Hoşgeldiniz!

cumbul

Meltem Cumbul: 18 Yaşına Kadar Erkek Arkadaşım Yoktu (Hülya Avşar Show) 02:55
Meltem Cumbul: 18 Yaşına Kadar Erkek Arkadaşım Yoktu (Hülya Avşar Show) 9.837 izlenme - 12 ay önce Hülya Avşar Show'a konuk olarak Meltem Cumbul'a aşk hayatı sorulunca 18 yaşına kadar hiç erkek arkadaşı olmadığını açıklamış.
Meltem Cumbul'dan Neşe Karaböcek Taklidi 02:31
Meltem Cumbul'dan Neşe Karaböcek Taklidi 4.326 izlenme - 6 ay önce Hülya Avşar'ın 1997 yılında programına konuk olan Meltem Cumbul Neşe Karaböcek taklidi ile güldürmüştü
Meltem Cumbul Semih Kaplanoğlu'nun Elini Sıkmadı! 01:22
Meltem Cumbul Semih Kaplanoğlu'nun Elini Sıkmadı! 7.748 izlenme - 10 ay önce Uluslararası Adana Film Festivali'nin önceki gün düzenlenen ödül gecesinde sunuculuk yapan Meltem Cumbul, en iyi yönetmen ödülünü kazanan Semih Kaplanoğlu'nun elini sıkmamış. Meltem Cumbul bir açıklama yaparak yönetmenin neden elini sıkmadığını şu şekilde anlatmış. "Eşitler arası bir selamlaşma ve yakınlaşma ritüeli olan el sakışmayı; kendinden olmayanları ötekileştirenle, fakiri zengine böldürenle, güçlüleri tutup zayıfları hor görenle yapmayı reddediyorum. Yüreğime ve sevgiye düşman olanla, gözlerim ve ellerim dost olamaz" demiş.
Meltem Cumbul'un Dans Gösterisi - Hülya Avşar Show 02:31
Meltem Cumbul'un Dans Gösterisi - Hülya Avşar Show 6.420 izlenme - 1 yıl önce Meltem Cumbul'un Dans Gösterisi - Hülya Avşar Show Hülya Avşar Show'a konuk olarak katılan Meltem Cumbul müthiş dans gösterisiyle sizlerle buluşuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Meltem Cumbul - Etek Sarı 02:50
Meltem Cumbul - Etek Sarı 53.993 izlenme - 10 yıl önce meltem cumbul - etek sarı
meltem cumbul-etek sarı 02:20
meltem cumbul-etek sarı 34.010 izlenme - 10 yıl önce
Meltem Cumbul Etek Sarı 02:50
Meltem Cumbul Etek Sarı 30.843 izlenme - 9 yıl önce meltem cubmul etek sarı sen etekten sarısın şarkı sözleri Etek Sarı Sen Etekten Sarısın Etek sarı sen etekten sarısın Kurban olam beydağının karısın Sordum sual ettim kimin yarısın Ben sormadan dolu gibi döküyü Bir köynek diktirdim kolu düğmeli Herkes kaderine boyun eğmeli Deli gönlüm çirkine bel bağlama Sevdiğin yar Malatya'yı değmeli Bir köynek diktirdim hasa bezinden Alem düşman oldu senin yüzünden Eğer gurbet ele gider dönersem Ahdım vardır öpeceğim yüzünden
meltem cumbul - etek sarı sen etekten sarı 01:50
meltem cumbul - etek sarı sen etekten sarı 29.741 izlenme - 9 yıl önce rip upload by dereli67
nuri dizisi 1. bölüm 01:33
nuri dizisi 1. bölüm 19.720 izlenme - 7 yıl önce nuri dizisi 1. bölüm dizifilm.com
Meltem Cumbul'dan Aşkın Nur Yengi Taklidi - Laf Lafı Açıyor 00:57
Meltem Cumbul'dan Aşkın Nur Yengi Taklidi - Laf Lafı Açıyor 5.467 izlenme - 2 yıl önce Laf Lafı Açıyor, Cem Özer Tarafından sunulan, ilk bölümü 20 Eylül 1991'de Star TV'de yayınlanan bir talk show programıdır. 2 yıl sonra 22 Temmuz 1993 Show TV'ye geçen program, Cem Özer'in Beğenmeyen Dinlemesin lafıyla herkesi güldürmüştür. 10 Şubat 1995'te Kanal D'ye transfer olmuştur. Cem Özer Demiştir Ki, Ben sizin yerinizde olsam, yalnız bu programı izlerdim. Çünkü ben yalnız bu programdayım. Medyapım'la özdeşleşen Laf Lafı Açıyor, ANS'a transfer olduktan 1 yıl sonra bitmiştir. cuma geceleri yayınlanan program 9 Mart 2007'de yuvası olduğu Show TV'ye geri dönmüştür.
Meltem Cumbul Etek Sarı 04:15
Meltem Cumbul Etek Sarı 13.699 izlenme - 8 yıl önce meltem cumbul etek sarı
aşk yakar 03:25
aşk yakar 32.805 izlenme - 10 yıl önce aşk yakar dizisindeki ayak takımı grubunun sarkısı
Beşik Kertmesi 04:03
Beşik Kertmesi 20.529 izlenme - 9 yıl önce beşik kertmesi süper dizi müziği
Meltem Cumbul'un Semih Kaplanoğlu'nun Elini Sıkmaması 00:29
Meltem Cumbul'un Semih Kaplanoğlu'nun Elini Sıkmaması 1.843 izlenme - 10 ay önce Uluslararası Adana Film Festivali’nin önceki gün düzenlenen ödül gecesinde sunuculuk yapan Meltem Cumbul, en iyi yönetmen ödülünü kazanan Semih Kaplanoğlu’nun elini sıkmadı. Adana Film Festivali dün akşam yapılan ödül töreniyle son buldu. Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde düzenlenen törene Ayşe Arman'la beraber sunuculuk yapan Meltem Cumbul’un şoke eden hareketi damgasını vurdu. Gecede siyah beyaz çektiği Buğday filmiyle Film- Yön En İyi Yönetmen Ödülü'nü kazanan Semih Kaplanoğlu sahneye çıktığı sırada herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. Sahnede kendisine elini uzatan Kaplanoğlu'na karşılık vermeyen Meltem Cumbul elini geri çekip sırtını döndü. Gecenin sunuculuğunu yapan Cumbul'un bu protestosu salondakilerin büyük şaşkınlık yaşamasına neden oldu. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken oyuncu Caner Cindoruk da ayağa kalkıp duruma tepki gösterdi.
Beşik Kertmesi -  Sapık Davulcu Derlemesi 09:52
Beşik Kertmesi - Sapık Davulcu Derlemesi 8.922 izlenme - 3 yıl önce Beşik Kertmesi 2002 yılında yayınlanmış bir komedi dizisidir. Dizi 19. bölümle final yapmıştır. Diziye renk veren karakterlerden olan Davulcu Yaşar'ın birkaç sahnesini derledim. İyi seyirler...
Meltem Cumbul’dan Kömür Karşıtı Klip: “Hepimizi Bekler Kapkara Günler” 02:33
Meltem Cumbul’dan Kömür Karşıtı Klip: “Hepimizi Bekler Kapkara Günler” 5.231 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada geçen haftalarda bir video yayımlanmıştı. ‘Term-x’ adındaki şirket Türkiye’de 80 kömürlü termik santral yapılacağını duyurarak bunun yeni bir istihdam alanı olacağını duyurmuştu. Change.org’da şirketin kapatılması için kampanya bile başlatılan tanıtımın gerçekte bir ‘troll’ olduğunun anlaşıldığı yeni bir video dolaşıma girdi. Meltem Cumbul yeni videoda söylediği şarkıyla termik santrallerin zararlarına vurgu yapıyor.
Yılan Hikayesi David 05:23
Yılan Hikayesi David 1.545 izlenme - 8 ay önce Kral, coni damadını tehdit eder.. "Şunu bil ki; ben gökyüzünde bir yıldızım.." Kral.. Yılan Hikâyesi, Memet Ali Alabora (Komiser Memoli) ve Meltem Cumbul'un (Zeyno) başrolünü paylaştığı 1999-2002 arasında Kanal D'de gösterilmiş televizyon dizisidir.
Meltem Cumbul & Olgun Şimşek - Aşk Sonsuz Aşk 04:01
Meltem Cumbul & Olgun Şimşek - Aşk Sonsuz Aşk 11.867 izlenme - 8 yıl önce meltem cumbul & olgun şimşek - aşk sonsuz aşk
Oktay Kaynarca & Meltem Cumbul - Mavilim (1994) 01:41
Oktay Kaynarca & Meltem Cumbul - Mavilim (1994) 5.837 izlenme - 3 yıl önce 1994 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Oktay Kaynarca ile Meltem Cumbul'un yer aldığı şahsen benim ilk kez gördüğüm bu klip tadında ki görüntüler için Zagor'a sonsuz teşekkür ederiz. Nostaljik bir içerik olması nedeni ile beğeninize sunarım efendim. İyi seyirler.
Rambo Berk'in Öyküsü - Yılan Hikayesi 03:00
Rambo Berk'in Öyküsü - Yılan Hikayesi 1.398 izlenme - 8 ay önce Sevilen dizi Yılan Hikayesinin ele avuca sığmayan karakteri Rambo Berk'in neden polis olmak istediğini öğreniyoruz bu kısa videoda. İzliyoruz.
Yılan Hikayesi  Çaycı Cem 04:31
Yılan Hikayesi Çaycı Cem 1.370 izlenme - 9 ay önce Yılan Hikâyesi, Memet Ali Alabora (Komiser Memoli) ve Meltem Cumbul'un (Zeyno) başrolünü paylaştığı 1999-2002 arasında Kanal D'de gösterilmiş televizyon dizisidir.
meltem cumbul - etek sarı 02:20
meltem cumbul - etek sarı 8.340 izlenme - 9 yıl önce güzel söylemiş
Neşet Ertaş - Karlı Dağlar - Gönül Yarası (2005) 04:18
Neşet Ertaş - Karlı Dağlar - Gönül Yarası (2005) 2.834 izlenme - 2 yıl önce Şener Şen ve Meltem Cumbul'un baş rollerini oynadığı Gönül Yarası filminde Neşet Ertaş'ın söylediği türküyü filmden görüntülerle izliyoruz. Neşet Ertaş filme katılmasıyla ilgili şunları söylemiş; "eşkiya filminde gönül yarası türkümü okumamı istediler. ben de kabul etmedim. dedim ben öyle artistlik yapmam, o işi yaparsan artistlik yapmış olacaksın kabul etmedim. yıllar sonra benim bu gönül yarası türkümden esinlenerek senaryo yazmışlar. gönül yarası filmi. senarist aradı beni yine kabul etmedim artistlik yapmam çünkü. sonra çok ısrar ettiler, defalarca haber yolladılar benim filmde karlı dağlar türkümü söylememi istediler. benden o türküyü 45 yıldır kimse istememişti. bir de şener şen'in filmiydi. severim onu, halkçı adamdır. bir de dediler ki meyhanede söylenecek. o zaman kabul ettim. çünkü meyhaneler, gazinolar, böyle içkili yerler bizimdir, bizim mekanlarımızdır. öyle orda söyledim türkümü. şimdi burda karlı dağlar istenince aklıma geldi" (Kaynak: Ekşi Sözlük kullanıcısı Peleray'ın neşet ertaş'ın şener şen sevgisi' başlığındaki #56211313 no'lu entrysi )
Yılan Hikayesi Son Ütücü 03:54
Yılan Hikayesi Son Ütücü 1.238 izlenme - 8 ay önce Memoli, şaka yapmaya karar verir ve :) Yılan Hikâyesi, Memet Ali Alabora (Komiser Memoli) ve Meltem Cumbul'un (Zeyno) başrolünü paylaştığı 1999-2002 arasında Kanal D'de gösterilmiş televizyon dizisidir.
Hepimiz Hayallerimizin Kurbanıyız - Gönül Yarası 02:11
Hepimiz Hayallerimizin Kurbanıyız - Gönül Yarası 3.363 izlenme - 2 yıl önce Gönül Yarası filminde Nazım karakterinin kızı Piraye ile yaptığı konuşma. İyi seyirler.
Olgun Şimşek & Meltem Cumbul - Aşk Sonsuz Aşk 04:02
Olgun Şimşek & Meltem Cumbul - Aşk Sonsuz Aşk 8.906 izlenme - 9 yıl önce
Yılan Hikayesi - Memoli Zeyno'yu Düşünürken 02:30
Yılan Hikayesi - Memoli Zeyno'yu Düşünürken 957 izlenme - 8 ay önce Bir zamanların güzel dizisi olan Yılan Hikayesi'nin biraz paranormal biraz duygusal bölümü karşınızda. İyi seyirler.
meltem cumbul-daglar 04:52
meltem cumbul-daglar 8.973 izlenme - 9 yıl önce filmden alınmıştır meltem cumbulun kendi sesi ile bir şarkı
Meltem Cumbul - Ayrılık Ateşten Bir Ok 04:44
Meltem Cumbul - Ayrılık Ateşten Bir Ok 4.642 izlenme - 4 yıl önce Meltem Cumbul - Ayrılık Ateşten Bir Ok
Yılan Hikayesi Memati 16:20
Yılan Hikayesi Memati 907 izlenme - 8 ay önce Memoli ve Erkan, kuşkusuz 'Kurtlar Vadisi'nin vazgeçilmez sevilen karakteri bükülmez bileği olan rahmetli 'Memati' ile çatışırlar.