Hoşgeldiniz!

Çöp Kutusu Videoları İzle

Sevgilisini Kaldırıp Çöp Kutusuna Fırlatan Çılgın Adam 01:05
Sevgilisini Kaldırıp Çöp Kutusuna Fırlatan Çılgın Adam 39 izlenme - 1 hafta önce Başka bir erkekle yakaladığı sevgilisini sokakta gören genç adam, kadını kaldırıp çöp kutusuna fırlattı...
raylı dolap içi çöp kovası 01:32
raylı dolap içi çöp kovası 5.573 izlenme - 6 yıl önce plastik dolap içi çöp kovası kokusuz tertemız ortamlar
İlginç Kuş Yuvası 00:15
İlginç Kuş Yuvası 3.703 izlenme - 4 yıl önce İlginç Kuş Yuvası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çöp Kutusuna Popo Sıkıştırmak 02:02
Çöp Kutusuna Popo Sıkıştırmak 1.170 izlenme - 2 yıl önce Kızımız şımarayım derken , çöp kutusuna oturmuş ve götü kutuya sıkıştırmış.Popoyu kurtarma lazım.
Hocasından Uzaktan Çöp Kutusuna Basket Atarak 100 Puan Alan Şutör Genç 00:13
Hocasından Uzaktan Çöp Kutusuna Basket Atarak 100 Puan Alan Şutör Genç 199 izlenme - 5 ay önce Ohio State Üniversitesi kimya profesörü, sınıfın üst balkonundan kağıdı çöpe basket atana sınavdan 100 vereceğini söyledi. Bu olay sınıftaki herkes tarafından imkansız görünüyordu. Taki bir öğrenci balkondan o basketi atana kadar... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Denizi Kendiliğinden Temizleyen Çöp Kutusu 00:46
Denizi Kendiliğinden Temizleyen Çöp Kutusu 112 izlenme - 4 ay önce Denizler ve okyanuslara atılan çöplerin bir sınırı olmadığının ve her yıl daha da fazla kirlilik tehdidi altında olduğu bir gerçek. Sorunun ilk kaynağı ise marinalar, limanlar ve yat kulüpleri. Bu sorunu çözmek için denizi kendiliğinden temizleyen bir çöp kutusu geliştirildi. İki Avusturyalı sörfçü tarafından icat edilen bu alet sudaki çöpleri içine çeken bir deniz çöp kutusu. Çalışma mantığı ise oldukça basit, kıyıda rıhtıma bağlı bir su pompası yardımı ile denizdeki kirli petrol, yağ, ve atıkları su pompası yardımı ile içine çeken suyun yüzyinde kalan bir çöp kutusu.
çöp kutusu devirmek 00:09
çöp kutusu devirmek 1.554 izlenme - 5 yıl önce iskoç adam neden çöp kutusu deviriyor
Çöp Kutusundaki Kokuyu Önlemenin Kolay Yolu 00:21
Çöp Kutusundaki Kokuyu Önlemenin Kolay Yolu 43 izlenme - 2 ay önce Mutfakta nefis lezzetlere ilham veren yiyeceklerimizden kalanlar, zamanla kokuya neden olabilir. Fakat çöp kutunuzun içine serpeceğiniz tek malzeme ile bu kokudan kurtulabilirsiniz. Etkili ve çok pratik önerimiz için videomuzu izleyin.
Potalı Çöp Kutusu - Yüzyılın İcadı 00:34
Potalı Çöp Kutusu - Yüzyılın İcadı 334 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten imrenerek izlediğim bu videoyu sizde imrenerek izleyeceksiniz ve ilkokul yıllarında ne kadar verimsiz, sorumsuz bir öğrenci olduğunuzu anlayacaksınız. Ve buradan sesleniyorum; bu tür icatlara izin veren, bu tür öğrencilerin önünü açan öğretmenlere her okulun ihtiyacı vardır.
Çöp Kutusunu Rüzgara Karşı Taşımakta Bir Hayli Zorlanan Çocuk 00:45
Çöp Kutusunu Rüzgara Karşı Taşımakta Bir Hayli Zorlanan Çocuk 33 izlenme - 2 ay önce Çöp kutusu taşımak bir insana ne kadar zorluklar çıkarabilir demeyin! Bu ufaklık belki de hayatında bundan zor bir durumla karşılaşmamış olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mınecraft Tuvalet Nasıl Yapılır? - Cpeak 04:02
Mınecraft Tuvalet Nasıl Yapılır? - Cpeak 315 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda minecraftta bir çöp kutusu görevi görebilecek tuvalet nasıl yapılır bunu gösterdik. Umarım yararlı olmuştur:) youtube kanalım : https://www.youtube.com/channel/UC5GPw7shJhWObL8Pi4FZ5rQ iletişim: cpeak7@yahoo.com
Bisikletliler için çöp kutusu 00:41
Bisikletliler için çöp kutusu 517 izlenme - 4 yıl önce Avrupa'da bisikletli yaşama önem veriyorlar...
