Hoşgeldiniz!

Cübbe Videoları İzle

Yılbaşı Gecesi Cübbe ve Sarıkla Bara Gitmek 00:59
Yılbaşı Gecesi Cübbe ve Sarıkla Bara Gitmek 8.871 izlenme - 4 ay önce Değirmendere’de başlarında sarık olan ve gölcük’ten geldiklerini belirten bir grup, yılbaşı kutlaması yapılan mekanlara giderek vatandaşlara yılbaşı kutlamanın günah olduğunu anlatacaklarını dile getirdiler..
Fethullah Gülen'in Şifreli Mesaj Arayanlarla Dalga Geçmesi 03:30
Fethullah Gülen'in Şifreli Mesaj Arayanlarla Dalga Geçmesi 10.050 izlenme - 7 ay önce Fethullah Gülen şifreli mesajlar verdiğini düşünenleri tiye alıyor.
Yanmayan Kefen Satan Hurafeci Cübbeli Din Tüccarı 04:37
Yanmayan Kefen Satan Hurafeci Cübbeli Din Tüccarı 4.678 izlenme - 12 ay önce Yanmayan kefen satan hurafeci Cübbeli'den gene mucize ürünler ve faydaları.
Zikir Çekerken Uçuşa Geçmeye Çalışmak (Tarikat-ı Pervaniye) 07:06
Zikir Çekerken Uçuşa Geçmeye Çalışmak (Tarikat-ı Pervaniye) 6.838 izlenme - 2 yıl önce Aduket tarikatına karşı misilleme edercesine kurulmuş olan bir tarikattır.Üyelerinin rütbeleri giydikleri cübbelerden ve bıraktıkları sakallardan belli olan tarikatımızda gençlik arasında kullanılan uçmak fiilinin farklı bir şekilde yorumlanışına şait oluyoruz. İşte montajlanmaya bolca müsait olan Tarikat-ı Pervaniye Aduket tarikatı http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69482/aduket-tarikati-haci-street-fighter
Yılbaşı İçin Rüyasında Şiir Yazan Mümin 01:56
Yılbaşı İçin Rüyasında Şiir Yazan Mümin 3.766 izlenme - 1 yıl önce Sitemizin önemli video kaynaklarından olan muhabir abimiz bugünde milli piyango bileti alan insanlara takmış yok haramdır öyledir böyledir deyip vazgeçirmeye çalışıyor insanları bu sıradada mümin abimiz geliyor tebrik etmek için elini istiyor abem ööpem bi kere diyor ama muhabir abimiz vermiyor eli tabii röportaj yaptığı adamı sola doğru itip mümin abimizi kamera karşısına geçiriyor ve mümin abimiz şiirine başlıyor.
Bizim Sofiler - Yeşil Cübbe 04:31
Bizim Sofiler - Yeşil Cübbe 5.011 izlenme - 4 yıl önce - Dergahda söylenen bu ilahilerle muhabbete doyacaksınız Yolumuz Menzil ..
Avukat Ebru Polat - Herşey Dahil 02:45
Avukat Ebru Polat - Herşey Dahil 1.471 izlenme - 3 yıl önce çağla şikel ve alişan'ın sunuculuğunu yaptığı show tv'de gündüz kuşağında yayınlanan 'herşey dahil' programına güzelliği ve şarkıları ile dikkat çeken ebru polat konuk oldu. bu videoda hukuk bitiren ebru polat alişan'ın verdiği cübbeyi giyiyor. (21 şubat 2014).
Yaşar Alptekin IŞİD'miş İmana Gelmiş! 01:51
Yaşar Alptekin IŞİD'miş İmana Gelmiş! 582 izlenme - 2 yıl önce Yaşar abi harika bi adamsın içinde ki iyilik yüzüne nur olmuş. Hele şu mükemmel filminiz bitsin seni sinemada endamlı duruşunu görmek istiyorum falan filan abuk subuk bi yazı yazayım amk!! Ne yazayım böyle bir videoya neden buraya yüklüyorum vay arkadaş error verdim!!
