Hoşgeldiniz!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Videoları İzle

Yıldırım Demirören'den 'Evet' Vurgusu 00:17
Yıldırım Demirören'den 'Evet' Vurgusu 3.943 izlenme - 1 ay önce 2. Futbol Zirvesi'nde söz alan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören şöyle konuştu: "2. Futbol Zirvesi'ne hoşgeldiniz. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Ekonomisi güçlü olan ülkeler futbolda başarılı oluyorlar. Ekonomimiz düzelmeye başladıkça futbolumuz düzelmeye başladı. Artık tesadüfen değil planlı bir şekilde büyüyoruz. Ülkemiz güçlü olduğu için futbolumuza bu yatırım yapılmıştır. Sayın Cumhurbaşkanım futbol ailesi adına size minettarım. DEMİRÖREN 'EVET' DEDİ İnsanların aileleriyle geldiği bir tribün ortamı yaratacağız. En büyük şansımız sizin gibi futbolu seven bir Cumhurbaşkanımız olması. Biz artık UEFA seçimlerinde söz sahibi ülke haline geldik. Bizim önerdiğimiz kişi UEFA Başkanı oldu. Nisan ayı seçimlerinde bir Türk arkadaşımız yönetim kuruluna seçilecek. Artık Avrupa'da ve dünyada söz sahibi ülkeyiz. Sizin dünyadaki gücünüzle bizim de gücümüz artıyor. Bir Türk olarak bundan gurur duyuyorum. Daha güçlü bir Türkiye için evet diyen bir 17 Nisan sabahında uyanmak dileğiyle hepinizi selamlıyorum."
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan YENİKAPI BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ 8 Nisan 2017 12:12
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan YENİKAPI BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ 8 Nisan 2017 343 izlenme - 3 hafta önce Cumhurbaşkanımız Yiğit,Güzel İnsan ''BÜYÜK BAŞKAN'' Recep Tayyip Erdoğan,Yenikapı Büyük İstanbul Mitinginde Milyonlarca Vatandaşa Hitap Etti.TümTürkiye'nin Ve Dünya'nın Gözü Bu BÜYÜK LİDER'İN Üstünde.Rize'nin Yiğit Evladı Güneş Gibi Doğdun,Bizler Gidelim Sen kal,Bu Milletin Sana İhtiyacı Var.
Erdoğan’dan Oğuz Haksever’e HDP Fırçası 01:53
Erdoğan’dan Oğuz Haksever’e HDP Fırçası 8.230 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP ile ilgili sözlerini sert bulunduğunu söyleyen Oğuz Haksever'e tepki gösterdi.Yandaş gazeteci olmak da zor. Sen de doğru soruları sor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 00:48
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 5.061 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın ekonomi ve siyaset zirvesi olan G20 Liderler Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İŞ20 ve EMEK20 oturumunda konuşmasıyla başladı. İŞ20 ve EMEK20 Oturumu’nda konuşan Erdoğan, Türkiye’de ekonomik kalkınma için yeni adımlar atıldığını, gençler ve kadınlar için yeni girişimlerin başlatıldığını ifade etti.
