Hoşgeldiniz!

Crazy Dance Videoları İzle

Düğünde Çilli Bom Dansı (Yeni İnternet Fenomeni) 02:03
Düğünde Çilli Bom Dansı (Yeni İnternet Fenomeni) 101.593 izlenme - 3 yıl önce Düğünde Çilli Bom Dansı (Yeni İnternet Fenomeni)
Hüseyin ile Kayıp Türlere Ziyaret (Crazy Dance in İzdivaç) 01:02
Hüseyin ile Kayıp Türlere Ziyaret (Crazy Dance in İzdivaç) 9.295 izlenme - 1 yıl önce Nat Geo nun garip canlıları araştıran uzmanlarını bile şaşırtan ,en son izdivaç dan kovulan ve her yere telefonunu yazan Hüseyin, kovulmasından kısa bir sure önce Antalya dan katılıyor ve XX kromozomlu bir canlı arıyor,studyo coşuyor,amcalar,tombiş teyzeler,dedeler... Daha fazla Hüseyin : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/283511/izdivaca-katilmaktan-devreleri-yakan-huseyin http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40459/dans-ederek-kur-yapmak-su-gibi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276665/dans-ederek-kur-yapmak-vol-2
Yıldız Tilbe Dansını Sollayan Çinli Kız 02:13
Yıldız Tilbe Dansını Sollayan Çinli Kız 15.277 izlenme - 3 yıl önce Bu kız PSY-Gentleman şarkısına öyle dans figürleri geliştirmiş ki bu zamana kadar izledikleriniz en komiği olacak.
Halk Otobüsünde Korkunçlu Dans Eden Abiler 02:17
Halk Otobüsünde Korkunçlu Dans Eden Abiler 8.642 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bir gariplik daha yaşanmasın, gün geçmiyorki bir abimiz daha saçmalamasın. Allah ailelerine sabır versin.
Crazy Dance İn Niğde 02:38
Crazy Dance İn Niğde 8.940 izlenme - 3 yıl önce Niğde Çiftlik 'de bir düğünde çekilen görüntülerdeki ilginç dans figürleri...
Mahmut Tuncer'den Çılgın Dans 00:31
Mahmut Tuncer'den Çılgın Dans 7.124 izlenme - 3 yıl önce Mahmut Tuncer'in dans figürleri
Crazy Dance in Niğde 6 02:15
Crazy Dance in Niğde 6 3.993 izlenme - 1 yıl önce Yine Niğde yine Crazy Dance, altıncısıyla karşınızda!
Tokat Oyun Havası - Erüüüüükkk 02:55
Tokat Oyun Havası - Erüüüüükkk 4.306 izlenme - 2 yıl önce Ne Gangnam Style, ne Harlem Shake, ne kolbastı varsa yoksa TOkat oyun havası, erüüükkkkkk. Bu arada oynayanları tanımıyorum ama en sondaki gözlüklü amca Favorimdir.
crazy dance in kayserii!! :)) 02:44
crazy dance in kayserii!! :)) 9.177 izlenme - 9 yıl önce
 Çılgın Niğdeli Dansçılar 02:24
Çılgın Niğdeli Dansçılar 3.000 izlenme - 3 yıl önce Niğdenin Çiftlik ilçesinde Alkolun verdiği etkiyle kendinden geçen vatandaşın rezillikleri.iyi seyirler.
grup deli danalar 03:21
grup deli danalar 7.902 izlenme - 8 yıl önce amatör video delirmiş bu danalar tıklarsanız devamı gelir...... hayranlarımıza
Crazy Dance in Kayseri 02:44
Crazy Dance in Kayseri 2.143 izlenme - 2 yıl önce Düşünüyorum düşünüyorum ama söyleyecek bu dansı tanımlayacak kelime bulamıyorum. Herkes dalga geçiyor ama yine de gece çıkıp bistroda sap gibi dans etmeden duranlardan iyi diyorum. Özellikle kasketli amcaya dikkat!
Crayz Dance in Aksaray (Atlet İçerir) 01:33
Crayz Dance in Aksaray (Atlet İçerir) 2.193 izlenme - 2 yıl önce Efedim sitemizde crazy dance videolari bol bol mevcut tesadüfen karsilastigim bu videonun sitemizde olmadigini (zaten varsa admin eklemez ama ben tam 3 kere aradim valla) gördüm eksik kalmasin bu sayede dügün salonunda atletle oynandiginida ögrenmis bulunuyoruz
Biz Bu İşi Biliyoruz:) 01:52
Biz Bu İşi Biliyoruz:) 6.419 izlenme - 10 yıl önce dans'a devam!!!!!!
Disko Disko Pakistani - Çiftleşme Dansı 05:00
Disko Disko Pakistani - Çiftleşme Dansı 1.503 izlenme - 2 yıl önce Şanzelize Cafe'yi kıskandıran ortamıyla Pakistan gecelerinden bir kesit. Rakiplerini ekarte eden erkek bireyin dişiyle yaptığı çiftleşme dansını izliyoruz efem.
Crazy Dance in Hindistan 02:56
Crazy Dance in Hindistan 1.345 izlenme - 2 yıl önce Crazy Dance in Kayseri efsanesi tüm dünyaya yayılıyor. Hindistan sınırlarına ulaşan dans yerel motiflerle iyice zenginleşmiştir. orjinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/149/crazy-dance-in-kayseri
Crazy Dance in Tarsus - Yeni Nesil Çilli Bom 05:02
Crazy Dance in Tarsus - Yeni Nesil Çilli Bom 1.974 izlenme - 2 yıl önce Tarsus, Hacı Hamzalı Köyünden Genç Arkadaşların gelişen Dans sektörüne katkılarını izliyoruz.
