Hoşgeldiniz!

cübbe

Yılbaşı Gecesi Cübbe ve Sarıkla Bara Gitmek 00:59
Yılbaşı Gecesi Cübbe ve Sarıkla Bara Gitmek 10.350 izlenme - 1 yıl önce Değirmendere’de başlarında sarık olan ve gölcük’ten geldiklerini belirten bir grup, yılbaşı kutlaması yapılan mekanlara giderek vatandaşlara yılbaşı kutlamanın günah olduğunu anlatacaklarını dile getirdiler..
Fethullah Gülen'in Şifreli Mesaj Arayanlarla Dalga Geçmesi 03:30
Fethullah Gülen'in Şifreli Mesaj Arayanlarla Dalga Geçmesi 10.289 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen şifreli mesajlar verdiğini düşünenleri tiye alıyor.
Zikir Çekerken Uçuşa Geçmeye Çalışmak (Tarikat-ı Pervaniye) 07:06
Zikir Çekerken Uçuşa Geçmeye Çalışmak (Tarikat-ı Pervaniye) 8.316 izlenme - 3 yıl önce Aduket tarikatına karşı misilleme edercesine kurulmuş olan bir tarikattır.Üyelerinin rütbeleri giydikleri cübbelerden ve bıraktıkları sakallardan belli olan tarikatımızda gençlik arasında kullanılan uçmak fiilinin farklı bir şekilde yorumlanışına şait oluyoruz. İşte montajlanmaya bolca müsait olan Tarikat-ı Pervaniye Aduket tarikatı http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69482/aduket-tarikati-haci-street-fighter
Yanmayan Kefen Satan Hurafeci Cübbeli Din Tüccarı 04:37
Yanmayan Kefen Satan Hurafeci Cübbeli Din Tüccarı 5.042 izlenme - 2 yıl önce Yanmayan kefen satan hurafeci Cübbeli'den gene mucize ürünler ve faydaları.
Yılbaşı İçin Rüyasında Şiir Yazan Mümin 01:56
Yılbaşı İçin Rüyasında Şiir Yazan Mümin 3.782 izlenme - 2 yıl önce Sitemizin önemli video kaynaklarından olan muhabir abimiz bugünde milli piyango bileti alan insanlara takmış yok haramdır öyledir böyledir deyip vazgeçirmeye çalışıyor insanları bu sıradada mümin abimiz geliyor tebrik etmek için elini istiyor abem ööpem bi kere diyor ama muhabir abimiz vermiyor eli tabii röportaj yaptığı adamı sola doğru itip mümin abimizi kamera karşısına geçiriyor ve mümin abimiz şiirine başlıyor.
Bizim Sofiler - Yeşil Cübbe 04:31
Bizim Sofiler - Yeşil Cübbe 5.147 izlenme - 5 yıl önce - Dergahda söylenen bu ilahilerle muhabbete doyacaksınız Yolumuz Menzil ..
Avukat Ebru Polat - Herşey Dahil 02:45
Avukat Ebru Polat - Herşey Dahil 1.609 izlenme - 4 yıl önce çağla şikel ve alişan'ın sunuculuğunu yaptığı show tv'de gündüz kuşağında yayınlanan 'herşey dahil' programına güzelliği ve şarkıları ile dikkat çeken ebru polat konuk oldu. bu videoda hukuk bitiren ebru polat alişan'ın verdiği cübbeyi giyiyor. (21 şubat 2014).
Yaşar Alptekin IŞİD'miş İmana Gelmiş! 01:51
Yaşar Alptekin IŞİD'miş İmana Gelmiş! 779 izlenme - 3 yıl önce Yaşar abi harika bi adamsın içinde ki iyilik yüzüne nur olmuş. Hele şu mükemmel filminiz bitsin seni sinemada endamlı duruşunu görmek istiyorum falan filan abuk subuk bi yazı yazayım amk!! Ne yazayım böyle bir videoya neden buraya yüklüyorum vay arkadaş error verdim!!
Cübbeli Ahmed Hoca'nın Terörist Cenazeleri Yorumu 02:11
Cübbeli Ahmed Hoca'nın Terörist Cenazeleri Yorumu 349 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmed Hoca, terörist cenazeleri ve cenaze törenine katılan dindar görünümlü insanlar hakkında yorum yapmış bence iyi de yapmış
Yeşilçam'ın Hoca Propagandaları 14:18
Yeşilçam'ın Hoca Propagandaları 315 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam sinema tarihinin propaganda serilerini izliyoruz şimdide. 00:40 - Ahlaksız Yobaz Hoca 01:04 - Saykodelik ibadet 03:00 - Hocaların kızları okula göndermemeleri 03:45 - İtibarsızlaştırılan Şıh 04:50 - Sahtekar Hoca 06:00 - Üfürükçü sahtekar hoca (Yüksek dozda bilinçaltı mesajları içerir) 08:30 - Vatan haini hoca 10:40 - Kapalı kadınları itibarsızlaştırma 10:51 - Vatan haini hoca 13:05 - Düşman ilan edilen hoca Gün geçmiyor ki bir sır perdesi daha aralansın, bir düğüm daha çözülsün. Tanrı müslümanları movie maker'dan uzak tutsun. Amen
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Yeni Cübbesi Olay Oldu 20:30
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Yeni Cübbesi Olay Oldu 196 izlenme - 4 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın Yeni Cübbesi Olay Oldu - Habertürk 29 Kasım 2013
Sakarya'da Valilik İzinli Osmanlı ve Hilafet Yürüyüşü 06:32
Sakarya'da Valilik İzinli Osmanlı ve Hilafet Yürüyüşü 239 izlenme - 3 yıl önce Adapazarı’nda dün fes, sarık ve cübbe giyip, 'Osmanlı'yı öven afişi ve pankartlar taşıyan yaklaşık 150 kişilik grubun, Çark Caddesi'nde başlayıp Adapazarı Kent Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önüne kadar devam eden yürüyüşleri tartışma yarattı. Valilik izni ile yapılan yürüyüşe CHP Milletvekili Engin Özkoç ile Sakarya Baro Başkanı Zafer Kazan tepki gösterdi. Sakarya Valiliği'ne geçen hafta Cuma günü Cihan Genç Derneği tarafından yapılan başvuru sonrası verilen izinle Adapazarı’nın en işlek caddesi Çark Caddesi’nde saat 15.30’da başlayan yürüyüşe ellerinde ' Biz Osmanlıyız', '600 yıllık filmin 90 yıllık reklam arası bitti .Osmanlının torunlarıyız' yazılı pankartlar taşıyan başlarında fes, cübbe ve sarık bulunan yaklaşık 150 kişi katıldı. Aralarında çocukların da bulunduğu grubun bu bu yürüyüşü Kent Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde yapılan konuşmalarla sona ererken, tartışmaları da beraberinde getirdi. Sakarya Baro Başkanı Zafer Kazan yürüyün Sakarya’da yapılmasının sorusunun cevabının aranmasını istedi. Baro Başkanı Kazan "Bir defa Türkiye Cumhuriyeti Osmanlı mirasını tamamen reddeden bir ülke değil" diyerek şunları söyledi: "Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu tarihiyle bir bütündür. İyisiyle kötüsüyle bu mirası taşıyoruz. 'Osmanlıyı istiyoruz' demek popülist yaklaşım. İyi yönleri vardır, kötü yönleri vardır. 'Osmanlıyı istiyoruz' demenin amacını sorgulamak, 90 yıllık Cumhuriyete 'reklam arası' deniliyorsa talihsiz bir durum olur. İnsanlar bugünün şartlarına göre, bugünün düzenine göre bir düzenle yönetiliyor. Ogünkü şartlara özlem varsa, o günkü padişahlığa, o günkü sisteme, tek adamlığına duyulan özlemse korkunç bir şeydir." CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ise "Bu yapılanların doğru olmadığını düşünüyorum. Çünkü Türkiye'nin şu anki dünyaya açılması gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin dünya ile entegre olması gerekiyor" dedi. Sakarya'da yapılan yürüyüşün fotoğraf ve görüntüleri sosyal medya ve internet sitelerinde de paylaşıldı.