Cübbeli Ahmed Hoca'nın Terörist Cenazeleri Yorumu 02:11
Cübbeli Ahmed Hoca'nın Terörist Cenazeleri Yorumu 284 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmed Hoca, terörist cenazeleri ve cenaze törenine katılan dindar görünümlü insanlar hakkında yorum yapmış bence iyi de yapmış
Yeşilçam'ın Hoca Propagandaları 14:18
Yeşilçam'ın Hoca Propagandaları 234 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam sinema tarihinin propaganda serilerini izliyoruz şimdide. 00:40 - Ahlaksız Yobaz Hoca 01:04 - Saykodelik ibadet 03:00 - Hocaların kızları okula göndermemeleri 03:45 - İtibarsızlaştırılan Şıh 04:50 - Sahtekar Hoca 06:00 - Üfürükçü sahtekar hoca (Yüksek dozda bilinçaltı mesajları içerir) 08:30 - Vatan haini hoca 10:40 - Kapalı kadınları itibarsızlaştırma 10:51 - Vatan haini hoca 13:05 - Düşman ilan edilen hoca Gün geçmiyor ki bir sır perdesi daha aralansın, bir düğüm daha çözülsün. Tanrı müslümanları movie maker'dan uzak tutsun. Amen
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Yeni Cübbesi Olay Oldu 20:30
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Yeni Cübbesi Olay Oldu 194 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın Yeni Cübbesi Olay Oldu - Habertürk 29 Kasım 2013
Sakarya'da Valilik İzinli Osmanlı ve Hilafet Yürüyüşü 06:32
Sakarya'da Valilik İzinli Osmanlı ve Hilafet Yürüyüşü 203 izlenme - 2 yıl önce Adapazarı’nda dün fes, sarık ve cübbe giyip, 'Osmanlı'yı öven afişi ve pankartlar taşıyan yaklaşık 150 kişilik grubun, Çark Caddesi'nde başlayıp Adapazarı Kent Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önüne kadar devam eden yürüyüşleri tartışma yarattı. Valilik izni ile yapılan yürüyüşe CHP Milletvekili Engin Özkoç ile Sakarya Baro Başkanı Zafer Kazan tepki gösterdi. Sakarya Valiliği'ne geçen hafta Cuma günü Cihan Genç Derneği tarafından yapılan başvuru sonrası verilen izinle Adapazarı’nın en işlek caddesi Çark Caddesi’nde saat 15.30’da başlayan yürüyüşe ellerinde ' Biz Osmanlıyız', '600 yıllık filmin 90 yıllık reklam arası bitti .Osmanlının torunlarıyız' yazılı pankartlar taşıyan başlarında fes, cübbe ve sarık bulunan yaklaşık 150 kişi katıldı. Aralarında çocukların da bulunduğu grubun bu bu yürüyüşü Kent Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde yapılan konuşmalarla sona ererken, tartışmaları da beraberinde getirdi. Sakarya Baro Başkanı Zafer Kazan yürüyün Sakarya’da yapılmasının sorusunun cevabının aranmasını istedi. Baro Başkanı Kazan "Bir defa Türkiye Cumhuriyeti Osmanlı mirasını tamamen reddeden bir ülke değil" diyerek şunları söyledi: "Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu tarihiyle bir bütündür. İyisiyle kötüsüyle bu mirası taşıyoruz. 'Osmanlıyı istiyoruz' demek popülist yaklaşım. İyi yönleri vardır, kötü yönleri vardır. 'Osmanlıyı istiyoruz' demenin amacını sorgulamak, 90 yıllık Cumhuriyete 'reklam arası' deniliyorsa talihsiz bir durum olur. İnsanlar bugünün şartlarına göre, bugünün düzenine göre bir düzenle yönetiliyor. Ogünkü şartlara özlem varsa, o günkü padişahlığa, o günkü sisteme, tek adamlığına duyulan özlemse korkunç bir şeydir." CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ise "Bu yapılanların doğru olmadığını düşünüyorum. Çünkü Türkiye'nin şu anki dünyaya açılması gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin dünya ile entegre olması gerekiyor" dedi. Sakarya'da yapılan yürüyüşün fotoğraf ve görüntüleri sosyal medya ve internet sitelerinde de paylaşıldı.
