38
Yabancı Ve Türk Tekstil Markaları 1.733 izlenme - 8 yıl önce videodaki ürünler sadece tekstil üzerinedir. halkımızn bilinçlenmesi adına yapılmış bir çalışmadır. diğer sektörlerdeki videolarımız bu videonun aldığı tepkiye göre hazırlanacaktır...
Bana Bir Koca Lazım O Da Bu Gece Lazım - Hülya Avşar 04:36
Bana Bir Koca Lazım O Da Bu Gece Lazım - Hülya Avşar 525 izlenme - 2 yıl önce gelinlik altına converse giymek, 40 kadar damatın senden kaçması (zenci bile var), bana bir koca lazım o da bu gece lazım gibi şahane bir nakarat ve de karşınızda şahane bir baş yapıt (!). Kime göre? Neye göre? Hülya Avşar'a göre tabi ki... Neyse iç dünyasını, isteklerini ve de başından geçenleri özetlemiş gibi sanki klip ve şarkıda Hülya Avşar.
Converse'ten İçinde Wah Pedalı Olan Ayakkabı 02:10
Converse'ten İçinde Wah Pedalı Olan Ayakkabı 188 izlenme - 2 yıl önce Pedala basıldığında çıkan sesi olabildiğince 'waouh' şeklinde çıkarmaya yarayan Wah pedalı artık bir ayakkabının içinde. Converse ayakkabı içine yerleştirilen mekanizma sayesinde ekstra bir pedala gereksinim duymadan kolay bağlantı ile gitaristler artık 'waouh' sesini kullanabilecekler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Maydanoz Network & Converse Screen Shot's 03:46
Maydanoz Network & Converse Screen Shot's 727 izlenme - 8 yıl önce İzle İzlettir emeğe saygı : reha ..
Converse Ayakkabıya 158.99 TL Veren Çocuğun Dramı 00:34
Converse Ayakkabıya 158.99 TL Veren Çocuğun Dramı 512 izlenme - 3 yıl önce Eski Türkler converse'miş, lacoste'muş, nike'mış mike'mış anlamaz. Ayakkabı dediğin çift tabanlı olacak, su geçirmicek, 1 numara büyük olacak ki seneye de giyilebilecek. Gidip de halt yemiş gibi 158.99 TL verdiğin Converse ayakkabıyı, artık çakmalarının bile orjinalinden daha kaliteli yapıldığı Türkiye'de birine gösterirsen aşağılanır, sınır dışı edilirsin ona göre. Hadi hayurlu olsun...
Ferhan Şensoy - Converse Reklamı 00:11
Ferhan Şensoy - Converse Reklamı 330 izlenme - 3 yıl önce Ustanın Eşek Arıları adlı oyunundan küçük bir kesit.Al reklam diye tv de oynat tutmazsa gel bidaha tartışalım
Converse Slim Big Show 01:39
Converse Slim Big Show 222 izlenme - 8 yıl önce converse slim’in tanıtımı için istanbul - beyoğlu / istiklal caddesi’nde yapılan bir şov..
Converse Giyen İlk Türk Meğerse Tecavüzcü Çoşkun Değilmiş! 02:48
Converse Giyen İlk Türk Meğerse Tecavüzcü Çoşkun Değilmiş! 149 izlenme - 5 yıl önce Yıllar Önce Gündeme Gelen Converse Giyen İlk Türk Olarak Her Ne Kadar Çoşkun Öne Çıksada Son Günlerde Göze Çarpan Bu Videoya Göre Ondan Önce Ali Şen Varmış.
Foals - Late Night Empty Space 06:24
Foals - Late Night Empty Space 227 izlenme - 5 yıl önce La Blogothèque & Converse present Empty Space with Foals Bibliothèque de l'Hôtel de Ville de Paris, February 2013
Converse Slim 03:00
Converse Slim 77 izlenme - 8 yıl önce converse slimin tanıtımı için istanbul - beyoğlu / istiklal caddesinde yapılan bir şov..
converse nails 01:49
converse nails 63 izlenme - 5 yıl önce converse nails
Grup İndirimi Converse'te! 00:30
Grup İndirimi Converse'te! 66 izlenme - 8 yıl önce sonisphere'de rock ruhunu converse ile yasa!