Hoşgeldiniz!

Cross Videoları

Motor Sürücüsü Gasp Ederken Sivil Polisin Gelmesi 01:16
Motor Sürücüsü Gasp Ederken Sivil Polisin Gelmesi 13.179 izlenme - 5 ay önce Motor sürücü kendi halinde işinde gücünde gideceği yere kurallara riayet ederek giderken, 2 tane ne olduğu belirsiz kişi geliyor silah çekerek motorunu ve anahtarını gasp ediyor. Adam can haliyle motorunu ve anahtarını teslim ediyor, dirense kesin sıkar şerefsiz, ama o sırada orada olan sivil polis olaya müdahil oluyor ve hadise mutlu sonla bitiyor,
Inna Ft Braian Cross - Boom Boom 03:23
Inna Ft Braian Cross - Boom Boom 85.231 izlenme - 4 yıl önce INNA ft Braian Cross - Boom boom (Official Video)
Motorcu Murtazanın Ortama Renk Katması 00:56
Motorcu Murtazanın Ortama Renk Katması 2.768 izlenme - 4 ay önce Cross ortamı kuran arkadaşlar ve Murtazanın ortamı istenilen kıvama getirdiği anlar.
Alex Cross Fragmanı 02:27
Alex Cross Fragmanı 17.219 izlenme - 5 yıl önce Alex Cross filmine ait fragman
Cross Country At Yarışı 04:44
Cross Country At Yarışı 1.002 izlenme - 4 ay önce Cross Country, doğal parkurlarda yapılan bir at yarışı türü. Genelde çok daha extrem engellerin olduğu bir yarış aslında ama, bu video heyecan verici olduğu için paylaştım. Daha çılgınlarını internet te bulabilirsiniz.
Lisa Cross ile Spor Sonrası 01:27
Lisa Cross ile Spor Sonrası 5.555 izlenme - 2 yıl önce 1978 doğumlu olan Lisa 2010 yılında bayanlar arası dünya body şampiyonu olmuş. 1.olan Lisa dünya çapında bir üne kavuşmuş. 35 yaşındaki body şampiyonu Lisa spor sonrası kameralar karşısında sergilediği vücudu göz doldurdu. (CNN)
When Nietzsche Wept 02:07
When Nietzsche Wept 13.430 izlenme - 4 yıl önce 19. yüzyıl Viyana\'sı... çok hoş ve alımlı bir kadın olan Lou Salome, dönemin meşhur doktoru Breuer\'i ziyarete gelir ve henüz iki kitabı basılmış ve pek tanınmayan filozof Nietzsche ye yardım etmesi için rica da bulunur. Ona göre, Nietzsche nin yaşamakta olduğu duygusal çöküntü nedeniyle, Avrupanın kültürel geleceği tehlikededir... Dr.Breuer ilk etapta bu teklife sıcak bakmamasına rağmen, Salome\'un çekiciliğinden etkilenir ve teklifi kabul eder. Dr.Breuer in, Nietzsche ile tanışmasıyla hayatı değişecektir. çünkü bu adam, çok farklı fikirleri olan, sıradışı biridir. Ve bir süre sonra, hasta ile doktorun yer değiştireceği diyaloglara gebe olacak bir tanışma olacaktır bu...Irvin D. Yalom\'un aynı isimli, basıldığı 1992 senesinde çok ses getiren kurgu romanından uyarlanan bu filmde, Psikanalizm in öncüsü Sigmund Freud\'un gençliği ile de karşılaşıyoruz.
cross motor  hareketleri 00:16
cross motor hareketleri 12.513 izlenme - 9 yıl önce cross
Şehirde serseri cross motorcusu 02:15
Şehirde serseri cross motorcusu 4.551 izlenme - 5 yıl önce
Lisa Cross İle Spor Sonrası 01:27
Lisa Cross İle Spor Sonrası 2.981 izlenme - 3 yıl önce 1978 doğumlu olan Lisa 2010 yılında bayanlar arası dünya body şampiyonu olmuş. 1.olan Lisa dünya çapında bir üne kavuşmuş. 35 yaşındaki body şampiyonu Lisa spor sonrası kameralar karşısında sergilediği vücudu göz doldurdu. (CNN)
Tanrı'nın Oğlu - Çarmıh Sahnesi 04:12
Tanrı'nın Oğlu - Çarmıh Sahnesi 2.350 izlenme - 2 yıl önce Son Of God adlı filmden İsa Mesih'in çarmıha gerilme sahnesi. Çok etkileyici ve tüylerimi diken diken eden bir sahne. İsa Mesih'in resmi suçu Şirk koşmak olsa da asıl sorun Roma'nın asayişini bozması idi. İmbd'den 5 küsür puan almış ve yaklaşık olarakta o kalitede bir film. Türkiye'de vizyona girmedi. Ahım Şahım değil ama zaman kaybı da değil emin olun. Tavsiyedir. “Father, forgive them, for they do not know what they are doing.” Luke 23:34
The Pig Farmer - Kısa Animasyon 05:04
The Pig Farmer - Kısa Animasyon 2.128 izlenme - 2 yıl önce Tüm otoritelerin sunduğu bilgiye itibar eden çoğunluk, her defasında aldatılıyor ve kendi kendini yok ediyor. Nick Cross yapımı bu animasyon bu hikayeyi kendine özgün bir üslupla kurguluyor. Çiftliğindeki tüm hayvanların talan edildiğini gören 'Çiftçi Domuz', bunun hesabını sormak için tilkileri bulduğunda beklemediği olaylar gelişir. Barış sözleriyle Çiftçi Domuz'un aklını çelen tilkiler, uyuşturucunun etkisiyle gerçeklerin dışında bir yalana inandırırlar onu.
Cross Beatbox - İ Like To Move It 00:58
Cross Beatbox - İ Like To Move It 5.148 izlenme - 8 yıl önce www.myspace.com/bigcrossbeatbox beatbox
Test - VW Caddy Cross 07:49
Test - VW Caddy Cross 3.447 izlenme - 3 yıl önce VW Caddy’e yeni dahil olan Cross modelinin sunduklarını sorguluyoruz
Muhabbet Feat. Cross - Au 02:31
Muhabbet Feat. Cross - Au 2.773 izlenme - 4 yıl önce Muhabbet feat. Cross - Au Yeni 2013
Supercross 01:58
Supercross 4.425 izlenme - 4 yıl önce Yerçekiminin geçerli olamadığı gerçek üstü bir yarış sizleri bekliyor.KC ve Trip Carlyle kardeşler yakında yapılacak olan büyük ödüllü motorsiklet yarışına katılacak olan sınırlı imkanlara, limitsiz potansiyele ve şampiyonluk rüyasına sahip motorsiklet tutkunlarıdır. KC?nin gözünü para hırsı bürüyüp sponsorlarla anlaşınca, iki kardeş birbirlerine rakip hale gelirler. Ancak trajik bir kaza yarış hayallerini tehdit eder ve kardeşler aralarındaki sorunları bir kenara bırakıp damalı bayrağı yakalamak için birlikte amansız bir mücadele vermek zorunda kalırlar.
Archaeopteryx Kompozit Uçaklar (Nam-ı Diğer Flintstones Uçaklar) 07:37
Archaeopteryx Kompozit Uçaklar (Nam-ı Diğer Flintstones Uçaklar) 1.758 izlenme - 2 yıl önce Tepelerden koşarak havalanılabileceği gibi ayakla iniş yapılabilen, istenildiğinde arka kısma motor takarak tekerlekleriyle kalkış ve iniş yapılabilen kompozit uçak. Farklı kalkış ve iniş yöntemleriyle, çok hafif ve modüler uçak. İnsan hayal etmiyor değil.(sevinç gülücük) *Farklı bi vidyoda elektrikli motor ekipmanı takılarak kalkış yapılıyor. https://vimeo.com/92601221
Akon - Cross That Line Official Video Clip 04:41
Akon - Cross That Line Official Video Clip 4.604 izlenme - 6 yıl önce
Lil Bow Wow - Basketball 03:35
Lil Bow Wow - Basketball 2.258 izlenme - 5 yıl önce
Gossip - Heavy Cross 04:03
Gossip - Heavy Cross 2.016 izlenme - 4 yıl önce Music Video By Gossip Performing Heavy Cross. (c) 2009 Sony Music Entertainment
yalova rap - bilemesin neler çektim -- mc cross 02:59
yalova rap - bilemesin neler çektim -- mc cross 5.095 izlenme - 7 yıl önce mc cross ft quaresma arabesk rap dinle
Cross 11:25
Cross 1.105 izlenme - 3 yıl önce Cross
Ronaldo'nun Rakibini Kötürüm Etmesi 00:30
Ronaldo'nun Rakibini Kötürüm Etmesi 1.261 izlenme - 2 yıl önce Ronaldo'nun Deportivo La Coruna maçında rakibini maalesef ki jeneriklere sokup oradan da çıkartmayacağı anı izliyoruz efendim. İzleyelim.