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 00:35
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 3.144 izlenme - 10 ay önce müthiş bir siyasi deha olan, uyguladığı denge politikasıyla çıkarları doğrultusunda bütün devletlerle iyi geçinen ve stratejik deha olmasıyla tanınan Cumhurbaşkanından müthiş Brexit öngörüsü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Hayır' Çadırına Uğraması 01:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Hayır' Çadırına Uğraması 154 izlenme - 4 hafta önce Detaylar: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarıyer Hacıosman Metro İstasyonu çıkışında bulunan 'Hayır' çadırına uğradı. Samsun'a gidecek olan Erdoğan, saat 13:00 sularında Tarabya Köşkü'nden Atatürk Havalimanı'na hareket etti. Konvoyu Hacıosman'a geldiğinde makam aracını durduran Cumhurbaşkanı Erdoğan, yol kenarında bulunan 'Evet' çadırına geçti. 'Evet' çadırında çalışma yapan AKP'lilerle sohbet edip fotoğraf çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti sırasında sadece 2 metre yakınında bulunan 'Hayır' çadırından İzmir marşı yükseliyordu. AKP'nin referandum şarkıları çalınan 'Evet' çadırından çıkan Erdoğan, 'Hayır' çadırına geçti. 'HEPİMİZİN CUMHURBAŞKANI OLABİLMENİZ İÇİN HAYIR' Çadırın girişinde ellerinde 'Hayır' broşörleri bulunanlarla konuşan Erdoğan'a kadınlardan birinin "Hepimizin Cumhurbaşkanı olabilmeniz için hayır" dediği duyuldu. 'Hayır' çalışması yapan başka bir kişi de Erdoğan'a su ikram edip içeriye davet etti. Erdoğan, içeri girip yaklaşık 15 dakika 'hayır' çalışması yapanlarla konuştu. Basın mensuplarının uzaktan görüntüleyebildiği sohbette Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, "birlik beraberlik vurgusu yaptığı", çadırdakilerin ise "hayırcıların terörist olarak nitelenmesinin birlik beraberliği bozduğunu söyledikleri" öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Hacıosman'dan ayrılarak Atatürk Havalimanı'na geçti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'da Toplu Açılış Konuşması (7 Nisan 2017) 52:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'da Toplu Açılış Konuşması (7 Nisan 2017) 133 izlenme - 3 hafta önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'da Toplu Açılış Konuşması (7 Nisan 2017) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatay'da toplu açılış töreninde konuşuyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim sonrası ilk açıklama 00:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim sonrası ilk açıklama 2.791 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yazılı bir açıklamayla 2015 Genel Seçim sonuçlarını değerlendirdi. "MİLLETİMİZİN TAKDİRİ HER ŞEYİN ÜZERİNDEDİR" "Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Sonuçların hiçbir partiye tek başına iktidar imkanı vermediği mevcut tablonun, yarışa katılmış olan tüm partiler tarafından sağlıklı ve gerçekçi bir değerlendirmeye tabi tutulacağına inanıyorum" diyen Erdoğan, şunları söyledi: HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM "Pazar günü gerçekleşen 2015 Genel Seçim sonuçlarının, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Seçimlere katılım oranının yüksekliği, aziz milletimizin iradesini sandığa yansıtma ve demokrasi konusundaki kararlılığının ifadesidir. Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Sonuçların hiçbir partiye tek başına iktidar imkanı vermediği mevcut tablonun, yarışa katılmış olan tüm partiler tarafından sağlıklı ve gerçekçi bir değerlendirmeye tabi tutulacağına inanıyorum. TEŞEKKÜR EDİYORUM Seçim sonrasında başlayan bu yeni süreçte, ülkemizdeki istikrar ve güven ortamının, demokratik kazanımlarımızın korunması için tüm siyasi partilerin gerekli hassasiyeti göstermeleri, sorumlu bir davranış sergilemeleri büyük önem arz etmektedir. Seçime teveccüh gösteren aziz milletimize, Yüksek Seçim Kurulu'na, il ve ilçe seçim kurullarına, sandık kurullarına, güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, sonuçların ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."
Tayyip Erdoğan'ın Lyon - Beşiktaş Yorumu 02:26
Tayyip Erdoğan'ın Lyon - Beşiktaş Yorumu 72 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Lyon'daki olaylar hakkında konuştu. Erdoğandan Fransa ve Beşiktaş Yorumunu izliyoruz.
Erdoğan’la Aynı Karede Yer Almak İçin Yarışan Katarlılar 01:11
Erdoğan’la Aynı Karede Yer Almak İçin Yarışan Katarlılar 2.894 izlenme - 1 yıl önce Katarlı öğrenciler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Katar Üniversitesi’nde katıldığı fahri doktora unvanı programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la aynı karede yer alabilmek için birbirleriyle yarıştı.
Erdoğan'dan FETÖ'ye 14 Ağustos Cevabı 01:08
Erdoğan'dan FETÖ'ye 14 Ağustos Cevabı 782 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ'ye yakın hesaplardan paylaşılan "14 Ağustos'u bekleyin" cümlelerini hatırlatarak "Şimdi ne diyorlar 14 Ağustos'u bekleyin biz namert değiliz, mertiz mert" dedi.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Mitingi 11 Nisan 2017 53:07
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Mitingi 11 Nisan 2017 42 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ŞANLIURFA Mitingi 11 Nisan 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan : bedelini ağır ödeyecekler 02:39
Cumhurbaşkanı Erdoğan : bedelini ağır ödeyecekler 334 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki terör saldırısında yaralananları hastanede ziyaret etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Erdoğan şunları söyledi: Sonuna kadar bu mücadeleyi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Biz korkup meydanı bu alçaklara bırakacak kadar alçalmadık. Biz bu yola kefenlerimizi giyerek çıktık. El yapımı bomba yüklü araçla saldırı oluyor. Bunlar yanında kalmayacak. Bunları yanına koymayacağız. Daha ağır bedeller ödeyecekler. "
Cumhurbaşkanı Erdoğan Referandum Oyunu Torunlarıyla Birlikte Kullandı 05:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan Referandum Oyunu Torunlarıyla Birlikte Kullandı 26 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üsküdar'da oyunu kullandı. Erdoğan, "Bu referandum sıradan bir halk oylaması değil." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte İstanbul Üsküdar'da oy kullanacağı okula geldi. Erdoğan, 3248 nolu sandıkta oyunu kullandı. "BU REFERANDUM SIRADAN BİR HALK OYLAMASI DEĞİL" Erdoğan oyunu kullandıktan sonra yapıtığı açıklamada, "Öncelikle 16 Nisan bugün ki halk oylaması, bu referandum sıradan bir halk oylaması değil. Yeni yönetim sisteminin, değişim, dönüşüm tercihidir. Halkımız süratle adeta sıçramanın yolunu açmaya karar verecektir" dedi. "ÇOK HIZLI BÜYÜMEMİZ LAZIM" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizim çok daha hızlı büyümemiz lazım, çok daha hızlı yürümemiz lazım. İnanıyorum ki milletimiz bugün bu tercihini yurt içinde ve yurt dışında yapmak suretiyle, Türkiye, bu akşam sandıklar açılıp sayım yapılınca, inşallah o beklenen tercihini yapmak suretiyle geleceğe yürüyecektir. Ben milletimin demokrasideki sağduyusuna, bu sağduyuyla geleceğe yürüyeceğine inanıyorum. ve milletime en kalbi duygularla şükranlarımı, saygılarımı sunuyorum."
Cumhurbaşkanı Gençlerle Buluşması (12.04.2017) 02:24:39
Cumhurbaşkanı Gençlerle Buluşması (12.04.2017) 25 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Arv-AHaber ortak yayınında gençlerin sorularını yanıtladı.
Başbakan Ahmet Davutoğlu İstifasını Sundu 00:50
Başbakan Ahmet Davutoğlu İstifasını Sundu 385 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan seçimlerden sonra Başbakan Davutoğlu'nu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti. Erdoğan teamül gereği Davutoğlu ve Bakanlar Kurulu'nun istifasını kabul etti. Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi: "Sayın Cumhurbaşkanımız, bugün Başbakan Sayın Ahmet DAVUTOĞLU tarafından sunulan Bakanlar Kurulu’nun istifasını kabul etmiştir. Bugüne kadar geçen hizmetleri için teşekkürlerini ifade eden Sayın Cumhurbaşkanımız, Bakanlar Kurulu’nun, yeni Hükümet kurulana kadar göreve devam etmesini istemiştir."
