Hoşgeldiniz!

Çöp Arabası Videoları İzle

Melih Bir Günlüğüne Çöpçü Oldu | Çöp Kamyonu ile Çöp Topladı 13:35
Melih Bir Günlüğüne Çöpçü Oldu | Çöp Kamyonu ile Çöp Topladı 2.412 izlenme - 1 ay önce Yeni bir formata başlıyoruz. Bu seride bir günlüğüne meslekleri deneyeceğiz.İlk videomuzda Melih temizlik görevlisi olmayı tecrübe etti. Bize bu imkanı veren Şişli Belediyesi'ne çok teşekkür ederiz. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Çöp Dökeyim Derken Sakata Gelen Teyze 00:11
Çöp Dökeyim Derken Sakata Gelen Teyze 6.651 izlenme - 9 ay önce Tayvan'da sıradan bir çöp toplama günü... Çöplerini dışarıya atmak için çöp arabalarının gelmesini beklemek zorunda olan Tayvanlılar, zaman zaman ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Yaşanan bu hadise ise izleyenlerin yüreklerini burkuyor...
ilginç çöp arabası 00:59
ilginç çöp arabası 27.630 izlenme - 9 yıl önce ilginç çöp arabası
Çöp Arabasında Twerk Yapan Brezilyalı Çöpçü Kızlar 00:59
Çöp Arabasında Twerk Yapan Brezilyalı Çöpçü Kızlar 436 izlenme - 7 ay önce 12.10.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Çöp Arabasında Twerk Yapan Brezilyalı Çöpçü Kızlar ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
zahmetsız çöp arabası 00:59
zahmetsız çöp arabası 2.346 izlenme - 9 yıl önce super ıcat
Çöp Arabasında Twerk Yapan Çöpçü Kadınlar 01:18
Çöp Arabasında Twerk Yapan Çöpçü Kadınlar 224 izlenme - 7 ay önce Çöpçü ablalarımız yoğun iş temposundan oldukça sıkılmış olacaklar ki çalan müzik eşliğinde kendilerini twerke vermişler.
Çöpe Dökülen Soba Közü Çöp Arabasını Yakıyordu 02:02
Çöpe Dökülen Soba Közü Çöp Arabasını Yakıyordu 52 izlenme - 3 ay önce Adana'da Seyhan Belediyesi'ne ait çöp kamyonundaki çöpler çöpe atılan közler nedeniyle tutuştu.
Bomba Gibi Patlayan Çöp Yığını 00:45
Bomba Gibi Patlayan Çöp Yığını 505 izlenme - 4 yıl önce Çöplerin içinde çıkan yangını söndürmek isterken çıkan gürültü herkesi şok etti.
Hem Çöpçü, Hem Mutlu Olmak 01:53
Hem Çöpçü, Hem Mutlu Olmak 135 izlenme - 2 yıl önce Mutluluk içimizde, içimizde. Ne demiş atalarımız götü kaybet ama neşeni kaybetme...
Aşırı Asabi Rus Çöpçüsü 00:45
Aşırı Asabi Rus Çöpçüsü 160 izlenme - 2 yıl önce İlgili abimiz Rusyanın bu soğuk bu karlı gününde hızla işimi yapıyım derken kendini kaptırıyor ve olanlar oluyor.
Çöp Arabası 02:01
Çöp Arabası 85 izlenme - 2 yıl önce Oyunu başlattıktan sonra çöp arabasını yön tuşlarından olan sağ ve sol tuşunu kullanarak hızlandırmaya çalışıyorsunuz. Çöp arabası yamaca ulaştığında oyundaki karakter içine atlıyor ve yokuş aşağı inen araba hızlanıyor. Daha sonra ise tümsekten uçarak yükseklik rekoru yapmaya çalışacaksınız. Topladığınız puanlar size para olarak geri dönüş olacaktır. Yeterli paraya sahip olduğunuzda ise yeni ekipmanlar ve hızlandırıcı parçalara alabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/coparabasi.htm, http://www.youtube.com/watch?v=KRVXuHnZN2s
Brezilyalı Temizlik Görevlilerinden Çöp Arabasının Arkasında Twerk Gösterisi 01:20
Brezilyalı Temizlik Görevlilerinden Çöp Arabasının Arkasında Twerk Gösterisi 13 izlenme - 6 ay önce Breziya'da kaydedilen görüntülerde, temizlik görevlisi kadınlar gün içerisinde çöp arabasının arkasında twerk yaptılar. Günün yoğun stresini üzerlerinden atmanın yolu olarak müzik ve dansı seçen kadınlar kameraya böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çöp Arabası 4 04:20
Çöp Arabası 4 42 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/coparabasi4.htm Beceri oyunları kategorimizde yer alan ve oyuncularının ilgi ve beğenisini kazanan çöp arabası oyunu, dördüncü bölümü ile sizlerle! Çöp adam arabasını güçlendirmek ve daha fazla yol kat edebilmek için çalışıyor. Bunu yapabilmesi için denemelerden kazandığı parayı biriktirmelidir. Çöp arabasının kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Nitro için boşluk tuşuna basın. İyi eğlenceler..
Çöp Arabası 2 09:00
Çöp Arabası 2 16 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/coparabasi2.htm Çöp arabasının bu yeni oyununda engebeli yollarda ilerleyerek yeni itemler satın almak için para kazanmanız istenmektedir. Yön tuşlarını kullanarak çöp arabasının kontrolünü sağlayın. Denemeleri yaptıkça kazancınız artacak ve çöp arabasını daha süratli hale getirebileceksiniz. Satın aldığınız bu itemler çöp arabasının performansını arttıracaktır. İyi oyunlar..
Çöp Arabası 3 09:36
Çöp Arabası 3 14 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/coparabasi3.htm Çöp arabası oyunları serisine bir yenisi daha ekleniyor. Oyunda size verilen çöp arabasını geliştirerek süratli bir jet haline getirmek sizin elinizde. Yaptığınız başarılı denemeler sonucunda kazanılan oyun parası ile yeni itemler satın alın ve bunları çöp arabanıza takın. Yön tuşları ile havada iken kontrolü sağlayabilir, boşluk tuşu ile varolan turbonuzu çalıştırarak hızınızı arttırabilirsiniz. İyi eğlenceler..