Siyaseti Çok Seviyorsan Çıkar Cübbeni Siyasete Gir 05:12
Siyaseti Çok Seviyorsan Çıkar Cübbeni Siyasete Gir 103 izlenme - 3 yıl önce
Liseli Hümeyra Mezuniyet Gecesine Damga Vurdu 00:44
Liseli Hümeyra Mezuniyet Gecesine Damga Vurdu 52 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kadri yılmaz Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi Hümeyra Gül Korkmaz, birincilik beklerken ikinci olunca okul  yönetimine tepki gösterip hem aldığı plaketi hem de mezuniyet kıyafetlerine yere atıp salonu terk etti.    Kdz. Ereğli Kadri Yılmaz Anadolu Lisesi'nin mezuniyet töreni düzenlendi. Törene katılan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, sahneye çıkarak okul yönetimine, öğretmenlere ve okulun yapımını gerçekleştiren merhum Kadri Yılmaz’a teşekkür ederek başarılı öğrencileri kutladı. Daha sonra Başkan Uysal dereceye giren öğrencilere plaket verdi. Başkan Uysal’dan plaketini alan öğrencilerden 2. olan Hümeyra Gül Korkmaz mikrofonu isteyerek “Ben 4 yıl boyunca okul birincisi olan beni mezuniyete 1 gün kala okul ikincisi yapan hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bana verdiğiniz bu plaketi size geri hediye ediyorum" dedi. Lise öğrencisi konuşmasının ardından önce aldığı plaketi ardından da mezuniyet kıyafeti ve kepini salonun ortasına bırakıp törenden ayrıldı. Genç öğrencinin bu tepkisine salonda bulunan arkadaşları ve öğrenci velileri de alkışlarla destek verdi.
Erkeklerde Kıyafetin Ölçüsü - İhsan Şenocak Hocaefendi 02:49
Erkeklerde Kıyafetin Ölçüsü - İhsan Şenocak Hocaefendi 26 izlenme - 1 yıl önce Erkekler nasıl kıyafetler giyinmeli ? - İhsan Şenocak Hocaefendi Derneğimizin Facebook Adresi : http://www.facebook.com/suffedersincan
Herkesin Gözü Önünde Telefon Çalmak 02:05
Herkesin Gözü Önünde Telefon Çalmak 49 izlenme - 2 yıl önce Bilgisayarın yanındaki telefona sinsice yaklaşıp şarjdan çıkardıktan sonra bi güzel çalıp yoluna devam eden abimizi izliyoruz.
TUVALET WC CİNAYETİ SARIK CÜBBE ŞALVAR SAKAL İSLAM NAMAZ ŞİARI DÜŞMANLARI TARAFINDAN İŞLENMİŞTİR 05:11
TUVALET WC CİNAYETİ SARIK CÜBBE ŞALVAR SAKAL İSLAM NAMAZ ŞİARI DÜŞMANLARI TARAFINDAN İŞLENMİŞTİR 17 izlenme - 10 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Diyanet Reis Yardımcılarından Biri Şalvar Cübbe Münzel midir Demiş Pantolon Ceket Münzel midir? 05:05
Diyanet Reis Yardımcılarından Biri Şalvar Cübbe Münzel midir Demiş Pantolon Ceket Münzel midir? 7 izlenme - 6 ay önce Diyanet Reis Yardımcılarından Biri Şalvar Cübbe Münzel midir Demiş Pantolon Ceket Münzel midir? - Cübbeli Ahmed Hocaefendi Resmi Web Sitesi : http://www.cubbeliahmethoca.tv Resmi Youtube : http://www.youtube.com/cubbeliahmethoca
19 Mayıs Töreninde Sarıklı Cübbeli Protesto 00:43
19 Mayıs Töreninde Sarıklı Cübbeli Protesto 28 izlenme - 2 yıl önce Erzurum’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı töreninde protokolün bulunduğu alana elindeki uzunca sopayla gelen sarıklı bir kişi, tek başına protestoda bulundu.