Yanardağ Ağzına Çöp Kutusu Atılırsa Ne Olur? 00:36
Yanardağ Ağzına Çöp Kutusu Atılırsa Ne Olur? 282 izlenme - 3 yıl önce Yanardağ Ağzına Çöp Kutusu Atılırsa Ne Olur?
Silikon Yiyen Adam 03:07
Silikon Yiyen Adam 187 izlenme - 2 yıl önce İçerden hava alan yerleri kapatmaya çalışıyor sanırım. Bakalım başarılı olacak mı?
çöp kutusu şakası 01:47
çöp kutusu şakası 696 izlenme - 8 yıl önce sıradan alışılagelmiş bir şaka olmasına rağmen bu kadar da korkulmaz ki :))
Çöp Kutusunda Gitar Çalma 01:18
Çöp Kutusunda Gitar Çalma 829 izlenme - 6 yıl önce çöp kutusunda gitar çalıyor
70'lik Votkayı 15 Saniyede Yudumlayan Adam 02:38
70'lik Votkayı 15 Saniyede Yudumlayan Adam 272 izlenme - 2 yıl önce Bu abimizin çok ilginç bir özelliği var. Youtube'u sallayan Shoenice22 kullanıcısı aklınıza gelebilecek neredeyse her şeyi yiyip içebiliyor. Örnek olarak; tuvalet kağıdı, koltukaltı sticki, kedi kumu, wasabi kutusu, oyun hamuru, tekila şişesi, şampuan, tampon, tarçın kutusu, ve aklınıza gelip gelemeyecek birçok madde. Bu yarı insan - yarı öküzün diğer videolarına http://youtube.com/shoenice22 adresinden ulaşabilirsiniz. On your mark, get set, shoenice!
Londra Olaylarındaki En Pasif İsyankar 00:10
Londra Olaylarındaki En Pasif İsyankar 146 izlenme - 2 yıl önce Lise yıllarında kızlar için millet az kavga etmezdi. bu kavgalar neticesinde kızlar erkeklerden etkilenmez sadece korkardı fakat erkek milleti olarak kavga etmeyi sürdürür hatta bunu festival haline getirirdik. lisede sınıfta erkekler bölümlere ayrılırdı. mulayim - çalışkan öğrenci, belalı kavgacı kopyacı ama fırlama ayrıyeten delikanlı cömert ilerde müttahit olup parayı kırması muhtemel öğrenci. birde diğerleri yani ne tam çalışkan ne tam kavgacı arafta kalmış evden okula okuldan eve giden. hani uğraşsa kız arkadaş yapabilecek olan fakat kız arkadaşı da okulun en havalı kızı olmayacak kişi. şimdi kavga olduğu zaman adettendir bir kamyon adam giderdi.(burda kamyon bir türk ölçü birimi olmuş olup 10 ile 40 arasında kişiyi anlatmak için kullanılmıştır.) bazen bu araftaki kişileri de kavgaya götürürlerdi ama bunlar pek bir şey yapmazdı çoğu kez sıvışır bazen izler bazende kavgayı ayırmak için orda bulunurlardı. yani kız için kavga ediyoruz birbirimizin ağzını yüzünü s.kmenin bir anlamı yok. zaten kavgalarda çoğu kez taraflar bir kaç arkadaşı tarafında kucaklanır ve karşılıklı oğlum sen dua et bırakmıyorlar beni bıraksalar senin taaaa diye tepkilerini koyarlardı. yalnız her zaman sözlü ve bol elektrikli kavga olmazdı. bazen biz buraya oturmaya mı geldik denirdi ve birbirlerine giderdiler. işte bu anlarda bu araftaki kişiler bir fiske sallar o fiske de kes kaza birinin yüzüne gelirdi kişi bu fiskeden sonra araya sıvışır hemen ortalıktan kaçardı. ötekisi gün olur herkes okulda heyecanlı bir şekilde kavgada neler yaptığını anlatırdı. işte bu anlarda o fiskeyi sallayan kişi yaa beni de gördünüz mü nasıl çaktım yüzüne inan adamın nevri döndü (nevri türk ölçü birimin; ne anlama geldiğini ben tam bilmiyorum ama burda kullanmak istedim). bu klipteki kişiyi izleyince o günler geldi aklıma afiyetle izliyoruz.
