Hoşgeldiniz!

çük

Fake Penis ile Metro'da Hatun Kaldırmak 03:06
Fake Penis ile Metro'da Hatun Kaldırmak 29.933 izlenme - 11 ay önce Sosyal deney yaptığını iddia eden youtuber , Metro'da kadınların tepkilerini ölçüyor
Sevgiliye Kızıp Sokak Ortasında Şeyi Kesip Atmak 02:17
Sevgiliye Kızıp Sokak Ortasında Şeyi Kesip Atmak 51.204 izlenme - 2 yıl önce "Mersin'de kız arkadaşı ile tartışan 21 yaşındaki H.B., sokak ortasında penisini keserek yere attı. Hastaneye kaldırılan gencin penisi dikilirken işlevini kaybettiği belirtildi" Öyle zannediyorum ki kızla bişiler denerken ya ereksiyon olamadı yada kız küçük buldu ki çocukta böyle intikamını aldı çükünde..!
Zorla Sürünen Kız 00:30
Zorla Sürünen Kız 35.493 izlenme - 2 yıl önce Artık konu nedir bilinmez ama kızın zorla malafatı sıkması, avuçlaması pek hayra alamet değil. Kıskançlık da olabilir. ''O siki açacaksın, onu beşi bilmem.''
Çek Ver, Çük Ver - Fikret Orman 00:08
Çek Ver, Çük Ver - Fikret Orman 13.760 izlenme - 11 ay önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Katıldığı programda gafını yapıyor.
Canlı Yayında Penis Görünce Mal Olmak (+18) 00:45
Canlı Yayında Penis Görünce Mal Olmak (+18) 25.322 izlenme - 3 yıl önce O an Siyetıldaki helikopter kazasının ayrıntılarını veren Kirk Yuhnke, kullanıcılar tarafından gönderilen kaza anı fotoğraflarını gösterirken baba selam ghönderiyor.
Çük Koparan Seviyesine Ulaşmış Abla 01:06
Çük Koparan Seviyesine Ulaşmış Abla 16.453 izlenme - 2 yıl önce Abla ne zamandan beri göte çalışıyorsa artık yarak koparan kıvamına gelmiş. Tebrik ediyoruz. Yürek ister.
2014 Japonya Penis Festivali 01:36
2014 Japonya Penis Festivali 16.076 izlenme - 3 yıl önce Honen Matsuri Festivali ya da bilinen diğer ismiyle y.rak festivali Komaki'de Comartesi günü düzenlenmiş. Ülkemizde olsa yorumları tekrardan başlasın
Çük Moda Fotoğrafçılığı 02:12
Çük Moda Fotoğrafçılığı 9.239 izlenme - 2 yıl önce Yine sanat adı altında saçma salak şeyler yapılıyor. Neyse sözü fazla uzatmadan bir düşünürün dediği gibi "ne elbiseler gördüm içinde çük yok, ne çükler gördüm üzerinde elbise yok"
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 08:20
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 5.620 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar poposuna, göğsüne kamera koyup erkekleri çeken bayanlar gibi bir başka deneye girişmişler. Çok klişe olacak ama ülkemizde olsa ... neyse vazgeçtim.
Laz Marks Emice'den Darbe Değerlendirmesi 02:58
Laz Marks Emice'den Darbe Değerlendirmesi 2.708 izlenme - 1 yıl önce Politik stand up Laz Marks’ı sahneleyen Haldun Akçıksözlü ağabeyimiz son günlerde yaşanan durumlara Can Yücel ağabeyimizin yaptığı bir değerlendirme ile konuşmasını pekiştiriyor ve bize aktarıyor yani neymiş insan çük gibiymiş fazla okşamamak gerekiyormuş
Kanamara Matsuri 2015 - Japonya Penis Festivali 01:25
Kanamara Matsuri 2015 - Japonya Penis Festivali 2.689 izlenme - 2 yıl önce Efendiler mozaiklemekten bıkmadıkları şeyin festivalini yapan japanlar her sene olduğu gibi kendilerinin Kanamara Matsuri, interneyşınıl adıyla Steel Penis dedikleri festivali kutlamışlar. Her zaman olduğu gibi festivalin tadını yine kadınlar çıkarmış. Başkanlık sistemi en iyisi.