Enigma - 04:54
Enigma - "Return to Innocence" - (1993) 773 izlenme - 1 yıl önce 90'larda Enigma dinlemiş olan değerli üyeler.Müziğin sesini biraz açın ve arkanıza yaslanıp gözlerinizi kapatın.Belki eski günlerden kenarda köşede bir şeyler kalmıştır... Enigma, Michael Cretu tarafından oluşturulmuş elektronik ve new age temalı müzikal projedir.Mistisizm, etniksellik ve elektronik müzik ritimlerini birleştiren yapısı ile new age kategorisi içerisinde başta gelen gruplardan birisidir. Bu şarkı ise 2. albümleri olan The Cross of Changes'ın 2. şarkısıdır. https://tr.wikipedia.org/wiki/Enigma_(müzikal_proje)
motocross 02:06
motocross 2.687 izlenme - 10 yıl önce motocross çok güzell
Crossfire Vip Hack New 03:34
Crossfire Vip Hack New 1.570 izlenme - 6 yıl önce telefonla çektim biraz kötü görüntüsü ama güzel seside biraz kötü
motocross 02:17
motocross 3.189 izlenme - 8 yıl önce motocross motor ahmet wolf
cross of ıron 03:44
cross of ıron 2.246 izlenme - 6 yıl önce 2. dünya savaşının önemli cephelerinden olan rusya cephesinde büyük değişiklikler olmuştur. rusyaya saldıran alman orduları yanlış zaman ve yetersiz malzeme yüzünden inanılmaz hızla girdikleri bu topraklardan geri çekilmek zorunda kalmışlardır. savaş alanındaki kurnazlıkları sayesinde hayatta kalmayı başaran çavuş steiner ve emrindeki birliğe yeni atanan komutanları yüzbaşı stransky arasında çok kısa bir süre içinde sürtüşme başlar. aslen prusyalı aristokrat bir aileden gelen bu yeni komutan he
Migos - Cross the Country 06:32
Migos - Cross the Country 599 izlenme - 2 yıl önce Migos - Cross the Country (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): [Takeoff:] Young rich nigga, riding round the city with the mac Take a chopper, and a chicken, now what's the ticket Whipping and breaking it, making it, taking it Nigga they mistake me, think I'm selling that midget Nah for real What the fuck a nigga really wanna talk about? You a bitch, we ain't got nothing to talk about Shaking like a stripper, put that magic up in his mouth Skippa Da Flippa, he told me weigh it up, and bust it down Migo Jerz, whipping that lambo, now watch it swerve J-1 got PT's, and sold that reserved I'm a (Hot) Boy, so you know I gotta stay low Quavo told me, trap on the block and bang 'em like OJ Mayo You niggas are rookie but young Takeoff, I'm a vet Set! Told me trapping and dabbing gon' get that pussy wet No Crocodile Dundee, Stingray vet Whatever I wanna do, I do it, Nike check I'm a young nigga, with the rich nigga ambitions At the Migo show, a nigga autographing titties There's levels to this shit like Meek said And you embarrassed to admit it I don't want to kick it After my show The gangster-ist nigga, he looking suspicious Walk right up on him, I'm pressing my nigga And all he wanted was a picture I used to smoke swishers, like a regular nigga Now I'm a backwoods type of nigga A nigga, he run up, tried to rob, I shot him White people, they still treat me like I'm a victim Now people they screaming out "Free Activis" They talking bout that Activis be discontinued Kept my cup of muddy trouble, trapper, got packs in the attic Kept me 'round, with pricing my rental Trap, trap down when I'm on the revenue Cooking a brick, and remix it with the dog food Diamond brick with a note on it, nigga you Blues Clues 24 karat my time, Mr. T, pity a fool Master P, no limit, money been all jumping like a bungee Kevin Hart, your money is too short, you too funny Call me Takeoff Hugh Hefner, I got playboy bunnies Fuck it, I beat it, she sucking me till a nigga be cumming [Hook:] Cross the country Cross the country You ain't never been there to catch me Cross the country Cross the country Cross the country Coca leaves, and palm trees We cross the country Cross the country Cross the country She don't understand English, but she want me Cross the country Cross the country I had to get a visa, cause I'm in and out the country [Offset:] When you in the streets, you know you gotta make a name I stole a mustang, drop top, no brain Police had a nigga, cause they know I'm in the game Taking pictures of a nigga, like a groupie, like a fan On my first lick, only got a little bit of change Thinking like Obama, something gotta change Did a lot of dirt, I had to sit up in the chains When I got outta jail, did the same thing I spent that money, money, coming back like boomerang Cocaine in her nose like a Sodom rain My nigga be trapping the gas, propane Hit the nigga with a chopper, nigga bang bang I was getting money, way before the rap game As a young nigga, used to wear the fake chain They say that I'm ignorant, $50, 000 on a chain You know it ain't come from Johnny Dame Fake watch, busta can't bust me, no lie Walk at me with the fake jewelry, I got too much pride They killed my nigga Pistol Pete, for a three-five I pay the ticket, when are you gon' die I'm in the kitchen, I be cooking crack pies I got chickens in the trunk, you think I work at popeyes The streets is a jungle, my nigga, you better survive Getting married to the money nigga, that my bride My diamonds gon' shine, might poke you in the eye You selling by the ounce, my nigga, you just getting by Put the birds in my hands, knows when's it gon' fly Clack! Clack! Clack! In the bushes like a spy Nigga talking stupid, we don't let that shit fly Talking crazy to the migos, boy you know we keep the fire Got that chopper, flip a nigga like a domino Young rich nigga, never made the honor roll Hit his ass with the 4 4, make him fold Chattahoochee river where that nigga body float On the nation, my nigga we throwing up the Folks She on a mission, trying to film me, better get your ho Big bank, take little bank Yellow diamonds on my rella like a moon cake Two Glocks on my hip, like tomb raider Arnold Schwarzenegger, turn into the terminator [Hook] [Quavo:] Cross the country My plug he in Wyoming And the only time I pull up on you, if a nigga owe me And the whole word know that a young nigga rap But a pussy nigga better not provoke me Came in the game with the formula, sold it Now I gotta switch it up on you phonies Pocket full of macaroni, mac-11, run up on you All you can eat in my trap, like it's Shoney's Rich Nigga Timeline That's my motherfucking testimony Out in the desert, got bricks in the donkey Rich nigga, with a pot of gold, like a leprechaun And I'm thinking 'bout moving to Babylon My niggas collecting extortion funds We built an empire like Megatron QC the label Migo the gang Already told you I want the M&Ms, fuck the fame No shame in game, I'm a bull with the nine Like Loul Deng, finna bang with the thing Walking through the crowd, ain't gotta touch the chain Get juuged, get capped, that's a part of the game Squad shit Oh no I done rolled around the block and I don't see him I paid a J $200, just to hit me when he see him If I was you right now, I wouldn't wanna be him Caught him two weeks later in the club, with his mamacita He had some jewelry on him, worth $100, so I took it from him Took the first PJ across the country, got too hot for a moment They say he got work, now I own him Now my squad, they going nuts, no Makonnen In the players pad, at the Caesar's Palace Out in Las Vegas, like I'm Roman All types of euros and yen I got money in Berlin I told the Lord forgive me for my sins Cause I don't wanna do it again [Hook] __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Migos and The FADER went weed shopping in Amsterdam and sightseeing in Paris and made a rap video out of it. Director: Shomi Patwary Editor: Shomi Patwary Director of Photography: Scott Perry Executive Producer: Joseph Patel Production Company: The FADER Migos - Cross the Country (Official Video)
Mahmut Tuncer - Heavy Cross Cover 02:01
Mahmut Tuncer - Heavy Cross Cover 390 izlenme - 2 yıl önce Mahmut Tuncer'in Dada Dandinista için özel olarak seslendirdiği Heavy Cross şarkısı coverı. Mahmut Tuncer İngilizce şarkı söylüyor. Mahmut Tuncer'in Okan Bayülgen'in programı Dada için Gossip şarkısı Heavy Cross'u seslendiriyor.