Hoşgeldiniz!

çöpçü

Ahsen Tv Muhabirini Rezil Eden Temizlikçi 00:27
Ahsen Tv Muhabirini Rezil Eden Temizlikçi 7.886 izlenme - 2 ay önce Ahsen TV'nin muhabiri Bülent Yapraklıoğlu çöp arabasına binmiş kayda başlamış ancak temizlik işçisine çöpçü diye hitap edince cevap gecikmemiş.
Çöp Arabasında Twerk Yapan Brezilyalı Çöpçü Kızlar 00:59
Çöp Arabasında Twerk Yapan Brezilyalı Çöpçü Kızlar 34.434 izlenme - 1 yıl önce 12.10.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Çöp Arabasında Twerk Yapan Brezilyalı Çöpçü Kızlar ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çöpçülerin Kar Eğlencesi 00:19
Çöpçülerin Kar Eğlencesi 27.542 izlenme - 4 yıl önce Kar'da Eğlence..
Ekmek Kavgası- Zabıta İçerir 02:57
Ekmek Kavgası- Zabıta İçerir 2.270 izlenme - 5 ay önce Mersinde zabıtalar ekmeğini çöpten çıkartan bir garibanın arabasını yakarışlarına rağmen şerefli bir görev yapmışcasına el koyuyorlar. Çöpleri toplayarak bir kuru ekmek parası kazanan insanları yıllardır ülkenin sokaklarında görüyorum. Bir gün olsun kadına, kıza laf atmışlıkları ya da bir taciz olayını karışmışlıkları yok. Hırsızlık ya da dilencilik yapmıyorlar. Zabıtaların bu işi yapan insanlara karşı bu kadar kini ve nefreti nedir anlayabilmiş değilim. Öyle sanırım ki bu düzen içerisinde şereflice ekmeğini çöpten çıkaran insanlara hayretle ve kıskançlıkla bakıyor olmalılar. Çünkü kendilerinin kaldıramayacağı kadar ağır bir şereftir bu işte çalışmak. Benim yorumum bu kadar gerisi sizlere kalmış efendiler..
Melih Bir Günlüğüne Çöpçü Oldu | Çöp Kamyonu ile Çöp Topladı 13:35
Melih Bir Günlüğüne Çöpçü Oldu | Çöp Kamyonu ile Çöp Topladı 3.890 izlenme - 10 ay önce Yeni bir formata başlıyoruz. Bu seride bir günlüğüne meslekleri deneyeceğiz.İlk videomuzda Melih temizlik görevlisi olmayı tecrübe etti. Bize bu imkanı veren Şişli Belediyesi'ne çok teşekkür ederiz. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Çöpçü Belgeseli 02:28
Çöpçü Belgeseli 18.146 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda sizlere garip belgesel çektik misal "çöpçü belgeseli" bu belgeselimizde çöpçüleri açıklayan abartan öven seven sövmeyen birşeyler anlattık... iyi seyirler... Tasarımlarımız: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm KAMERA ARKASI: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Diyarbakır'da Çöpçüler Yollara Çöp Döküyor 00:23
Diyarbakır'da Çöpçüler Yollara Çöp Döküyor 6.525 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile Eş Başkan Fırat Anlı'nın gözaltına alınmasından sonra bugün de yine Belediyenin toplu taşımada görev yapan otobüsleri çalışmadı, çöpler yine toplanmadı.
Galio İle Temizlik 00:15
Galio İle Temizlik 16.722 izlenme - 3 yıl önce Çöpçü Galio, iyi günler temenni eder. İyi seyirler!. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
Oğlum Bak Git! 00:51
Oğlum Bak Git! 13.652 izlenme - 5 yıl önce Kaşınan Ergenin Sonu
Bir Günlüğüne Temizlik İşçisi Olmak 13:35
Bir Günlüğüne Temizlik İşçisi Olmak 2.282 izlenme - 10 ay önce Temizlik işçilerinin bir günü nasıl geçiyor? İzliyoruz...
Oğlum Bak Git! 00:51
Oğlum Bak Git! 7.038 izlenme - 3 yıl önce Sınırların zorlandığı,limitlerin alt üst edildiği bir an.Efenim olay tahminimce şöyle gerçekleşir:Çöpçü abimiz bu genç ergenin kardeşini itikler bişey yapar.Ergen arkadaşda belindeki kemere güvenir ancak çöpçü boş değildir.... Buradan tüm çöpçü abilerimizi alkıslarlayaşatıyoruz efenim.
Graves İle Temizlik 00:25
Graves İle Temizlik 7.850 izlenme - 3 yıl önce Sen gidip Janna'ya focuslanırsan Graves çöpçülük yapar tabi. İyi seyirler! Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
Yere Çöp Atmayın Diyen Çöpçüyle Kavga Ettiler 00:59
Yere Çöp Atmayın Diyen Çöpçüyle Kavga Ettiler 3.225 izlenme - 4 yıl önce Zonguldak'ta üç genç kıza "Yere çöp atmayın" uyarısında bulunan temizlik işçisi gördüğü tepki karşısında uzun süre sabretti.
akvaryum balıkları 02:04
akvaryum balıkları 4.411 izlenme - 8 yıl önce çok tatlı balıklar yha
Çop Kamyonları Çizgi Film - Neden çöpler ayrıştırılmalı (Trucks) 02:42
Çop Kamyonları Çizgi Film - Neden çöpler ayrıştırılmalı (Trucks) 5.182 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar, ülkemizde henüz ayrıştırılamayan ve ekonomiye katkı sağlayamadığımız önemli çöplerimizi herkes pislik olarak görüyor. Haydi yeni nesil sizlerde böyle yapmayın. Çöplerimiz değerlidir. Eğer biz onları düzgün ayrıştırırsak tertemiz olurlar. Bizede kazanç olarak güzel bir dünya verirler. Bakın bir şiirle de açıklayabiliriz çöplerin önemini: Geri Dönüşüm. Camla plastiği çöp sanmayın sakın, Kağıtla, metali ayırıp bakın, Doğayı seven duyarlı kalplere Geri Kazanım tacını takın. Atığı ayırıp toplarsak eğer, Geri dönüşümde kazanır değer, Çevremiz yemyeşil havamız temiz Doğama, bütçeme kazançmış meğer. Kirlilikte imdat sesler doğamız, Temiz olsun yolum, bahçem, ovamız, Yaşanan ortama birazcık dikkat Hep birlikte mutlu olsun yuvamız.
çöpçü balıkları yavruları 01:21
çöpçü balıkları yavruları 3.663 izlenme - 8 yıl önce
corydoras üretim 2 04:00
corydoras üretim 2 2.424 izlenme - 8 yıl önce
Küreğe Dikiz Aynası Takmak 01:29
Küreğe Dikiz Aynası Takmak 1.363 izlenme - 3 yıl önce Caddelerde temizlik yapan Tangül, önlem amacıyla kullandığı küreğe dikiz aynası monte ederek arkasını görüyor ve herhangi bir kazanın yaşanmaması için önlem almış oluyor. Küreğin alt kısmına tekerlekte monte ederek daha rahat hareket etme imkanı bulduğunu belirten temizlik işçisi gözü gibi baktığı küreğini de süslemeyi ihmal etmemiş.
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 03:17
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 1.450 izlenme - 3 yıl önce Apti kayıpederinden ve kayınçolardan kaçmaktadır.tam sıkıştığı anda karşısına bir kapı çıkar hemde ne kapı,fırsat kapısı.ve içeri dalar.sonra Apti kendini bi anda sahnede bulur ve istikbali parlak bir şarkıcı olur.
Piyano Çalan Çöpçü Herkesi Şaşırttı 00:58
Piyano Çalan Çöpçü Herkesi Şaşırttı 367 izlenme - 2 yıl önce Piyano çalan çöpçü herkesi şaşırttı Geri dönüşüm merkezine bırakılan piyanoyu kendi kendine ustaca çalan çöpçü dinleyenleri şaşırttı.
Diyarbakırlı Sarhoş, Arkadaşı Mehmut Ve Gırmızı Şortli (+18) 03:51
Diyarbakırlı Sarhoş, Arkadaşı Mehmut Ve Gırmızı Şortli (+18) 1.658 izlenme - 2 yıl önce Deli cemal'e bir rakip Diyarbakır'dan çıkıyor... yer İzmir, Güzelyalı.... Alkol, deniz ve kırmızı şortlu (t-shırt'lu de olabilir) çöpçü...
çapkın çöpçü:))) 00:54
çapkın çöpçü:))) 2.266 izlenme - 9 yıl önce çöpçü çöp kamyonunun arkasaından birini ayarlamaya çalışırsa ne olur bi bakın:))
Çöpçü Balığı 00:29
Çöpçü Balığı 905 izlenme - 5 yıl önce Çöpçü Balığı
Akvaryum 00:35
Akvaryum 689 izlenme - 2 yıl önce Evimizin bir köşesinde huzur verici ve rahatlatıcı bir akvaryum. Hafiften gelen su sesi doğaya olan özlemimizi gidermeye yetmese de güzel bir duygu.
3 Liraya İddaa'dan 24 Lira Kazanan Abimiz 00:27
3 Liraya İddaa'dan 24 Lira Kazanan Abimiz 430 izlenme - 2 yıl önce kıbrısta 3 lira ile idda yapan abimiz 24 lira kazanmak için verdigi mücadeleyi kesin izlemeniz lazım
Kızım Bak Git - Zonguldak 01:19
Kızım Bak Git - Zonguldak 644 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak'ta üç genç kıza "Yere çöp atmayın" uyarısında bulunan temizlik işçisi gördüğü tepki karşısında uzun süre sabretti.
frantosa zebra cüce vatoz çöpçü 03:02
frantosa zebra cüce vatoz çöpçü 1.279 izlenme - 7 yıl önce
Çöp Kamyonun Arkasında Dansın Dibine Vuran İşçiler 01:53
Çöp Kamyonun Arkasında Dansın Dibine Vuran İşçiler 1.147 izlenme - 5 yıl önce Çöp Kamyonun Arkasında Dansın Dibine Vuran İşçiler
Çöpçü Balığı 00:40
Çöpçü Balığı 670 izlenme - 5 yıl önce Çöpçü Balığı
Can | Çöpçü Amca (Çizgi Film) 11:59
Can | Çöpçü Amca (Çizgi Film) 389 izlenme - 2 yıl önce Can'ın yeni videolarını buradan izleyebilirsiniz: 11.12.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Can | Çöpçü Amca (Çizgi Film)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...