Hoşgeldiniz!

çöplük

58 Yılda Dünya’nın Yörüngesinde Oluşan Çöplük 01:00
58 Yılda Dünya’nın Yörüngesinde Oluşan Çöplük 3.069 izlenme - 2 yıl önce Büyük ihtimalle yörüngemizdeki uzay çöplüğünün büyümesinin büyük bir sorun olduğunu biliyorsunuz ancak durumun ciddiyetini kavramakta zorlanıyorsanız bunun için kendinizi kötü hissetmenize gerek yok. Yörüngemizde yaklaşık olarak 20 bin küçüklü büyüklü parça bulunmakta. Stuart Grey’in paylaştığı bir dakikalık video 1957’den bu yana yörüngemizde birikimin nasıl gerçekleştiğini gözler önüne seriyor. Videoda da görüldüğü üzere moloz yığını gittikçe büyüyor. Birkaç bin parçacık zaten oradayken uyduların çarpışması ve füze denemeleri binlerce yeni parçacığı yörüngemize salıyor.
Hayvan Hakları İçin Çöplükte Açlık Grevi Yapmak 00:59
Hayvan Hakları İçin Çöplükte Açlık Grevi Yapmak 1.043 izlenme - 12 ay önce Bartın'da sokak hayvanlarına yönelik şiddete dikkat çekmek amacıyla açlık grevi yapan 3 hayvansever, bununla ilgili yasaların uygulanmasını istedi.
Aziz Nesin - Bu Çöplükler Daha Çok Patlayacak 05:05
Aziz Nesin - Bu Çöplükler Daha Çok Patlayacak 2.009 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin yetiştirdiği en önemli edebiyatçılardan Aziz Nesin 20 Aralık 1915'te doğdu. Yazdıklarıyla, söyledikleriyle toplumda yepyeni tartışmalar yarattı. 6 Temmuz 1995'te aramızdan ayrılan büyük yazar, son konuşmasını vefatından iki gün önce Foça'da yapmıştı.
Mythbusters Türkçe Dublaj (Çöplük Tarayıcısı) 43:45
Mythbusters Türkçe Dublaj (Çöplük Tarayıcısı) 2.541 izlenme - 3 yıl önce Mythbusters Türkçe Dublaj mit avcıları izle
Çöpten Bebek Çıktı 00:29
Çöpten Bebek Çıktı 2.146 izlenme - 4 yıl önce Çin'de Çöplükte Bebek Cesedi Bulundu. İhbar Üzerine Olay Yerine Gelen Polisler, Çöp Yığınlarının Arasında Yeni Doğmuş Bir Bebeğin Cansız Bedeniyle Karşılaştı.
Ümraniye Çöplüğünün Patlaması - 1993 03:44
Ümraniye Çöplüğünün Patlaması - 1993 889 izlenme - 2 yıl önce 1993 Yılında bu facia yaşandığında bende bir arkadaşımı kaybettim hekimbaşında oturan, hiç kendimize gelemedik çocuktuk, hiçte anlamadık çöp nasıl patlar bir türlü aklımız ermedi. Şimdi o çöplüğün yerinde yeller esiyor, spor komplexleri ve parklar falan var, hiç gitmedim bir daha oraya, mezarların üzerine basmak istemedim.
Fare Avcısı Terrierler (Aşırı Fazla Fare İçerir) 01:09
Fare Avcısı Terrierler (Aşırı Fazla Fare İçerir) 901 izlenme - 3 yıl önce Çöplük müdür nedir bilemediğim bir birikintiyi kepçeyle hafif hareketlendirdik den sonra farelerin şöleni başlar. İzlerken ben gerildim burada. Nasıl da koşuyor p*çler. Köpekleri de yakalamak için yetiştirmişler fakat hayvanlar ne yapsınlar, hangi birini yakalasınlar.
Ev Değil Çöplük Woofer 01:29
Ev Değil Çöplük Woofer 2.958 izlenme - 9 yıl önce İşte benim odam!:d nasıl ama !:d Şarkı nasıl !:d herşey güzel !
annem bana ÇÖPLÜK gibi davranıyor! 04:20
annem bana ÇÖPLÜK gibi davranıyor! 2.321 izlenme - 8 yıl önce annelerin hakkını kolay ödeyemeyiz. bizlerde çok emekleri vardır. bazen, beyzanur gibi nankörler de çıkar (!) izleyin.
