Hoşgeldiniz!

Cücü Videoları

Savulun Battal Gazi Geliyor'da Kamera Hatası 01:07
Savulun Battal Gazi Geliyor'da Kamera Hatası 3.649 izlenme - 3 hafta önce Cücü ak sakallı babasının yüzünü kara çıkartmamak için, haktan başka hiç bir şey için kınından çıkmamış kılıçı teslim alırkene kameraman ve yardımcısı ayan beyan ortaya çıkıyor... nasıl böyle bir hataya düşmüşler hayret bişey
Cüneyt Arkın'la Sevişmek 02:21
Cüneyt Arkın'la Sevişmek 33.276 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın'la sevişmek üzere hazırlık yapan eskort bağyan Meltem yaşayacaklarından habersizdir. Her ne kadar eğitmeni eski toprak sermayelerden olan Zeliha'dan aldığı öğütler doğrultusunda billimum pozisyona hazırlık yapsa da, işin ciddiyetinin farkında değildir. Cücü ise bizans sarayındaki körpe prensesi ele geçireceğini düşünerek 1 hafta önceden perhize girmiş, fazla enerjiden taklalar atmaktadır. Oysa bilinmelidir ki, akşam onu bir nevi kunteper beklemektedir. Zın zın zın.....
Cüneyt Arkın ile 1989 Yılbaşı Röportajı 04:00
Cüneyt Arkın ile 1989 Yılbaşı Röportajı 1.753 izlenme - 4 ay önce Cüneyt Arkın çocukluk yıllarından giriyor, 1989'dan çıkıyor, yeni yıl dileklerini paylaşıyor.
Yüzdeki Tecavüze Uğramışlık İfadesi 00:26
Yüzdeki Tecavüze Uğramışlık İfadesi 23.100 izlenme - 2 yıl önce Hani böyle sabah uyanırsın yüzünde böyle ekşi, meymenetsiz, soğuk, kaykılmış bi ifade vardır... Hani böyle biri saklanır bi yere sonra birden çıkar böö diye inceden bi tırsarsın, "lan olm adam gibi şaka yapın başlicam şakanıza, eliniz ayağınız bi rahat dursun" dersin ve yüzünde o an oluşan bi ifade vardır... Hani artistlik olsun diye buz gibi havada gemide dışarda durursun. Rüzgarı yedikçe yersin, yedikçe yersin, suratta hani yamulma gibi bi ifade olur... Hani kedi seversin de tüyü ağzna kaçar, tıpf pıft diye tükürmeye çalışırken bi şekil oluşur. Hani radar tabelasıyla göz göze gelirsin, hani eşşeğe varıyom ama ehe dersin... İşte öyle bir şey. İşte öyle bir ifade bu polis kemal'ın gördüğü ifade. Bilindik, çok görülen ama ayırt etmesi güç. Çok kolay ve epey zor. Hani bi böyle neyse...
Cüneyt Arkın - Chop Cücü 01:30
Cüneyt Arkın - Chop Cücü 17.883 izlenme - 8 yıl önce cüneyt arkın - chop cücü
Cüneyt Arkın - Unutulmaz Replikler 02:33
Cüneyt Arkın - Unutulmaz Replikler 3.441 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının efsane oyuncularınndan Cüneyt Arkın'ın bazı filmlerinden derlenmiş unutulmaz replikler.
Kancık Kelleni Ödlek Bedeninden Ayırmaya Geldim 00:20
Kancık Kelleni Ödlek Bedeninden Ayırmaya Geldim 5.987 izlenme - 2 yıl önce Beden ile vücudu birbirinden ayrı mekanlara göndermek isteyen cücü'nün kendi üslubuyla olayı dile getirmesi. Sonrasında kırk bakireye tapmaya, al yanaktan tatmaya gider o ayrı mevzu.