 Yeşilçam'ın Hoca Propagandaları 14:18
Yeşilçam'ın Hoca Propagandaları 48 izlenme - 3 yıl önce .Yeşilçam sinema tarihinin propaganda serilerini izliyoruz şimdide. 00:40 - Ahlaksız Yobaz Hoca 01:04 - Saykodelik ibadet 03:00 - Hocaların kızları okula göndermemeleri 03:45 - İtibarsızlaştırılan Şıh 04:50 - Sahtekar Hoca 06:00 - Üfürükçü sahtekar hoca (Yüksek dozda bilinçaltı mesajları içerir) 08:30 - Vatan haini hoca 10:40 - Kapalı kadınları itibarsızlaştırma 10:51 - Vatan haini hoca 13:05 - Düşman ilan edilen hoca Gün geçmiyor ki bir sır perdesi daha aralansın, bir düğüm daha çözülsün. Tanrı müslümanları movie maker'dan uzak tutsun. Amen
Şeyh Nazım El Kıbrisi Hazretleri Sayın Adnan Oktar'a hediye ettiği cübbesi. 03:29
Şeyh Nazım El Kıbrisi Hazretleri Sayın Adnan Oktar'a hediye ettiği cübbesi. 24 izlenme - 2 yıl önce ADNAN OKTAR: Canımız Şeyhimiz Şeyh Muhammed Nazım Kıbrısi El Hakkani El Nakşibendi El Rabbani. Dün iyiymiş, MaşaAllah. Dün pedal çevirmiş, devriyeye çıkmış. Şeyhim bana cübbesini göndermiş. Şahane bir cübbe. Durun acele etmeyin göstereceğim. MaşaAllah. Şöyle bir açayım, görüyorsunuz. MaşaAllah, çok şahane güzel bir cübbe ve Şeyhimizin mis gibi kokusu da üstünde. Şeyhim ayrıca yüzüğünü göndermiş. Çok güzel taşı da, maşaAllah.  Ve daha neler neler neler, saymakla bitmez. Ve kendi bahçesinin mandalinaları Şeyhimizin Mis gibi kokuyorlar maşaAllah. Şeyhimiz dünya tatlısı ona kardeşlerimiz orada Şeyhimize hep şefkat, muhabbet, sevgi göstersinler. Ama sıkmasınlar. Salavat getir, Allah’ı an ama üstüne çok yakın gelmek, bu olmaz. Sonra gereksiz sorular sormak. Herkesin bildiği soruları, laf olsun gibisinden soru sormak, bu da yakışık alacak bir şey değil. Yormak amacıyla soru sormak olmaz. Bir de Şeyhimizi kendi haline bırakırsanız, o sünuhat halinde kendinde konuşur Cenab-ı Allah’ın dilemesiyle. Ama işte şu şu ne, zaten bildiğin konular nesini soruyorsun. Bildiğin şeyi niye sorarsın yani. Bir de hizmette kusur etmemek çok önemli, inşaAllah. Bir de Allah muhafaza, Allah muhafaza her hangi bir yılgınlık alameti hizmette, Allah muhafaza en korkuncu o olur. En çirkini o olur, Allah muhafaza. Yani en ufak bir fütur, en ufak bir yorgunluk alameti, en ufak bir bıkkınlık alameti çok büyük bir vicdansızlık ve çok büyük bir zulüm olur. Çok günah bir tavır olur. Sakın ha sakın, sakın ha sakın öyle kişileri Şeyhimizin yanına yaklaştırmasınlar. Hiç gereği yok. hiç ben gerekirse Şeyhimin hizmetçisi olurum zaten hizmetçisiyim, aman ha. Çünkü Şeyhimiz hassas bir insan, nezaketli bir insan öyle açıkça hissettirmiyor bir şey olduğunda. Ama cübbe nefismiş maşaAllah, şahane. DİDEM ÜRER: Hocam sizi sorup, size de selam söylemiş. ADNAN OKTAR: Şeyhimize Aleykum Selam ve Rahmetullahi ve Berakatuhu. http://www.a9.com.tr/izle/174780/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Seyh-Nazim-El-Kibrisi-Hazretleri-Sayin-Adnan-Oktara-hediye-ettigi-cubbesi- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kendi Değerlerimize Bizi Nasıl Yabancılaştırdılar.? - Abdulhalik Ustaosmanoğlu Hocaefendi 02:32
Kendi Değerlerimize Bizi Nasıl Yabancılaştırdılar.? - Abdulhalik Ustaosmanoğlu Hocaefendi 3 izlenme - 6 ay önce Kendi değerlerimize bizi nasıl yabancılaştırdılar.? Mahmud Efendi Hazretlerimizin kendi değerlerimize verdiği önem...
