Hoşgeldiniz!

çözmek

6 Yaşındaki Çocuğun Rubik Küpünü 41 Saniyede Çözmesi 00:39
6 Yaşındaki Çocuğun Rubik Küpünü 41 Saniyede Çözmesi 1.122 izlenme - 4 hafta önce Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da düzenlenen Avrupa Rubik Küpü Şampiyonasında 6 yaşındaki Nicoleta Matei, izleyenleri adeta büyüledi. Sevimli kız, Rubik küpünü 41 saniyede çözmeyi başardı. Yarışmada ‘çocuklar’ kategorisi olmaması nedeniyle Matei’ın bu başarısı sadece alkışla ödüllendirildi ama bu onun için yeterliydi.
Bu Adamın Su Altında Yaptığına İnanamayacaksınız! 01:23
Bu Adamın Su Altında Yaptığına İnanamayacaksınız! 11.221 izlenme - 3 yıl önce Su altında hiç nefes almadan 3 farklı boydaki rubik kübünü 1 dakika gibi bir sürede çözdü. Bazı insanlar çok zeki.
En zor rubik küpünü çözmek 06:22
En zor rubik küpünü çözmek 3.490 izlenme - 2 yıl önce Rubik küpünü çözmek herkesin harcı değildir. Hele ki sütünlar arttıkça iş daha da zorlaşır. Bu anlamda son olarak Oskar van Deventer, 17x17x17'lik bir rubik küp tasarladı. Bu rubik küpünü ise RedKB ekibi çözmeyi başardı. Ekip bu küpü, tam 7,5 saat uğraşarak çözdü.
Evin Sorunlarını Oylama İle Çözmek 00:15
Evin Sorunlarını Oylama İle Çözmek 231 izlenme - 8 ay önce 29.02.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim " Evin Sorunlarını Oylama İle Çözmek başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yaşar Özel - Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 03:31
Yaşar Özel - Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 470 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk..Beste: Sâdettin Kaynak Güfte: Fuat Hulûsi Demirelli Makâm: Hicazkâr Usûl: Düyek ----- şarkı sözleri Çözmek elinde değil gönlümü senden kadın Benim sana bağlanan, sen beni bağlamadın Düşse düşse dilimden bağrıma düşer adın Benim sana bağlanan, sen beni bağlamadın Kurtarmayı deneme benden onu boş yere Kolum ince beline sarılmıştır bir kere Yere anlatamazsam duyururum göklere Benim sana bağlanan, sen beni bağlamadın.
önemli olan proplemi çözmek 00:55
önemli olan proplemi çözmek 999 izlenme - 6 yıl önce önemli olan proplemi çözmek
komik problem çözümü (ingilizce) 03:20
komik problem çözümü (ingilizce) 1.126 izlenme - 7 yıl önce ingilizce çözülen problemi inceleyelim.
Rubik Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 01:16
Rubik Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 320 izlenme - 3 yıl önce Rubik küpe odaklanan hatunun 1 dakikada kübü çözüşü.
3 Tane Rubik Kübü Havada Çevirerek Çözen Adam 06:06
3 Tane Rubik Kübü Havada Çevirerek Çözen Adam 139 izlenme - 1 yıl önce Eleman 3 tane karışık Rubik kübü yaklaşık 6 dakikada havada çevirerek çözmeye çalışıyor. Evet diyorum!
Mustafa Kandıralı - Çözmek Elimde Değil 03:52
Mustafa Kandıralı - Çözmek Elimde Değil 374 izlenme - 5 yıl önce
Zeka Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 01:30
Zeka Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 132 izlenme - 2 yıl önce Zeka küpüne odaklanan hatunun 1 dakikada küpü çözüşü. Odaklanma sorunu yaşayanlara gelsin!
Rubik Küp Çözmede Level Atlamak 10:19
Rubik Küp Çözmede Level Atlamak 159 izlenme - 2 yıl önce Bunun yanında diğerleri -kusura bakmasınlar elbette emek veriyorlar ama- bebek oyuncağı gibi kalıyor. Direk sonucu izlemek için: 09:24
Kendi Kendini Dondurup Çözen Kurbağa 02:54
Kendi Kendini Dondurup Çözen Kurbağa 100 izlenme - 2 yıl önce Bu kurbağanın resmen süper güç olarak nitelendirilebilecek bir özelliği var. Hayvan kendini her sonbaharda iç organlarından başlamak üzere donduruyor, kan dolaşımı, solunum gibi tüm yaşamsal faaliyetlerini durdurarak kışı kaskatı, bir nevi cansız biçimde geçiriyor. Yaza girerken ise (direkt güneş ışınlarına maruz biçimde duruyor olsa dahi) yine önce iç organlarından başlamak üzere çözülüp hiç bir şey olmamış gibi yaşamına devam ediyor. Bilim adamları şaşırmakta sonuna kadar haklılar, vallahi çok ilginç bir olay. Videoyu izler izlemez aklıma Sylvester Stallone’un Demolition Man (Cezalandırıcı) filmi geldi. Eğer bu olay harbiden doğruysa insanların dondurulup bilmem kaç yıl sonra çözülmesi olayı yakın bir gelecekte bilim-kurgu olmaktan çıkacak demektir.
