Hoşgeldiniz!

cove

Candle Cove - Var Olduğu Belli Olmayan Çocuk Programı 01:15
Candle Cove - Var Olduğu Belli Olmayan Çocuk Programı 839 izlenme - 6 ay önce Bazı çocukların hatırladığı fakat ebeveynlerinin sadece karıncalı televizyonu izlediklerini söylediği bir programdır.
the cove fragman 02:15
the cove fragman 2.878 izlenme - 9 yıl önce the cove filminin resmi fragmanı..
Bilge Nihan - Onu Alma Beni Al (Sezen Aksu Cove) Akustikhane 03:40
Bilge Nihan - Onu Alma Beni Al (Sezen Aksu Cove) Akustikhane 425 izlenme - 2 yıl önce Bilge Nihan - Onu Alma Beni Al (Sezen Aksu Cove) Akustikhane Şarkı Sözleri: Bak atının terkisine de atmış gözleri şaşı gelini Mor kaftanlara sarmış haspam odun gibi belini Ah verin elime de kırayım cadının derisi kara elini Seni gidi dilleri fitne fücur kıyametin gelsin Sen o alacası içinde fesatla hangi günü gün edicen Ah o kaditin üstüne bir de atlas yorgan sericen Amanın amanın yansın ocağın barkın utansın Ağan emmin herbir yerine kırmızı kınalar yaksın Varsın bize vursun felek ne çeyiz düzdüm emek emek Allah bildiği gibi yapsın Böyle de nispet olmaz ki seni gidi zalim yar Zorla da kısmet olmaz ki seni gidi hain yar Bana ne bana ne beni al onu alma Bende bu yetim kirazlar al al dururken Tek başıma kara gecelerde zar zor uyurken Yar eteğimde çakallar kurtlar ulurken İçine sinerse senin de kıyametin gelsin Söz: Sezen Aksu Müzik: Tunç Boyacıyan Klavye: Barış Cem Özbilgin Davul: Behsat Boran Bass: Erhan Ertetik Gitar: Kemal Evrim Aslan Saksafon: Anıl Şallıel Trombon: Okan Barut Trompet: Barış Doğukan Yazıcı www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Müzik Direktörü: Cüneyt Yamaner Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu FOH Mühendisi: Çağatay Şen Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: İbrahim Çakmak, Deniz Demir, Samet Semir, Burak Yavuz, Fatih Güldü Kamera Asistanları: Burak Kavakçı, Erdem Sağıroğlu Backstage: Doğukan Milli Set Amiri: Nurullah Arslan Kurgu Yönetmeni: Ali Balkı Gülün, Mustafa Çağlar İlim, Samet Hamiş Kurgu Operatörü: Nurullah Arslan Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman, Ceyhun Türkeş Dekor Tasarım: Can Dağlı, Emre Helvacı, Bertan Berkol Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol, Can Dağlı, Alp Aybar Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin, Dilek Köse Catering: Loredana Sezen Teşekkürler: Adil Yılmaz, Orhan Aydoğan, Mert Canka
Kemer - Cennet Koyu 03:09
Kemer - Cennet Koyu 393 izlenme - 4 yıl önce Kemer - Cennet Koyu
Lions Cove Çiftleşmesi 00:38
Lions Cove Çiftleşmesi 468 izlenme - 5 yıl önce Lions Cove Çiftleşmesi
Yunus Flipper'ın Eğiticisinin İtirafları 02:29
Yunus Flipper'ın Eğiticisinin İtirafları 335 izlenme - 3 yıl önce Richard O'Barry Bir zamanların flipper'larını eğitmiş, şimdilerin insanlarını eğitmeye çalışan aktivist kişisi. flipper dizisi için yunusları yakalamış ve onları dizi için eğitmiştir. Flipper sonrasında dizinin popülerliği ile doğru orantılı olarak insanların yunuslar ile iletişime geçme istekleri de artmış. bu isteklerin sonucu olarak yunusların gösteri amaçlı kullanıldığı dolphinariumlar açılmış. gerçi varmış ama azmış. o zamanlar yunusların eğitilme aşamasında çektiklerine birebir tanık olmasına rağmen görmezden gelmiş. Ta ki bir gün flipper'ı oynayan yunuslardan birisinin kollarında intihar etmesine kadar sürmüş bu görmezden gelişi. bu olayın şokuyla hemen öbür gün yunuslardan birisini serbest bırakırken yakalanmış. bu olay üzerine 10 yıllık yunus eğitmenliğini bir kenara bırakıyor ve şu ana kadar olan 38 seneyi'de yunusları kurtarmaya çalışarak geçiriyor. sen git hayatını bir kenara bırak, git yunusların peşinde hayatını ziyan et. Nerede bizde o cesaret. En son the cove isimli belgesel film ile bu çabasını tüm dünyaya duyurmaya çalışmıştır. film oscar almış ama oscar alsa, dünya bu olayları duysa ne yazar; önemli olan japonya'nın bunu bir suç olarak kabullenebilmesidir. etrafına topladığı insanlar ile bu kadar yıllık çabanın ardından yapılan bu film ile dünya çapında farkındalığı tavan yaptırmıştır. hayatını adadığı uğurda kesin sonuç alamasa da belki bu uğurda yola devam edecek yeni aktivist cengaverler kazandırmıştır. ekşi sözlük user: layt suth Görüntüler "The Cove" belgeselinden...
