Hoşgeldiniz!

corleone

Godfather - Sicilya Şarkısı 03:00
Godfather - Sicilya Şarkısı 2.058 izlenme - 1 yıl önce Godfather serisinin 3. filminden "Brucia La Terra" şarkısı.
Godfather Part II - Fredo'nun Ölümü 02:00
Godfather Part II - Fredo'nun Ölümü 2.187 izlenme - 1 yıl önce Efsane serinin ikinci filmi. Michael Corleone hayatı boyunca en pişmanlık duyacağı kararı veriyor, ağabeyi Fredo'nun ölüm emri. Ailenin düşmanı Hyman Roth'la işbirliği yapan daha doğrusu onun tarafından kandırılan, saflığından yararlanılan Fredo'nun ölüm sahnesi. İyi seyirler.
The Godfather 4 Trailer 00:26
The Godfather 4 Trailer 10.333 izlenme - 9 yıl önce The godfather IV trailer...coming soon ! www.thecorleone.com
The Godfather - Baba Don Vito'dan Oğlu Michael'a Nasihatler 03:49
The Godfather - Baba Don Vito'dan Oğlu Michael'a Nasihatler 4.179 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin efsanesi, başrollerinde Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert Duvall ve John Cazale gibi usta oyuncuların yer aldığı 1972 yapımı The Godfather filminden,benim de en sevdiğim sahnelerden olan Don Vito Corleone'nin oğlu Michael'a nasihati.(Yönetmen Francis Ford Coppola, film gösterime girdikten sonra Marlon Brando ve Al Pacino'nun bir arada olduğu daha fazla sahne çekmediğine pişman olduğunu belirtmiştir.)
The Godfather Kamera Arkası Çekimleri (Marlon Brando) 01:20
The Godfather Kamera Arkası Çekimleri (Marlon Brando) 3.398 izlenme - 3 yıl önce Sinema tarihinin en iyi başyapıtlarından biri olarak kabul edilen ''The Godfather'' filminin kamera arkası görüntülerinden Marlon Brando'nun olduğu kesit.(Görüntü, 1990 yapımı ''The Godfather Family: A Look Inside'' adlı belgeselden alınmıştır.)
The Godfather (1972) -  At Kafasıyla Mesaj Yollamak 01:27
The Godfather (1972) - At Kafasıyla Mesaj Yollamak 2.061 izlenme - 3 yıl önce Efsanevi The Godfather'ın serisinin ilk filminden bir sahne. Don Corleone vaftiz oğlu Johnny Fontane'i filminde oynatmasına ikna etmek için ünlü yönetmen Jack Woltz'a ailenin avukatı Tom Hagen'i yollar. Tom, Baba'dan bahsetmeden durumu Woltz'a anlatır. Bay Woltz Tom'a atar yapar. 'Sen beni sadece basit bir yönetmen mi sandın seni enişteme düzdürürüm' tarzında konuşur. Fakat sonra Tom'un Corleone Ailesi'nin avukatı olduğunu öğrenince evine yemeğe çağırır. Ahırını falan gezdirir. 600 bin dolara aldığı atını gösterir. Akşam yemeğinde güzelce konuşurken Bay Woltz birden celallenir ve Johnny'i oynatamayacağını çünkü daha önce Woltz'un elinden bir kız kaçırmasına neden olduğunu söyler. Avukat Tom Hagen nazikçe teşekkür eder ve ordan ayrılır. Sabah Woltz yatağında çok sevdiği atının bir kısmını görür.
The Godfather - Fragman 02:09
The Godfather - Fragman 1.571 izlenme - 3 yıl önce Efsane serinin, efsane filmidir. Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı, 1972 yapımı, yönetmeni Francis Ford Coppola'dır. Müziklerinden, "Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım" a kadar, Marlon Brando'nun ağzının yapılışından tutun, en ucra sahnelerine kadar net hatırlanan filmdir.
The Godfather Part 3 - Joey Zasa'nın Ölümü 03:05
The Godfather Part 3 - Joey Zasa'nın Ölümü 1.286 izlenme - 2 yıl önce Michael Corleone'a suikast girişiminden sonra, rahatça sokaklarda dolaşabilen saygısız Joey Zasa'nın, Vincent tarafından öldürüldüğü sahnedir. Vincent tıpkı babası Sonny reiz gibi öfke dolu ve psikopattır. Affetmez. Sinemanın bu en mükemmel serisini bir kez daha analım.
