Hoşgeldiniz!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan

Yıldırım Demirören'den 'Evet' Vurgusu 00:17
Yıldırım Demirören'den 'Evet' Vurgusu 3.991 izlenme - 10 ay önce 2. Futbol Zirvesi'nde söz alan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören şöyle konuştu: "2. Futbol Zirvesi'ne hoşgeldiniz. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Ekonomisi güçlü olan ülkeler futbolda başarılı oluyorlar. Ekonomimiz düzelmeye başladıkça futbolumuz düzelmeye başladı. Artık tesadüfen değil planlı bir şekilde büyüyoruz. Ülkemiz güçlü olduğu için futbolumuza bu yatırım yapılmıştır. Sayın Cumhurbaşkanım futbol ailesi adına size minettarım. DEMİRÖREN 'EVET' DEDİ İnsanların aileleriyle geldiği bir tribün ortamı yaratacağız. En büyük şansımız sizin gibi futbolu seven bir Cumhurbaşkanımız olması. Biz artık UEFA seçimlerinde söz sahibi ülke haline geldik. Bizim önerdiğimiz kişi UEFA Başkanı oldu. Nisan ayı seçimlerinde bir Türk arkadaşımız yönetim kuruluna seçilecek. Artık Avrupa'da ve dünyada söz sahibi ülkeyiz. Sizin dünyadaki gücünüzle bizim de gücümüz artıyor. Bir Türk olarak bundan gurur duyuyorum. Daha güçlü bir Türkiye için evet diyen bir 17 Nisan sabahında uyanmak dileğiyle hepinizi selamlıyorum."
Erdoğan’dan Oğuz Haksever’e HDP Fırçası 01:53
Erdoğan’dan Oğuz Haksever’e HDP Fırçası 8.273 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP ile ilgili sözlerini sert bulunduğunu söyleyen Oğuz Haksever'e tepki gösterdi.Yandaş gazeteci olmak da zor. Sen de doğru soruları sor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 00:48
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 5.103 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın ekonomi ve siyaset zirvesi olan G20 Liderler Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İŞ20 ve EMEK20 oturumunda konuşmasıyla başladı. İŞ20 ve EMEK20 Oturumu’nda konuşan Erdoğan, Türkiye’de ekonomik kalkınma için yeni adımlar atıldığını, gençler ve kadınlar için yeni girişimlerin başlatıldığını ifade etti.
Erdoğan'ın Afrika'da Tamtam Çalması 00:28
Erdoğan'ın Afrika'da Tamtam Çalması 1.308 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika turunun ilk durağı olan Tanzanya'da vatandaşlarca sevgi ve yerel dans gösterileriyle karşılandı. Erdoğan, burada Magufuli ile karşılıklı "tamtam" adı verilen Afrika davulunu çalıyor.
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 00:35
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 3.151 izlenme - 2 yıl önce müthiş bir siyasi deha olan, uyguladığı denge politikasıyla çıkarları doğrultusunda bütün devletlerle iyi geçinen ve stratejik deha olmasıyla tanınan Cumhurbaşkanından müthiş Brexit öngörüsü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim sonrası ilk açıklama 00:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim sonrası ilk açıklama 2.796 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yazılı bir açıklamayla 2015 Genel Seçim sonuçlarını değerlendirdi. "MİLLETİMİZİN TAKDİRİ HER ŞEYİN ÜZERİNDEDİR" "Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Sonuçların hiçbir partiye tek başına iktidar imkanı vermediği mevcut tablonun, yarışa katılmış olan tüm partiler tarafından sağlıklı ve gerçekçi bir değerlendirmeye tabi tutulacağına inanıyorum" diyen Erdoğan, şunları söyledi: HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM "Pazar günü gerçekleşen 2015 Genel Seçim sonuçlarının, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Seçimlere katılım oranının yüksekliği, aziz milletimizin iradesini sandığa yansıtma ve demokrasi konusundaki kararlılığının ifadesidir. Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Sonuçların hiçbir partiye tek başına iktidar imkanı vermediği mevcut tablonun, yarışa katılmış olan tüm partiler tarafından sağlıklı ve gerçekçi bir değerlendirmeye tabi tutulacağına inanıyorum. TEŞEKKÜR EDİYORUM Seçim sonrasında başlayan bu yeni süreçte, ülkemizdeki istikrar ve güven ortamının, demokratik kazanımlarımızın korunması için tüm siyasi partilerin gerekli hassasiyeti göstermeleri, sorumlu bir davranış sergilemeleri büyük önem arz etmektedir. Seçime teveccüh gösteren aziz milletimize, Yüksek Seçim Kurulu'na, il ve ilçe seçim kurullarına, sandık kurullarına, güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, sonuçların ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."
