Hoşgeldiniz!

Çözmek Videoları

Her Sınavda Göreceğiniz 17 Klasik Öğrenci Tipi 02:15
Her Sınavda Göreceğiniz 17 Klasik Öğrenci Tipi 3.294 izlenme - 3 ay önce Bu Hayat Okulu videosunda her sınavda karşılaşacağınız öğrenci tiplerini liste haline getirdik. Tırnak yiyenler, kopyayı çıkarmak için fırsat kollayanlar, sınav kağıdını ilk vererek karizma yapanlar, son dakikada yetiştirmeye çalışanlar... Bunları hep görüyoruz! OHA Diyorum’daki diğer Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/F7chnA Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
ÇOK ZOR: YGS Sorularını Cevapladık | Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı 05:45
ÇOK ZOR: YGS Sorularını Cevapladık | Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı 1.413 izlenme - 2 ay önce Bu videoda YGS, yani Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı'nda çıkan bazı soruları cevaplamaya çalışıyoruz. Girenlerin çok iyi bildiği üzere soruları bayağı zor bulduğumuzu söyleyelim. Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bu Adamın Su Altında Yaptığına İnanamayacaksınız! 01:23
Bu Adamın Su Altında Yaptığına İnanamayacaksınız! 11.426 izlenme - 3 yıl önce Su altında hiç nefes almadan 3 farklı boydaki rubik kübünü 1 dakika gibi bir sürede çözdü. Bazı insanlar çok zeki.
6 Yaşındaki Çocuğun Rubik Küpünü 41 Saniyede Çözmesi 00:39
6 Yaşındaki Çocuğun Rubik Küpünü 41 Saniyede Çözmesi 1.189 izlenme - 8 ay önce Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da düzenlenen Avrupa Rubik Küpü Şampiyonasında 6 yaşındaki Nicoleta Matei, izleyenleri adeta büyüledi. Sevimli kız, Rubik küpünü 41 saniyede çözmeyi başardı. Yarışmada ‘çocuklar’ kategorisi olmaması nedeniyle Matei’ın bu başarısı sadece alkışla ödüllendirildi ama bu onun için yeterliydi.
En zor rubik küpünü çözmek 06:22
En zor rubik küpünü çözmek 3.665 izlenme - 2 yıl önce Rubik küpünü çözmek herkesin harcı değildir. Hele ki sütünlar arttıkça iş daha da zorlaşır. Bu anlamda son olarak Oskar van Deventer, 17x17x17'lik bir rubik küp tasarladı. Bu rubik küpünü ise RedKB ekibi çözmeyi başardı. Ekip bu küpü, tam 7,5 saat uğraşarak çözdü.
Mustafa Sağyaşar - Çözmek Elimde Değil (Taş Plak Arşivi) 02:54
Mustafa Sağyaşar - Çözmek Elimde Değil (Taş Plak Arşivi) 35 izlenme - 2 hafta önce
Yaşar Özel - Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 03:31
Yaşar Özel - Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 723 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk..Beste: Sâdettin Kaynak Güfte: Fuat Hulûsi Demirelli Makâm: Hicazkâr Usûl: Düyek ----- şarkı sözleri Çözmek elinde değil gönlümü senden kadın Benim sana bağlanan, sen beni bağlamadın Düşse düşse dilimden bağrıma düşer adın Benim sana bağlanan, sen beni bağlamadın Kurtarmayı deneme benden onu boş yere Kolum ince beline sarılmıştır bir kere Yere anlatamazsam duyururum göklere Benim sana bağlanan, sen beni bağlamadın.
Evin Sorunlarını Oylama İle Çözmek 00:15
Evin Sorunlarını Oylama İle Çözmek 232 izlenme - 1 yıl önce 29.02.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim " Evin Sorunlarını Oylama İle Çözmek başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
komik problem çözümü (ingilizce) 03:20
komik problem çözümü (ingilizce) 1.131 izlenme - 8 yıl önce ingilizce çözülen problemi inceleyelim.
Rubik Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 01:16
Rubik Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 326 izlenme - 3 yıl önce Rubik küpe odaklanan hatunun 1 dakikada kübü çözüşü.
Mustafa Kandıralı - Çözmek Elimde Değil 03:52
Mustafa Kandıralı - Çözmek Elimde Değil 401 izlenme - 5 yıl önce
3 Tane Rubik Kübü Havada Çevirerek Çözen Adam 06:06
3 Tane Rubik Kübü Havada Çevirerek Çözen Adam 152 izlenme - 2 yıl önce Eleman 3 tane karışık Rubik kübü yaklaşık 6 dakikada havada çevirerek çözmeye çalışıyor. Evet diyorum!
