Hoşgeldiniz!

çorum

Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız (Çorum) 03:26
Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız (Çorum) 60.191 izlenme - 4 hafta önce Çorum'da 4 gece üst üste mezarlığa gelerek 1982 yılında vefat eden Fatma Ç.’ye ait mezar başında kendi kendine konuşup, ağlayan genç kız, dün gece yine geldi. Polisin yakalamaya çalıştığı 15-16 yaslarında olduğu öne sürülen genç kız, mezarların arasında gözden kayboldu.
Gizemli Kız Ortaya Çıktı (Seda Sayan'la 3 Mayıs Perşembe) 06:06
Gizemli Kız Ortaya Çıktı (Seda Sayan'la 3 Mayıs Perşembe) 46.336 izlenme - 3 hafta önce Çorum'daki mezarlıkta dönen esrarengiz olayların kahramanı gizemli kızın en net görüntüsü ortaya çıktı. Tüm Türkiye'nin konuştuğu olayın kahramanının görüntüleri ilk kez Seda Sayan'la canlı yayında izlendi. Bu ilginç görüntüleri Seda Sayan ve Olgun Hamarat canlı yayında yorumladı.
Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız Bulundu  04:15
Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız Bulundu 15.211 izlenme - 2 hafta önce Çorum'da 5 gece art arda geldiği mezarlıkta ağlayan kızın evinde bulunduğu, ruhsal sorunları nedeniyle hastaneye götürüldükten sonra ailesine teslim edildiği ortaya çıktı.
Mezarlıktaki Gizemli Kızı Gören Görevli Konuştu - Çorum 03:56
Mezarlıktaki Gizemli Kızı Gören Görevli Konuştu - Çorum 7.914 izlenme - 3 hafta önce Çorum'da ağlayan gizemli kızı gördüğünü iddia eden mezarlık görevlisi Fikret Yumutkan, "Onu ilk gören benim. 'Kızım ben mezarlık görevlisiyim, gel kaçma sana yardımcı olayım' dedim. Ama o kaçıp gözden kayboldu" dedi.
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 01:23
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 130.826 izlenme - 2 yıl önce Çorum ulu cami tuvaletinde kameraya yansıyan görütüler oha dedirtti. Ayrıca tuvalete kamera koymak da başka soruları akla getirebilirir.
Çorum Mezarlığındaki Gizemli Kız Olayına Youtuber'ların Dahil Olması 01:59
Çorum Mezarlığındaki Gizemli Kız Olayına Youtuber'ların Dahil Olması 2.086 izlenme - 3 hafta önce Çorum'da bir hafta içinde 5 gece geldiği Ulu Mezarlığı'nda bir mezarın başında konuşup, ağlayan genç kızı görmek için youtuber'larda gelmeyebaşladı
Gençliğimi Geri Verseler 04:10
Gençliğimi Geri Verseler 364.561 izlenme - 9 yıl önce Arkadaşlar güzel çalıyor.
Çorum'da Mezarlıkta Ağlayan Kız Bulundu 01:09
Çorum'da Mezarlıkta Ağlayan Kız Bulundu 537 izlenme - 3 gün önce Çorum’da geceleri Ulu Mezarlık'a gelip, Fatma Çiftçi'ye ait mezarın başında konuşup, ağlamasıyla gündeme gelen gizemli kız, dün gece yine geldi. Görevliler tarafından yakalanan 17-18 yaşlarındaki genç kız, "Ne olur beni bırakın da gideyim“ dedi.
Mezarlıktaki Ağlayan Kızın Çıkardığı Sesler 03:10
Mezarlıktaki Ağlayan Kızın Çıkardığı Sesler 1.821 izlenme - 3 hafta önce Çorum Mezar olayı son dakika; Çorumdaki Esrarengiz Olay Mezarlıktaki Ağlayan Kızın Çıkardığı Sesler duyanları şaşırttı. Çorumda mezarlıktan gelen sesler korkuttu. Mezarlıkta ağlayan kızın kim olduğu merak ediliyor.
Ankaralı Namık Sevgilim 05:08
Ankaralı Namık Sevgilim 377.606 izlenme - 9 yıl önce ankaralı namık
Öğrenci Yurdunda Skandal Görüntüler 00:58
Öğrenci Yurdunda Skandal Görüntüler 6.013 izlenme - 3 ay önce Çorum'da yatılı bir öğrenci yurdunda kalan lise 1. sınıf öğrencisi aynı yurtta kalan 3 öğrenci tarafından dövüldü. Olayın ardından oğlunu yurttan alan anne, “Bu olay hangi insanlığa sığar” diyerek tepki gösterdi.
Beyaz Haber Mezarlıkta Ağlayan Esrarengiz Kızın İzini Sürdü 04:55
Beyaz Haber Mezarlıkta Ağlayan Esrarengiz Kızın İzini Sürdü 1.729 izlenme - 4 hafta önce Çorum'da 5 gece üst üste aynı mezarın başına gelip ağlayan genç kız, kenti karıştırdı... Görevliler, yüzüne fener tutup,seslendikleri kızı bir türlü yakalayamadı..Çünkü genç kız, anında ortadan kayboluyor,bir daha da asla bulunamıyordu.BEYAZ HABER ekibi bir ili karıştıran o esrarengiz olayın gizemini araştırdı.
Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman 06:01
Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman 213.179 izlenme - 8 yıl önce Uzun sap bağlama ile muhteşem bir eser
Shrek Çorum Versiyonu 4_ 02:29
Shrek Çorum Versiyonu 4_ 263.677 izlenme - 11 yıl önce Shrek Çorum versiyonu 4_
Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Kız’ın  Sırrı Ortaya Çıktı 04:22
Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Kız’ın Sırrı Ortaya Çıktı 827 izlenme - 3 hafta önce Çorum’da 5 gün boyunca Mezarlıkta görünen kız geri mi döndü??? Başında beklediği mezar kim in mezarı? Haberin Tamamı İçin : 1. https://www.youtube.com/watch?v=zUIHI... 2. https://www.youtube.com/watch?v=Iv9Ka... 3. https://youtu.be/sBVYXBqst8A Abone Olmayı ve Beğenmeyi unutmayın...
Çorum Türküleri Aşık Gülabi-Hangi Dağın Ardındasın 04:41
Çorum Türküleri Aşık Gülabi-Hangi Dağın Ardındasın 85.509 izlenme - 9 yıl önce www.kumceltegikoyu.com
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 01:02
Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu 20.367 izlenme - 11 ay önce "Aha Bu Gavat Gördü Nerden Gördüyse" (Drone Trafik Polisi'nin Gazabına Uğrayan Çorumlu ) Senin yaptığını Çorumlu yapmaz dedi... havadaki Drone'a verdi veriştirdi. Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü Drone'dan kaçamadı.
Film Sahnelerini Aratmayan Silahlı Soygun 01:58
Film Sahnelerini Aratmayan Silahlı Soygun 5.404 izlenme - 6 ay önce Film sahnelerini aratmayan silahlı soygun kamerada.Çorum'un Sungurlu ilçesinde bir kuruyemiş dükkanına gelen yüzleri maskeli ve silahlı iki kişi soygun yapıp kayıplara karıştı.
Truva Çorum Versiyon 05:38
Truva Çorum Versiyon 157.421 izlenme - 10 yıl önce
shrek çorum son versiyon(3) 08:17
shrek çorum son versiyon(3) 90.457 izlenme - 9 yıl önce manyak bu çorumlular ya:d
Çorum'da Mezarlıkta Ağlayan Kız!! Bütün Gerçekler!! 04:45
Çorum'da Mezarlıkta Ağlayan Kız!! Bütün Gerçekler!! 1.147 izlenme - 3 hafta önce Çorum’da küçük bir kızın tek başına 5 gün boyunca gittiği ve her gittiğinde ağladığını haberini duyanlar şokta!!! Abone olmayı unutmayın...
Silahlı Saldırganı Görünce Karısını Yalnız Bırakan Adam - Çorum 01:49
Silahlı Saldırganı Görünce Karısını Yalnız Bırakan Adam - Çorum 7.109 izlenme - 8 ay önce Efendim haberin detayları şu şekilde; Çorum'da, evlerinden çıkan öğretmen çiftin sokak ortasında önünü kesen silahlı saldırgan korku dolu anlar yaşattı. Koca otomobile binip kaçarken, kadın saldırganla baş başa kaldı. İddiaya göre, öğretmen çift İ.K. ile M.K. işe gitmek üzere Buharaevler Mahallesi'ndeki evlerinden çıktı. Evin önündeki otomobile binmek üzere olan çiftin önünü aralarında önceden husumet bulunduğu öne sürülen A.F.B. kesti. Koca İ.K otomobile binip kaçarken, elinde silah bulunan A.F.B ile tartışmaya başlayan M.K., "Allah rızası için yardım edin. Bir Allah'ın kulu yok mu yardım edecek" diye feryat etti. Olay, apartmanın balkonunda bulunan bir kişi tarafından da cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi.
Çorum'da Yeni Elemana 'tabut Şakası' 01:39
Çorum'da Yeni Elemana 'tabut Şakası' 56.295 izlenme - 6 yıl önce İşyerlerinde çalışan insanların birbirlerine şakalar yapması çok doğal bir şeydir ve doğal karşılanır. Ancak çalışılan mekan eğer tabut üreten bir fabrika ise söz konusu şaka çok daha korkunç olabiliyor. Çorum'da tabut üreten bir firmada çalışanlar arasında yapılan 'tabut şakası' işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Tabut üreten bir firmada çalışan işçiler, yeni işe başlayan bir arkadaşlarına şaka yapmak istedi. ÜRETİLEN TABUTUN İÇİNDEKİ ÖLÜ BİRANDA CANLANIRSA Plan gereği bir işçi üzerine kefen alarak tabutun içerisine girdi. Bir süre sonra diğer çalışanlar yeni çalışana işyerini gezdirmeye başladılar. Tabutun başına gelen işçiler yaptıkları işi anlatmaya başladı. Bu sırada tabutun içerisinde bulunan işçi bir anda tabutun kapağını açtı. Tabutun hareket ettiğini gören yeni işçinin yaşadığı büyük panik ve korku ise işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Yeni çalışan, tabutun kapağının açılması ile birlikte koşarak işyerinden kaçtı.
