Hoşgeldiniz!

costa rica

Kosta Rika'nın Son Dakika Kaçan Golü (2002 Dünya Kupası) 00:53
Kosta Rika'nın Son Dakika Kaçan Golü (2002 Dünya Kupası) 5.442 izlenme - 4 yıl önce 2002 Dünya Kupası grup maçlarında Costa Rica'yla 1-1 berabere kalıp bir ihtimal gruptan çıkmamızı sağlayan maçta Costa Rica'nın son dakikalarda attığı ve hepimizin o an gol olmasından korkup yerlere yatıp ağlayacak gibi olduğumuz ve bakamadığımız,daha sonra şut auta gittiğinde mutluluktan havalara uçtuğumuz efsane şuttur. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Emre Belezoğlu'nun Kosta Rika'lı Futbolcularla Kavgası (2002 Dünya Kupası) 01:17
Emre Belezoğlu'nun Kosta Rika'lı Futbolcularla Kavgası (2002 Dünya Kupası) 3.376 izlenme - 4 yıl önce 2002 Dünya Kupası grup maçlarında Costa Rica'yla 1-1 kaldığımız bu maçın son dakikalarında Emre Belezoğlu'nun kendisine topu vermeyen Costa Rica kulübesindeki sporcuya dalması ve ardından gelişen kavganın olduğu efsane videodur. Öyle ki bu kavga o dönem çok olay yaratmış,Emre Belezoğlu bu tavrından dolayı dünya basınında ve Türkiye'de de baya tepki almıştı. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmanın yanında bu efsane kavgayı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Ayna Programı - Costa Rica 1 51:34
Ayna Programı - Costa Rica 1 1.398 izlenme - 3 yıl önce Ayna Programı - Costa Rica 1 Saim Orhan’ın sunduğu, Ayna Programının yeni bölümü olan Costa Rica bölümünde neler olacak? İzliyoruz.
Timsah ile Dostluk - Kosta Rika 01:31
Timsah ile Dostluk - Kosta Rika 619 izlenme - 4 yıl önce Kosta Rika'da bir balıkçı 20 yıl önce yaralı halde bulduğu, evinde baktıktan sonra yeniden doğaya bıraktığı Pocho isimli timsah ile ayrılmaz ikili oldu. Chito isimli balıkçı, 20 yıl önce ülkenin Parismina Nehri'nde avlanırken bir yerde sıkışmış yaralı halde bulup kurtardığı o tarihte yavru olan timsahı evine götürüp baktı. İyileşen timsahı doğal yaşamına bırakılan balıkçının, "Pocho" ismini verdiği yarım ton ağırlığında ve 5 metre uzunluğa ulaşan timsah Chito adlı balıkçıyı unutmadı. Sık sık bir araya gelen ve ayrılmaz ikili olan timsah ile balıkçının bu yakınlaşmasını görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.
Amı - Playa En Costa Rica 03:49
Amı - Playa En Costa Rica 1.064 izlenme - 4 yıl önce AMI - Playa En Costa Rica (Video Klip 2014)
Amı - Playa En Costa Rica 03:49
Amı - Playa En Costa Rica 1.016 izlenme - 4 yıl önce Ami - Playa En Costa Rica (2014) Şarkı Sözleri (Lyrics): Cuando me despierto Quiero estar contigo, amor Hasta que aparezca la luna. Cuando me pongo a dormir Quiero tocar la guitarra Hasta que la luna se aleja. Oh, ahora t? me quieres ir, Veo en tu mirada Escucharme, no quiero, Ya no, no quiero nada! Soy como una caf? Ven ac? y ll?vame Te quiero junto a m?! Chorus: Siempre yo me veo en tus brazos Es como en una playa en Costa Rica, Playa en Costa Rica! Siempre lo que veo en tus ojos, Es el amor en una playa en Costa Rica, Playa en Costa Rica! Ay, ay, ay! No me queda tiempo Para demostrar mi amor No me queda nada de perder! Y no hay nada mejor Que estar contigo, amor T? y yo mirando la luna. Oh, ahora t? me quieres ir, Veo en tu mirada Escucharme, no quiero, Ya no, no quiero nada! Soy como una caf? Ven ac? y ll?vame Te quiero junto a m?! Chorus: Siempre yo me veo en tus brazos Es como en una playa en Costa Rica, Playa en Costa Rica! Siempre lo que veo en tus ojos, Es el amor en una playa en Costa Rica, Playa en Costa Rica! Siempre yo me veo en Costa Rica En una playa en Costa Rica Playa en Costa Rica!
Amı - Playa En Costa Rica 03:49
Amı - Playa En Costa Rica 210 izlenme - 4 yıl önce AMI - Playa En Costa Rica (Official Video)