Hoşgeldiniz!

Crunch Videoları İzle

Banu Ve Atilla Daraltıyor, Daralanlar Pattlatıyor! 02:05
Banu Ve Atilla Daraltıyor, Daralanlar Pattlatıyor! 6.743.241 izlenme - 3 yıl önce #pattlatmakgerek Banu Alkan ve Atilla Taş Crunch PATT için PATTlatıyor, darlatıyor, daraltırken eğlendiriyor. Daralma sınırlarını zorlayanlar videoyu sonuna kadar izlemeye çalışıyor.
Crunch Patt - Arkadaş 00:20
Crunch Patt - Arkadaş 5.947 izlenme - 3 yıl önce Yapma, etme, arkadaş gazına gelme! Kafaya takmamak gerek, bir CRUNCH PATT #PATTlatmakgerek
Silikon Patlarsa! 00:10
Silikon Patlarsa! 11.431 izlenme - 11 yıl önce Crunch o kadar güçlü ki silikonları bile patlatıyor!! Süper bir reklam.
Crunch Patt - Anne 00:18
Crunch Patt - Anne 2.291 izlenme - 3 yıl önce Bitmeyen dırdırdan kurtulmak için hemen bir CRUNCH PATT #PATTlatmakgerek
Atilla Pattlatacak Mı? 00:24
Atilla Pattlatacak Mı? 1.668 izlenme - 3 yıl önce Atilla Taş gelene gidene PATTlatıyor, Crunch'ları sıra sıra dizdiriyor!
Tonal Deluxe İi 02:18
Tonal Deluxe İi 1.577 izlenme - 7 yıl önce amfi: tonal deluxe ii kabin: tonal 1x12 celestion g12-80 gitar: cort x6 emg 85/89 emg exg emg spc
Karın Kası: Ellerden Destek Alarak Crunch 01:15
Karın Kası: Ellerden Destek Alarak Crunch 312 izlenme - 1 yıl önce Karın kaslarınız için olan bu egzersiz bir klasik crunch türüdür ve üst karın kaslarını yoğun bir şekilde çalıştırmak için uygundur. Ellerinizi kuadriseps üzerine koyun, çalışma rektus abdominal kaslarının üst kısmına yoğunlaşır.
Banu Ve Atilla İle Zaman Daralıyor! 00:25
Banu Ve Atilla İle Zaman Daralıyor! 502 izlenme - 3 yıl önce Banu Alkan ve Atilla Taş daraltırken, saniyeleri saydırırken PATTlat bi' Crunch!
Banu'dan Pattlatma Teknikleri! 00:16
Banu'dan Pattlatma Teknikleri! 396 izlenme - 3 yıl önce Banu Alkan'la Crunch PATTlatma keyfi! Ee PATTlatan var, PATTlatamayan var!
Nestle Crunch Hindistan Cevizli 00:23
Nestle Crunch Hindistan Cevizli 565 izlenme - 7 yıl önce
Banu ve Atilla Daraltıyor, Daralanlar PATTlatıyor! 02:05
Banu ve Atilla Daraltıyor, Daralanlar PATTlatıyor! 176 izlenme - 2 yıl önce Banu Alkan ve Atilla Taş Crunch PATT için PATTlatıyor, darlatıyor, daraltırken eğlendiriyor. Daralma sınırlarını zorlayanlar videoyu sonuna kadar izlemeye çalışıyor.
Tunç's Guitar Lesson.. Funny.. 01:49
Tunç's Guitar Lesson.. Funny.. 959 izlenme - 9 yıl önce this video is in comedy class.. so plz don't make silly comments..technicals are truely, not fake but it's improvisation and joke.. thank you.. video komedi kategorisindedir.. lutfen saçma yorumlar yapmayınız..teknikler gerçektir sahte değil ama doğaçlama bir geyiktir.. teşekkürler..
how to side oblique crunch 01:48
how to side oblique crunch 150 izlenme - 5 yıl önce
aç ayu :) 05:52
aç ayu :) 436 izlenme - 8 yıl önce 5 dakİkada 40 adet crunch yİyen ayuya dİkkatle bakin
Karın Egzersizleri: Abdominal Crunch 01:26
Karın Egzersizleri: Abdominal Crunch 31 izlenme - 1 yıl önce “Crunch” buradaki en sevilen karın egzersizlerinden bir tanesidir. "Altılı karın kası" yapmak ve bel bölgesi yağı eritmek için crunch hareketleri bir zorunluluktur. Bu hareket karın kaslarınızı ayrı tutar, dengenizi geliştirir ve fonksiyonel vücut formunu güçlendirir. Rektus abdominis, tranvers abdominis ve oblikleri hedef alır. “Crunch” hareketleri karın kaslarınızı güçlendirmeye, duruşunuzu geliştirmeye ve yağ yakmaya yardımcı olur. İleri seviye ağırlık kaldırıcılar daha iddialı bir antrenman için ağırlık levhaları kullanabilir.
Oblik Karın Egzersizleri: Scissors Side Crunch 01:21
Oblik Karın Egzersizleri: Scissors Side Crunch 28 izlenme - 1 yıl önce "Scissors Side Crunch" kol ve bacaklarda değişimli hareketleri sayesinde eğik karın kaslarında yoğun bir çalışma sağlayan bir egzersizdir. Aslında, eğik karın kaslarında çalışmaya ek olarak hareketin ritmikliği sayesinde koordinasyonun da geliştirilmesine yardımcı olur.
Nestle Crunch Yarışması # Pattlatmakgerek 00:16
Nestle Crunch Yarışması # Pattlatmakgerek 26 izlenme - 3 yıl önce # Pattlatmakgerek @ Multiplayer_tv
Advanced Karın Egzersizi 00:56
Advanced Karın Egzersizi 26 izlenme - 3 yıl önce Advanced Karın Egzersizi
Komple Dikey Karın Egzersizi (Crunch) 01:26
Komple Dikey Karın Egzersizi (Crunch) 15 izlenme - 1 yıl önce Bu egzersiz vücudun alt ve üst kısımlarının eş zamanlı kullanımını gerektirir ve bu şekilde karın kaslarının daha fazla sıkıştırmalarını sağlayarak başarılı sonuçlar elde edilmesine olanak tanır. Bu egzersiz doğru olarak yerine getirilirse, birkaç tekrardan sonra bile karın bölgenizde yanma hisi duyabilirsiniz, bu da iyi bir idmanın belirtisidir!
Karın Egzersizleri: Alternating crunch 01:15
Karın Egzersizleri: Alternating crunch 13 izlenme - 1 yıl önce Alternating crunch karın kaslarına şekil vermek ve müthiş bir altılı karın kası sağlamak için mükemmel bir egzersizdir. Alternating crunch karın etrafı kasları ve eğik karın kaslarını güçlendirmeye ve serteştirmeye yardımcı olmakla kalmaz ayrıca: bu egzersiz alt bel kaslarına muazzam bir dayanım kazandırır.