Hoşgeldiniz!

cox

Marvel's Daredevil Fragman 01:30
Marvel's Daredevil Fragman 7.661 izlenme - 2 yıl önce Görme yetisini kaybetmiş olan Avukat Matt Murdock'ın diğer duyuları diğer insanlardan daha fazla gelişmiştir. Murdock suçsuz insanları başarıyla savunmasının yanı sıra, geceleri Daredevil kimliğiyle şehri kötülerden ve suçlulardan korumaktadır.
Ferhat Gocer Uzum 03:15
Ferhat Gocer Uzum 8.968 izlenme - 7 yıl önce ferhat gocer uzum
İnternetin Yeni Fenomeni Junior Cox-Noon 00:49
İnternetin Yeni Fenomeni Junior Cox-Noon 797 izlenme - 10 ay önce Junior Cox-Noon henüz 9 haftalık bir bebek. Ancak şöhreti şimdiden hem mahallesinde hem de internette yayılmış durumda.Temmuz sonunda İngiltere'de doğan minik Cox-Noon'a uzun ve gür saçları yüzünden 'Ayıcık Bebek' deniyor.32 yaşındaki annesi Chelsea, 'Onunla alışverişe gitmek bile en az 40 dakika sürüyor. Onu kim görse selam vermek ve saçını okşamak istiyor. Doğduğundan beri çok gür saçları var ve asla dökülmediği gibi, yerine yenileri de çıkıyor' diyor.
Cox Menali Cizgi Film 05:22
Cox Menali Cizgi Film 1.815 izlenme - 3 yıl önce Rejissor(montaj): Revan
Uygulamalı Kuantum Teorisi - Brian Cox 58:16
Uygulamalı Kuantum Teorisi - Brian Cox 2.110 izlenme - 2 yıl önce İngiliz fizikçi Brian Cox' dan sempatik bir tarzla ve anlayabileceğimiz bir dilde sunulan "kuantum teorisinin incelikleri" ni huzurlarınıza sunarım.
Kolları Olmayan Kızın Büyük Marifeti 01:32
Kolları Olmayan Kızın Büyük Marifeti 1.149 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı Jessica Cox, dün 31’inci doğum gününü kutladı. İki kolu olmadan dünyaya gelen Jessica Cox, iki eli de yerinde olan birçok insanın yapamayacağı şeyleri yaparak kendisine hayret ettiriyor. Şimdiye kadar birçok habere konu olan Jessica Cox’un azim hikayesi 1983 yılında ABD’nin Arizona eyaletinde başladı. 10 yaşındayken tekvandoya başlamış, dört yıl sonra siyah kuşak almış. 13 yaşında protez kullanmaktan vazgeçmiş. "Onlar beni bir şekilde insanlıktan çıkarıyordu, kendi kendime yapabileceğim şeyleri yapmaktan alıkoyuyorlardı beni. Benim gibileri engelli görüyorlar, bu yanıltıcı bir şey. Ben tamamen normal bir yaşantı sürüyorum" diyor. Ehliyet aldıktan sonra uçuş korkusunu da yenmeyi aklına koyan genç kadın, uçuş dersi alıp bröve sahibi olmuş. Psikoloji eğitimi almış olan genç kadın, "Küçük bir likör bardağı kadar azim, bira bardağı dolusu yetenekten iyidir" diyor.
The Carer (2016) Fragman 01:51
The Carer (2016) Fragman 286 izlenme - 9 ay önce 2016 yapımı Bakıcı (The Carer) filminin fragmanı. Yönetmen: János Edelényi Oyuncular: Brian Cox, Emilia Fox, Coco König
Mindscape Fragmanı 01:37
Mindscape Fragmanı 1.296 izlenme - 4 yıl önce Mindscape Fragmanı. İnsanların hafızasına girmeyi becerebilen bir dedektif (Mark Strong), zeki ancak belalı ve tehlikeli 16 yaşındaki bir kız olan Anna (Taissa Farmiga) olayını inceler ve bir travma kurbanı mı yoksa sosyopat mı olup olmadığına karar vermeye çalışır.