rubik küpü hokkabazlık yaparak çözmek 00:53
rubik küpü hokkabazlık yaparak çözmek 177 izlenme - 5 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
samanyolu ailésini çözdü ßu kızxdxdx 02:21
samanyolu ailésini çözdü ßu kızxdxdx 207 izlenme - 7 yıl önce
Melihat Gülses - Çözmek Elime Değil Gönlümü Senden Kadın 03:45
Melihat Gülses - Çözmek Elime Değil Gönlümü Senden Kadın 187 izlenme - 5 yıl önce
Önemli Olan Problemi Çözmek 00:55
Önemli Olan Problemi Çözmek 139 izlenme - 6 yıl önce önemli olan problemi çözmek
Sörf Yaparken Rubik Küpü Çözmek 04:40
Sörf Yaparken Rubik Küpü Çözmek 67 izlenme - 2 yıl önce Gün geçtikçe yeni yetenekler ve yeni ilginç görüntüler düşmeye devam ediyor internete. Çoğumuzu sinirden ağlatan, çoğumuzun ise uzun zaman uğraştıktan sonra ancak çözebildiği Rubik Küpü çilesini hepimiz biliyoruz artık. Bu eleman da sanırım o kadarını kolay bulduğundan sörf yaparak çözmek istemiş. Başarmış da hatta. İyi seyirler..
Müge Anlı: Bir Çarpacaksın Bir Tane De Yer Çarpacak  00:59
Müge Anlı: Bir Çarpacaksın Bir Tane De Yer Çarpacak 29 izlenme - 8 ay önce MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 1574. Bölüm 24 Şubat 2016, Çarşamba 10:00 Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...
çözmek elinde değil - behçet bakışkan 04:14
çözmek elinde değil - behçet bakışkan 174 izlenme - 7 yıl önce
Bombayı Çözerken Elinde Patladı! 01:11
Bombayı Çözerken Elinde Patladı! 33 izlenme - 2 yıl önce Bombayı Çözerken Elinde Patladı!
Alparslan Karaibrahimoğlu - Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 02:52
Alparslan Karaibrahimoğlu - Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 33 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Kılıc Zırh Bot Pantolon Yapımı 04:16
Kılıc Zırh Bot Pantolon Yapımı 55 izlenme - 2 yıl önce Umarım Beğenirsiniz Yeni Vidiyolar Çekiceğim Emin Olun Zeromt2 minecraft blkide cs cekiceğim 1 2oyunda oynar vidio cekerim blki abone ve beğeni umarım olursunuz İzlediğiniz için tşkler
Mason sembollerden biri olan kördüğümü Mehdi çözecektir 02:38
Mason sembollerden biri olan kördüğümü Mehdi çözecektir 7 izlenme - 12 ay önce Mason sembollerden biri olan kördüğümü Mehdi çözecektir Adnan Oktar’ın 24 Haziran 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Trabzonspor'un Belkalem Sorununu Seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan Çözdü 00:55
Trabzonspor'un Belkalem Sorununu Seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan Çözdü 11 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmak için gün sayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzonsporlu Belkalem'in Rusya'ya girmesi konusunda yardımcı oldu.
Hamilelik sonrası duruş bozukluklarını çözmek için neler yapılabilir? 01:06
Hamilelik sonrası duruş bozukluklarını çözmek için neler yapılabilir? 9 izlenme - 2 yıl önce Hamilelik sonrası anne adaylarının postür bozuklukları ve idrar kaçırma gibi problemlerle karşılaşmaması için hamilelik öncesi iyi bir egzersiz programı ile bu sürece hazırlanmaları gerekiyor. Özellikle solunum egzersizi ve kasları güçlü tutacak egzersizler önerilebilir. Bununla beraber hamilelik sonrasında idrar kaçırma riskini ortadan kaldırmak için pelvik kasları ve bacak kaslarını güçlendiren programlar tavsiye edilir.
Satılmış KorukYeter Köprülü - İnsan Müşkülünü Çözmek İsterse 03:33
Satılmış KorukYeter Köprülü - İnsan Müşkülünü Çözmek İsterse 27 izlenme - 5 yıl önce
İhsanoğlu: 04:29
İhsanoğlu: " Sorun Çözen Mi Sorun Yaratan Mı?" - 7 izlenme - 2 yıl önce Milliyetçiliğin söylenmeyip yapılması gereken bir kavram olduğunu dile getiren İhsanoğlu, "Siz bunu bağırarak söylediğiniz zaman başkalarınınkini de kabartıyorsunuz. O zaman sizin önünüzü de keserler.
Yalçın Öztüfekçi &  Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 03:12
Yalçın Öztüfekçi & Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 3 izlenme - 11 ay önce Müzik-Şarkılarla İzmir Akşamı-20.Kasım.2015 Hazırlayan:Erhan Duzturk ***** Beste: Sâdettin Kaynak Güfte: Fuat Hulûsi Demirelli Makâm: Hicazkâr Usûl: Düyek *** Çözmek elinde değil gönlümü senden kadın Benim sana bağlanan, sen beni bağlamadın Düşse düşse dilimden bağrıma düşer adın Benim sana bağlanan, sen beni bağlamadın Kurtarmayı deneme benden onu boş yere Kolum ince beline sarılmıştır bir kere Yere anlatamazsam duyururum göklere Benim sana bağlanan, sen beni bağlamadın.
Nehna Gina ,  Khalasin Ve Kısıtlama Çözmek 08:03
Nehna Gina , Khalasin Ve Kısıtlama Çözmek 7 izlenme - 2 yıl önce Nehna Gina , Khalasin Ve Kısıtlama Çözmek