Hoşgeldiniz!

Coppola Videoları İzle

Godfather Part II - Fredo'nun Ölümü 02:00
Godfather Part II - Fredo'nun Ölümü 2.013 izlenme - 6 ay önce Efsane serinin ikinci filmi. Michael Corleone hayatı boyunca en pişmanlık duyacağı kararı veriyor, ağabeyi Fredo'nun ölüm emri. Ailenin düşmanı Hyman Roth'la işbirliği yapan daha doğrusu onun tarafından kandırılan, saflığından yararlanılan Fredo'nun ölüm sahnesi. İyi seyirler.
The Godfather - Final Sahnesi 05:01
The Godfather - Final Sahnesi 2.694 izlenme - 10 ay önce Godfather, Mario Puzo'nun yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan, Francis Ford Coppola'nın yönettiği, Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı filmdir. Film, New York'ta yaşayan güçlü bir İtalyan mafya ailesinin hikâyesini anlatır. Corleone ailesi, Don Vito Corleone'nin başında olduğu, suça dayalı bir örgüt kurmuş olan İtalyan asıllı bir ailedir. Michael Corleone, babasının vurulması ve sonrasında ailenin en büyük kardeşi Sonny'nin öldürülmesi üzerine ailenin başına babası tarafından abisi Fredo yerine getirilir. Tek özelliği zekasıyken yavaş yavaş acımasız olmayı, güçlü olmayı ve kendine güvenmeyi öğrenen Micheal kısa bir süre sonra babasının içinde bulunup güçlendiği suç dünyasında, babasından daha acımasız, soğukkanlı ve daha güçlü; bu yüzden daha yalnız, daha mutsuz bir hale gelir. İlk filmin final sahnesi; Michael'in, aileye ihanet eden eniştesi Carlo Rizzi'yi öldürtmesi ve gittikçe acımasız, soğukkanlı bir Don'a dönüşünü göstermekte. İyi seyirler.
The Godfather - Baba Don Vito'dan Oğlu Michael'a Nasihatler 03:49
The Godfather - Baba Don Vito'dan Oğlu Michael'a Nasihatler 3.776 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin efsanesi, başrollerinde Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert Duvall ve John Cazale gibi usta oyuncuların yer aldığı 1972 yapımı The Godfather filminden,benim de en sevdiğim sahnelerden olan Don Vito Corleone'nin oğlu Michael'a nasihati.(Yönetmen Francis Ford Coppola, film gösterime girdikten sonra Marlon Brando ve Al Pacino'nun bir arada olduğu daha fazla sahne çekmediğine pişman olduğunu belirtmiştir.)
The Godfather Kesilmiş Sahneler 12:40
The Godfather Kesilmiş Sahneler 3.799 izlenme - 2 yıl önce Mario Puzo'nun aynı adlı romandan uyarlanan efsane film The Godfather'ın (Baba) kesilmiş sahnelerini izliyoruz efendim. Kesilmiş sahnelerde Marlon Brando reyizi görmek ayrı bir zevk. İyi seyirler.
The Godfather 2 - Geçmişe Dönüş Sahnesi (Michael Corleone) 05:10
The Godfather 2 - Geçmişe Dönüş Sahnesi (Michael Corleone) 2.943 izlenme - 2 yıl önce Efsane sinema serisi The Godfather'ın ikinci filmi olan,başrollerinde Al Pacino,Robert De Niro,Diane Keaton,John Cazale gibi usta oyuncuların bulunduğu 1974 yapımı The Godfather: Part II (Baba 2)'deki, Michael Corleone'nin geçmişi hatırlama sahnesi.
The Godfather Kamera Arkası Çekimleri (Marlon Brando) 01:20
The Godfather Kamera Arkası Çekimleri (Marlon Brando) 3.201 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin en iyi başyapıtlarından biri olarak kabul edilen ''The Godfather'' filminin kamera arkası görüntülerinden Marlon Brando'nun olduğu kesit.(Görüntü, 1990 yapımı ''The Godfather Family: A Look Inside'' adlı belgeselden alınmıştır.)
