Hoşgeldiniz!

couple

Türkiye'de Eşcinsel Evlilik - Scorp 03:09
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik - Scorp 4.528 izlenme - 3 yıl önce Eşcinsel evlilik, eşcinsel iki bireyin aile formatındaki birliktelikleri için resmi ve sosyal çerçevelerce tanımlanmış bir evlilik türüdür. Bu tür bir beraberlik için gey evlilik, lezbiyen evlilik, homoseksüel evlilik, eşdeğer evlilik gibi terimler de kullanılmaktadır. Eşcinsel evliliğin yasallaştırılması Amerikan Pskiyatri Birliği'nın "yasal hak" nitelemesi ve eşitlikçilik konusunda cinsel ayrımın ortadan kaldırılması için eşcinsellerin resmi olarak birlikte yaşamalarına dair düzenlemeler bütününü kapsar.
Cute Couple 03:45
Cute Couple 7.392 izlenme - 6 yıl önce senin için :D
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 01:24
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 4.737 izlenme - 2 yıl önce Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü(Saint Valentine's Day) olarak bilinir. Günümüzde laikleşmiş haliyle dini değerlerden bağımsız olarak kutlanmaya devam eder. Her türden aşk, bu günde kendine yer bulabilmiştir.
Yuva Kurup Çocuk Bakan Gey Çift 02:03
Yuva Kurup Çocuk Bakan Gey Çift 2.579 izlenme - 3 yıl önce GayswithKids isimli eşcinsel ebeveyn temalı internet sitesi, “A Day In The Life” (Yaşamdan bir gün) isimli bir belgesel dizisi yarattı. Video paylaşım ağı YouTube üzerinden yayına giren dizide gerçek eşcinsel ebeveynlerin gündelik hayatlarını konu eden internet sitesi, dizinin ilk konukları olarak 11 yıldır beraber olan eşcinsel çift Rocco Forgione ve Corey Martin ile oğulları Forge’u bizlere tanıtıyor. 11 yıldır beraber olan çift, çocuklarıyla beraber ABD’nin Mamaroneck şehrinde yaşıyor. Ailenin normal bir pazar gününe konuk olduğumuz mini belgeselde ise ailenin pazar kahvaltısı ve aile büyüklerine yaptıkları ziyareti izleyebilirsiniz… GayswithKids'den alınma video.
Very Ordinary Couple Fragmanı 01:00
Very Ordinary Couple Fragmanı 3.864 izlenme - 5 yıl önce 2013 Güney Kore yapımı romantik komedi filmi Very Ordinary Couple filminin fragmanı. Aynı bankada çalışan bir çift, bir süre gizlice buluşmaktadırlar fakat daha sonra ayrılırlar. Young (Kim Min-Hee) ve Dong-Hee (Lee Min-Ki) aynı bankada çalışmaktadırlar.3 yıldır gizlice çıkarlar,ancak yakın zamanda ilişkilerini bitirmeye karar verirler.Birbirlerine iyi olduklarını söyleseler de aslında iyi değillerdir.Young’un iş arkadaşı Son(Ra Mi-Ran), Young’a onu bu akşam yemekte onu iyi bir adamla tanıştıracağını söyler.Banka çalışanlarının olduğu yemekte buluşurlar,Dong-Hee de oradadır ve onları kıskanır.Young ve yeni tanıştığı adamın önünde,Young hakkında kötü konuşmaya başlar.Young’un tepesi atar ve Dong-Hee’nin yüzüne bira fırlatır.Eski sevgililer arasındaki büyük kavga bankadaki herkesin onların çıktığını öğrenmelerine neden olur. Zaten tatsız olan ayrılıkları daha kötü bir hal alır ve her biri diğerine kısasa kısasla karşılık vermeye karar verir.Dong-Hee dizüstü bilgisayarını geri ister, Young bilgisayarı geri verir, tabii paramparça ettikten sonra.Dong-Hee ise Young’un eşyalarını çürümüş kötü kokulu yiyeceklere bulanmış şekilde göndererek karşılık verir.Young’un Dong-Hee’nin Facebook hesabına girip çoktan başka bir kızla görüştüğünü anlamasıysa her şeyin üzerine tuz biber olur.Şimdi ortada iki soru vardır.Birbirleri olmadan yaşayabilecekler mi? Birlikte yaşayabilecekler mi?
Investigation Couple - Korean Drama 2018 Trailer HD 04:20
Investigation Couple - Korean Drama 2018 Trailer HD 16 izlenme - 2 hafta önce Investigation Couple - Jung Jae-Young , Jung Yoo-Mi (1984) , Lee Yi-Kyung , Park Eun-Seok , Stephanie Lee ve birçok oyuncunun daha kadrosunda yer aldığı MBC kanalında yayınlanacak 2018 yapımı Güneykore dizisidir.