Erdoğan’la Aynı Karede Yer Almak İçin Yarışan Katarlılar 01:11
Erdoğan’la Aynı Karede Yer Almak İçin Yarışan Katarlılar 2.916 izlenme - 2 yıl önce Katarlı öğrenciler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Katar Üniversitesi’nde katıldığı fahri doktora unvanı programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la aynı karede yer alabilmek için birbirleriyle yarıştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum’da (30 Eylül 2017) 01:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum’da (30 Eylül 2017) 157 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum İl Danışma Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Fuar Alanı ile MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin açılış törenine katılmak üzere Erzurum’a geldi. Erzurum Havalimanında protokol ve coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yoğun güvenlik önlemleri altında buradan otobüsle İl Danışma Toplantısına katılmak üzere Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezine hareket etti. Erdoğan yol boyunca kendisine sevgi gösterilerinde bulunan Erzurumluları selamladı. Otobüsten inerek vatandaşlarla kucaklaşan Erdoğan’a sevgi seli yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şehir merkezine girişi sırasında atlı cirit ekipleri de eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan otobüsün içerisinden atlı ciritçileri selamladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan YENİKAPI BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ 8 Nisan 2017 12:12
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan YENİKAPI BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ 8 Nisan 2017 431 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanımız Yiğit,Güzel İnsan ''BÜYÜK BAŞKAN'' Recep Tayyip Erdoğan,Yenikapı Büyük İstanbul Mitinginde Milyonlarca Vatandaşa Hitap Etti.TümTürkiye'nin Ve Dünya'nın Gözü Bu BÜYÜK LİDER'İN Üstünde.Rize'nin Yiğit Evladı Güneş Gibi Doğdun,Bizler Gidelim Sen kal,Bu Milletin Sana İhtiyacı Var.
Erdoğan'dan FETÖ'ye 14 Ağustos Cevabı 01:08
Erdoğan'dan FETÖ'ye 14 Ağustos Cevabı 788 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ'ye yakın hesaplardan paylaşılan "14 Ağustos'u bekleyin" cümlelerini hatırlatarak "Şimdi ne diyorlar 14 Ağustos'u bekleyin biz namert değiliz, mertiz mert" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan : bedelini ağır ödeyecekler 02:39
Cumhurbaşkanı Erdoğan : bedelini ağır ödeyecekler 334 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki terör saldırısında yaralananları hastanede ziyaret etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Erdoğan şunları söyledi: Sonuna kadar bu mücadeleyi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Biz korkup meydanı bu alçaklara bırakacak kadar alçalmadık. Biz bu yola kefenlerimizi giyerek çıktık. El yapımı bomba yüklü araçla saldırı oluyor. Bunlar yanında kalmayacak. Bunları yanına koymayacağız. Daha ağır bedeller ödeyecekler. "
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Hayır' Çadırına Uğraması 01:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Hayır' Çadırına Uğraması 158 izlenme - 10 ay önce Detaylar: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarıyer Hacıosman Metro İstasyonu çıkışında bulunan 'Hayır' çadırına uğradı. Samsun'a gidecek olan Erdoğan, saat 13:00 sularında Tarabya Köşkü'nden Atatürk Havalimanı'na hareket etti. Konvoyu Hacıosman'a geldiğinde makam aracını durduran Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol kenarında bulunan 'Evet' çadırına geçti. 'Evet' çadırında çalışma yapan AKP'lilerle sohbet edip fotoğraf çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti sırasında sadece 2 metre yakınında bulunan 'Hayır' çadırından İzmir marşı yükseliyordu. AKP'nin referandum şarkıları çalınan 'Evet' çadırından çıkan Erdoğan, 'Hayır' çadırına geçti. 