Nurullah Çaçan - Çöplük Rock'n Roll (Official Audio) 03:43
Nurullah Çaçan - Çöplük Rock'n Roll (Official Audio) 145 izlenme - 8 ay önce Djentstep (2016) - Nurullah Çaçan - Hits On Air Music Lyrics: Ürün Kuş Music: Nurullah Çaçan Arrangement: Nurullah Çaçan iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/djentstep-single/id1139855032 Spotfy: https://open.spotify.com/album/37FRLOEt9dXWPPVKtTeQGr TT Müzik: https://www.turktelekommuzik.com/#/album-Djentstep-473126 https://www.facebook.com/HitsOnAirMusic https://www.hitsonairmusic.com Çöplük Rock’n Roll Atla motoruna rüzgarı arkana al Bas ki gaza Tozlardan kurtul Kadınım bekliyor Yıldızlar göz kırptı Bas ki gaza Çöplük Rock’n Roll Hızlan tren, eşlik et bize Vagonlarını sürükle peşinden Kopuk düşünceler misali Mavi bir pazar günündeki şenliğe Çöplük Rock’n Roll Çöplük Rock’n Roll Çöplük Rock’n Roll Çöplük Rock’n Roll Söz: Ürün Kuş Müzik: Nurullah Çaçan Aranjör: Nurullah Çaçan
Cennetteki Çöplük Fragmanı 02:16
Cennetteki Çöplük Fragmanı 888 izlenme - 5 yıl önce Cennetteki Çöplük -Garbage In The Garden Of Eden-Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Karadeniz'de Trabzon şehri Sürmene ilçesine bağlı Çamburnu Beldesi'nde yıllardır çöp depolama alanı yapmak istiyor. Film de buna karşı insanların on iki yıldır sürdürdüğü mücadele ve bu depolama alanının konusu anlatılıyor.5 Ekim 2012'de vizyonda
Gözlerinizi yaşartacak bir kurtarma hikayesi 03:40
Gözlerinizi yaşartacak bir kurtarma hikayesi 682 izlenme - 5 yıl önce Gözlerinizi yaşartacak bir kurtarma hikayesi Gözleri görmeyen bir sokak köpeği ve çöplük!! - Oldukça etkileyici bir öykü!
DUMP - SHORT FILM / ÇÖPLÜK - KISA FİLM 05:00
DUMP - SHORT FILM / ÇÖPLÜK - KISA FİLM 304 izlenme - 4 yıl önce ENGELSİZ İZMİR 2013 "ENGELLERİ KALDIRALIM" KISA FİLM YARIŞMASI - MANSİYON ÖDÜLÜ. Yapımcı ve Senarist: İbrahim NAKÇİ - Yönetmen: Sinan YERLİ - Görüntü Yönetme...
gündoğan'da yangın 01:35
gündoğan'da yangın 126 izlenme - 7 yıl önce gündoğan'da yangın
Ümraniye Xd Karabekirden Ümraniye Çöpügüne Yolducu 00:33
Ümraniye Xd Karabekirden Ümraniye Çöpügüne Yolducu 290 izlenme - 9 yıl önce ümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügüne yolducukümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügüne yolducukümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügüne yolducukümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügüne yolducukümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügüne yolducukümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügüne yolducukümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügüne yolducukümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügüne yolducukümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügüne yolducukümraniye :d karabekirden ümraniye çöpügün
Yüreği Büyüklerin Hayat Mücadelesi - Çöp 18:30
Yüreği Büyüklerin Hayat Mücadelesi - Çöp 119 izlenme - 2 yıl önce Siz hiç kent çöplüklerindeki yaşamlara tanık oldunuz mu? Ulusal ve Uluslararası bir çok festivalde önemli başarılara imza atan "Çöp" Belgeseli, belediye çöplüklerinde yaşanan drama ışık tutuyor. Yönetmen - Burak Türten Yardımcı Yönetmen - Celil Pehlivan Görüntü Yönetmeni - Celal Çalışkan, Kenan Karaöncel Danışman - Doç. Dr. Gürhan Topçu
çavuşlu çöplük olmasın 14:30
çavuşlu çöplük olmasın 175 izlenme - 6 yıl önce çavuşlu'nun gerçekleri
Suriye'de Çöpte Yemek Aramak 00:48
Suriye'de Çöpte Yemek Aramak 106 izlenme - 3 yıl önce Suriye iç savaş tüm hızıyla sürerken masum insanlar açlık ve sefaletle boğuşuyor! Mültecileri ülkemizde ağırlanmasından rahatsız olan.İnsanlığını yitirmiş sözde ''HÜMANİST'' arkadaşlarımıza gelsin SURIYE yaz 3075'e yolla 5tl katkın olsun İHH
58 Yılda Dünya’nın Yörüngesinde Oluşan Çöplük 01:00
58 Yılda Dünya’nın Yörüngesinde Oluşan Çöplük 72 izlenme - 2 yıl önce Eğer uzay çöplerinin neden olduğunu öğrenmek istiyorsanız, bu video sorularınıza cevap olabilir. Büyük ihtimalle yörüngemizdeki uzay çöplüğünün büyümesinin büyük bir sorun olduğunu biliyorsunuz ancak durumun ciddiyetini kavramakta zorlanıyorsanız bunun için kendinizi kötü hissetmenize gerek yok. Yörüngemizde yaklaşık olarak 20 bin küçüklü büyüklü parça bulunmakta. Stuart Grey’in paylaştığı bir dakikalık video 1957’den bu yana yörüngemizde birikimin nasıl gerçekleştiğini gözler önüne seriyor. Videoda da görüldüğü üzere moloz yığını gittikçe büyüyor. Birkaç bin parçacık zaten oradayken uyduların çarpışması ve füze denemeleri binlerce yeni parçacığı yörüngemize salıyor. Eğer Gravity filmini izlediyseniz, uzay çöplüğünün ne kadar tehlikeli olabileceği hakkında fikriniz vardır. Özellikle başıboş gezen parçacıklar Dünya etrafında dönerken saatte 25 bin kilometre hıza ulaşabiliyor. Bir felaketin gerçekleşmesi ise yanlış hesaplanan bir rotayla gönderilen astronotların uzaya gönderilmesi kadar basit. Bazıları ise gerçekten büyük parçacıklar. Bu çöplük ciddi bir çalışma ile temizlenene kadar, uzay programları çok dikkatli olmak zorunda. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hülya'nın Zor Anları (Galip Derviş) 02:25
Hülya'nın Zor Anları (Galip Derviş) 182 izlenme - 5 yıl önce Galip'le Birlikte İp Ucu Aramaya Çıkan Hülya'nın Başına Gelmeyen Kalmıyor...