DAEŞ'e İslam Devleti Diyen Çevirmeni Uyaran Tayyip Erdoğan 02:57
DAEŞ'e İslam Devleti Diyen Çevirmeni Uyaran Tayyip Erdoğan 60 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Biden ile yaptığı görüşme sonrası soruları yanıtlarken, DAEŞ için "İslam Devleti" ifadesini kullanan kadını uyardı. İzliyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Oyunu Torunlarıyla Birlikte Kullandı 05:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan Oyunu Torunlarıyla Birlikte Kullandı 2 izlenme - 1 hafta önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Oyunu Torunlarıyla Birlikte Kullandı
Erdoğan Yahudi sunucuya : 01:21
Erdoğan Yahudi sunucuya : "beni sıkıştıramazsın" 25 izlenme - 5 ay önce Erdoğan Yahudi sunucuya : "beni sıkıştıramazsın" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal 2 televizyonundaki “Uvda” (Olgu) adlı programın ünlü sunucusu Ilana Dayan-Orbach'a ilginç bir tepki gösterdi. Pazartesi günü tamamı yayınlanacak programın fragmanına göre röportaj sırasında Orbach, “Size zor soruları sorma özgürlüğünü kullanmak istiyorum” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Orbahch'ın beklemediği bir karşılık vererek, “Şu ana kadar sorduklarınız kolay mıydı?.. Buradan eğer sen Tayyip Erdoğan’ı sıkıştıracağını zannediyorsan beni sıkıştıramazsın" dedi. İşte o anlar...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gavur Topraklarında Esir Olamam... 02:10:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gavur Topraklarında Esir Olamam... 2 izlenme - 2 hafta önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Halka Hitap (6 Ağustos 2016) 26:39
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Halka Hitap (6 Ağustos 2016) 28 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Halka Hitap (7 ağustos Yenikapı'ya Davet) 6 ağustos 2016 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da halka hitap etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz gecesi Borsa İstanbul binası önünde şehit olan Fatih Satır'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ardından bir derneği ve ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde şehit olan Çetin Can'ın ailesini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından notlar; * Bu anlamlı buluşmada en kalbi duygularımla selamlıyorum. Her şeyden önce 15 Temmuz 2016 ülkemizdeki FETÖ'cü terör örgütünün askeri elbiseye bürünmüş bu terör örgütünün darbe girişimini sizler engellediğiniz için teşekkür ediyorum. * Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Kardeşlerim şu ana kadar 240 şehidimiz var, 2 bin 200'e yakın gazimiz yaralımız var. Unutmayın şehitlik sıradan bir vaka değildir. Allah yolunda öldürülenlere ölü demeyiniz. Onlar diridir bilemezsiniz. Çetin ölmedi, aramızda. * Onlar Peygamberimizin en yakındırlar. Milletime inanıyorum, milletime güveniyorum, milletimi meydanlara davet ettiğim o gece 3 saat içinde meydanları 10 binlerin, 100 binler toplandı. Darbeler tarihini ters yüz eden bir tarihtir. Siz bu tarihi tam tersine çevirdiniz. Tarih yazdınız, dünya bunu yazacak. * Bu ülkeyi bölemeyecekler. Türkiye büyüdü, büyümeye devam ediyor. Onlar Türkiye'yi bölmek istedikçe Türkiye büyüdü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cenaze'de Göz Yaşlarına Hakim Olamadı 03:12
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cenaze'de Göz Yaşlarına Hakim Olamadı 29 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, darbecilere karşı mücadele verirken şehit olan demokrasi şehidi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Olçok'un cenaze törenine katıldı. CUMHURBAŞKANI'NIN GÖZYAŞLARI Cenazede dua eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, gözyaşlarına hakim olamadı. Erdoğan, kılınan cenaze namazının ardından tabuta da omuz verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri'de halka seslendi 01:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri'de halka seslendi 15 izlenme - 5 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri'de halka seslendi Kayseri Cumhuriyet Meydanı?nda toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan halka seslendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ?Mursi şayet idam edilirse ki inanmıyorum. İnşallah idam edilmeyecek edemeyecekler. Terör örgütü ile mücadele eden bir kardeşim şehitlik rütbesine ulaşmış olacaktır. Bende böyle bir akıbete uğramış olursam Rabbim inşallah bizlere de o makamı lütfedecek diye ümit ediyorum? dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bin metrekarelik pankart sürprizini hazırlayanlara teşekkür ederek konuşmasına başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ?Bugün burada toplam 458 trilyon lira olan 50 ayrı eserin açılışını yapıyoruz. Kayserispor yeniden Süper Lig?e çıktı, fakat Kayseri Erciyes?te ne yazık ki PTT 1. Lig?e indi. Ben bu Kayseri?yi anlamıyorum. Biri çıkıyor biri iniyor. Hiçbir zaman boşta bırakmıyor. Burada bir ekonomik anlayış var. Ben Kayserispo
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü'de Rusya lideri Putin'le görüştü 01:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü'de Rusya lideri Putin'le görüştü 72 izlenme - 2 yıl önce Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev 'in davetlisi olarak 1’inci Avrupa Oyunları'nın açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakü'deki temaslarının ikinci gününde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ikili görüşme yaptı. Suriye, Ukrayna, Kırım meseleleri ile Tatarların durumunun ele alındığı görüşmede ayrıca, organizasyonun isminin "Avrupa Oyunları" olduğunu anımsatan Erdoğan, AB üyesi ülkelerin liderlerinin açılış töreninde olmamasını eleştirdi. Putin, "Tüm AB'yi aday ülke Türkiye temsil etti" diye espri yaptı.