Cüneyt Arkın - Garsondan Hesabı İstemek 00:12
Cüneyt Arkın - Garsondan Hesabı İstemek 2.393 izlenme - 1 yıl önce Cücü abimizin meşhur tespihi ve 'bundan sonra tek bir işim kaldı,tek iş dediysem üç ayrı iş'replikleriyle aklımızda kalan Alın Yazısı filminden efsanevi bir sahne sizlerle.Cücü abimiz pavyondan kaldırdığı hatunla birlikte çıkmadan evvel hesabı ödemek ister,kendine özgü jargonuyla garsondan nasıl hesap istediğini görüyoruz.
Kan Akacak 00:55
Kan Akacak 2.593 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın' ın Rambo rolünde olduğu filmden muazzam bir kesit. Özellikle sonlara doğru repliğini unutan jandarmaya dikkat kesilin, inanılmaz.
Karate Filmlerinin Unutulmaz Müziği 02:19
Karate Filmlerinin Unutulmaz Müziği 2.876 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt abimiz dövüşürken fonda çalan müzik. Ejder Kalesi Filminin orjinal müziğidir kendisi.
Taklacı Cücü ve Kendinden Efektli Ninjalar 01:47
Taklacı Cücü ve Kendinden Efektli Ninjalar 2.715 izlenme - 2 yıl önce Gene düşman kalesini dağıtmak için yola çıkan yenilmez kahraman Cücü önce takla atarak olimpiyat rekorur kırarcasına düşmanları ekarte eder. Karşılaştığı ses efektli karatecileri karşıysa siyah kuşağın nimetlerinden faydalanacaktır.
Jigolo Arayan Haydut Kadınlar 00:55
Jigolo Arayan Haydut Kadınlar 3.655 izlenme - 3 yıl önce Hayatının haşin erkeklerini arayan yaşını oldukça almış teyzelerimizin, erkek bulmak için tek çıkar yolları yol kesip otobüs basmak kalmıştır. Bu uğurda maske takıp harekete geçen eylemcilerin planları oldukça başarılı olacaktır. Oysa ki maske takmaları zaten gereksizdir.
Kırk Bakireye Tapmaya Bal Yanaktan Tatmaya Geldim 01:06
Kırk Bakireye Tapmaya Bal Yanaktan Tatmaya Geldim 4.317 izlenme - 2 yıl önce "Alkışlarlayaşıyorum'la içeriklere hazırlanıyorum" Cücü, sizce bu seferki macerasında gerçekte ne anlatmaya çalışmaktadır? a)kırk bakireye takmaya, bal yanaktan tatmaya geldim b)kırk bakireyle laklaka, bi arkadaşa bakmaya geldim c)kırk bakireyle taklaya, olimpiyatlara hazırlanmaya geldim d)kırk küp kırkının da kulpu kırık küp
Cücü'nün  Genelev Macerası 01:17
Cücü'nün Genelev Macerası 3.040 izlenme - 3 yıl önce Arkadaş tavsiyesi ile çıktığı yolda hasımlarının hain saldırısı onu yolundan caydırmayacaktır. Bıyıkları bantla kapatmak, etek altına pantolon giymek kesitimizin olmazsa olmaz ayrıntılarıdır. Kahramınımızın tepkisini belki fazla bulabilirsiniz, fakat düşünürseniz, gözümü açtım gördüğüme inanamadım diyen Cücü, adamı döver.
Kravat Takan Orospular Gördüm 00:48
Kravat Takan Orospular Gördüm 3.074 izlenme - 2 yıl önce Sorduğu sorunun cevabını beklemeden önüne dönen çocuklara sinirlenen Cüneyt abi, doggy pozisyonu alan koala suratlı şaşı ablanın genel olarak sorduğu sorunun ardından ablaya orospu damgasını yapıştırıyor ve 15 saniyede 5 kez orospu diyerek dünya sinemasında bir rekora imza atıyor. Sen kadına orospu de, ardından yetinme 4 kez daha orospu de, sonra koala sıfatlı abla da desin ki: "çocuk yüreği". Demek böyle olmak lazımmış, teşekkürler Cüneyt abi. Site bağyanlarına not: fular takan orospular gördüm. yeminlen.
