Hoşgeldiniz!

crm

Canlı Yayında Kavşak - Hollanda 00:15
Canlı Yayında Kavşak - Hollanda 1.135.845 izlenme - 11 ay önce Hollanda'da bir kavşaktan canlı yayın. Hipnotize olma ve huzur bulma içerir. iyi seyirler..
34NOT36 Uzuyor (: 00:29
34NOT36 Uzuyor (: 32.971 izlenme - 10 yıl önce Drag Efsanesi 34NOT36 nın küçük bir videosu cep telle çekilmiştir.. DenizliTuning Sunar.. Sesinizi açın.. (:
Hatalar Yaptım Kötü Biriyim 02:33
Hatalar Yaptım Kötü Biriyim 1.114 izlenme - 6 yıl önce rapcatonun en güzel şarkıalrından biri d
Bikosoft Crm Exporter Systems - İhracat Yükleme Evraklarının Hazırlanması 40:21
Bikosoft Crm Exporter Systems - İhracat Yükleme Evraklarının Hazırlanması 591 izlenme - 2 yıl önce Bikosoft Crm Exporter System İle İhracat Evraklarınız Tek Tıkla Hazır. ayrıntılı Bilgi İçin : bikosoft Yazılım Ltd www.bikosoft.com - Bilgi@bikosoft.com
Hedef Kitle - Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama 01:53
Hedef Kitle - Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama 231 izlenme - 2 yıl önce Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama
Crm Tanıtım Filmi 00:12
Crm Tanıtım Filmi 220 izlenme - 5 yıl önce crm tr tanıtım filmi
Etkinlik Planı 01:51
Etkinlik Planı 115 izlenme - 2 yıl önce Pazarlama etkinlik planlarınızı oluşturup yönetebilirsiniz. Satış Ekibinin kullanacağı, ürünlerle alakalı muhtemel soru ve cevapların bilgi havuzunu oluşturup, tekrar ve tekrar kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
Hangi Ürünlerle İlgileniyor 01:19
Hangi Ürünlerle İlgileniyor 106 izlenme - 2 yıl önce Mevcut müşterilerin hangi ürün-hizmetle ilgilendiğini Fırsat, Teklif ve Sipariş olarak raporlayabilirsiniz. İyi tanımlanmış ürün ve hizmet kodlaması her şirket için çok önemlidir.
Cari Harket - Cari Hesap Borç / Alacak Ekstresi 01:26
Cari Harket - Cari Hesap Borç / Alacak Ekstresi 97 izlenme - 2 yıl önce İşletmenizin Cari Hesap Borç – Alacak Ekstresini görüntüleyebilir, Alacak ve Borç İşlemlerinize dair Cari hareketleri izleyip yönetebilirsiniz.
Kasalar 01:48
Kasalar 66 izlenme - 2 yıl önce Her modülde kullanılabilecek kasalar tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Stok Cinsi 01:28
Stok Cinsi 64 izlenme - 2 yıl önce Her modülde kullanılabilecek stok cinsi tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
CARI ACARAK SATIS YAPMA 09:02
CARI ACARAK SATIS YAPMA 35 izlenme - 2 yıl önce
Terkeden 01:58
Terkeden 52 izlenme - 2 yıl önce "Terkeden müşteri" olarak sınıflandırdığınız, tüm müşterilerinizin Kontak Kişi, Kontak Kişi İletişim Bilgileri ve Kurumsal İletişim bilgilerini buradan yönetebilirsiniz. Tek bir Müşteri Kartı ekranından o müşteriye bağlı aktivitelerinizi, Aktivite ve Fırsat Teklif Kalemleri ile beraber Fırsat ve Tekliflerinizi yönetebilir, hatırlatmalar isteyebilirsiniz. Yine aynı ekrandan, sistemde oluşturduğunuz Hedef Kitlelerinize, müşterinizi ekleyip çıkararak müşteri segmentasyonunu yapabilirsiniz. Müşteri her şirketin hayat kaynağı, varlık sebebi, her türlü ödemenin finansörüdür.