Esra Erol - Gangnam Style 00:43
Esra Erol - Gangnam Style 1.041 izlenme - 2 yıl önce Program açılışlarında süreksiz gereksiz yere kopan Esra Erol'dan bu kez Gangnam Style performansı. Diğer videoları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88495/crazy-dance-in-esra-erol http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88515/crazy-dance-in-esra-erol-2
Alkol, Düğün Salonu Ve Türk 00:36
Alkol, Düğün Salonu Ve Türk 836 izlenme - 2 yıl önce Bir Türk'ün Düğün Salonunda Yapabileceklerinin Bir Sınırı Var Mıdır? İzleyin Ve Siz Karar Verin. Lütfen Artık Daha Duyarlı Olalım Ve Oynamaya Kalkışmadan Önce Sigaralarımızı Çorabımızın İçine Koyalım.
Crazy Dance in Romanya 02:58
Crazy Dance in Romanya 1.392 izlenme - 2 yıl önce Bu video 2 yıl önce Romanya'da bir sokak düğünü esnasında çekilmiştir. 10 Ağustos Çarşamba günü 2.Yılını dolduracak olan bu görüntüleri İnna'nın memleketi olan Romanya'dan izliyoruz. Gerek arkadaki teyzelerin şarap şişeleri ile kendilerinden geçmesi, gerekse dans eden gencimizin absürt hal ve tavırları bu anı ölümsüz kılıyor.
Crazy Dance in Koçhisar 03:36
Crazy Dance in Koçhisar 545 izlenme - 1 yıl önce Koçhisar'ın çılgın gençleri köy düğününde tesadüfen yeni bir dans stili keşfediyor. Bağlamacının zaman zaman elektro gitara kaçan nameleri ortamı festival havasına çeviriyor.
Düğünü Komple Mahveden Sarhoş Kız 01:30
Düğünü Komple Mahveden Sarhoş Kız 1.043 izlenme - 2 yıl önce Çok fazla içip tüm düğünü birbirine katanlara alışığız, fakat bu kız sarhoş olup düğünü herkesin başına yıktı :)
Crazy Dance in Niğde 03:14
Crazy Dance in Niğde 979 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz Niğde'den. 'Bir ''Crazy Dance in...'' içeriği eklemenin gururunu yaşarken bir yandan da çılgın vatandaşlarımızın gerçekten ama gerçekten bak dalga geçmiyorum; mahallenin zihinsel engelli bireyleri olabilecekleri izlenimine kapılmadım değil.
crazy dance turkish 02:56
crazy dance turkish 1.527 izlenme - 5 yıl önce crazy dance turkish
Crazy Dance İn Koçhisar 03:36
Crazy Dance İn Koçhisar 2.101 izlenme - 4 yıl önce Koçhisar'ın çılgın gençleri köy düğününde tesadüfen yeni bir dans stili keşfediyor. Bağlamacının zaman zaman elektro gitara kaçan nameleri ortamı festival havasına çeviriyor.
Crazy Dance in Niğde 2 03:44
Crazy Dance in Niğde 2 898 izlenme - 2 yıl önce Crazy Dance videolarına belki artık sıktı yorumları gelecek ama bu videonun da sitede olmasında fayda var diye düşünmekteyim arkadaşlar, dolayısıyla Çilli Bom deyince akla gelen tek şehrimiz olan Niğde'den yine bir Çilli Bom performansı, bu sefer gençlerimiz iş başında... İlk video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/104226/crazy-dance-in-nigde
Crazy Dance In Esra Erol 2 02:20
Crazy Dance In Esra Erol 2 729 izlenme - 2 yıl önce Stüdyoda bulunan herkesi etkileyerek çılgınlar gibi dans etmeye çalışan Esra Erol ve Tayfası bu sefer taliplerini arayan Hasan ile coşuyor. Hasan ki konuşma rekoru kıran, bir an olsun susmayan, sürekli kolpalayan bir arkaşımızdır. Kendisini programa ilk geldiğindeki o bitmek bilmeyen videosundan hatırlıyoruz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87875/esra-erol-her-seyden-bahseden-adam-hasan
Crazy Dance in Erzurum 03:36
Crazy Dance in Erzurum 915 izlenme - 2 yıl önce Aşkale'de bir düğünde çekilen görüntülerdeki ilginç dans figürleri rumba, samba, apaçi herşeyi bu dans gösterisinde izleyeceksiniz bir ara elvis figürleri çıkar şaşırmayın, pembe gömlekli abi içerir.
Crazy Dance in Kütahya 07:52
Crazy Dance in Kütahya 647 izlenme - 2 yıl önce Birahane pavyon karısımı peçetelerin havada uçuştuğu yan masada kons yapan bağyan yanında kendinden geçerek garip figürler sergileyen arkadaşları ibretle izliyoruz, efendim.
Niğde'nin Dans Profesörleri - Crazy Dance İn 03:14
Niğde'nin Dans Profesörleri - Crazy Dance İn 1.079 izlenme - 4 yıl önce Görüntülerimiz Niğde'den. 'Bir ''Crazy Dance in...'' içeriği eklemenin gururunu yaşarken bir yandan da çılgın vatandaşlarımızın gerçekten ama gerçekten bak dalga geçmiyorum; mahallenin zihinsel engelli bireyleri olabilecekleri izlenimine kapılmadım değil.