Hoşgeldiniz!

cümbür cemaat

Murat Kekilli - Cümbür Cemaat 04:35
Murat Kekilli - Cümbür Cemaat 2.726 izlenme - 5 yıl önce
Zuhal Topal'dan Oryantal Dersi 00:57
Zuhal Topal'dan Oryantal Dersi 1.417 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı, eğlence dolu yeni yarışma programı "Cümbür Cemaat" başaldı. İlk programa güzel sunucunun oryantal dansı damgasını vurdu.. Zuhal Topal, sunuculuğunu yaptığı Cümbür Cemaat yarışmasında kendini tutamadı ve izleyicilere oryantal show yaptı!.. İki çiftin yarıştığı yeni program bügün başladı ve yarışmarladan bir tanesi olan "Oryantal Top Toplama" yarışmasında Zuhal Topal beylere dans dersi verdi!..
Zuhal Topal İle Cümbür Cemaat 00:26
Zuhal Topal İle Cümbür Cemaat 437 izlenme - 3 yıl önce Zuhal Topal "Cümbür Cemaat" Geri Dönüyor! ekranların En Sevilen Sunucularından Zuhal Topal, Yepyeni Ve Çok Eğlenceli Bir Programla, Eylül'de Kanal D Ekranlarında Yeniden İzleyiciyle Buluşuyor! bugüne Kadar, Televizyon Dünyasında, Ses Getiren Birçok Yapımda Yer Alan Başarılı Sunucu, "zuhal Topal'la Cümbür Cemaat” İsmini Taşıyan Yeni Programıyla Ekranlarda Olacak. artı Film/zeynep Peker Ve Onur Peker’in Yapımcılığını Üstlendiği Projede; Evli, Nişanlı Ya Da Sözlü Olan Çiftler Yarışacak! 2 Çiftin Stüdyoda Kıyasıya Yarışacağı Programın Etapları Sonunda, En Yüksek Puanı Alan Çift, Büyük Ödülün Sahibi Olacak. zuhal Topal İle Cümbür Cemaat, Eylül'de Kanal D'de Başlıyor.
Japonya' da İlginç Trafik - Yaya Geçidi 01:13
Japonya' da İlginç Trafik - Yaya Geçidi 564 izlenme - 2 yıl önce Artık Cep Telefonundan mı çekilmiş yoksa ütüden mi bilmiyorum. Ama Japonlar bile bu kadar fazla ise(ki Çin Gibi de duruyor emin değilim) O kısma şöyle https://plus.google.com/113585337421408308932/posts/5Q6PEhi9rrW Bir çözüm bile üretmişler. Bu adamlar gerçekten işlerini biliyor.
cümbür cemaat dizisi 2. tanıtım fragmanı İzle 01:05
cümbür cemaat dizisi 2. tanıtım fragmanı İzle 1.505 izlenme - 7 yıl önce cümbür cemaat dizisi 2. tanıtım fragmanı İzle
Murat Kekilli - Cümbür Cemaat 04:35
Murat Kekilli - Cümbür Cemaat 504 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Ahir Zaman Çıkış Tarihi: 29.08.2006 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Dün yine seni andık cümbür cemaat cümbür Andık ayazda kaldık cümbür cemaat cümbür [2] Kahkaha attık durduk her yerde seni sorduk Sordukça hasta olduk cümbür cemaat cümbür [2] Şişeler elimizde cümbür cemaat cümbür Leblebi cebimizde cümbür cemaat cümbür [2] Hasret var içimizde sen yoksun aramızda Şüphe var kafamızda cümbür cemaat cümbür [2] Gel artık bekliyoruz cümbür cemaat cümbür Seni sayıklıyoruz cümbür cemaat cümbür [2] Hiç mutlu olmuyoruz meşkten zevk almıyoruz Hep seni anıyoruz cümbür cemaat cümbür [2]
cümbür cemaat dizisi yakında star tvde 01:08
cümbür cemaat dizisi yakında star tvde 774 izlenme - 7 yıl önce cümbür cemaat dizisi yakında star tvde
Zuhal Topal İle Cümbür Cemaat - Hafta İçi Her Gün! 00:39
Zuhal Topal İle Cümbür Cemaat - Hafta İçi Her Gün! 110 izlenme - 3 yıl önce Ekranların en sevilen ismi Zuhal Topal ile Cümbür Cemaat, hafta içi her gün saat 13:30'da Kanal D'de! , bölüm ve tanıtım videoları sayfası, son bölüm ve en ...