Çorumda Mezarlıktaki Kız Kaçarken Bakın Ne Düşürdü!!!  (Çok Şaşıracaksınız) 03:14
Çorumda Mezarlıktaki Kız Kaçarken Bakın Ne Düşürdü!!! (Çok Şaşıracaksınız) 629 izlenme - 3 hafta önce Çorum'da,Çorum'da gazeteciler,koşarak uzaklaştı,geceleri ağlayan kızı,Çorum mezarlığında,ağlayan gizemli kız,ağlayan esrarengiz kız,spot ışığı,mezarlıkta ağlayan kız,Çorum,çorum,çorumdaki mezarlıktaki kız,çorumdaki kız bulunduÇorum'da,Çorum'da gazeteciler,koşarak uzaklaştı,geceleri ağlayan kızı,Çorum mezarlığında,ağlayan gizemli kız,ağlayan esrarengiz kız,spot ışığı,mezarlıkta ağlayan kız,Çorum,çorum,çorumdaki mezarlıktaki kız,çorumdaki kız bulunduÇorum'da,Çorum'da gazeteciler,koşarak uzaklaştı,geceleri ağlayan kızı,Çorum mezarlığında,ağlayan gizemli kız,ağlayan esrarengiz kız,spot ışığı,mezarlıkta ağlayan kız,Çorum,çorum,çorumdaki mezarlıktaki kız,çorumdaki kız bulunduÇorum'da,Çorum'da gazeteciler,koşarak uzaklaştı,geceleri ağlayan kızı,Çorum mezarlığında,ağlayan gizemli kız,ağlayan esrarengiz kız,spot ışığı,mezarlıkta ağlayan kız,Çorum,çorum,çorumdaki mezarlıktaki kız,çorumdaki kız bulunduÇorum'da,Çorum'da gazeteciler,koşarak uzaklaştı,geceleri ağlayan kızı,Çorum mezarlığında,ağlayan gizemli kız,ağlayan esrarengiz kız,spot ışığı,mezarlıkta ağlayan kız,Çorum,çorum,çorumdaki mezarlıktaki kız,çorumdaki kız bulundu
Çorum 1.LGBT Onur Yürüyüşü 02:22
Çorum 1.LGBT Onur Yürüyüşü 21.013 izlenme - 3 yıl önce Beyler... Türkiye'yi etkisi altına alan ılık hava dalgası hiç beklenmedik bir yeri vurdu. Çorum. Gerek bu dalgadan etkilenen dayıların tipleri gerekse yapıldığı yer açısından çok ilginç bir video.
Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Esrarengiz Kız Bulundu! (Son Dakika) 02:05
Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Esrarengiz Kız Bulundu! (Son Dakika) 530 izlenme - 3 hafta önce Hepinize merhabalar arkadaşlar ben Meriç Ergintepe bugün sizlerle birlikte youtube türkiyede gündem olan çorumda mezarlıkta ağlayan kız bulundu diye bir video çekip paylaştık. Videoyu beğenmeyi kanala abone olmayı unutmayın :) Sosyal Medya Hesaplarım : İnstagram : https://www.instagram.com/mericergint... Discord Sunucumuz : https://discord.gg/WUUGSZ Twitter : https://twitter.com/OyunMekt?lang=tr Facebook : https://www.facebook.com/poppy.er.3 Asıl Kanalım : https://www.youtube.com/watch?v=7ClOh...
Ankara Oyun Havası 05:53
Ankara Oyun Havası 126.951 izlenme - 10 yıl önce oyun havası
korkunç bir film çorum versiyon 03:42
korkunç bir film çorum versiyon 52.495 izlenme - 9 yıl önce korkunç bir film çorum versiyon
Oguz Yılmaz Viagra 04:30
Oguz Yılmaz Viagra 114.513 izlenme - 9 yıl önce oguz yılmaz
Kaçan Kurbanlık Keçi Sahibini Peşinden Koşturdu 00:32
Kaçan Kurbanlık Keçi Sahibini Peşinden Koşturdu 31.429 izlenme - 5 yıl önce Çorum’un Sungurlu ilçesinde hayvan pazarında kurbanlık için satılan keçi, sahibinin bir anlık dalgınlığından faydalanarak kaçtı. Çorum’un Sungurlu ilçesinde hayvan pazarında kurbanlık için satılan keçi, sahibinin bir anlık dalgınlığından faydalanarak kaçtı. Sahibini ve vatandaşı peşinden koşturan keçi, 2 saat süren kovalamanın ardından yakalandı.Perşembe pazarında bulunan hayvan pazarında kaçan keçi, sahibini peşinden koşturdu. Uzun koşuşturmanın ardından Bahçelievler Mahallesi Hayat yolunda bir genç tarafından yakalandı. Etrafa zarar vermeden yakalanan keçi, sahibi tarafından ahıra götürüldü.