Efendi Hazretlerimizin Kıymetini Bilmek Gerek / Abdulhalik Ustaosmanoğlu Hoca 04:58
Efendi Hazretlerimizin Kıymetini Bilmek Gerek / Abdulhalik Ustaosmanoğlu Hoca 5 izlenme - 1 yıl önce Mahmud Efendi hazretlerimizin torunu Abdulhalik Ustaosmanoğlu hocanın, İmam-ı Buhari hazretlerinin Peygamber efendimizin (sallallahualeyhivesellem) toplumla olan ilişkilerini konu alan "Edebu'l Müfret" kitabında naklettiği Hadisi şerifleri okumak ve şerh etmek üzere yaptığı Âdâb-ı Muâşeret sohbetlerininden kısa bir bölümünde, Efendi hazretlerinin kıymetini bilenin gerekliliğine, sosyal medyada popüler olan, Dinî sohbet ettikleri halde laçkalık yapanlara dikkat edilmesi gerektiğine değindi
Peygamberimiz (sav) döneminde giyilen kıyafetler. 03:33
Peygamberimiz (sav) döneminde giyilen kıyafetler. 10 izlenme - 2 yıl önce   ADNAN OKTAR: Mesela kıyafet; o devirde Resulullah (s.a.v.) şimdi Mekke’de, Medine’de Musevilere bakıyoruz, başında sarık. Aşağı doğru sarkıtmış önden ve arkadan O devrin modası. Mekke müşriklerine bakıyoruz başında sarık. Siyah ve çeşitli renklerde siyah, beyaz, yeşil, kırmızı başlarında sarık var, önden ve yandan sarkıtmış. Saçlar herkeste uzun, Musevilerin saçları uzun, Hıristiyanların saçları uzun ortadan ayrılmış, Hıristiyanların ortadan ayrılmış. Ve Mekke müşrikleri saçlarını örüyorlar. Entari gibi uzun kamis giyiliyor, ayaklarında sandalet. Herkesin ayağında sandalet tarzı. Parmak arasına giren sandalet tarzı ayakkabı var. Hanımlar genellikle kum olduğu için, sıcak olduğu için, başları örtülü. Mekke müşriklerinin hanımlarının kapalı başları. Bütün müşrik kadınlarının başları kapalı. Sıcak ve kumdan dolayı mecburen kapatıyorlar. Kalınca, hatta birkaç kat. Musevi hanımları kapalı, Hıristiyan hanımları kapalı, erkekler kapalı. Hem de ne kadar biliyor musun? Gözüne kadar. Sırf gözleri açık erkeklerin, tamamen kapalı peçe gibi. Kum fırtınasına ve sıcağa karşı. Ama bu ne zaman? Daha Müslümanlık yaşanmadığı dönemde, herkes böyle giyiniyor. Şimdi Resulullah (s.a.v.) ne yapıyor? O devrin kıyafeti neyse, aynısını o da giymiş oluyor. Konu bu. Bazı kardeşlerimiz sokakta elinde asa, başında sarık, üstünde cübbe. Mekke müşrikleriyle aynı kıyafet seninki aynı zamanda. Tamam Müslümanların kıyafeti, Resulullah (s.a.v.)’in kıyafeti ama Mekke müşrikleriyle aynı. Hıristiyanların kıyafetiyle aynı. İnkar ediyor musun? Aynısı. O zaman nedir? “Biz sünneti yapıyoruz” diyor. Sünnet, Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in sünneti; Kuran’dır. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) Kuran’a tam uyuyordu. Ha o kıyafeti hoşuma gider giyerim, ayrı mesele. Ama sen onu farz haline getirirsen, çok anormal bir hareket olur. Ve Müslümanlığa zarar vermiş oluyorsun. Mesela bu havada sen Müslüman dışarıda sarıkla, cübbeyle gez dersen, bunu dinin şartı gibi, bunu vacip hükmünde gösterirsen, baştan adamın İslam’a girmesini engellemiş olursun. Çünkü müşriklerle aynı kıyafet o aynı zamanda. İnkar edemezsin, Musevilerde aynı kıyafet. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) şimdi olsa, ceket de giyer, pantolon da giyerdi. Çünkü asrın kıyafeti. O devirde ne kıyafet varsa, o da onu giymiş Peygamberimiz (s.a.v.). Anlamazdan gelinecek gibi değil ki, çok açık.  http://www.a9.com.tr/izle/115879/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-(sav)-doneminde-giyilen-kiyafetler A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Hakim Ve Savcılardan Cübbeli Protesto 02:34
Hakim Ve Savcılardan Cübbeli Protesto 8 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Hakim Ve Savcılardan Cübbeli Protesto Hakim Ve Savcılardan Cübbeli Protesto