Hoşgeldiniz!

costume

Nicolas Cage - Superman 04:45
Nicolas Cage - Superman 3.184 izlenme - 5 ay önce Tim Burton yönetmenliğini üstlendiği Superman filmine başrol olarak Nicolas Cage abimizi uygun görmüş ve kostüm denemelerine başlanmıştır. Akraba torpilinden zamanında bomba roller kapan hatta oscar'ı bile kucaklayan Nicolas abimiz kendisini de bu rol için uygun görmüş ama proje iptal edilmiştir. Projenin iptal edilmesinin ardından tüm DC comic ve sinema evreninin fanları Nicolas Cage'i Superman olarak görmeyecekleri için şükür namazının yetmediğini, elde ne var ne yok satıp hacca gideceklerini belirtmişlerdir.
Sexy Kızlardan Costume Party 03:06
Sexy Kızlardan Costume Party 23.088 izlenme - 9 yıl önce sexy kızlardan costume party
Çizgi Film - Dört araba Cadılar bayramında  (Hallowen party) 02:09
Çizgi Film - Dört araba Cadılar bayramında (Hallowen party) 9.699 izlenme - 3 yıl önce Muhafazakar Hristiyanlar, Cadılar Bayramı'nı kutlamazlar ve yanlış bulurlar. Cadılar Bayramı, her sene 31 Ekim'de kutlanan, Pagan ve sonrasında Hristiyan kökleri olmasına rağmen günümüzde seküler bir kutlama halini almış bayram. Çocukların genellikle korkunç kostümler giyerek kapı kapı dolaşıp şeker, meyve ve diğer hediyeleri topladığı bir bayramdır. Diğer Cadılar Bayramı kutlamaları arasında maskeli balolar, korku filmi seansları ve perili olduğuna inanılan evlere düzenlenen geziler sayılabilir. Cadılar Bayramı bazı belli başlı Batı dünyası ülkelerinde kutlanır. Amerika'da oldukça büyük ve görkemli bir festival olan Cadılar Bayramı, Amerikan kültürünün etkisiyle diğer Batılı ülkelerde de yaygınlaşmaktadır. Popülaritesi Türkiye gibi ülkeleri de etkilemiştir. Cadılar Bayramı'nın kökeni antik Britanya'da pagan Keltlerin kutladığı Samhain Festivali'dir. Keltler 1 Kasım'ı yazın bitişi, kışın başlangıcı kabul ediyorlardı. Samhain kelimesinin kökeni Eski İrlandaca sam (yaz) ve fuin (son) sözcüklerine dayanır.Bu tarihte sürüler yaylalardan dönüyor, toprak ağaları ile arazi kira sözleşmeleri yenileniyordu. Bu günde ayrıca ölülerin ruhlarının geçmişte yaşadıkları evleri ziyaret ettiğine inanılıyordu. Tepelerin üzerinde, evlerdeki ocakları tutuşturmak ve aynı zamanda kötü ruhları uzak tutmak için büyük ateşler yakılıyordu. İnsanlar, ortalıkta dolaştığına inandıkları ruhlara tanınmamak için maskeler takıyor, kostümler giyiyorlardı. Bu gelenekler nedeniyle Samhain festivali zamanla cadılar, goblinler, periler ve iblislerle özdeşleşti. Yaz sonu Keltlerde aynı zamanda evliliklerin gerçekleştiği, ölülerin kutsandığı ilahî bir dönemdi. Romalılar 1. yüzyılda Kelt topraklarını fethettiklerinde, kendi ölüm festivalleri Feralia ve hasat festivalleri Pomona'yı Samhain ile birleştirdiler. Haydi arabalarla şeker toplayalım.
*si Tu N Existais Pas*ya Sen Olmasaydın* 03:23
*si Tu N Existais Pas*ya Sen Olmasaydın* 1.711 izlenme - 9 yıl önce joe dassin-si tu n existais pas...türkçesi ya sen olmasaydın...
Funny Halloween Costume Guide (2013 Movie HD) 01:55
Funny Halloween Costume Guide (2013 Movie HD) 215 izlenme - 5 yıl önce Cadılar bayramı kostüm ip uçları
sailormoon festival costume 00:47
sailormoon festival costume 239 izlenme - 7 yıl önce fazla kilololuk
new playboy club opens in london 02:00
new playboy club opens in london 209 izlenme - 7 yıl önce
Transformer Costume 01:00
Transformer Costume 98 izlenme - 7 yıl önce
Lazy Halloween Costume Ideas 04:52
Lazy Halloween Costume Ideas 69 izlenme - 4 yıl önce Lazy Halloween Costume Ideas
Costume Quest 2 - Oynanış Tanım Videosu | Ps4, Ps3 01:34
Costume Quest 2 - Oynanış Tanım Videosu | Ps4, Ps3 53 izlenme - 4 yıl önce PS4 ve PS3 için PAX fuarında Costume Quest 2 - Oynanış Tanım Videosu yayınlandı. Tüm oyun videoları ve tanıtımları ve daha fazlası için; www.izlesene.com/oyunvideolari
Couples' Halloween Movie Costume Guide (Movie HD) 02:10
Couples' Halloween Movie Costume Guide (Movie HD) 58 izlenme - 5 yıl önce Couples' Halloween Movie Costume Guide (Movie HD)
Tailor Peate İnvites Gf Visit His Studio 02:48
Tailor Peate İnvites Gf Visit His Studio 2 izlenme - 1 yıl önce