Micheal Corleone (İhanet) 03:29
Micheal Corleone (İhanet) 1.302 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi film olan Godfather 1-2-3'den derlenmiş , Micheal Corleone repliklerini izleyeceksiniz. Karizma nedir bu videoda adım adım görülebilir. İyi seyirler efendim...
The Godfather - Baba - Kamera Arkası 08:35
The Godfather - Baba - Kamera Arkası 1.372 izlenme - 3 yıl önce Filmi bilmeyenimiz yoktur diye düşünüyorum. Filmin kamera arkası görüntülerine rastlayınca sizlerle paylaşmak istedim. Görüntülerde oyuncuların film ile ilgili yorumlarına yer veriliyor. Yorum yapan oyuncular arasinda Marlon Brando da olsaydi demekten kendimi alamadım. Video da altyazılar da malesef ingilizce, şimdiden özür dilerim.
godfather 03:15
godfather 3.790 izlenme - 10 yıl önce godfather
The Godfather 3 - Final Sahnesi 02:04
The Godfather 3 - Final Sahnesi 1.106 izlenme - 3 yıl önce Francis Ford Coppola'nın yönettiği unutulmaz film serilerinden Godfather'ın son filminin son sahnesi. İlk filmi hatırlayacak olursak Vito Corleone'nin ölüm sahnesi ile bu filmin sonunda (bu sahnede) izlediğimiz Michael Corleone'nin ölüm sahnesi kıyas alındığında, Michael'ın niye başarısız olduğu rahatlıkla görülebilir. Vito Corleone ölümünden hemen önce bahçede torunuyla mutlu bir şekilde oynamakta, aile işlerini çok güvendiği küçük oğluna bırakmanın ve elini eteğini çevirilen işlerden çekmenin huzurunu yaşar, aileyi rahat yaşatmak ve birarada tutmak için elinden geleni yapar. Huzurlu ölmüştür kısaca. Öldüğünde yanında onunla oynamaya çalışan bir torunu vardır. Michael Corleone ise yine bir bahçede, şimdiye kadar dans ettiği ve kaybettiği kadınları (kızı, ilk karısı, ikinci karısı) düşünerek, yalnız başına ölmüştür. Öldüğünde yanında onunla oynamaya çalışan bir köpek vardır.
James Brown - İt's A Man's Man's Wo 03:02
James Brown - İt's A Man's Man's Wo 3.747 izlenme - 9 yıl önce the godfather
The Godfather 2 - İntikam Alma Sahnesi 02:41
The Godfather 2 - İntikam Alma Sahnesi 859 izlenme - 3 yıl önce The Godfather: Part 2 Filminde genç Vito Corleone rolündeki Robert De Niro Amerikada biraz güçlendikten sonra doğduğu kasabaya döner ve geçmişte babasını, 2 abisini, ve annesini öldüren ağababadan intikam almak için bir plan yapar.Arkadaşıyla beraber gidip bir zeytinyağı markası kurduklarını söyleyip izin almak istediğini söyler ve ağababanın elini öptüğü sırada babasının ismini söyler "His name was..Antonio Andolini" sonrasında olanlar olur.Bu sinema klasiğinden harika bir kesit harika oyunculuklarla birlikte sizlerle..
The Godfather Oyuncu Seçmesi 05:42
The Godfather Oyuncu Seçmesi 637 izlenme - 3 yıl önce The Godfather dersem hepinizin aklına muhteşem senaryosu ve kadrosu gözünüzün önüne gelecektir. Şimdi sizlere bu eşsiz filmin oyuncu seçimiyle alakalı kısa bir kesit izlemekten onur duyarım. Ulan o dönemlerde yaşasaydım kesin Michael Corleone ben olurdum diyorsanız buyrunuz izleyiniz
The Godfather - Vaftiz 07:28
The Godfather - Vaftiz 820 izlenme - 3 yıl önce İlk filmin tartışmasız en aksiyonlu, en gerilimli, en önemli sahnesi. Babası Vito Corleone'den yavaş yavaş görevi devralacağı belli olan Michael'ın, II. Dünya Savaşı'ndan dönen, silaha, mafyaya, katilliğe çok çok uzak olan bir çocuktan, Don sıfatını alıp bambaşka birine dönüşünü gösteren, sinema tarihinin etkileyici sahnelerinden biridir.