Siyaseti Çok Seviyorsan Çıkar Cübbeni Siyasete Gir 05:12
Siyaseti Çok Seviyorsan Çıkar Cübbeni Siyasete Gir 103 izlenme - 4 yıl önce
Herkesin Gözü Önünde Telefon Çalmak 02:05
Herkesin Gözü Önünde Telefon Çalmak 71 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayarın yanındaki telefona sinsice yaklaşıp şarjdan çıkardıktan sonra bi güzel çalıp yoluna devam eden abimizi izliyoruz.
Liseli Hümeyra Mezuniyet Gecesine Damga Vurdu 00:44
Liseli Hümeyra Mezuniyet Gecesine Damga Vurdu 70 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kadri yılmaz Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi Hümeyra Gül Korkmaz, birincilik beklerken ikinci olunca okul  yönetimine tepki gösterip hem aldığı plaketi hem de mezuniyet kıyafetlerine yere atıp salonu terk etti.    Kdz. Ereğli Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi'nin mezuniyet töreni düzenlendi. Törene katılan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, sahneye çıkarak okul yönetimine, öğretmenlere ve okulun yapımını gerçekleştiren merhum Kadri Yılmaz’a teşekkür ederek başarılı öğrencileri kutladı. Daha sonra Başkan Uysal dereceye giren öğrencilere plaket verdi. Başkan Uysal’dan plaketini alan öğrencilerden 2. olan Hümeyra Gül Korkmaz mikrofonu isteyerek “Ben 4 yıl boyunca okul birincisi olan beni mezuniyete 1 gün kala okul ikincisi yapan hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bana verdiğiniz bu plaketi size geri hediye ediyorum" dedi. Lise öğrencisi konuşmasının ardından önce aldığı plaketi ardından da mezuniyet kıyafeti ve kepini salonun ortasına bırakıp törenden ayrıldı. Genç öğrencinin bu tepkisine salonda bulunan arkadaşları ve öğrenci velileri de alkışlarla destek verdi.
Diyanet Reis Yardımcılarından Biri Şalvar Cübbe Münzel midir Demiş Pantolon Ceket Münzel midir? 05:05
Diyanet Reis Yardımcılarından Biri Şalvar Cübbe Münzel midir Demiş Pantolon Ceket Münzel midir? 20 izlenme - 1 yıl önce Diyanet Reis Yardımcılarından Biri Şalvar Cübbe Münzel midir Demiş Pantolon Ceket Münzel midir? - Cübbeli Ahmed Hocaefendi Resmi Web Sitesi : http://www.cubbeliahmethoca.tv Resmi Youtube : http://www.youtube.com/cubbeliahmethoca
Palyaço Soytarılar Diyni Oyuncak Haline Getirdiler Sarık Cübbe Şalwar Giyenleri Sakınmüslim Sanmayın 00:37
Palyaço Soytarılar Diyni Oyuncak Haline Getirdiler Sarık Cübbe Şalwar Giyenleri Sakınmüslim Sanmayın 10 izlenme - 10 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİYİ'LERE, RASÜWLE'RE SAVAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR. TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI VİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI VİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TAWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN FORUM’LARIN VİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAM’LARI RED İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HALİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM. PAYLAŞ'TIĞIM TÜM VİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR VİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. BU VİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. EMEK VEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TAVSİYE EDİN. RENK’Lİ HALDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HIDAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. 1.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE VİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TAVSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. 1.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com 2.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com 3.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com 4.VİDEO: www.izlesene.com/kanal/sunethadiys 5.VİDEO: www.dailymotion.com/guren-hadiys 6.VİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi [ “ŞEYH MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM“ RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ ]
Kendi Değerlerimize Bizi Nasıl Yabancılaştırdılar.? - Abdulhalik Ustaosmanoğlu Hocaefendi 02:32
Kendi Değerlerimize Bizi Nasıl Yabancılaştırdılar.? - Abdulhalik Ustaosmanoğlu Hocaefendi 11 izlenme - 2 yıl önce Kendi değerlerimize bizi nasıl yabancılaştırdılar.? Mahmud Efendi Hazretlerimizin kendi değerlerimize verdiği önem...