cynotilapa lion's cove 01:50
cynotilapa lion's cove 250 izlenme - 6 yıl önce cynotilapa lion's cove
5 Dakikada 400 Film Sahnesi 05:14
5 Dakikada 400 Film Sahnesi 206 izlenme - 3 yıl önce İşten çıkarılan arkadaşlarımızn boş vakitlerini değerlendirmek için 'Curse Me Good '' şarkısına 400 adet film ve bazı dizi ve gösterilerden oluşturdukları ve özellikle filmlerin hatırlanan sahnelerinin olduğu vidyo lakin içinde hoş olmayan sahneler olabilir şimdiden uyarması...
Pharrell Williams - Happy Cover By Carson Lueders 02:30
Pharrell Williams - Happy Cover By Carson Lueders 139 izlenme - 4 yıl önce Hope This Song Makes You Feel Happy!!! I Had A Blast Recording And Shooting This Video. Lovin This Soulful Style Of Music! Special Thanks For The Great Team ...
lesmbunas 03:42
lesmbunas 241 izlenme - 6 yıl önce lion's cove membe deep msobo magunga fainzilberi lundo
lion's cove 00:30
lion's cove 134 izlenme - 7 yıl önce malawinin aslanı
Paradise Cove 03:09
Paradise Cove 66 izlenme - 4 yıl önce Paradise Cove
lions cove 1 03:08
lions cove 1 50 izlenme - 6 yıl önce lions cove 1
Kleopatra Cove 01:27
Kleopatra Cove 32 izlenme - 4 yıl önce Kleopatra Cove
the cove fragmanı 1 02:18
the cove fragmanı 1 70 izlenme - 7 yıl önce eski yunus eğitmeni ric obarry yunusların insan esaretinden kurtarılması gerektiğini anlayınca yunusların ve balinaların kıyılarında yüzdüğü taiji köyüne geldi. dikenli teller ve yasak tabelalarıyla çevrili körfezde karanlık bir gerçek yatıyordu. burada milyon dolarlık yunus eğlencesi endüstrisi ve yunus eti pazarı vardı. taijili balıkçılar gecenin karanlığında görülmemiş bir av gerçekleştiriyorlardı.
the cove fragmanı 2 02:06
the cove fragmanı 2 52 izlenme - 7 yıl önce eski yunus eğitmeni ric obarry yunusların insan esaretinden kurtarılması gerektiğini anlayınca yunusların ve balinaların kıyılarında yüzdüğü taiji köyüne geldi. dikenli teller ve yasak tabelalarıyla çevrili körfezde karanlık bir gerçek yatıyordu. burada milyon dolarlık yunus eğlencesi endüstrisi ve yunus eti pazarı vardı. taijili balıkçılar gecenin karanlığında görülmemiş bir av gerçekleştiriyorlardı.
the cove fragmanı 4 02:14
the cove fragmanı 4 49 izlenme - 7 yıl önce eski yunus eğitmeni ric obarry yunusların insan esaretinden kurtarılması gerektiğini anlayınca yunusların ve balinaların kıyılarında yüzdüğü taiji köyüne geldi. dikenli teller ve yasak tabelalarıyla çevrili körfezde karanlık bir gerçek yatıyordu. burada milyon dolarlık yunus eğlencesi endüstrisi ve yunus eti pazarı vardı. taijili balıkçılar gecenin karanlığında görülmemiş bir av gerçekleştiriyorlardı.
tarvelshopturkey 11:23
tarvelshopturkey 93 izlenme - 9 yıl önce 2009 anzac tour
the cove fragmanı 3 01:42
the cove fragmanı 3 46 izlenme - 7 yıl önce eski yunus eğitmeni ric obarry yunusların insan esaretinden kurtarılması gerektiğini anlayınca yunusların ve balinaların kıyılarında yüzdüğü taiji köyüne geldi. dikenli teller ve yasak tabelalarıyla çevrili körfezde karanlık bir gerçek yatıyordu. burada milyon dolarlık yunus eğlencesi endüstrisi ve yunus eti pazarı vardı. taijili balıkçılar gecenin karanlığında görülmemiş bir av gerçekleştiriyorlardı.
the cove fragmanı 6 01:59
the cove fragmanı 6 36 izlenme - 7 yıl önce eski yunus eğitmeni ric obarry yunusların insan esaretinden kurtarılması gerektiğini anlayınca yunusların ve balinaların kıyılarında yüzdüğü taiji köyüne geldi. dikenli teller ve yasak tabelalarıyla çevrili körfezde karanlık bir gerçek yatıyordu. burada milyon dolarlık yunus eğlencesi endüstrisi ve yunus eti pazarı vardı. taijili balıkçılar gecenin karanlığında görülmemiş bir av gerçekleştiriyorlardı.