'HEPİMİZİN CUMHURBAŞKANI OLABİLMENİZ İÇİN HAYIR' Çadırın girişinde ellerinde 'Hayır' broşörleri bulunanlarla konuşan Erdoğan'a kadınlardan birinin "Hepimizin Cumhurbaşkanı olabilmeniz için hayır" dediği duyuldu. 'Hayır' çalışması yapan başka bir kişi de Erdoğan'a su ikram edip içeriye davet etti. Erdoğan, içeri girip yaklaşık 15 dakika 'hayır' çalışması yapanlarla konuştu. Basın mensuplarının uzaktan görüntüleyebildiği sohbette Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, "birlik beraberlik vurgusu yaptığı", çadırdakilerin ise "hayırcıların terörist olarak nitelenmesinin birlik beraberliği bozduğunu söyledikleri" öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Hacıosman'dan ayrılarak Atatürk Havalimanı'na geçti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'da Toplu Açılış Konuşması (7 Nisan 2017) 52:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'da Toplu Açılış Konuşması (7 Nisan 2017) 141 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'da Toplu Açılış Konuşması (7 Nisan 2017) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatay'da toplu açılış töreninde konuşuyor
Başbakan Ahmet Davutoğlu İstifasını Sundu 00:50
Başbakan Ahmet Davutoğlu İstifasını Sundu 385 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan seçimlerden sonra Başbakan Davutoğlu'nu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti. Erdoğan teamül gereği Davutoğlu ve Bakanlar Kurulu'nun istifasını kabul etti. Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi: "Sayın Cumhurbaşkanımız, bugün Başbakan Sayın Ahmet DAVUTOĞLU tarafından sunulan Bakanlar Kurulu’nun istifasını kabul etmiştir. Bugüne kadar geçen hizmetleri için teşekkürlerini ifade eden Sayın Cumhurbaşkanımız, Bakanlar Kurulu’nun, yeni Hükümet kurulana kadar göreve devam etmesini istemiştir."
Tayyip Erdoğan'ın Lyon - Beşiktaş Yorumu 02:26
Tayyip Erdoğan'ın Lyon - Beşiktaş Yorumu 75 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Lyon'daki olaylar hakkında konuştu. Erdoğandan Fransa ve Beşiktaş Yorumunu izliyoruz.
Tayyip Hocamın Türk Ordusuna Sahip Çıkan Konuşması Şahane 02:54
Tayyip Hocamın Türk Ordusuna Sahip Çıkan Konuşması Şahane 7 izlenme - 1 hafta önce Adnan Oktar’ın 23 Kasım 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/268245/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Tayyip-Hocamin-Turk-ordusuna-sahip-cikan-konusmasi-sahane- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Mitingi 11 Nisan 2017 53:07
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Mitingi 11 Nisan 2017 49 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ŞANLIURFA Mitingi 11 Nisan 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan AVM'de Torunu İçin Alışveriş Yaptı (30 Eylül 2017) 01:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan AVM'de Torunu İçin Alışveriş Yaptı (30 Eylül 2017) 18 izlenme - 4 ay önce Erdoğan, Erzurum'daki temaslarının ardından merkez Yakutiye ilçesinde açılışını gerçekleştirdiği alışveriş merkezinde incelemelerde bulunurken bir bebek mağazasına girerek kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın 13 Ağustos'ta dünyaya getirdiği bebeği Canan Aybüke için hediye aldı. KASİYER PARA ALMAK İSTEMEDİ Torununa bebek kıyafeti ve ayakkabı alan Erdoğan, kasaya geldiğinde kendisinden para almak istemeyen görevliye itiraz ederek ödemesini gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Öyle Yogayla Mogayla Geçiştiremezsiniz 01:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Öyle Yogayla Mogayla Geçiştiremezsiniz 19 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hıristiyani terör, Yahudi terörü, Budist terör diyorlar mı? Budistleri iyi niyet elçisi gibi gösterirler. Myanmar'da bir Budist terörü var. Erdoğan'a yüklenecekler, varsın yüklensinler. Öyle yoga ile moga ile bu işi geçiştiremezsiniz,