mumcularda çöplük yangını 05:23
mumcularda çöplük yangını 104 izlenme - 7 yıl önce mumcularda çöplük yangını
edirne çöplük 00:56
edirne çöplük 77 izlenme - 8 yıl önce edirne çöplüğü yine yanıyor
Bahçelievler'de Yangın! 01:26
Bahçelievler'de Yangın! 30 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Bahçelievler'de bir belediye çöplüğünde yangın çıktı. Olay yerindeki görevliler ve görgü tanıkları, çöplerden çıkan yangının bir anda büyüdüğünü belirtti. Olay yerine kısa zamanda ulaşan itfaiye ekipleri yangını daha da büyümeden söndürdü. O anları aksam.com.tr kamerası görüntüledi.
Çanakkale'de Çöplükte Bulunan Ölü Köpekler Vatandaşı İsyan Ettirdi 00:52
Çanakkale'de Çöplükte Bulunan Ölü Köpekler Vatandaşı İsyan Ettirdi 1 izlenme - 3 hafta önce Çanakkale'nin Biga ilçesinde çöplükte bulunan ölü köpekler vatandaşı isyan ettirdi.
edirne çöplük 2 00:16
edirne çöplük 2 57 izlenme - 8 yıl önce edirne çöplü
Rüyada Çöplük Görmek Ne Demektir? 00:36
Rüyada Çöplük Görmek Ne Demektir? 9 izlenme - 1 yıl önce Rüyada çöplük görmek, Dünya ile tabir edilir, çünkü bazıları Resûlullah sallallâhü Teâlâ aleyhi ve sellem Efendimizden Dünya'nın halini sorduklarında, Hazreti Risalet çöplüğe işaret buyurmuşlardır. İslami kaynaklara göre; Rüyada Çöp görmenin bir çok tasvirini burada paylaştık, rüyalarınızı bize anlatın size özel, İslami Rüya Tabirleri ile rüyalarınızı aynı gün yorumlayalım. Amacımız rüyalarınıza, İslami kaynaklar ile Alim ve Ulema, görüşleriyle ışık tutmak ve sizleri aydınlatmaktır.
Çöplük Alev Aldı, Ekipler Söndürmekte Zorlandı 02:38
Çöplük Alev Aldı, Ekipler Söndürmekte Zorlandı 1 izlenme - 3 hafta önce Çöplük alev aldı, ekipler söndürmekte zorlandıMUĞLA - Bodrum'un Turgutreis Mahallesi'nde çöp ve molozların atıldığı alanda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu söndürüldü.
Çöplükte Bulunan En Pahalı 10 Şey 06:46
Çöplükte Bulunan En Pahalı 10 Şey 8 izlenme - 8 ay önce https://www.facebook.com/esrar.kenevir sayfamızı beğenmeyi unutmayalım. Çöplükte Bulunan En Pahalı 10 Şey... Bu videoda çöpte bulunan en pahalı şeyleri sizlere gösterdik. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler. :)) İzlediğiniz için teşekkürler , abone olmayı unutmayınız... Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)
Bodrum Çöplüğü Patladı 01:50
Bodrum Çöplüğü Patladı 7 izlenme - 8 ay önce Bodrum çöplüğü patladı -Patlama sonrası başlayan yangının neden olduğu duman ilçeyi kapladıMUĞLA - Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan katı atık depolama alanında gaz sıkışması sonucu patlama meydana geldi.
Kars Çöplüğünde Yaşam Mücadelesi 02:22
Kars Çöplüğünde Yaşam Mücadelesi 5 izlenme - 7 ay önce Kars Çöplüğünde yaşam mücadelesiKARS - Kars Şehir Çöplüğünde yaşam mücadelesi veren çocuklar, pis kokuya aldırış etmeden çöpler arasından işe yarayan malzemeleri çıkarak ailelerine katkıda bulunuyorlar.