Zaga - Elemanlar (Gay) - Çıplak Çıplak Çük Elle 01:25
Zaga - Elemanlar (Gay) - Çıplak Çıplak Çük Elle 2.578 izlenme - 3 yıl önce Absürd komedinin o kadar yaygın olmadı 2003 senesinde, Okan Bayülgen'in Zaga programında aralara sıkıştırdığı "Elemanlar" vtrlerinden bir tanesi. Videonun başında ve bitişinde; "çıplak çıplak çük elle" sözü de bir dönemler dillere pelesenk olmuştur. Şimdi size sorarım; "Bugün gay olarak bakkala gittiğinde, çeyrek ekmek içinde kavurma ver dediğinde aha sen gaysın sana neden kavurma vereyim demeyecek mi?"
Bi Garip Eğlence Diyarı - Sex Müzesi 01:27
Bi Garip Eğlence Diyarı - Sex Müzesi 2.746 izlenme - 3 yıl önce New York'ta faaliyet gösteren The New York Museum of Sex müzesi içine bi funland açmışlar. Tabi müzeyle alakalı eğlenceli aktivitelerin yapıldığı bi yermiş.
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 03:17
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 1.664 izlenme - 2 yıl önce Önceden de iki tane yayımlanmış olan videoların benzeri mahiyetindedir, insanların tepkileri bilindiği gibidir. Videodaki kadınlar videoda kendini gördükten sonra şikyetçi olmuyolar mı acaba bunu merak ederim ben de hep.
Sevdiceğinin Alnına Çük Çizmek 03:13
Sevdiceğinin Alnına Çük Çizmek 2.605 izlenme - 3 yıl önce Videodakiler birbirlerine sayko derecede eşek şakaları yapan bir youtube çifti. Ablamız, sevgilisi Jesse uyurken alnına bir çük çiziyor ve abimiz de bütün gün fark etmeden hava alanında böyle dolaşıyor.
Gökhan Güney - Önce Dilini Keseceğim Sonra Çükünü 03:30
Gökhan Güney - Önce Dilini Keseceğim Sonra Çükünü 2.442 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet, senaryosunda Remzi jöntürk başrollerinde Gökhan Güney ve Oya Aydoğan olan 1980 çıkışlı Sevgi Dünyası filminden Paçanoz Ahmet ile Gökhan Güney'in oldugu sahnelerini kestim. İlk videonun devamı niteliğindedir; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/97134/sofor-gokhan-guney-sosyete-gosterisli-sicar
Maymunun Çüküyle Oynayan Laz Dayı 00:33
Maymunun Çüküyle Oynayan Laz Dayı 84 izlenme - 1 ay önce Yurdum insanının olur olmadık davranışları meşhurdur bu hayvanlara karşıda böyledir. Konuşan papağana ilk olarak küfür öğretilir mesela, kucağa oturan bir maymunun çüküyle oynamaka mesela...
Elektro Şok Yiyen Kadın Asker Çüke Sarılır 00:28
Elektro Şok Yiyen Kadın Asker Çüke Sarılır 2.427 izlenme - 3 yıl önce Elektro şok verilen kadın askerin şoku yedikten sonra ki halleri aklıma meşhur bir deyişimizi getirdi doğrusu. denize düşen yılana sarılır hesabı aplamız da yiyince elektro şoku zenci abinin kara yılana sarılmış. atalar bir şeyi biliyor da söylüyor tabi lan.
Buharlaşan Çük ve Yardımsever Plaj Halkı 01:40
Buharlaşan Çük ve Yardımsever Plaj Halkı 1.072 izlenme - 2 yıl önce Güneşlenirken uyuyakalmış bir adamın çükünden dumanlar çıkmaya başlasa ne yapardınız? Videdoaki yardımsever plaj halkı ellerinden geldiği kadarıyla şapka, tişört, havlu ne buldularsa yardım etmeye çalışmış. Not: Özellikle 1:00 daki ablanın şişeden su içip püskürtmesi sebebiyle kendisine gönül plaketlerimi sunuyorum.
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 2 08:47
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 2 1.556 izlenme - 2 yıl önce Sitede de mevcut içeriği olan abimiz sosyal deneyiyle ilgili yeni bi video hazırlamış bizlere buyrun efendim. 01:20 deki bayanı dikkatle takip edelim özellikle. Ayrıca sitedeki diğer içerik için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/169420/sahte-cukle-bayanlarin-tepkisini-olcmek
Krem Sürülen Hatunun Çüklü Çıkması! 02:11
Krem Sürülen Hatunun Çüklü Çıkması! 1.183 izlenme - 2 yıl önce Ablamız rica etsem biraz da bacaklarıma sürer misiniz diyor, malafatı gören kaçıyor. Böyle troya can kurban. Bu arada gırmızi şortlu zenci çok sempatik lan. Film setlerinden fırlamış gibi.