Yerdeki Çöpleri Çöp Kutusuna Atan Aşırı Duyarlı Fil 01:06
Yerdeki Çöpleri Çöp Kutusuna Atan Aşırı Duyarlı Fil 168 izlenme - 2 yıl önce Etrafta yiyecek bir şeyler ararken bir kovanın başına gelen ve içini kokladıktan sonra da etrafındaki çöpleri içine atan aşırı duyarlı fili izliyoruz.
Polat Alemdar'ın Kediyi Korkutması 00:10
Polat Alemdar'ın Kediyi Korkutması 182 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri ölümsüz adam Polat Alemdar'ın dizinin 1. sezonunda istemeden de olsa bir kediyi korkutmasını izliyoruz
Su Samurunun İçecek Tenekesiyle İmtihanı 01:20
Su Samurunun İçecek Tenekesiyle İmtihanı 151 izlenme - 2 yıl önce Zavallim su samuru, rakibi bir bir puanlari alirken kendisi bi turlu basaramamis, elindeki tenekeyi onundeki kutuya atmak icin kendini heba ediyor. Belki de farkli olmak istemis, kendi capinda gorsel bi sov yapiyor.
Nurdoğan Öz - Çöp Kutusu 05:22
Nurdoğan Öz - Çöp Kutusu 168 izlenme - 2 yıl önce Nurdoğan Öz - Çöp Kutusu
Tuvalette Çöp Kutusu ve Kurutucu Aynı Yere Koyulursa 00:20
Tuvalette Çöp Kutusu ve Kurutucu Aynı Yere Koyulursa 4 izlenme - 3 hafta önce Bir şirketin umumi tuvaletinde kurutucunun altına çöp kutusunu koymak ve çalışanlara eğlence yaratmak. Keyifli seyirler...
Çöp Kutusu Canlanırsa 02:12
Çöp Kutusu Canlanırsa 126 izlenme - 3 yıl önce Çöp Kutusu Canlanırsa
Çöp Kutusu Denizde Yüzerek Temizlik Yapıyor 01:50
Çöp Kutusu Denizde Yüzerek Temizlik Yapıyor 63 izlenme - 1 yıl önce Yok olması yüzyıllar alan çöplerin özellikle plastik çöplerin denizlerdeki oranı her geçen gün artmaya devam ediyor. Her geçen gün artan çevre kirliliğine son vermek isteyen Andrew Turton ve Pete Ceglinski isimli iki arkadaş 'The Seabin Project' isimli bir projeyi hayata geçirdiler. Su üzerinde durarak yüzen çöplerin toplanmasına yarayan bu icat ile denizlerin temizliğini artırmayı hedefleyen ikili Indiegogo üzerinde başlattıkları kampanya ile de destek bekliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kedinin Çöp Kutusuyla Oyunu 00:48
Kedinin Çöp Kutusuyla Oyunu 120 izlenme - 3 yıl önce Kedinin Çöp Kutusuyla Oyunu
Arabasına Çarpan Kadını Çöpe Soktu 00:21
Arabasına Çarpan Kadını Çöpe Soktu 125 izlenme - 3 yıl önce Park esnasında arabasına tam iki kez çarpan kadına çok sinirlenen adam kadını kaldırıp çöp kutusuna sokuyor İyi Seyirler...
Ayağı Çöp Kutusuna Sıkışan Martıyı Kurtaran İyi İnsanlar 00:47
Ayağı Çöp Kutusuna Sıkışan Martıyı Kurtaran İyi İnsanlar 69 izlenme - 2 yıl önce Gökyüzünde birçok martının kargaşa yarattığını fark eden Michel ve arkadaşı nedenini merak edip martıların üzerinde uçtuğu bölgeye gittiler. Bir martının çöp kutusuna sıkıştığını fark etmeleri üzerine de zararsız şekilde hayvanı kurtarıp tekrar doğaya saldılar.
'Yukarıda Allah Var' Dedirten Video 00:54
'Yukarıda Allah Var' Dedirten Video 53 izlenme - 1 yıl önce İnternet kafeye giren ve çöp kutusunu karıştıran köpeğe arkadan tekme atmak isteyen çocuk tepe taklak oldu. 10.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Yukarıda Allah Var' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çöp Kutularıyla Mükemmel Müzik 08:09
Çöp Kutularıyla Mükemmel Müzik 70 izlenme - 3 yıl önce Çöp Kutularıyla Mükemmel Müzik