Ne Yaptın Vito! - Marlon Brando 00:34
Ne Yaptın Vito! - Marlon Brando 566 izlenme - 2 yıl önce Babaların babası Don Vito Corleone Marlon Brando'nun karizmayı fena halde çizdiği bir video. Larry King'e hülyalı hülyalı bakıp dudaklarından öpen Marlon abimiz gençlik zamanında Godfather filmini izleyen herkese mafya babası olacaz diye hayaller kurdurtup milleti derin hayallere daldırırdı. Benim merak ettiğim kameralar kapandığında Larry King'e kötü birşey yapıp yapmadığıdır.
The Godfather - Final Sahnesi (Spoiler İçerir) 03:55
The Godfather - Final Sahnesi (Spoiler İçerir) 726 izlenme - 3 yıl önce Efsanevi film serisinin, efsanevi son sahnesi. Al Pacino'nun heykeli dikilecek oyuncu olduğunu bir kez daha görüyoruz.
The Godfather I - Senden Adalet İstiyorum 00:33
The Godfather I - Senden Adalet İstiyorum 469 izlenme - 3 yıl önce The Godfather serisinin ilk filmi olan The Godfather I in efsaneleşmiş giriş bölümünü izliyoruz efendim.
The Godfather 3 - Brucia La Terra 01:43
The Godfather 3 - Brucia La Terra 507 izlenme - 3 yıl önce "Brucia La Terra" İtalyan besteci Nino Rota tarafından bestelenen The Godfather'ın soundtracklerindendir. Godfather serisinin üçünçü filminde bir yemek sırasında Michael Corleone'nin oğlu Anthony Vito Corleone tarafından söylenir ve babayı ve bizi büyük hüzne boğar. The Godfather serisinin en vurucu sahnelerinden biri.
The Godfather Love Theme - Türk Kızından Muhteşem Mızıka Solo 03:15
The Godfather Love Theme - Türk Kızından Muhteşem Mızıka Solo 352 izlenme - 2 yıl önce Yakın arkadaşım Itır ile muhteşem, harika, mükemmel bir video hazırladık, ben Godfather hayranıyım, o da beni kırmadı, bu temayla mızıkayı ağlattı umarım beğenirsiniz. Boşuna hatunun feysini falan istemeyin ve küfür yazmayın. Ceren de ortak arkadaşımızdır; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/111263/metallica-unforgiven-turk-kizindan-keman-solo
brucia la terra michael corleone the godfather part 3 theme 01:47
brucia la terra michael corleone the godfather part 3 theme 584 izlenme - 6 yıl önce
Dimitar Berbatov - Godfather Taklidi Yapmak 00:41
Dimitar Berbatov - Godfather Taklidi Yapmak 306 izlenme - 3 yıl önce Çok sevgili Dimitar kardeşimizin yapamadığı iş yok. Şimdi de Godfather taklidi geliyor. İzliyoruz.
The Godfather Adnan Oktar 00:37
The Godfather Adnan Oktar 327 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamızın programında revizyon yapmaya devam ediyor. Artık konulu, kostümlü programlar icra etmeye başlamış. Programında The Godfather filminin unutulmaz ismi Don Vito Corleone olmuş. Kostümler The Great Gatsby havası. Maşallah.
Serena Corleone - Miracles 03:44
Serena Corleone - Miracles 150 izlenme - 2 yıl önce Serena Corleone - Miracles (Official Music Video 2016) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Corleone   Sicily 05:19
Corleone Sicily 151 izlenme - 6 yıl önce
Vito Corleone'nin İntikamı 02:41
Vito Corleone'nin İntikamı 175 izlenme - 3 yıl önce Henüz daha çocukken ailesinin gözlerinin önünde katledilişine tanık olur küçük Vito. Artık Sicilya'da kendi öz toprağında barınamaz barındırmazlar da ve zorlu tabiri caizse özgürlük ülkesi Amerika'ya doğru küçük bedeniyle tek başına gönderilir. Zamanla büyür güçlenir ve artık Don Ciccio'dan intikam vaktini alma zamanıdır. Ne de olsa intikam soğuk yenen bir yemektir... Ulan daha fazla bana edebiyat parçalattırmayın işte, hepiniz 500 defa seyretmişsinizdir. Efsanemizdir. İyi seyirler.
Corleone Tersine Dön 01:57
Corleone Tersine Dön 249 izlenme - 9 yıl önce erdemlİ undergraound rap qusen ! xd
Vendetta Corleone Resim Albume 05:38
Vendetta Corleone Resim Albume 172 izlenme - 9 yıl önce vendetta role play serverinde çekilen resimlerden oluşturulmuştur.
Corleone 05:38
Corleone 148 izlenme - 9 yıl önce corleone