Kendi Kendini Dondurup Çözen Kurbağa 02:54
Kendi Kendini Dondurup Çözen Kurbağa 132 izlenme - 3 yıl önce Bu kurbağanın resmen süper güç olarak nitelendirilebilecek bir özelliği var. Hayvan kendini her sonbaharda iç organlarından başlamak üzere donduruyor, kan dolaşımı, solunum gibi tüm yaşamsal faaliyetlerini durdurarak kışı kaskatı, bir nevi cansız biçimde geçiriyor. Yaza girerken ise (direkt güneş ışınlarına maruz biçimde duruyor olsa dahi) yine önce iç organlarından başlamak üzere çözülüp hiç bir şey olmamış gibi yaşamına devam ediyor. Bilim adamları şaşırmakta sonuna kadar haklılar, vallahi çok ilginç bir olay. Videoyu izler izlemez aklıma Sylvester Stallone’un Demolition Man (Cezalandırıcı) filmi geldi. Eğer bu olay harbiden doğruysa insanların dondurulup bilmem kaç yıl sonra çözülmesi olayı yakın bir gelecekte bilim-kurgu olmaktan çıkacak demektir.
Rubik Küp Çözmede Level Atlamak 10:19
Rubik Küp Çözmede Level Atlamak 182 izlenme - 2 yıl önce Bunun yanında diğerleri -kusura bakmasınlar elbette emek veriyorlar ama- bebek oyuncağı gibi kalıyor. Direk sonucu izlemek için: 09:24
Zeka Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 01:30
Zeka Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 132 izlenme - 3 yıl önce Zeka küpüne odaklanan hatunun 1 dakikada küpü çözüşü. Odaklanma sorunu yaşayanlara gelsin!
rubik küpü hokkabazlık yaparak çözmek 00:53
rubik küpü hokkabazlık yaparak çözmek 177 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
samanyolu ailésini çözdü ßu kızxdxdx 02:21
samanyolu ailésini çözdü ßu kızxdxdx 207 izlenme - 7 yıl önce
Melihat Gülses - Çözmek Elime Değil Gönlümü Senden Kadın 03:45
Melihat Gülses - Çözmek Elime Değil Gönlümü Senden Kadın 188 izlenme - 5 yıl önce
Önemli Olan Problemi Çözmek 00:55
Önemli Olan Problemi Çözmek 139 izlenme - 6 yıl önce önemli olan problemi çözmek
Sörf Yaparken Rubik Küpü Çözmek 04:40
Sörf Yaparken Rubik Küpü Çözmek 80 izlenme - 2 yıl önce Gün geçtikçe yeni yetenekler ve yeni ilginç görüntüler düşmeye devam ediyor internete. Çoğumuzu sinirden ağlatan, çoğumuzun ise uzun zaman uğraştıktan sonra ancak çözebildiği Rubik Küpü çilesini hepimiz biliyoruz artık. Bu eleman da sanırım o kadarını kolay bulduğundan sörf yaparak çözmek istemiş. Başarmış da hatta. İyi seyirler..
Çözmek Elinde Değil - Behçet Bakışkan 04:14
Çözmek Elinde Değil - Behçet Bakışkan 174 izlenme - 8 yıl önce
Turan Saka - Çözmek Elimde Değil 04:06
Turan Saka - Çözmek Elimde Değil 2 izlenme - 2 hafta önce Download: http://v.blnk.fr/A16ku0P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Bayan Radife - Çözmek Elinde Değil (Taş Plak Arşivi) 03:28
Bayan Radife - Çözmek Elinde Değil (Taş Plak Arşivi) 1 izlenme - 2 hafta önce
Alparslan Karaibrahimoğlu - Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 02:52
Alparslan Karaibrahimoğlu - Çözmek Elimde Değil Gönlümü Senden Kadın 34 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Kılıc Zırh Bot Pantolon Yapımı 04:16
Kılıc Zırh Bot Pantolon Yapımı 55 izlenme - 3 yıl önce Umarım Beğenirsiniz Yeni Vidiyolar Çekiceğim Emin Olun Zeromt2 minecraft blkide cs cekiceğim 1 2oyunda oynar vidio cekerim blki abone ve beğeni umarım olursunuz İzlediğiniz için tşkler
Satılmış Korukyeter Köprülü - İnsan Müşkülünü Çözmek İsterse 03:33
Satılmış Korukyeter Köprülü - İnsan Müşkülünü Çözmek İsterse 31 izlenme - 5 yıl önce
Trabzonspor'un Belkalem Sorununu Seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan Çözdü 00:55
Trabzonspor'un Belkalem Sorununu Seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan Çözdü 11 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmak için gün sayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzonsporlu Belkalem'in Rusya'ya girmesi konusunda yardımcı oldu.
İhsanoğlu: 04:29
İhsanoğlu: " Sorun Çözen Mi Sorun Yaratan Mı?" - 7 izlenme - 3 yıl önce Milliyetçiliğin söylenmeyip yapılması gereken bir kavram olduğunu dile getiren İhsanoğlu, "Siz bunu bağırarak söylediğiniz zaman başkalarınınkini de kabartıyorsunuz. O zaman sizin önünüzü de keserler.
Satılmış Koruk&yeter Köprülü - İnsan Müşkülünü Çözmek İsterse 03:33
Satılmış Koruk&yeter Köprülü - İnsan Müşkülünü Çözmek İsterse 9 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Gönlümde Açılan Çıkış Tarihi: 03.03.2008 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik