Hoşgeldiniz!

Cska Sofya Videoları İzle

Düğünde Tribün Atmosferi 01:20
Düğünde Tribün Atmosferi 117 izlenme - 10 ay önce Bulgar ekibi CSKA Sofya taraftarı düğününde bile tribün atmosferi yaşattı.
14 yaşında ilk maçına kaptan çıktı 00:49
14 yaşında ilk maçına kaptan çıktı 196 izlenme - 2 yıl önce CSKA Sofya'nın genç yeteneği Valentin Anton yapılan hazırlık maçının 65. dakikasında oyuna dahil olurken, yerine girdiği kaptan Hristo Yanev'den unutulmaz bir jest geldi. Oyundan çıkan kaptan pazu bandını genç yeteneğe takarak büyük alkış aldı.
Yanlış Tribüne Girdi, Çırılçıplak Geri Çıktı! 04:35
Yanlış Tribüne Girdi, Çırılçıplak Geri Çıktı! 47 izlenme - 3 yıl önce Bulgaristan'da iki ezeli rakip CSKA Sofya ile Levski Sofya arasında oynanan kupa maçında CSKA tribünlerine giren bir Levski taraftarı çırılçıplak soyundurularak tribünden atıldı.
Ezeli Rakibin Tribününe Giren Taraftar 02:27
Ezeli Rakibin Tribününe Giren Taraftar 35 izlenme - 3 yıl önce Bulgaristan'ın iki ezeli rakibi CSKA Sofya ile Levski Sofya arasında oynanan kupa maçında CSKA'nın ateşli taraftarının arasına giren bir Levski taraftarı hayatının yanlışını yaptı. Önce hırpalanan taraftar daha sonra çırıl çıplak soyularak tribünden atıldı.
14 Yaşında İlk Maçına Kaptan Çıktı 00:49
14 Yaşında İlk Maçına Kaptan Çıktı 18 izlenme - 2 yıl önce CSKA Sofya'nın genç yeteneği Valentin Anton yapılan hazırlık maçının 65. dakikasında oyuna dahil olurken, yerine girdiği kaptan Hristo Yanev'den unutulmaz bir jest geldi. Oyundan çıkan kaptan pazu bandını genç yeteneğe takarak büyük alkış aldı.
Bulgar Taraftarlar İsrailli Futbolcuları Kovaladı! 03:41
Bulgar Taraftarlar İsrailli Futbolcuları Kovaladı! 14 izlenme - 2 yıl önce Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımı ile İsrail'in Ashdod takımı hazırlık maçında karşı karşıya geldi.Maçın 89. dakikasında saha içinde yaşanan gerginlik sonrası taraftar sahayı bastı ve İsrail ekibinni futbolcularını kovaladı. 03.08.2015 günü Sporx kanalına yüklediğim 'Bulgar taraftarlar İsrailli futbolcuları kovaladı!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bulgar Taraftarlar İsrail Takımını Kovaladı 01:23
Bulgar Taraftarlar İsrail Takımını Kovaladı 13 izlenme - 2 yıl önce Bulgaristan'da CSKA Sofya ile İsrail'in Aşdod futbol takımları arasında oynanan maçta konuk ekibin sert müdahalelerine kızan seyirciler sahaya inerek İsrailli ekibin oyuncularını kovaladı.
Liverpool'dan Ptt 1.lig'e Transfer Oldu! 03:59
Liverpool'dan Ptt 1.lig'e Transfer Oldu! 13 izlenme - 2 yıl önce PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor, bir dönem Liverpool forması da giyen Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımından Toni Silva'yı renklerine bağladı. 01.08.2015 günü Sporx kanalına yüklediğim 'Liverpool'dan PTT 1.Lig'e transfer oldu!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Beşiktaşa Sürpriz İsim: Toni Silva 03:53
Beşiktaşa Sürpriz İsim: Toni Silva 10 izlenme - 2 yıl önce Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımında oynayan Toni Silva ile Beşiktaş ve Porto'nun kıran kırana bir yarışa girdiği iddia edildi.
Düğünde Tribün Atmosferi 01:20
Düğünde Tribün Atmosferi 2 izlenme - 10 ay önce Bulgar ekibi CSKA Sofya taraftarı düğününde bile tribün atmosferi yaşattı.