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 08:25
Conan O brien - Friends Setinde Röportaj ve Çekim Hataları 1.015 izlenme - 2 yıl önce Zamanın da sabahlara kadar altyazı beklerdim izlemek için. Bir ara atv mi ne dublajlı olarak göstermeye başlamıştı da bizimkiler kıymetini bilemedi. Velhasıl 10 yılda kimse şu röportajı çevirmemişti. Bu gün altyazılısını buldum.İzlemeyenlere tavsiyemdir.
Sosyete Polisi Fragman 02:26
Sosyete Polisi Fragman 1.842 izlenme - 4 yıl önce Başrolünde Eddie Murphy'nin yer aldığı Sosyete Polisi filminin resmi fragmanı.
Gerçeğe Çağrı - Fragman (1990) 02:40
Gerçeğe Çağrı - Fragman (1990) 521 izlenme - 2 yıl önce Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) her gece Mars hakkında rüyalar gören bir işçidir. Meraklanan Quaid, anı transferi yoluyla insanları tatile yollayan Rekall Inc. isimli şirketten Mars tatili satın alır. Fakat anı transferi sırasında meydana gelen bir kaza genç adamın zihnini altüst eder. Kendini bir gizli ajan olarak, Mars'ın zalim hakimi Coogan'a karşı mücadele ederken bulur. Eski dostlar, hatta karısı bile aniden ona düşman olmuştur. Fakat Quaid'in tüm bu yaşadıkları gerçek midir ? Eski anılarını mı hatırlamaktadır ? Yoksa anı transferi sırasında yaşadıkları yüzünden bir hayal mi görmektedir ? Douglas Quaid bu gerçekler ve hayallerden örülü dünyada bir çıkış yolu bulmaya çalışır ? Film, bilim kurgunun en önemli isimlerinden Philip K. Dick’in We Can Remember It For You Wholesale isimli kısa hikayesine dayanıyor. Blade Runner (1982), Screamers (1995) ve Impostor (2002), Dick’in hikayelerine dayandırılarak çekilen filmlerden sadece bazıları. 2012 Versiyonunun Gösterime Girmiş Olması Lazım Artık....
Budala Dedektif Film Fragmanı (1994) 02:02
Budala Dedektif Film Fragmanı (1994) 502 izlenme - 2 yıl önce Jim Carrey'nin ilk başrolünü oynadığı filmde hayvan dostu Ace Ventura insanların kaybolan hayvanlarını kendi metodları ile bulmakta ve sahiplerine vermektedir. O seneki Superbowl turnuvasının açılışınada maskot olarak Snowfleak adlı yunus getirilmiştir. Turnuva açılmadan kaybolan yunusu yalnızca bir kişi bulabilir o da Ace Ventura'dan başkası değildir. İşinin ustası olan Ace Ventura titizlikle çalışarak kaybolan yunusun izlerini bulur, araştırmalarını derinleştiren Ace yunusu bulduğunda herkesi şaşırtacak garip bir sürprizle karşılaşacaktır.
Çatlak Profesör 2 - Fragman (2000) 02:27
Çatlak Profesör 2 - Fragman (2000) 423 izlenme - 2 yıl önce Evlilik hazırlıklarını sürdüren Profesör Sherman Klump’un bütün ailesi bu evlilik nedeniyle keyiflidir. Nişanlısı Denise, sonunda bir Klump olmanın heyecanı içindeyken, anne Klump onun harika bir gelin olacağını düşünür. Baba Klump eskiye oranla daha az homurdanmaktadır. Büyükanne de torununun nihayet ciddi bir ilişkisi olması sebebiyle rahatlamıştır. Ernie de eskisi kadar kavgacı değildir. Küçük Ernie Jr. ise kendisini tam anlamıyla düğün heyecanına kaptırmıştır. Sevimli profesörümüz Sherman Klump’un ikinci kişiliği olan Buddy Love ise, birinci plana yükselerek egemenliği ele geçirmek isteyecek ve Sherman’ın başına türlü işler açacaktır.