Peygamberimiz (sav) döneminde giyilen kıyafetler. 03:33
Peygamberimiz (sav) döneminde giyilen kıyafetler. 12 izlenme - 3 yıl önce   ADNAN OKTAR: Mesela kıyafet; o devirde Resulullah (s.a.v.) şimdi Mekke’de, Medine’de Musevilere bakıyoruz, başında sarık. Aşağı doğru sarkıtmış önden ve arkadan O devrin modası. Mekke müşriklerine bakıyoruz başında sarık. Siyah ve çeşitli renklerde siyah, beyaz, yeşil, kırmızı başlarında sarık var, önden ve yandan sarkıtmış. Saçlar herkeste uzun, Musevilerin saçları uzun, Hıristiyanların saçları uzun ortadan ayrılmış, Hıristiyanların ortadan ayrılmış. Ve Mekke müşrikleri saçlarını örüyorlar. Entari gibi uzun kamis giyiliyor, ayaklarında sandalet. Herkesin ayağında sandalet tarzı. Parmak arasına giren sandalet tarzı ayakkabı var. Hanımlar genellikle kum olduğu için, sıcak olduğu için, başları örtülü. Mekke müşriklerinin hanımlarının kapalı başları. Bütün müşrik kadınlarının başları kapalı. Sıcak ve kumdan dolayı mecburen kapatıyorlar. Kalınca, hatta birkaç kat. Musevi hanımları kapalı, Hıristiyan hanımları kapalı, erkekler kapalı. Hem de ne kadar biliyor musun? Gözüne kadar. Sırf gözleri açık erkeklerin, tamamen kapalı peçe gibi. Kum fırtınasına ve sıcağa karşı. Ama bu ne zaman? Daha Müslümanlık yaşanmadığı dönemde, herkes böyle giyiniyor. Şimdi Resulullah (s.a.v.) ne yapıyor? O devrin kıyafeti neyse, aynısını o da giymiş oluyor. Konu bu. Bazı kardeşlerimiz sokakta elinde asa, başında sarık, üstünde cübbe. Mekke müşrikleriyle aynı kıyafet seninki aynı zamanda. Tamam Müslümanların kıyafeti, Resulullah (s.a.v.)’in kıyafeti ama Mekke müşrikleriyle aynı. Hıristiyanların kıyafetiyle aynı. İnkar ediyor musun? Aynısı. O zaman nedir? “Biz sünneti yapıyoruz” diyor. Sünnet, Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in sünneti; Kuran’dır. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) Kuran’a tam uyuyordu. Ha o kıyafeti hoşuma gider giyerim, ayrı mesele. Ama sen onu farz haline getirirsen, çok anormal bir hareket olur. Ve Müslümanlığa zarar vermiş oluyorsun. Mesela bu havada sen Müslüman dışarıda sarıkla, cübbeyle gez dersen, bunu dinin şartı gibi, bunu vacip hükmünde gösterirsen, baştan adamın İslam’a girmesini engellemiş olursun. Çünkü müşriklerle aynı kıyafet o aynı zamanda. İnkar edemezsin, Musevilerde aynı kıyafet. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) şimdi olsa, ceket de giyer, pantolon da giyerdi. Çünkü asrın kıyafeti. O devirde ne kıyafet varsa, o da onu giymiş Peygamberimiz (s.a.v.). Anlamazdan gelinecek gibi değil ki, çok açık.  http://www.a9.com.tr/izle/115879/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-(sav)-doneminde-giyilen-kiyafetler A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Peygamberimiz Yahudilere Cübbesini Serdiği Halde Şu Anda Neden Müslümanlar Kitap Ehline Düşman 00:50
Peygamberimiz Yahudilere Cübbesini Serdiği Halde Şu Anda Neden Müslümanlar Kitap Ehline Düşman 1 izlenme - 7 ay önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/257478/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-Yahudilere-cubbesini-serdigi-halde-su-anda-neden-Muslumanlar-kitap-ehline-dusman A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo