Hoşgeldiniz!

Crochet Videoları İzle

Çarkıfelek Lif Modeli Yapılışı 23:55
Çarkıfelek Lif Modeli Yapılışı 2.230 izlenme - 2 ay önce Çarkıfelek Lif Yapımı Merhabalar arkadaşlar, www.canimanne.com sitemiz takipçilerinden ve Canım Anne mobil uygulamamızdan gelen istekler doğrultusunda en güzel çeyizlik lif modellerini anlatmaya devam ediyoruz. Bu videoda ise çarkıfelek lif modelinin anlatımını yaptık. Birbirinden güzel lif modelleri ve anlatımları için Lif Modelleri kategorisini takip edebilirsiniz. Sevgili arkadaşlar anlatıma aldığımız çarkıfelek lif modelinde 7 renk ip 0 numara tığ kullandık tercihe göre daha az renk kullanarak da örülebilen şık bir model. Bir renkli bir beyaz kısımdan örüp videoda izleyeceğiniz gibi sürekli aynı tekniği uygulayarak tamamladık lifimizi isteğe göre değişen kenar tığı modelleri uygulanabilir. Örmek isteyen örgü sever arkadaşlara kolay gelsin. Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz. Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı "Örgü Modelleri - Canım Anne" Uygulama linkleri: Google Play (Android) http://goo.gl/VHme4w Apple Store (IOS) http://goo.gl/eRWsbs Daha fazla video için sitemizi ziyaret ediniz. http://www.canimanne.com
Örgü Atkı Yapılışı 02:11
Örgü Atkı Yapılışı 48.552 izlenme - 9 yıl önce atkı modelinin yapılışı
El Örgüsü Bebek Tulumu (Bebek Battaniyesi) Nasıl Yapılır? 01:28:19
El Örgüsü Bebek Tulumu (Bebek Battaniyesi) Nasıl Yapılır? 5.609 izlenme - 1 yıl önce Videomuz hakkında detaylı bilgiler ve açıklamalar web sitemizde şu linkte yer almaktadır: http://www.pratikyazar.com/el-orgusu-bebek-tulumu-bebek-battaniyesi-nasil-yapilir/ Hızlı Abonelik İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ Android Uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/de... Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar Twitter: https://twitter.com/pratikyazar Google : http://google.com/ Pratikyazar
Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır? - Pratik Yazar 37:23
Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır? - Pratik Yazar 3.656 izlenme - 1 yıl önce Videomuz hakkında detaylı bilgiler ve açıklamalar web sitemizde şu linkte yer almaktadır: http://www.pratikyazar.com/karpuz-dilimli-bebek-patigi-nasil-yapilir/ Merhaba arkadaşlar. Yeni videomuz ile tekrar sizlerleyiz. Bu videomuzda sizlere sosyal ağlarda sıkça paylaşılan, oldukça beğeni ve ilgi toplayan ancak internet ortamında baştan sona Türkçe anlatım olmadığı için sizlere paylaşma imkanı bulduğumuz Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır başlıklı videomuzu hazırladık. Arkadaşlar videolarımızı örgü örmeyi hiç bilmeyen olabilir düşüncesiyle biraz uzun hazırlıyoruz. Bu konuda da sizlerden oldukça fazla olumlu yorumlar alıyoruz. Hepinize teşekkür ederiz. Anlatımımıza başlamadan önce sizlerden küçük bir isteğimiz var. https://facebook.com/pratikyazar facebook sayfamızı beğenmeniz. Patiğimizin örülmesi için gerekli olan malzemelerimiz herhangi bir bebek patiği ipi ve 4 numara şiş. İpin markasını vermek isterdik ancak ipimizin markasını önceden atmış olduğumuzdan hatırlayamadık. Ancak dediğimiz gibi herhangi bir bebek patiği ipi işinizi görecektir. Biz videoda patiği pembe ve beyaz olmak üzere iki renkten ördük. Arzu ederseniz tek renkte örebilirsiniz. Öncelikle pembe ipliğimiz ile 25 ilmek atıyoruz. Bu örgüyü haroşa tekniği ile yapacağız. 25 ilmek attıktan sonra son kısımda ipliğimizi bağlıyoruz. Bu örgümüzde 25 sıra yukarıya kadar düz örgü yapacağız. Aynı şekilde arka sırada da 25 ilmek düz örgü öreceğiz. Bu şekilde önlü arkalı haroşalar 25 sıra yukarıya kadar düz örgü örüyoruz. Yaklaşık 25 sıra ördükten sonra baştaki 10 ilmeği kesiyoruz. Kalan 15 ilmeği de düz olarak öreceğiz. Daha sonra arkası ve önünü 3 sıra haroşa olarak düz örüyoruz.Daha sonra beyaz renkli ipliğimizi ekliyoruz. Dikkat etmeniz gereken şey beyaz renk ile ördüklerimizde ön tarafta düz, arka tarafta ters örgü yapmamız. Beyaz renkli iple de 3 sıra örüyoruz. Tekrar pembe ipe geçiyoruz ve önlü arkalı düz örgü ile haroşa olarak 3 sıra örüyoruz. Yani bu şekilde 4 beyaz renkli iple, 4 pembe renkli iple 3’er sıra öreceğiz. Daha sonra iğne ile birleştirme işlemini yapıyoruz. Birleştirme işlemini örgümüzün ön yüzünde iken yapıyoruz. Birleştirme işlemini dikiş işi belli olmayan örgü tekniği ile yapıyoruz. Nasıl yapılacağını daha önceki videolarımızdan ve videodan görebilirsiniz. Daha sonra ön yüzde iken öncesinde ördüğümüz pembe ve beyaz renkli kısmın uçlarına iğne ile batarak büzüyoruz. Büzme işleminden sonra karşı tarafına batarak birleştiriyoruz. Ponponumuzu hazırlayıp videomuzdaki anlatım gibi diğer birleştirmeleri de yaptıktan sonra karpuz dilimli bebek patiğimiz hazır olmuş oluyor. İzlediğiniz ve okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yeni videolarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı ve dişli çark simgesine tıklayıp bu kanalla ilgili tüm bildirimleri bana gönder kutucuğunu işaretlemenizi rica ederiz.
Oya Ve Tığ İşi Kablo - Crochet Cable 03:23
Oya Ve Tığ İşi Kablo - Crochet Cable 1.103 izlenme - 3 yıl önce Oya Ve Tığ İşi Kablo - Crochet Cable En çok izlenen videoları yüksek ses ve görüntü kalitesi farkıyla izlesene.com'da izle!
Crochet Baby Dress/  Lacy Dress Modelleri 08:41
Crochet Baby Dress/ Lacy Dress Modelleri 1.025 izlenme - 3 yıl önce kasnak işi yıldız modeli yapılışı tutkallı kasnak işi modelleri tutkal kasnak işi modelleri kasnakta boncuk işi yapılışı videosu kasnakta boncuk işi yeni modeller kasnakta boncuk işi modelleri kasnak boncuk işi salon takımları kasnakta boncuk işi salon takımı modelleri
Fermuar Görünümü Örgüye Nasıl Verilir ? Örgü Motifleri 14:58
Fermuar Görünümü Örgüye Nasıl Verilir ? Örgü Motifleri 732 izlenme - 2 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Doilies 03:24
Doilies 5 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... A video that shows some of the doilers that Imade. Patternsoin my blog
My Handmade Crochet and Knitted Items 06:29
My Handmade Crochet and Knitted Items 5 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Some of the things I made. Go to my blog you will see patterns there.
Tunisian Crochet - Afghan Stitch 06:03
Tunisian Crochet - Afghan Stitch 4 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Learn how to make this nice pattern tunisin crochet.
Crochet Scarf 13:46
Crochet Scarf 3 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Learn to make this beautiful crochet scarf.
Chevron Blanket Crochet Pattern 13:21
Chevron Blanket Crochet Pattern 3 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Try this nice pattern. If you have any questions don't hesitate to ask me.
Knitting - Casting Off 04:15
Knitting - Casting Off 4 izlenme - 10 ay önce Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Learn how to cast off when knitting. This is an easy way and anyone can do it.
Three - Colour  Check Pattern 09:55
Three - Colour Check Pattern 4 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my blog http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Here I show you how to work an unusual pattern created by working into stitches in the row below. Spaces rather like those worked in filet crochet form the basic pattern on every row, but by using a different colour on each row and working into these spaces on the following row a simple checked effect is created. The best results are achieved when the pattern is worked in a double knitted yarn to make a really firm fabric.
I Love Crochet 03:47
I Love Crochet 3 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my blog for free patterns :) http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Some of the things that I made. Follow my blog for the patterns.
Learn To Knit And Crochet With Jeanette 01:52
Learn To Knit And Crochet With Jeanette 4 izlenme - 10 ay önce For the patterns follow my blog http://learnknitcrochetwithjeanette.b... My YouTube Channel https://www.youtube.com/user/knitcroc... Go to my blog and there you can see beautiful patterns to work on.
Vintage Fan Ripple Stitch 12:00
Vintage Fan Ripple Stitch 3 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Learn how to make this beautiful pattern.
Cable Stitch 05:20
Cable Stitch 3 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Cable Stitch http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Try this nice pattern. If you have any questions don't hesitate to ask me.
Vintage Fan Ripple Afghan 16:30
Vintage Fan Ripple Afghan 3 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... This is the second video I made of this pattern,. The other video I received many negative comments that it wasn't good enough and that many didn't understand what I was doing. Hope that this one is better :)
Learn To Crochet -Beginners 09:39
Learn To Crochet -Beginners 1 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Learn to crochet with me. You will be able to make many nice things.
Crochet Bag 10:40
Crochet Bag 1 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Learn how to make this beautiful crochet bag.
Easy Crochet Bag 17:11
Easy Crochet Bag 1 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Hope you try this pattern and be able to make this cute bag.
Easy Knitted Scarf 07:02
Easy Knitted Scarf 1 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Try to make this easy scarf.
Easy And Beautiful Knitted Pattern. 04:14
Easy And Beautiful Knitted Pattern. 1 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Learn to make this stitch that is good to make for a scarf.
How to Knit. The Basics. 06:24
How to Knit. The Basics. 0 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Follow this video and learn the easy way how to knit.
Learn to Knit - Cast on. 06:10
Learn to Knit - Cast on. 0 izlenme - 10 ay önce Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Learn these two methods how to cast on. Very easy if you follow. Learn these two steps how to cast on
Crochet Pattern Crow's Feet 21:50
Crochet Pattern Crow's Feet 0 izlenme - 10 ay önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Try this nice pattern. If you have any questions don't hesitate to ask me. Crochet Pattern Crow's Feet http://learnknitcrochetwithjeanette.b...