Cüneyt Arkın a Tecavüz Ediyorlar ! 02:00
Cüneyt Arkın a Tecavüz Ediyorlar ! 2.347 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın gölde yüzerken hain bir yılanın saldırısına uğrar.Yılanı hemen yakalayıp etkisiz hale yani yılan derisinden kemer haline getiren Cücü, şok halindeyken yılan zehirini emen bayanın ırzına geçmesine engel olamaz.Gözlerini açtığında iş işten geçmiş Cücü nün namusu kirlenmiştir.Duygusal müzik ve o an ki mağrur bakış bizi bizden alacaktır.
Yıkılmayan Adam - Manifesto 01:24
Yıkılmayan Adam - Manifesto 1.632 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın'ın en muhteşem filmlerinden Yıkılmayan Adam. Sosyalist Çakırdan zengin kızına insanlık dersleri. "varsa kafan de bakalım." yürü be Çakır abim.
Yıkılmayan Adam - Döverim Seni 01:29
Yıkılmayan Adam - Döverim Seni 1.888 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Abimiz ağır sanayi hamlesine de karşı. Tanka topa tüfeğe bir tek Çakır yeter.
Neşe Karaböcek - Cücü 04:31
Neşe Karaböcek - Cücü 1.858 izlenme - 2 yıl önce Dinleyici olarak ne zulümler çektik ne işkenceler gördük..dongi dongilerle saldırdılar, yakumboyu yakumbo diye korkuttular.. Kulağımdan öp beni ğıdıklanayım hoşnut kalayım diyerek,sapıklığa ittiler..sana benim gözümle bakan gözler kör olsun diyerek namus davasını tetiklediler..beni benden alırsan seni sana bırakmam larla kafamızı karıştırdılar,kavram kargaşaları yaşadık..ulan hepsini atlattık bunuda atlatırız,el ele verin site sakinleri derin nefes alın ve klibimizi izleyin. Sadece ses hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14252/
Cüneyt Arkın Bollywood Şubesi 00:29
Cüneyt Arkın Bollywood Şubesi 1.295 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca Cüneyt Arkın namı değer cücüyü izledik durduk. Tek bir okla 6 kişiyi öldüren, onca kurşunu yedikten sonra ayakta ölen, süpermenvari uçan adamdır. Cüneyt Arkın'dan daha iyisi var mı diye aradım durdum, sonunda buldum. Cüneyt Arkın'ın lise zamanlarında bu adamdan ders aldığı ise söylentiler arasında.
Vurmayana Vurmam Vol.3 02:07
Vurmayana Vurmam Vol.3 1.471 izlenme - 2 yıl önce Vurmayana Vurmam serisinin 3.sünü izlemek üzeresiniz. Cüneyt Arkın gene amansızca döverken, Emel Tümer bacaklarını göstermek için elinden geleni yapar. Sonuçta ortaya klasik yeşilçam aksiyon sahneleri çıkacaktır. Serinin önceki kesitleri; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26888/vurmayana-vurmam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33230/vurmayana-vurmam-vol2
Neden Küçük Kızlar Orospudur? 01:20
Neden Küçük Kızlar Orospudur? 1.203 izlenme - 2 yıl önce Hangimiz şapkamızı önümüze koyup hayatı sorguluyoruz? Gecenin bir yarısı otobanda kırmız botlarıyla arabalara el sallayan tüm kadınların mesleği aynı mıdır? Sincaplar eşleriyle ilişkiye girdiklerinde gerçekten ne hissederler? Buzdolabının kapağını açıp boş boş önünde oturduğumuz saatler hayatımızın yüzde kaçını oluşturuyor? Bir insan günde ortalama kaç saat tavanı izler? Anlıyorsun beni di mi alkışlarlayaşıyorum?
Cüneyt Arkın - Kalkavan Film Reklamı 01:18
Cüneyt Arkın - Kalkavan Film Reklamı 1.132 izlenme - 2 yıl önce Benim adıma benden izinsiz benim sevgi ve selamlarımı dile getiren cücü; Türk filmlerini Avrupaya tanıtmak için çektiği gereksiz reklam. Arkada oynayan Cenabet Gezen Ayıları Tespit Etme Uçağı adlı film linki: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6583/cenabet-gezen-ayilari-tespit-etme-ucagi-
Yiğit Olan Sevdasından Ağlamaz - Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri (1971) 02:32
Yiğit Olan Sevdasından Ağlamaz - Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri (1971) 1.270 izlenme - 2 yıl önce Genel olarak bu film hakkında akıllarda kalan iki şey vardır. Biri bu Türkü, diğeri ise, adeta Age of Empires'dan fırlamış Samsa karakteridir. Tıpkı Age of Empires da ki Türklerde olduğu gibi Samsa da taşınabilir, gülle atan mini bir top'a sahiptir bu filmde, ve o dönemde bu teknoloji kimsede yoktur.
Cücü ile Aksiyonlu Ekonomi Haberleri 01:52
Cücü ile Aksiyonlu Ekonomi Haberleri 871 izlenme - 2 yıl önce Cücü sadece dövüşe, aksiyona karı-kıza düşkün bir maceraperest değil, aynı zamanda gündemi yakından takip eden mürekkep yalamış ilim irfan sahibi bi abimizdir. İki kadının arasındaki meseleye müdahale etmemeyi de şiar edinmiş, komple bir centilmendir. Çıkan kısmın özeti için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23830/dovus-erkek-isidir
Mankenlerin Göğüsleri Küçük Oluyor 02:41
Mankenlerin Göğüsleri Küçük Oluyor 1.407 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın'ın manken peşinde gezerken yaptığı önermenin doğruluğunu araştırmak için alkışlarlayaşıyorum adminleri olarak kurduğumuz ekip gece gündüz bu konuda araştırma yaptı, efendim. En sonunda ombdusman olarak Vogueman'a danıştığımda verdiği yanıt gerçekten çarpıcıydı. Kesitimize dönersek bazen beni zorluyorlar diyen ablamıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Yıkılmayan Adam - Hollywood Direnişi 00:23
Yıkılmayan Adam - Hollywood Direnişi 769 izlenme - 2 yıl önce Zamanının yeşilçam filmleri bilindiği üzere sınırlı teknolojinin kullanıldığı günümüz gösterişli batı sinemasının action sahnelerinden uzak, atılan her yumruğun aşağı yukarı aynı sesi çıkardığı imkânların ürünüdür. Türk sinemasında ulvi bir yere sahip yıkılmayan adamımız cücü gerek felsefesi gerekse garbın envaye çeşit silahı karşısında dik duruşu olsun naylon hollywood kahramanlarına meydan okumaktadır. Bu direniş bu inatlaşma ölsede dik gömülmesine sebebiyet verecektir..
Arap Adam Yapmak Tecavüz 00:40
Arap Adam Yapmak Tecavüz 732 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam'ın ırkçılıkla dalga geçtiği belki de tek sahneyi izleyeceksiniz. Özellikle mizah unsurları barındırarak eleştirmek, yaşadığımız şu günlerde ülkemizin en çok ihtiyacı olan olgulardan biridir. Bu içerikle sitemizin ırkçılık yapmak gibi bir niyeti yoktur. Şimdiden içerikten rahatsız olabilecek bünyelere duyrulur.
Cüneyt Arkın - Enter the Matrix 01:22
Cüneyt Arkın - Enter the Matrix 860 izlenme - 2 yıl önce Matrix'deki bir kayma sonucu Cüneyt Arkın kendisini bir anda dövüş programında bulur ve Neo'ya iyi bir ders verir. (Bu açıklama yeter mi bilmiyorum çünkü geçende açıklama kısa diye vidyomu yayınlamadılar)
Osman - Cüneyt Arkın 00:24
Osman - Cüneyt Arkın 537 izlenme - 2 yıl önce osman osman osman osman osman osman osman osman osman osman osman osman osman osman osman başka söze gerek bırakmayan vidyo.