Triffidlerin Günü Fragmanı 01:47
Triffidlerin Günü Fragmanı 744 izlenme - 4 yıl önce 2009 İngiltere-Kanada ortak yapımı korku filmi Triffidlerin Günü'nün fragmanı. Bill Masen adlı bilim adamı Triffidler isimli bitki türü üzerinde araştırmalar yapar. Araştırmalar sırasında enteresan durumlarla karşılaşır bu bitkilerin kendileri arasında farklı iletişimleri olduğunu fark eder. Daha sonra araştırma ortamına gizlice giren bir kişi Masen’i gözlerinden yaralar. Çok geçmeden dünya büyük bir felaket ortamında kalır. Bir güneş patlamasından sonra tüm insanlar kör olmuştur. Masen gözlerindeki bandajdan dolayı kıl payı kör olmaktan kurtulur. Bu enteresan durumlar yüzünden başını alıp giden kaos ortamını düzeltmek ve sorunların çözümünü, nedenini aramak Masen’e kalacaktır. Filmde Dram ve Bilim-kurgu türünde. Dougray Scott, Joely Richardson, Eddie Izzard, Brian Cox, Vanessa Redgrave ve Jason Priestley gibi oyuncular rol alıyor.
Walk Hard: The Dewey Cox Story 02:27
Walk Hard: The Dewey Cox Story 1.156 izlenme - 10 yıl önce Walk Hard: The Dewey Cox Story fragman
Friends - Şişman Monica ve Liseli Rachel'ın Çılgın Dansı 00:22
Friends - Şişman Monica ve Liseli Rachel'ın Çılgın Dansı 273 izlenme - 3 yıl önce 1994-2004 yılları arasında yayınlanmış olan efsane dizi Friends'ten bir kesit izliyoruz. Şişman Monica ve Liseli Rachel, Ross ve Chandler'in kolej partisine giderler ve ortaya böyle bir dans çıkar. :) Dünya'ya Friends'ten daha güzel bir televizyon dizisi gelmedi, gelmeyecek de sanırım...
Donna Summer - Love To Love You Baby (Giorgio Moroder Feat. Chris Cox Remix) 04:21
Donna Summer - Love To Love You Baby (Giorgio Moroder Feat. Chris Cox Remix) 379 izlenme - 4 yıl önce Donna Summer - Love To Love You Baby (Giorgio Moroder feat. Chris Cox Remix) (Yeni Video Klip)
3 Aylık vs 3 Yıllık İlişki Arasındaki Farkı Anlatan Efsane Bilek Güreşi Sahnesi 00:16
3 Aylık vs 3 Yıllık İlişki Arasındaki Farkı Anlatan Efsane Bilek Güreşi Sahnesi 218 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da NBC kanalında yayınlanan Scrubs'ta yer alan bir sahnede 3 aylık ve 3 yıllık ilişki arasındaki farkı izliyoruz.
Brian Cox CERN'in Süper Çarpıştırıcısı Üzerine - TED (Altyazılı) 14:56
Brian Cox CERN'in Süper Çarpıştırıcısı Üzerine - TED (Altyazılı) 100 izlenme - 2 yıl önce Brian Cox CERN'in süper çarpıştırıcısı üzerine konuşması. İngiliz bilim adamı Brian cox aynı zamanda aranan higgs bozonunu, standart modeli, atom altı tanecikleri kusursuz bir sunumla bizlere anlatıyor. İzleyelim bilgilenelim. Ve lütfen teist-ateist kavgalarına girmeyelim. Fikirden önce bilgi edinelim. Sonra fikir üretelim. iyi seyirler.
