Hoşgeldiniz!

çük

Zorla Sürünen Kız 00:30
Zorla Sürünen Kız 36.374 izlenme - 8 yıl önce Artık konu nedir bilinmez ama kızın zorla malafatı sıkması, avuçlaması pek hayra alamet değil. Kıskançlık da olabilir. ''O siki açacaksın, onu beşi bilmem.''
Çek Ver, Çük Ver - Fikret Orman 00:08
Çek Ver, Çük Ver - Fikret Orman 14.515 izlenme - 7 yıl önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Katıldığı programda gafını yapıyor.
Plajda Donunu Sıyırınca Dayak Yiyen Eleman 00:16
Plajda Donunu Sıyırınca Dayak Yiyen Eleman 7.616 izlenme - 4 yıl önce Valla kimdir nerelidir in midir cin midir top mudur bilmiyorum ama plajda denizden çıkması jandarmalar eşliğinde beklenen eleman duş da donunu indiriverince çevrede bekleyen dayılar tarafından şamarlanmış :)
Küfürlü Almancı Rap - Yarrak Song 02:20
Küfürlü Almancı Rap - Yarrak Song 13.357 izlenme - 9 yıl önce Youtube'da gezerken denk geldigim "yarak song" (ne ararken denk geldin diye sormayın) tahminen Almancı bir arkadaşın yaptıgı şarkı... Millet Arif'in golünü ararken, memeye denk gelir, bize bu denk geldi.
Kanamara Matsuri 2015 - Japonya Penis Festivali 01:25
Kanamara Matsuri 2015 - Japonya Penis Festivali 4.675 izlenme - 8 yıl önce Efendiler mozaiklemekten bıkmadıkları şeyin festivalini yapan japanlar her sene olduğu gibi kendilerinin Kanamara Matsuri, interneyşınıl adıyla Steel Penis dedikleri festivali kutlamışlar. Her zaman olduğu gibi festivalin tadını yine kadınlar çıkarmış. Başkanlık sistemi en iyisi.
Zaga - Elemanlar (Gay) - Çıplak Çıplak Çük Elle 01:25
Zaga - Elemanlar (Gay) - Çıplak Çıplak Çük Elle 4.086 izlenme - 8 yıl önce Absürd komedinin o kadar yaygın olmadı 2003 senesinde, Okan Bayülgen'in Zaga programında aralara sıkıştırdığı "Elemanlar" vtrlerinden bir tanesi. Videonun başında ve bitişinde; "çıplak çıplak çük elle" sözü de bir dönemler dillere pelesenk olmuştur. Şimdi size sorarım; "Bugün gay olarak bakkala gittiğinde, çeyrek ekmek içinde kavurma ver dediğinde aha sen gaysın sana neden kavurma vereyim demeyecek mi?"
Laz Marks Emice'den Darbe Değerlendirmesi 02:58
Laz Marks Emice'den Darbe Değerlendirmesi 2.770 izlenme - 7 yıl önce Politik stand up Laz Marks’ı sahneleyen Haldun Akçıksözlü ağabeyimiz son günlerde yaşanan durumlara Can Yücel ağabeyimizin yaptığı bir değerlendirme ile konuşmasını pekiştiriyor ve bize aktarıyor yani neymiş insan çük gibiymiş fazla okşamamak gerekiyormuş
Malafatüs Midyesi - Geoduck 01:15
Malafatüs Midyesi - Geoduck 2.754 izlenme - 9 yıl önce Geoduck adı verilen bu ilginç deniz canlısı özellikle Asya'nın lüks restoranlarında yüksek fiyata satılıyormuş efenim. Kanadalı balıkçılar bu tuhaf canlıdan yılda 4.5 milyon dolar kazanmaktalarmış. Farklı bir midye türü olan geoduck, deniz tabanında yaşıyormuş. Biz AlkışlarlaYaşıyorum Belgeselcileri olarak kendisine Malafatüs Midyesi adını daha uygun gördük. İyi seyirler.
Sünnet Olan Çocuğa Narkoz Verilirse - Noldu Oldum mu? 02:16
Sünnet Olan Çocuğa Narkoz Verilirse - Noldu Oldum mu? 1.555 izlenme - 9 yıl önce Sünnet olan çocuğa narkoz verilmiş. Komik görüntüler çıkmış ortaya buyrun sizlerle..
 İphone 5s'te Parmak İzi Yerine Çük Koymak (İphonedo) 07:38
İphone 5s'te Parmak İzi Yerine Çük Koymak (İphonedo) 2.052 izlenme - 10 yıl önce Amerikada yaşayan bir Türk kardeşimiz(Iphonedo) elinde Iphone 5 olmasına rağmen dayananamış ve Iphone 5s almış. Tabii incelemesini de kendine göre yapmış. Parmak izi okuyucunun sadece parmak okumadığını da bize göstermiş. İyi günlerde kullan diyoruz kendisine
Maymunun Çüküyle Oynayan Laz Dayı 00:33
Maymunun Çüküyle Oynayan Laz Dayı 774 izlenme - 6 yıl önce Yurdum insanının olur olmadık davranışları meşhurdur bu hayvanlara karşıda böyledir. Konuşan papağana ilk olarak küfür öğretilir mesela, kucağa oturan bir maymunun çüküyle oynamaka mesela...
Allah'ım N'olur Çüküm Olsun Diyen Kız 01:59
Allah'ım N'olur Çüküm Olsun Diyen Kız 843 izlenme - 8 yıl önce Değerli ergen kardeşimiz çükünün olmasını çok istiyor. İstemekle kalmayıp o çükü sallamak istiyor.
Pennetta'nın Isner'in Malafattan Vurması 00:34
Pennetta'nın Isner'in Malafattan Vurması 395 izlenme - 8 yıl önce Hopman Kupası'nda İtalyan tenisçi Flavia Pennetta, bir pozisyonda topu ABD'li rakibi John İsner'ın çüküne isabet ettirmiş yanlışlıkla.
Hasip Nasip Belediye Başkanlık Seçimi (Ölçümü) 01:22
Hasip Nasip Belediye Başkanlık Seçimi (Ölçümü) 639 izlenme - 9 yıl önce Hasip ile Nasip in babası belediye başkanlığı için yarışmaktadırlar.Bu seçimi ise her türk erkeğinin önemli olan işlev mi boy mu kargaşına sokan penis boyuyla yapmaya karar verirler.
Erkek Refleksi 00:11
Erkek Refleksi 210 izlenme - 9 yıl önce erkeklerin aklı çükünde gibisinden klişeler zaten malumunuz da bu kısacık video sonrasında canları da çüklerinin ucunda gibisinden yorumlara meyil verilebilecektir. öyle ya da böyle refleksi gösteren elemanın yerinde hangimiz olsa aynını yapardık, geleceğimiz söz konusu ne de olsa...
Çekli Çüklü Ekonomi Programı 00:25
Çekli Çüklü Ekonomi Programı 82 izlenme - 8 yıl önce Hocamız gaza geliyor ve ağzından kaçıyor... Hocamızı değil yermek amacım. Sakın yanlış anlaşılmasın. O an yaşandı ve zamanında kaydettim, o heyecan tarihe geçsin istedim.
Standart İtfaiye Merdivenli Arsız İtfaiyeci 00:39
Standart İtfaiye Merdivenli Arsız İtfaiyeci 143 izlenme - 8 yıl önce Duyarsızmı duyarsız umursuzmu umursuz itfaiyeciyle evi yanan abi arasındaki güldüren diyalog. Levent Kırca'nın Son filminden.