Hoşgeldiniz!

coşmak

Kayalıklardan Atlarken Kıl Payı Hayatta Kalmak 05:08
Kayalıklardan Atlarken Kıl Payı Hayatta Kalmak 4.883 izlenme - 3 hafta önce 8booth adında bir Youtube kullanıcısının ota boka atladığı seride yer alan, ufak çiziklerle kurtulmayı başardığı anlar..
Markette Müzikle Coşan Dayı 00:16
Markette Müzikle Coşan Dayı 2.776 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki düğünde yada olmadık bir yerde patlayan,oynayan, coşan, dayılarımız yada teyzelerimiz denk gelmesin. İşte bu dayıda çalan müzikle markette coşuyor.
Grup Star Mikail | Hacı Deveci Sazı Çosturuyor   ((( Mustafa K*rk*l* ))) 10:31
Grup Star Mikail | Hacı Deveci Sazı Çosturuyor ((( Mustafa K*rk*l* ))) 2.861 izlenme - 4 yıl önce Haci Deveci [02MUSTAFA02]
Bir Anda Coşup Masayı Fırlatan Öğretmen 00:58
Bir Anda Coşup Masayı Fırlatan Öğretmen 3.100 izlenme - 4 yıl önce Öfkesini kontrol edemeyen öğretmen bir anda masasını fırlatarak öğrencilerini azarlıyor.
İlahiyle Aşka Gelen Dayı 01:10
İlahiyle Aşka Gelen Dayı 1.006 izlenme - 3 yıl önce Katıldığı kermeste çalan ilahinin müziğine kendini kaptıran dayı kendinden umulmadık hareketler sergiliyor. İşindeki devi uyandıran dayı sizlerle.
Gülben Ergen'in Programında Bonzai Şarkısıyla Coşan Kitle 04:12
Gülben Ergen'in Programında Bonzai Şarkısıyla Coşan Kitle 875 izlenme - 4 yıl önce benim zamanın değerli diyenler 00:50 den başlayabilir programlarında ateistler için şifa dileyen büyük düşünür ve mutasavvıf gülben ergen'in şifa bulmuş hali.sigarayı buzlayıp kanlı sahnelerde komple ekranı kapatan yurdum televizyonlarının nice ocaklar söndüren bonzaiye bağış açısı. sözlerini de yazayım tam olsun Elimde patladı bonzai gezerken altında mersinli camdibi şahit hakim bey kafamda herşey yok incesi *** zulalala zulalala bonzai Yeşil ova camdibi batlahi Abe kara seni kara ver şekeri ayık ol ayam var gideri hadi bakalım çocuklar sağlam dönüyoruz.
İhtiyarın Coştuğu An 01:33
İhtiyarın Coştuğu An 2.546 izlenme - 9 yıl önce dede önce dönüyor sonra uçuyor mutlaka izle
Çılgın Amca Oğulları(1) 01:15
Çılgın Amca Oğulları(1) 991 izlenme - 8 yıl önce kopmak garanti devamı var bekleyin
Düğünde Coştukça Coşan Teyze 00:11
Düğünde Coştukça Coşan Teyze 324 izlenme - 3 yıl önce Düğünde Coştukça Coşan Teyze Katıldığı düğünde çalan müzik ile coşan teyzeyi izliyoruz. Teyze kendisi coştuğu gibi çevresindekileri de coşturuyor.
İhtiyar Amca Müzikle Coştu 00:15
İhtiyar Amca Müzikle Coştu 343 izlenme - 4 yıl önce Gençlerle eğlenceye katılan amca müzikle kendinden geçti.
Kadın Yolcunun Taraftarları Görünce Coşması 00:32
Kadın Yolcunun Taraftarları Görünce Coşması 22 izlenme - 2 ay önce TFF 1.Ligde cumartesi günü oynanan Gazişehir Gaziantep-Ankaragücü maçının ardından dönüş uçağı bekleyen sarı lacivertli taraftarlar ie karşılaşan bir yolcu havaalanında çok güzel görüntülere imza attı.
Arap Amcanın Flappy Bird'le İmtihanı! 00:19
Arap Amcanın Flappy Bird'le İmtihanı! 184 izlenme - 3 yıl önce Arap Amcanın Flappy Bird'le İmtihanını izliyoruz...
Tuncay 03:56
Tuncay 159 izlenme - 7 yıl önce hayat aşkı yaşadığın kadardır
Arabada Müzikle Coşan Bebekler 00:15
Arabada Müzikle Coşan Bebekler 216 izlenme - 4 yıl önce Arabada Müzikle Coşan Bebekler
Canlı Yayını Su Basması - Sahurdan Kalplere 00:49
Canlı Yayını Su Basması - Sahurdan Kalplere 158 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Sahurdan Kalplere adlı programda derya birşeylere gelmiş ama ben tam anlayamadım lakin Ahmet Şimşiroğlu abimiz bu durumu da programının feyzine bağlayıp konuklarına gerekli ara gazı da vermiş.
Ak Partili Seçmenler Metal Cover (Kazlıçeşme Power) 01:55
Ak Partili Seçmenler Metal Cover (Kazlıçeşme Power) 58 izlenme - 2 yıl önce Gece gece aklıma geldi,duramadım kaydettim. Kayıt kalitesi dandik olsa da duyguya odaklanalım diyorum.
Yarını Yokmuş Gibi Coşan Adam 00:36
Yarını Yokmuş Gibi Coşan Adam 59 izlenme - 3 yıl önce Bu adam çalan müzik ile birlikte öyle bir kendinden geçerek dans ediyor ki sizler de izlerken gözlerinize inanamayacaksınız.
Sıla'nın Hayranları Coştu 00:15
Sıla'nın Hayranları Coştu 58 izlenme - 4 yıl önce Sıla'nın Hayranları Coştu
Coşmuşum Bi Ara 01:19
Coşmuşum Bi Ara 52 izlenme - 3 yıl önce İbrahim tatlısesvari bir şekilde meşhur olmak isteyen Orhan baba orkestrasını kapıp fabrikaya gelmiştir. Tatlı tatlı seviyorum, yorgunum ınımmm nım nım diye coşarken ustabaşı gelir. Lan keşfedildik valla ilk günden aslanım Orhan diyerek içten içe tevazu yapan Orhan baba, sorulan soru üzerine kendini methetmeye, pohpohlamaya, besteci yanını göstermeye çalışırken ustabaşıdan ayarı alacaktır. Coş Orhanım sen bakma onlara, hevesini kırdılar çocuğun.