The Godfather - Düğün Şarkıları Albümü (1972) 35:55
The Godfather - Düğün Şarkıları Albümü (1972) 1.275 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin başyapıtlarından olan The Godfather filminin, düğün sahnelerinde ve bazı sahnelerde çalan parçalarından oluşan müzik albümü.(Müziklerin hepsi filmde bulunmuyor, ayrıca parçaların bestecisi filmin yönetmenliğini yapan Francis Ford Coppola'nın babası Carmine Coppola'dır.) Şarkı Listesi ; 1-The Godfather Tarantella (00:00 - 02:58) 2-The Godfather Mazurka (02:58 - 06:14) 3-Ev'rytime I Look In Your Eyes (06:14 - 08:59) 4-The Godfather Fox Trot (08:59 - 11:42) 5-This Loneliness (11:42 - 14:36) 6-Non ci Lasceremo Mai (In Italian) (14:36 - 18:13) 7-Antico Canto Siciliano (18:13 - 22:16) 8-Libiamo (22:16 - 23:20) 9-Mazurka (Alla Siciliana) (22:20 - 26:27) 10-Danza Siciliana (26:27 - 29:13) 11-Lucky (29:13 - 32:23) 12-We Will Never Never Part (32:23 - 35:55)
Rumble Fish (Siyam Balığı) - F. F. Coppola (1983 - 94 dk) 01:34:00
Rumble Fish (Siyam Balığı) - F. F. Coppola (1983 - 94 dk) 1.281 izlenme - 2 yıl önce Francis Ford Coppola yapımı şahane bir film, film metaforlar üzerine yürümektedir. Ana tema zamandır. 80'li yıllarda geçmektedir. Konu çete savaşları gibi gözükse de; abi-kardeş ilişkisi olarak özelleşir. Film siyah-beyaz olmasına rağmen, sadece akvaryumdaki iki balık renklidir; mavi ve kırmızı; o dönemdeki iki ayrı sokak çetesini simgeler. Seyirci filmi siyah-beyaz izlerken, aslında kahramanların dünyası da siyah-beyazdır. Zaman bir hapishane; zamandaki akışı yakalayamamak da bir hapsoluştur. Bütün film de zamanın bir hapishane olduğunu gösterir. Bunlara bağlı olarak, filmin birçok yerinde çeşitli saatler, saat ve zamana ilişkin çeşitli ayrıntılar görünür. finalde, mickey rouke bile bile kardeşi için ölüme gitmiştir. burada isa'ya bir gönderme vardır. Coppola, basit bir hikayeyi, metaforlarla işlemiştir ve mekanı bir akvaryum gibi kullanmıştır. -ekşi-milena-#2958453-
Apocalypse Now Redux (Kıyamet - 1979 - 193 dk) 03:13:59
Apocalypse Now Redux (Kıyamet - 1979 - 193 dk) 1.008 izlenme - 2 yıl önce Film, Joseph Conrad'ın Heart of Darkness (Karanlığın Yüreği) isimli romanının uyarlamasıdır. Kurtz, Amerika ordusundan bağımsız olarak, yerlilerden ve ona katılmış diğer Amerikalı askerlerden oluşan tarikat benzeri topluluğu ile, Kamboçya'nın iç bölgelerinde Kuzey Vietnam'lılara karşı savaşmaktadır. Yüzbaşı Willard ise, Kurtz'u bulmak ve yoketmekle görevlendirilmiştir. 31,500,000 $ bütçeli bir film olan Apocalypse Now, ilk defa Cannes'da izleyicilerle buluşmuştur. Filmin tamamı 153 dakika sürer(Ben redux yükledim bu director's cut olduğu için 193 dakika'dır. Müzikleri ise Carmine Coppola ve Francis Ford Coppola tarafından yapılmıştır. Uyarı sonu: "Apocalypse Now", 2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri Kongre Kütüphanesi tarafından "kültürel, tarihi ve estetik olarak önemli" filmler arasına seçilerek ABD Ulusal Film Arşivi'nde muhafaza edilmesine karar verilmiştir.