Sünnet Olan Çocuğa Narkoz Verilirse - Noldu Oldum mu? 02:16
Sünnet Olan Çocuğa Narkoz Verilirse - Noldu Oldum mu? 1.274 izlenme - 3 yıl önce Sünnet olan çocuğa narkoz verilmiş. Komik görüntüler çıkmış ortaya buyrun sizlerle..
Malafatüs Midyesi - Geoduck 01:15
Malafatüs Midyesi - Geoduck 1.578 izlenme - 3 yıl önce Geoduck adı verilen bu ilginç deniz canlısı özellikle Asya'nın lüks restoranlarında yüksek fiyata satılıyormuş efenim. Kanadalı balıkçılar bu tuhaf canlıdan yılda 4.5 milyon dolar kazanmaktalarmış. Farklı bir midye türü olan geoduck, deniz tabanında yaşıyormuş. Biz AlkışlarlaYaşıyorum Belgeselcileri olarak kendisine Malafatüs Midyesi adını daha uygun gördük. İyi seyirler.
Tayfun Yılmaz - Maymun ve Sahibi 00:05
Tayfun Yılmaz - Maymun ve Sahibi 697 izlenme - 2 yıl önce Tayfun Yılmaz - Maymun ve Sahibi Vine tarihinin rekor izlenim alan tayfun yılmaz vinelarından biridir.
 İphone 5s'te Parmak İzi Yerine Çük Koymak (İphonedo) 07:38
İphone 5s'te Parmak İzi Yerine Çük Koymak (İphonedo) 1.672 izlenme - 4 yıl önce Amerikada yaşayan bir Türk kardeşimiz(Iphonedo) elinde Iphone 5 olmasına rağmen dayananamış ve Iphone 5s almış. Tabii incelemesini de kendine göre yapmış. Parmak izi okuyucunun sadece parmak okumadığını da bize göstermiş. İyi günlerde kullan diyoruz kendisine
tekirdağ minibüs durakları alt yola üst yola 00:17
tekirdağ minibüs durakları alt yola üst yola 3.505 izlenme - 9 yıl önce tekirdağ minibüs durakları alt yola üst yola mezara
Allah'ım N'olur Çüküm Olsun Diyen Kız 01:59
Allah'ım N'olur Çüküm Olsun Diyen Kız 554 izlenme - 2 yıl önce Değerli ergen kardeşimiz çükünün olmasını çok istiyor. İstemekle kalmayıp o çükü sallamak istiyor.
Hakemin Çüküne İstemeyerek Yumruk Atmak 00:31
Hakemin Çüküne İstemeyerek Yumruk Atmak 584 izlenme - 3 yıl önce Carlos Boozer sayı attıktan sonra havaya yumruk savuruyor ve bu yumruk hakemin çüküne denk geliyor. Hakem zenci olduğunu açıkça göstermiş.
Absurdist Art ( Dikkat Çük İçerir) 02:27
Absurdist Art ( Dikkat Çük İçerir) 438 izlenme - 2 yıl önce Beni bu videoyu paylaşmaya iten cesaret, sitede pop art akımının ve farklı estetize edilmiş bir sanat arayışının önde gelen temsilcileri Andy Warhol, Marchel Duchamp gibi sanatçıların eserlerine yer verilmesidir. Ama biri çıkar da " Kardeşim otur oturduğun yerde. O videoları paylaşanlar admindi, sizden gelen bu tip içeriklere genellikle "Gönderdiğiniz içerik formata uygun olmasına rağmen yayınlanmak için yeterli olmadığı ya da biz değerini bilemedik gerekçesi ile kabul edilmemiştir notu yolluyoruz " derse, ona da şaşmam. Kendisini absurdist sanat akımı ekolünden biri olarak tanımlayan ve önüne taktığı devasa imitasyon çükle Newyork sokaklarını arşınlayan sanatçıya bunu Türkiye metrolarında denememesini tavsiye ederken sizleri "Big Dick rides the Subway" adlı çalışmasıyla başbaşa bırakıyorum. Diğer çalışmaları ve bilgi için : http://vimeo.com/livingston/videos
Pennetta'nın Isner'in Malafattan Vurması 00:34
Pennetta'nın Isner'in Malafattan Vurması 287 izlenme - 2 yıl önce Hopman Kupası'nda İtalyan tenisçi Flavia Pennetta, bir pozisyonda topu ABD'li rakibi John İsner'ın çüküne isabet ettirmiş yanlışlıkla.