Hoşgeldiniz!

Costa Rica Videoları

Kosta Rika'nın Son Dakika Kaçan Golü (2002 Dünya Kupası) 00:53
Kosta Rika'nın Son Dakika Kaçan Golü (2002 Dünya Kupası) 5.240 izlenme - 2 yıl önce 2002 Dünya Kupası grup maçlarında Costa Rica'yla 1-1 berabere kalıp bir ihtimal gruptan çıkmamızı sağlayan maçta Costa Rica'nın son dakikalarda attığı ve hepimizin o an gol olmasından korkup yerlere yatıp ağlayacak gibi olduğumuz ve bakamadığımız,daha sonra şut auta gittiğinde mutluluktan havalara uçtuğumuz efsane şuttur. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Emre Belezoğlu'nun Kosta Rika'lı Futbolcularla Kavgası (2002 Dünya Kupası) 01:17
Emre Belezoğlu'nun Kosta Rika'lı Futbolcularla Kavgası (2002 Dünya Kupası) 3.217 izlenme - 2 yıl önce 2002 Dünya Kupası grup maçlarında Costa Rica'yla 1-1 kaldığımız bu maçın son dakikalarında Emre Belezoğlu'nun kendisine topu vermeyen Costa Rica kulübesindeki sporcuya dalması ve ardından gelişen kavganın olduğu efsane videodur. Öyle ki bu kavga o dönem çok olay yaratmış,Emre Belezoğlu bu tavrından dolayı dünya basınında ve Türkiye'de de baya tepki almıştı. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmanın yanında bu efsane kavgayı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Amı - Playa En Costa Rica 03:49
Amı - Playa En Costa Rica 1.031 izlenme - 3 yıl önce AMI - Playa En Costa Rica (Video Klip 2014)
Timsah ile Dostluk - Kosta Rika 01:31
Timsah ile Dostluk - Kosta Rika 530 izlenme - 2 yıl önce Kosta Rika'da bir balıkçı 20 yıl önce yaralı halde bulduğu, evinde baktıktan sonra yeniden doğaya bıraktığı Pocho isimli timsah ile ayrılmaz ikili oldu. Chito isimli balıkçı, 20 yıl önce ülkenin Parismina Nehri'nde avlanırken bir yerde sıkışmış yaralı halde bulup kurtardığı o tarihte yavru olan timsahı evine götürüp baktı. İyileşen timsahı doğal yaşamına bırakılan balıkçının, "Pocho" ismini verdiği yarım ton ağırlığında ve 5 metre uzunluğa ulaşan timsah Chito adlı balıkçıyı unutmadı. Sık sık bir araya gelen ve ayrılmaz ikili olan timsah ile balıkçının bu yakınlaşmasını görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.
Amı - Playa En Costa Rica 03:49
Amı - Playa En Costa Rica 981 izlenme - 3 yıl önce Ami - Playa En Costa Rica (2014) Şarkı Sözleri (Lyrics): Cuando me despierto Quiero estar contigo, amor Hasta que aparezca la luna. Cuando me pongo a dormir Quiero tocar la guitarra Hasta que la luna se aleja. Oh, ahora t? me quieres ir, Veo en tu mirada Escucharme, no quiero, Ya no, no quiero nada! Soy como una caf? Ven ac? y ll?vame Te quiero junto a m?! Chorus: Siempre yo me veo en tus brazos Es como en una playa en Costa Rica, Playa en Costa Rica! Siempre lo que veo en tus ojos, Es el amor en una playa en Costa Rica, Playa en Costa Rica! Ay, ay, ay! No me queda tiempo Para demostrar mi amor No me queda nada de perder! Y no hay nada mejor Que estar contigo, amor T? y yo mirando la luna. Oh, ahora t? me quieres ir, Veo en tu mirada Escucharme, no quiero, Ya no, no quiero nada! Soy como una caf? Ven ac? y ll?vame Te quiero junto a m?! Chorus: Siempre yo me veo en tus brazos Es como en una playa en Costa Rica, Playa en Costa Rica! Siempre lo que veo en tus ojos, Es el amor en una playa en Costa Rica, Playa en Costa Rica! Siempre yo me veo en Costa Rica En una playa en Costa Rica Playa en Costa Rica!
Ölmeden Önce Görülmesi Gereken Yerler • 1 • Costa Rica 04:57
Ölmeden Önce Görülmesi Gereken Yerler • 1 • Costa Rica 39 izlenme - 4 ay önce Kosta Rika (İspanyolca: Costa Rica ya da República de Costa Rica), bir Orta Amerika ülkesidir. Kosta Rika adı İspanyolcada zengin sahil anlamına gelmektedir. Kuzeyde Nikaragua, güneydoğuda Panama ile komşudur. Batısında Büyük Okyanus, doğusunda ise Karayip Denizi vardır. Büyük Okyanus'taki toprağı Cocos Adası Ulusal Parkı dolayısı ile Güney Amerika ülkesi Ekvador'a komşu sayılmaktadır. Ayrıca Kosta Rika, ordusu bulunmayan az sayıdaki ülkelerden biridir.
Ayna Programı - Costa Rica 2 01:01:22
Ayna Programı - Costa Rica 2 123 izlenme - 1 yıl önce Ayna Programı - Costa Rica 2 Saim Orhan’ın sunduğu Ayna programının yeni bölümü Costa Rica 2. bölümünde neler oluyor izliyoruz.
Ayna Programı - Costa Rica 1 51:34
Ayna Programı - Costa Rica 1 104 izlenme - 1 yıl önce Ayna Programı - Costa Rica 1 Saim Orhan’ın sunduğu, Ayna Programının yeni bölümü olan Costa Rica bölümünde neler olacak? İzliyoruz.
Amı - Playa En Costa Rica 03:49
Amı - Playa En Costa Rica 197 izlenme - 3 yıl önce AMI - Playa En Costa Rica (Official Video)
Dimitrys - Dire Straits - Money For Nothing 04:46
Dimitrys - Dire Straits - Money For Nothing 66 izlenme - 6 yıl önce ınterpretada por jorge gonzalez
Julio 12 2011 4 Aniversario Rmp - Feliz Cumpleaos! 00:34
Julio 12 2011 4 Aniversario Rmp - Feliz Cumpleaos! 31 izlenme - 6 yıl önce
Dimitrys - 10000 Maniacs - Because The Nigth 03:57
Dimitrys - 10000 Maniacs - Because The Nigth 25 izlenme - 6 yıl önce by jessica lopez
Costa Rica'da alt yapıyı sel vurdu 00:20
Costa Rica'da alt yapıyı sel vurdu 4 izlenme - 2 yıl önce Costa Rica'da aşırı yağış sele neden oldu. Köprü ve yolların sulara gömüldüğü; alt yapının büyük hasar gördüğü ülkede yüzlerce kişi evlerini terketmek zorunda kaldı. 1.500'den fazla ev ve işyerini su bastı. Bazı bölgelerde heyelan otoyolların kapanmasına sebep oldu. Selden zarar görenler için sekiz ayrı barınma merkezi oluşturuldu.… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2015/07/01/cos... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr
Phlake - Costa Rica (Audio) 01:43
Phlake - Costa Rica (Audio) 1 izlenme - 6 ay önce Phlake - Costa Rica (Audio) 2016 Album Şarkı Sözleri (Lyrics) ? Costa Rica ? Costa Rica New slow on a beach in Costa Rica Costa Rica Costa Rica Is this really what I wanted? Costa Rica I just love for me Costa Rica Costa Rica Place to put my feet up Costa Rica, on the plane, ?, Costa Rica in my plans I'm like, what's your plan? Costa Rica I understand it's a wonderland, Phlake start coming off I'm like what's your plan? Costa Rica It's a wonderland, but I understand Phlake start coming off Costa Rica Stay in Costa Rica Costa Rica Stay in Costa Rica Costa Rica I want to stay in Costa Rica I want to stay in Costa Rica Phlake – Slush Hours (2016) Full Album Album List: 01 – Costa Rica 02 – Angel Zoo 03 – Like You 04 – May Be 05 – Pregnant 06 – Moldavia 07 – Stallin’ 08 – Something Better 09 – Breakup Business 10 – So Faded 11 – New Slow 12 – Dress Off