Hoşgeldiniz!

Cristina Pedroche

Takımı İçin Canlı Yayında Soyundu! 01:34
Takımı İçin Canlı Yayında Soyundu! 2.230 izlenme - 2 yıl önce İspanya La Liga ekiplerinden Rayo Vallecano taraftarı olan güzel model Cristina Pedroche, katıldığı bir televizyon programında canlı yayında gömleğini açtı. Programın moderatörlüğünü yapan sunucu, güzel modele engel olmaya çalışsa da başarılı olamadı
Güzel Spiker Korku Evinde Hayatının Zor Anlarını Yaşadı 10:44
Güzel Spiker Korku Evinde Hayatının Zor Anlarını Yaşadı 103 izlenme - 10 ay önce Katıldığı korku evi programında zor anlar yaşayan Cristina Pedroche'nin görüntüleri izlenme rekorları kırıyor. İspanya La Liga ekiplerinden Rayo Vallecano'nun en bilinen taraftarı olan güzel model ve spiker Cristina Pedroche katıldığı korku evi programında zor anlar yaşadı.
Ünlü model canlı yayında herkesi şaşırttı 01:17
Ünlü model canlı yayında herkesi şaşırttı 393 izlenme - 2 yıl önce İspanya La Liga ekiplerinden Rayo Vallecano'nun en bilinen taraftarı olan güzel model Cristina Pedroche İspanya'da katıldığı bir televizyon programında canlı yayında gömleğini açtı.
Ünlü model canlı yayında soyundu! 01:15
Ünlü model canlı yayında soyundu! 108 izlenme - 2 yıl önce İspanya La Liga ekiplerinden Rayo Vallecano'nun en bilinen taraftarı olan güzel model Cristina Pedroche İspanya'da katıldığı bir televizyon programında canlı yayında gömleğini açtı.
Cristina Pedroche Miley Gibi Göğsünü Açınca 01:34
Cristina Pedroche Miley Gibi Göğsünü Açınca 86 izlenme - 2 yıl önce İspanya televizyonlarının en güzel kadınlarından biri olarak ünlenen spor spikeri Cristina Pedroche, katıldığı tv programında tüm engelleme çabalarına rağmen gömleğinin önünü açtı. Güzel sunucunun canlı yayında neden böyle yaptığı ise gömleğini açtıktan sonra anlaşıldı. Göğüslerini iki kağıttan çiçekle kapatan Pedroche'in amacı, Jimmy Kimmel'ın programına benzer şekilde katılarak magazin gündeminde yer alan Miley Cyrus'u taklit etmekti.