DAEŞ'e İslam Devleti Diyen Çevirmeni Uyaran Tayyip Erdoğan 02:57
DAEŞ'e İslam Devleti Diyen Çevirmeni Uyaran Tayyip Erdoğan 69 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Biden ile yaptığı görüşme sonrası soruları yanıtlarken, DAEŞ için "İslam Devleti" ifadesini kullanan kadını uyardı. İzliyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Referandum Oyunu Torunlarıyla Birlikte Kullandı 05:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan Referandum Oyunu Torunlarıyla Birlikte Kullandı 33 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üsküdar'da oyunu kullandı. Erdoğan, "Bu referandum sıradan bir halk oylaması değil." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte İstanbul Üsküdar'da oy kullanacağı okula geldi. Erdoğan, 3248 nolu sandıkta oyunu kullandı. "BU REFERANDUM SIRADAN BİR HALK OYLAMASI DEĞİL" Erdoğan oyunu kullandıktan sonra yapıtığı açıklamada, "Öncelikle 16 Nisan bugün ki halk oylaması, bu referandum sıradan bir halk oylaması değil. Yeni yönetim sisteminin, değişim, dönüşüm tercihidir. Halkımız süratle adeta sıçramanın yolunu açmaya karar verecektir" dedi. "ÇOK HIZLI BÜYÜMEMİZ LAZIM" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizim çok daha hızlı büyümemiz lazım, çok daha hızlı yürümemiz lazım. İnanıyorum ki milletimiz bugün bu tercihini yurt içinde ve yurt dışında yapmak suretiyle, Türkiye, bu akşam sandıklar açılıp sayım yapılınca, inşallah o beklenen tercihini yapmak suretiyle geleceğe yürüyecektir. Ben milletimin demokrasideki sağduyusuna, bu sağduyuyla geleceğe yürüyeceğine inanıyorum. ve milletime en kalbi duygularla şükranlarımı, saygılarımı sunuyorum."
Cumhurbaşkanı Gençlerle Buluşması (12.04.2017) 02:24:39
Cumhurbaşkanı Gençlerle Buluşması (12.04.2017) 25 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Arv-AHaber ortak yayınında gençlerin sorularını yanıtladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü'de Rusya lideri Putin'le görüştü 01:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü'de Rusya lideri Putin'le görüştü 72 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev 'in davetlisi olarak 1’inci Avrupa Oyunları'nın açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakü'deki temaslarının ikinci gününde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ikili görüşme yaptı. Suriye, Ukrayna, Kırım meseleleri ile Tatarların durumunun ele alındığı görüşmede ayrıca, organizasyonun isminin "Avrupa Oyunları" olduğunu anımsatan Erdoğan, AB üyesi ülkelerin liderlerinin açılış töreninde olmamasını eleştirdi. Putin, "Tüm AB'yi aday ülke Türkiye temsil etti" diye espri yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Halka Hitap (6 Ağustos 2016) 26:39
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Halka Hitap (6 Ağustos 2016) 30 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Halka Hitap (7 ağustos Yenikapı'ya Davet) 6 ağustos 2016 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da halka hitap etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz gecesi Borsa İstanbul binası önünde şehit olan Fatih Satır'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ardından bir derneği ve ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde şehit olan Çetin Can'ın ailesini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından notlar; * Bu anlamlı buluşmada en kalbi duygularımla selamlıyorum. Her şeyden önce 15 Temmuz 2016 ülkemizdeki FETÖ'cü terör örgütünün askeri elbiseye bürünmüş bu terör örgütünün darbe girişimini sizler engellediğiniz için teşekkür ediyorum. * Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Kardeşlerim şu ana kadar 240 şehidimiz var, 2 bin 200'e yakın gazimiz yaralımız var. Unutmayın şehitlik sıradan bir vaka değildir. Allah yolunda öldürülenlere ölü demeyiniz. Onlar diridir bilemezsiniz. Çetin ölmedi, aramızda. * Onlar Peygamberimizin en yakındırlar. Milletime inanıyorum, milletime güveniyorum, milletimi meydanlara davet ettiğim o gece 3 saat içinde meydanları 10 binlerin, 100 binler toplandı. Darbeler tarihini ters yüz eden bir tarihtir. Siz bu tarihi tam tersine çevirdiniz. Tarih yazdınız, dünya bunu yazacak. * Bu ülkeyi bölemeyecekler. Türkiye büyüdü, büyümeye devam ediyor. Onlar Türkiye'yi bölmek istedikçe Türkiye büyüdü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ağlaması (19 Haziran 2017) 03:55
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ağlaması (19 Haziran 2017) 16 izlenme - 7 ay önce Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile Altındağ Kültür Sarayı’nda düzenlenen AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları vefa iftarına katıldı. Tanıtım filmini izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu sırada gözleri dolduğu gözleniyor. İzliyoruz efendim. ============================ Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/Turkiye-Gazetesi Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/turkiyegazetesi https://twitter.com/turkiyegazetesi https://plus.google.com/+turkiyegazetesi https://instagram.com/turkiyegazetesi... Türkiye Gazetesi Haber Akışı http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cenaze'de Göz Yaşlarına Hakim Olamadı 03:12
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cenaze'de Göz Yaşlarına Hakim Olamadı 29 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, darbecilere karşı mücadele verirken şehit olan demokrasi şehidi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Olçok'un cenaze törenine katıldı. CUMHURBAŞKANI'NIN GÖZYAŞLARI Cenazede dua eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, gözyaşlarına hakim olamadı. Erdoğan, kılınan cenaze namazının ardından tabuta da omuz verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuşuyor 04:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuşuyor 9 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuşuyor | Canlı "Şimdi önümüzde yeni bir seçim yeni bir imtihan var. 2019 seçimlerinde sadece cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliğinde değil belediye başkanlığı seçimlerinde de asgari yüzde 50+1 oya ulaşmayı hedefliyoruz. Bu bir hedeftir. AK Parti belediyelerinin hizmet kalitelerini diğer belediyelerle kıyaslamak mümkün değildir. Aksi halde yaptıklarımızın yarısına bile ulaşamazdık. Gerçekten de tıpkı hükümette olduğu gibi belediyecilikte de rakiplerimizle değil kendi kendimizle yarışıyoruz. Önümüzdeki seçimde çıtayı biraz daha yükseltiyoruz. “BELEDİYECİLİĞİN YOL YAPMAKTAN İBARET OLMADIĞINI GÖRDÜK” Başarımızı tepeden inme değil tabandan gelen siyaset anlayışına borçluyuz. Belediyecilik dönemimizde millete hizmet etmenin sadece yol yapmaktan ibaret olmadığını, aynı zamanda gönülleri de yapmaktan geçtiğini gördük. Biz bu anlayışla yola çıktığımız için şehirlerle birlikte zihniyetleri de değiştirdik. Şu gerçeğin de farkındayız, Türkiye 15 yılda çok büyük mesafe kat etti. En basitinden ekonomide 3 kat büyüdük. Seçmen sayımız 41 milyondan 55 milyonun üzerine çıktı. 14 milyon gencimiz seçmen olarak sisteme girdi. 30 yaş seçilme yaşıydı biz bunu önce 25’e, sonra 18’e indirdik. Bunu Türk siyasetine sokan parti hamdolsun AK Parti olmuştur. Bu tarihe bir kayıt düşmektir. "KAPSAMLI BİR YENİLENMEYE GİTTİK” Biz gençliğimize güvendik, inanıyoruz şimdi de kalite sorunumuzu halletmek suretiyle inşallah bunu çok farklı bir yere taşıyacağız. Esasen her seçim döneminde hem parti teşkilatlarında, hem Meclis’te kapsamlı bir yenilenmeye gittik, Ancak dünya o kadar hızlı değişiyor ki bu yenilenmeyi, tazelenmeyi çok daha hızlı yapmamız gerektiği anlaşılıyor. “MUHALEFET PARTİLERİN YILDIZLARINDAN ÇOK DAHA İLERİDEDİR” Belediyelerde, teşkilatlarda görev alan her bir arkadaşımız benim gözümde ülkesi için büyük işler yapmış bir kahramandır. Bizim partimizde en vasat arkadaşımızın performansı muhalefet partilerinin yıldızlarından çok daha ileridir. Biz kendi kendimizle yarışıyoruz. Öyle de devam edeceğiz. Yüzde 50’nin üzerine çıkmak için mevcutla yetinemeyiz. “DAVA KALICI, İSİMLER FANİDİR” Aynı zamanda birer demokrasi okulu olan AK Parti belediyeleri 15 Temmuz’da bu sıfatlarının hakkını ziyadesiyle vermişlerdir. Kendilerini tebrik ediyorum. 15 Temmuz ihanetinin başarısızlığa uğramasında belediyelerimizin milletimizle verdiği destansı mücadelenin etkisi çok büyük olmuştur. Kardeşlerim unutmayın dava kalıcı, isimler ise fanidir. Biz kalıcı olana bakacak, sadakatimizi davamıza göstereceğiz. Siyasetçiler davalarına verdikleri katkı, milletlerine verdikleri hizmetle tarihe yazdırır ya da unutulup giderler. Bizler isimlerimizi tarihe yazdırabilmişsek ne mutlu bize. Şayet şimdiye kadar bunu başaramamışsak kimseye söyleyecek sözümüz olamaz. “2019 MART’I OLMAZSA OLMAZIMIZDIR” 2019 Mart’ı bizim için adeta olmazsa olmazdır. Onun için 2019 Martında aday olacak olan belediye başkanlarımız, şu anki belediye başkanlarımız hedefi 2019’un Mart’ına değil 2019’un Kasım’ına koymalıdır. Belediyelerimiz için en ufak bir spekülasyona yer vermeyecek şekilde çalışmalarımızı sürdürmemiz gerekmektedir. Bugünkü bu toplantıyla bir miladi adımın atılması gerektiğini özellikle ifade etmek istiyorum. Şehirlerdeki, beldelerdeki bütün dedikoduların ortadan kalkması için belediye başkanlarımıza, il genel meclis üyelerimize büyük görevler düşüyor."
BBC'den  Ak Saray’a Özel Klip 01:03
BBC'den Ak Saray’a Özel Klip 84 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 1 milyar 370 milyon TL’ye mal olduğu açıklanan yeni ‘saray’ı dünya basının da ilgi odağı. İngiliz özerk yayın kuruluşu BBC, saraya özel bir video hazırlayarak büyüklüğünü ve yüksek maliyetini eleştirdi.
Erdoğan Yahudi sunucuya : 01:21
Erdoğan Yahudi sunucuya : "beni sıkıştıramazsın" 26 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan Yahudi sunucuya : "beni sıkıştıramazsın" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal 2 televizyonundaki “Uvda” (Olgu) adlı programın ünlü sunucusu Ilana Dayan-Orbach'a ilginç bir tepki gösterdi. Pazartesi günü tamamı yayınlanacak programın fragmanına göre röportaj sırasında Orbach, “Size zor soruları sorma özgürlüğünü kullanmak istiyorum” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Orbahch'ın beklemediği bir karşılık vererek, “Şu ana kadar sorduklarınız kolay mıydı?.. Buradan eğer sen Tayyip Erdoğan’ı sıkıştıracağını zannediyorsan beni sıkıştıramazsın" dedi. İşte o anlar...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şehit yakınları ve gazilerle iftar yemeğinde 27 Mayıs 2017 12:49
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şehit yakınları ve gazilerle iftar yemeğinde 27 Mayıs 2017 9 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şehit yakınları ve gazilerle iftar yemeğinde 27 Mayıs 2017 Cumhurbaşkanı Erdoğan şehit yakınları ve gazilerle iftar programında konuştu. Şehit yakınları ve gaziler ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teröre karşı mücadelede net mesajlar vererek, "Bundan sonra adı ve söylemi ne olursa olsun hiçbir terör örgütünün bizlere yaptığı ihanet cezasız kalmayacaktır" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının organize ettiği şehit ve gazi yakınları ile iftar programına katılarak bir konuşma yaptı. Programa, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İl Başkanı Selim Temurci,