Kaptan Amerika Film Fragmanı (1990) 01:18
Kaptan Amerika Film Fragmanı (1990) 149 izlenme - 2 yıl önce İkinci Dünya Savaşı sırasında cesur ve vatansever bir Amerikan askeri yeni süper asker “Yüzbaşı Amerika” olmak için deneylere maruz kalır. Nazilerin en kötüsü “Kızıl Kafatası”nın roketlerini etkisiz hale getirmek için Almanya’yla yarışan Yüzbaşı Amerika 1990’lı yıllara kadar dondurulur. Uyandıktan sonra Kızıl Kafatası’nın kimlik değiştirdiğini ve şimdi Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nı kaçırmayı planladığını öğrenir.
Çin'deki Trafik Kazalarının Sebebi Hava Kirliliği 02:20
Çin'deki Trafik Kazalarının Sebebi Hava Kirliliği 116 izlenme - 3 yıl önce Allah'tan orda yaşamıyoruz hava gerçekten çok kirli tabi bizim nufusumuz bu kadar artmaya devam ettikçe bizimde yakın zamanda böyle sıkıntılarımız olacaktır.
Orxan Eliyev- Sensiz Dunya Klip 04:55
Orxan Eliyev- Sensiz Dunya Klip 233 izlenme - 7 yıl önce
22dakika 7: yeni diziler 02:21
22dakika 7: yeni diziler 692 izlenme - 9 yıl önce televidyon ekranlarında, fx'in yeni sezon programına bakış fırlatırken, dizi dünyasının magazin haberlerine de yer veren, yeni bölümü ile 22 dakika karşınızda.
Deborah Cox With R Lwe Can't Be Friends 04:18
Deborah Cox With R Lwe Can't Be Friends 108 izlenme - 6 yıl önce deborah cox with r.l. - we can't be friends
Robocop - Fragman (Trailer) 01:38
Robocop - Fragman (Trailer) 83 izlenme - 2 yıl önce RoboCop, yönetmenliğini Paul Verhoeven'ın üstlendiği, başrollerinde Peter Weller, Dan O'Herlihy, Kurtwood Smith, Nancy Allen, Miguel Ferrer and Ronny Cox'un yer aldığı bir bilim-kurgu türü bir filmdir. Filmin kazandığı başarıdan sonra iki devam filmi, dört televizyon dizisi, iki çizgi roman, iki çizgi film yapıldı.
Deborah Cox - Who Do U Love 04:21
Deborah Cox - Who Do U Love 41 izlenme - 2 yıl önce Last night I slept alone I stayed at home For the first time since you've been gone babe No friends to understand To lend a helping hand To ease the greatest pain I've ever known How you walked away so easily Still remains a mystery to me Don't you remember that you promised me? Yes you promised me that you'd never leave boy But you went away babe And it's such a shame How could you turn your back on me? [Chorus:] If you really don't want me If you really don't need me If you really don't love me Tell me who do you love? If you really don't want me If you really don't need me If you really don't love me Then who do you love? I gave, gave everything A man could ever need I was there whenever you would call me baby But somehow your feelings changed You don't act the same I guess you're not the man that I once knew at all How you walked away so easily Still remains a mystery to me Don't you remember that you promised me? Yes you promised me that you'd never leave boy Now the love is gone babe Tell me what went wrong How could you leave me hanging on? Oh baby [Chorus x 2] I once was blind but baby now I see That I'm not the one Who can fill your every need I painted a picture so clear, it's reality Now I know, yes I know That you're not the one for me Ooooh baby, oh yeah Who do you love baby? If you don't want me If you don't need me How could you walk away from me? Baby you promised you'd never leave Slept alone since you've been gone The greatest pain I've ever known Oh babe, oh babe oh yeah
Rezan Filoğlu - Four Great Diamonds By Lloyd Cox ( Mix ) 10:59