The Godfather 3 - Final Sahnesi 02:04
The Godfather 3 - Final Sahnesi 888 izlenme - 2 yıl önce Francis Ford Coppola'nın yönettiği unutulmaz film serilerinden Godfather'ın son filminin son sahnesi. İlk filmi hatırlayacak olursak Vito Corleone'nin ölüm sahnesi ile bu filmin sonunda (bu sahnede) izlediğimiz Michael Corleone'nin ölüm sahnesi kıyas alındığında, Michael'ın niye başarısız olduğu rahatlıkla görülebilir. Vito Corleone ölümünden hemen önce bahçede torunuyla mutlu bir şekilde oynamakta, aile işlerini çok güvendiği küçük oğluna bırakmanın ve elini eteğini çevirilen işlerden çekmenin huzurunu yaşar, aileyi rahat yaşatmak ve birarada tutmak için elinden geleni yapar. Huzurlu ölmüştür kısaca. Öldüğünde yanında onunla oynamaya çalışan bir torunu vardır. Michael Corleone ise yine bir bahçede, şimdiye kadar dans ettiği ve kaybettiği kadınları (kızı, ilk karısı, ikinci karısı) düşünerek, yalnız başına ölmüştür. Öldüğünde yanında onunla oynamaya çalışan bir köpek vardır.
The Bling Ring - Emma Watson Direk Dansı 00:45
The Bling Ring - Emma Watson Direk Dansı 1.528 izlenme - 4 yıl önce The Bling Ring filminde Emma Watson'ın direkte yaptığı çok özel dans.
il Padrino - The Godfather film müziği 03:49
il Padrino - The Godfather film müziği 751 izlenme - 2 yıl önce İnsana huzur ve hüznü bir arada yaşatan garip parçalardan oluşan The Godfather film müzikleri arasından nadide bir parça.
The Godfather - Suikastlar & Cinayetler (Şiddet İçerir) 05:11
The Godfather - Suikastlar & Cinayetler (Şiddet İçerir) 594 izlenme - 2 yıl önce Francis Ford Coppola abimizin The Godfather üçleme sinden konu başlığındada yazdığı gibi serideki bütün suikast ve cinayet sahnelerinin derlemesidir. İyi seyirler efenim.
The Bling Ring Teaser Fragman (2013) Emma Watson 00:55
The Bling Ring Teaser Fragman (2013) Emma Watson 536 izlenme - 4 yıl önce Bir grup gencin, hayranı oldukları ünlülerin nerede yaşadıklarını internetten bularak evlerine girdiği ve eşyalarını çaldığı gerçek bir olayı konu alan Sofia Coppola filmi "The Bling Ring"
Sofia Coppola Film Portföyü 02:21
Sofia Coppola Film Portföyü 225 izlenme - 2 yıl önce Sinemanın bir diğer usta yönetmeni Sofia Coppola'nın film portföyü. Yönetmen ayrıca sinemanın efsanelerinden Francis Ford Coppola'nında kızıdır.
Little Jackie - The World Should Revolve Around Me 03:18
Little Jackie - The World Should Revolve Around Me 30 izlenme - 6 yıl önce the debut music video from little jackie "the world should revolve around me" from little jackie's album "the stoop" out now in the us on s-curve records! click below to buy! phobos.apple.com
Little Jackie - The World Should Revolve Around Me 03:18
Little Jackie - The World Should Revolve Around Me 29 izlenme - 6 yıl önce the debut music video from little jackie "the world should revolve around me" from little jackie's album "the stoop" out now in the us on s-curve records! click below to buy! phobos.apple.com