Depo Türü Tanımlama 01:38
Depo Türü Tanımlama 47 izlenme - 2 yıl önce Her modülde kullanılabilecek depo türü tanımlama tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
STOK GIRME 03:25
STOK GIRME 30 izlenme - 2 yıl önce
Etkinlik Yönetimi 02:08
Etkinlik Yönetimi 43 izlenme - 2 yıl önce Pazarlama etkinlik planlarınızı oluşturup yönetebilirsiniz. Satış Ekibinin kullanacağı, ürünlerle alakalı muhtemel soru ve cevapların bilgi havuzunu oluşturup, tekrar ve tekrar kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Pazarlama karmasının (4P) bir unsurudur. Ürünün promote edilmesi, piyasada tutundurulması sürekliliğin ilk adımıdır.
Departman Tanımı 02:08
Departman Tanımı 28 izlenme - 2 yıl önce
Banka - Açılış Kaydı İşlemleri 02:02
Banka - Açılış Kaydı İşlemleri 42 izlenme - 2 yıl önce Bir İşletme İçin Gerekli, Banka Açılış Kaydı İşlemlerinin Gerçekleştirilmesini Ve Yönetilmesini Sağlar.
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satış 02:53
İrsaliye Ve Fatura - Konsinye Satış 51 izlenme - 2 yıl önce Konsinye satış türündeki irsaliye ve faturalarınızı izleyebilir, yönetebilir, bu irsaliyeler ve faturalarla ilgili filtrelemelerle raporlarınızı sistemden alabilirsiniz.
ODEME ALMA 04:26
ODEME ALMA 27 izlenme - 2 yıl önce
Görevler Pozisyonlar 01:41
Görevler Pozisyonlar 39 izlenme - 2 yıl önce Her modülde kullanılabilecek görevler/pozisyonlar tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Kasa - Açılış Kaydı İşlemleri 01:49
Kasa - Açılış Kaydı İşlemleri 38 izlenme - 2 yıl önce İşletmenize ait kasaların, Kasa Açılış Kaydı işlemlerinin gerçekleştirilmesini ve yönetilmesini sağlar.
Departmanlar 01:48
Departmanlar 37 izlenme - 2 yıl önce Her modülde kullanılabilecek departman tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Lineris Sap Crm Ticari Promosyon Yönetimi Çözümü Avi 02:01
Lineris Sap Crm Ticari Promosyon Yönetimi Çözümü Avi 52 izlenme - 5 yıl önce
Nakit Akışı 02:10
Nakit Akışı 36 izlenme - 2 yıl önce İşletmenizin tüm nakit akışını izleyebilir, raporlayabilirsiniz. Nakit Akışınızı belirli bir dönem aralığı için listeleyebilirsiniz.
Ödeme Planları 01:52
Ödeme Planları 35 izlenme - 2 yıl önce Her modülde kullanılabilecek ödeme planları tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
TY Video 03:56
TY Video 35 izlenme - 2 yıl önce Tekliflerinizi yönetebilir, raporlayabilirsiniz. Teklif alanlarıyla ilgili ürün hizmet kalemlerinin ve gerçekleştirilen aktivitelerin kaydını tutup, yönetebilirsiniz. Dilerseniz Fırsatlarınızı Teklif ve Siparişe, Tekliflerinizi Siparişe dönüştürerek tüm satış sürecinizi yönetebilirsiniz.
Banka Hesapları 02:11
Banka Hesapları 34 izlenme - 2 yıl önce Her modülde kullanılabilecek banka hesapları tanımlamalarını bu fonksiyon ile yapabilirsiniz.
Toplam Aktiviteler Satış Temsilcisi 02:00
Toplam Aktiviteler Satış Temsilcisi 32 izlenme - 2 yıl önce Firmanızdaki satış temsilcilerinin hangi zaman aralığında, ne kadar ve ne tür satış aktivitelerinde bulunduklarını maliyetleri ile beraber takip etmenizi sağlar.
Tedarikçi Tümü 02:33
Tedarikçi Tümü 31 izlenme - 2 yıl önce Tedarikçi, olarak sınıflandırdığınız, tüm tedarikçilerinizin Kontak Kişi, Kontak Kişi İletişim Bilgileri ve Kurumsal İletişim bilgilerini buradan yönetebilirsiniz. Tek bir tedarikçi kartı ekranından o tedarikçiye bağlı aktivitelerinizi yönetebilir, tedarikçinizi oluşturduğunuz hedef kitleye ekleyip çıkararak segmentasyon yapabilirsiniz. Aktiviteler için hatırlatmalar isteyebilirsiniz. Tedarikçiler bizlerin arkasındaki güçtür ve maliyetlerimizin artması veya azaltılmasındaki ana faktördür.