Rezan Filoğlu - Four Great Diamonds By Lloyd Cox ( Mix ) 1 izlenme - 2 hafta önce Many thanks dear Lloyd for your golden songs , happy times always to you my friend , Rezan
Keed - Iarba & Cox 03:56
Keed - Iarba & Cox 4 izlenme - 3 ay önce Keed - Iarba & Cox (Audio) 2017 Şarkı Sözleri (Lyrics) [REFREN] Eu te iubesc, da' te urasc Atat de mult Ce paradox Tu esti si iarba, esti si cox Eu te iubesc Da' te urasc Eu te iubesc, da' te urasc, ma Atat de mult, ma Traiesc un paradox, ma Tu esti si iarba esti si coca Si stii ca te iubesc, ma Da' jur ca te urasc, ma [STROFA 1] Eh... De ce te joci cu mintea mea Stiu ca te-am obisnuit prost, da' nici chiar asa Cum poti sa-mi faci atata bine Yeah Dar poti sa-mi faci atata rau Yeah M-am, m-am saturat de jocu asta mut Io-mi fac bagajul si ma mut Credeam ca suntem doar tu si aia 2 din mine Pana sa le intalnesc pe ele in tine Dar tu poti sa scoti din mine Tot felul de animale Si sa transformi un simplu om in cateva persoane Imi vine sa te sparg cu bataia ca pe trap 120 pizde, pumni pe minut in cap Am plecat si solo Ca stii tu vorba "yolo" Da' n-am putut ca ceva m-a atras inapoi acolo Relatia asta e ca frumusetea ta: un monstru Iti dai seama cum o sa fie copilul nostru Um... Cum e posibil Yeah Cum e posibil [REFREN] Eu te iubesc, da' te urasc Atat de mult Ce paradox Tu esti si iarba, esti si cox Eu te iubesc Da' te urasc Eu te iubesc, da' te urasc, ma Atat de mult, ma Traiesc un paradox, ma Tu esti si iarba esti si coca Si stii ca te iubesc, ma Da' jur ca te urasc, ma [STROFA 2] As da la alta, da' niciuna nu ma multumeste Nu ma completeaza Si nu ma intelege Ca ma uit in juru' meu si vad numa' bucati de carne Si liste de preturi in mortii lor de panarame Am incercat sa merg la psiholog ca asta-i fita Ne-am si separat sa eliminam obisnuita Da' n-are cum ca eu te simt cu toata fiinta Esti ceva ce nu poate explica stiinta A dreacu sa fii tu cu tot cu prietenele Daca mi-ai oferit macar putina incredere Nu conteaza cata libertate ti-am acordat Vina mea-i ca pula mea, sunt barbat Sa nu ne ascunde ca suntem ce suntem Demon si inger, ne batem, ne futem Si-mi place, da' chiar nu mi-e clar de ce Tiganca frumoasa, faci farmece [REFREN] Eu te iubesc, da' te urasc Atat de mult Ce paradox Tu esti si iarba, esti si cox Eu te iubesc Da' te urasc Eu te iubesc, da' te urasc, ma Atat de mult, ma Traiesc un paradox, ma Tu esti si iarba esti si coca Si stii ca te iubesc, ma Da' jur ca te urasc, ma Eu te iubesc, da' te urasc
Deborah Cox - Nobody's Supposed To Be Here 04:22
Deborah Cox - Nobody's Supposed To Be Here 14 izlenme - 8 ay önce Şarkı Sözleri: How did you get here? Nobody's supposed to be here I've tried that love thing for the last time My heart says no, no! Nobody's supposed to be here But you came along and changed my mind I've spent all my life, on a search to find The love who'll stay for eternity The heaven sent to fulfill my needs But when Iturn around Again, love has knocked me down My heart got broken, oh it hurt so bad I'm sad to say, love wins again So I placed my heart under lock and key To take some time, and take care of me But I turn around and you're standing here
dance valley 16:40
dance valley 50 izlenme - 6 yıl önce dj'lere taş çıkarcak bir müzik yüksek tansiyon içerir bu müziği dinlemek için büyük bir anfi lazım iyi seyirler izlediğiniz için teşşekürler !!!!!