Duşta Kocayı Haşlamak 03:54
Duşta Kocayı Haşlamak 642 izlenme - 2 yıl önce Çifti daha önce kocamı aldatıyorum ve kanlı ped şakasından zaten tanıyoruz.. Şaka yapmaya devam ediyorlar birbirlerinini de kameraya çekiyorlar, eğlenceli videolar ortaya çıkıyor, izleyin bakalım bu video KocaKari Ansiklopedisi 'nden alınmıştır.
110101 adam couple kiss cut @ we got married 00:23
110101 adam couple kiss cut @ we got married 911 izlenme - 7 yıl önce
Kivanc Tatlitug And Farah Zeynep Abdullah || The Perfect Couple || 02:40
Kivanc Tatlitug And Farah Zeynep Abdullah || The Perfect Couple || 665 izlenme - 4 yıl önce I Love This Couple So Much ! So I Decided To Make A Video Of Them With A Song Wich I Like Very Much "they Don't Know About Us - One Direction" Hope You Like ...
The Odd Couple (1968) Fragman 02:45
The Odd Couple (1968) Fragman 388 izlenme - 4 yıl önce Walter Matthau ve Jack Lemmon'ın oynadığı Gene Saks filmi Garip Bir Çift'e fragmanı
Charmed Au Couple Contest 01:49
Charmed Au Couple Contest 302 izlenme - 7 yıl önce this is a charmed couple contest the only trick is that it has to be an alternate universe charmed couple like piper and cole cole and paige prue and cole leo and paige phoebe and leo chris and phoebe piper and chris chris and paige billie and leo think you can handle it. the contest ends on the 29th of april so you have time to make a video. other rules are in the video. there will be prizes for 1st 2nd and 3rd. ı would love it if you took part. have fun.
Karısını Unla Boğan Koca - Kamera Şakası 03:09
Karısını Unla Boğan Koca - Kamera Şakası 132 izlenme - 5 yıl önce karısını unla boğan koca - kamera şakası
Çiftlere Özel Facebook: Couple 02:04
Çiftlere Özel Facebook: Couple 96 izlenme - 5 yıl önce Çiftlere Özel Facebook: Couple
Neal Hefti - Odd Couple Theme 02:47
Neal Hefti - Odd Couple Theme 27 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: No matter where they go They are known as the couple. They're never seen alone So they're known as the couple. As I've indicated They are never quite separated, They are peas in a pod. Don't you think that it's odd. Their habits, I confess None can guess with the couple. If one says no it's yes more or less, with the couple. But they're laugh provoking; Yet they really don't know they're joking. Don't you find When love is blind It's kind of odd.
[ Speed Paint ] Anime Couple  Paint Tool Sai 04:08
[ Speed Paint ] Anime Couple Paint Tool Sai 67 izlenme - 4 yıl önce [ Speed Paint ] Anime Couple Paint Tool Sai
Riley  Zane 01:34
Riley Zane 70 izlenme - 7 yıl önce riley and zane from degrassi super cute! ı don't own any of the pictures or music.
Cigarettes Couple 04:42
Cigarettes Couple 2 izlenme - 3 ay önce the young couple like smoking
Roaches İn Butter Prank 01:58
Roaches İn Butter Prank 25 izlenme - 7 yıl önce make sure to subscribe to ctfxc youtube.com follow us on twitter twitter.com twitter.com facebook facebook.com
the jihad couple fragmanı 4 02:30
the jihad couple fragmanı 4 20 izlenme - 7 yıl önce
Honeymoon Bus 06:43
Honeymoon Bus 3 izlenme - 1 yıl önce young couple went to scenic spot by bus
the jihad couple fragmanı 3 00:35
the jihad couple fragmanı 3 18 izlenme - 7 yıl önce
the jihad couple fragmanı 1 02:32
the jihad couple fragmanı 1 11 izlenme - 7 yıl önce
the jihad couple fragmanı 2 00:34
the jihad couple fragmanı 2 9 izlenme - 7 yıl önce
Lancaster's Best Therapy And Counseling Center 00:14
Lancaster's Best Therapy And Counseling Center 1 izlenme - 11 ay önce Visit: https://www.lancastertalktherapy.com/ Located in downtown Lancaster, Sun Point offers high quality talk therapy services to the community. Sun Point Wellness Center is founded on the belief that all who seek therapy have unique needs. We work with you to understand those needs and provide high-quality services to individuals, couples, and families. We believe that an evidence-based and caring approach is the best way to give you the support you need on your path to wellness.
Old Couple Cover - Meet By Chance 04:04
Old Couple Cover - Meet By Chance 1 izlenme - 10 ay önce this old couple cover sung a song