Erdoğan'ın Afrika'da Tamtam Çalması 00:28
Erdoğan'ın Afrika'da Tamtam Çalması 8 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika turunun ilk durağı olan Tanzanya'da vatandaşlarca sevgi ve yerel dans gösterileriyle karşılandı. Erdoğan, burada Magufuli ile karşılıklı "tamtam" adı verilen Afrika davulunu çalıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa Toplu Açılış Töreni (22 Ekim 2016) 35:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa Toplu Açılış Töreni (22 Ekim 2016) 17 izlenme - 6 ay önce 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilecek toplu açılış töreninde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhuriyet bizim ilk değil son devletimizdir. Bu sınırları gönüllü olarak kabul etmedik. Cumhuriyeti kuran kadronun çok önemli bölümünün doğduğu topraklar dahi sınırlarımız dışında kalmıştır. Artık bu yanlış tarih anlayışından vazgeçilmesi gerekiyor." dedi. Erdoğan'ın açıklamalarından satırş başları; Bazen en büyük ihanetler şerden çıkıyor. Bu konuda milletimle aynı şeyi düşünüyorum. Diyorum ya parlamentoda bu karar (idam) geçerse ben bu kararı onaylarım. Çünkü devlet kendisine karşı işlenen suçları af yetkisinde. Kişilere karşı işlenen suçları biz affedemeyiz. Tek parti döneminde bu millete yapılan en büyük yanlış kültürüyle bağlarının zayıflatılmasıdır. Tam bir cahil cesareti ile Türkiye'nin Irak ile Suriye ile Bosna ile ne işi olabilir diyorlar. Bu coğrafyalar canımızın birer parçasıdır. Bizim oraları hissetmemiz mümkün mü? Öyle karanlık bir dönem ki kayıplarımızın sayısını bile çıkaramamışız. Bu acılar kalbimizde bunu unutamayız. Kültür sıradan bir olay değil. Kültür, ecdaddan devralınan maddi ve manevi mirasın tümüdür. Birileri çıkmış bize geçmişimizi toptan unutturmaya çalışıyor. Biz unutsakda tarih unutmuyor. Malesef bir dönem, bu büyük milleti kendi tarihinden koparmak için kasıtlı bir politika izlenmiştir. uzun yıllar boyunca öyle çarpık bir eğitim sistemi vardı ki gençliğimiz bu milletin geçmişinin 90 yıldan ibaret olduğunu sanıyor. Uyuya uyuya yata yata bir nesil büyür mü? Olsa olsa karpuz tarlasında karpuz büyür. BU SINIRLARI GÖNÜLLÜ KABUL ETMEDİK Böyle bir çarpık durumla karşı karşıya bıraktılar. Bu topraklarda Anadolu Selçuklular, Osmanlılar vardı. Gençler bakınız biz nereden 780 bin km'ye geldik biliyor musunuz? Yaklaşık 20 milyon km'den geldik. Cumhuriyet bizim ilk değil son devletimizdir. Bu sınırları gönüllü olarak kabul etmedik. Cumhuriyeti kuran kadronun çok önemli bölümünün doğduğu topraklar dahi sınırlarımız dışında kalmıştır. Artık bu yanlış tarih anlayışından vazgeçilmesi gerekiyor. Cumhurbaşkanlığı Forsu'nda temsil eden 16 devlet temsil ediliyor. 2200 yıllık bir geçmişe sahipiz. Bursalılar bir ifade kullanırlar. Tencere kapağını bulmayınca kaynamaz" Anadolu coğrafyası bu topraklarla buluşunca tarihin en büyük devletlerini kurdular. Bugün Balkanlarda Türk ifadesi İslam kavramı yerine kullanılır. Bu bölgelerde Türk sözü duyarsanız müslümanları kastediyordur. Coğrafyamıza verilen Türk ismi bizim için gurur kaynağıdır. Milli Eğitim Sistemimiz hem millilik hem eğitim anlamında ideal boyuta gelmeden hiçbir şeyi çözemeyiz. KÖKÜNÜ KURUTANA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ 15 Temmuz'da yapılanları gördünüz. Her şeyi teknoloji sanıyorlardı, F-16, tank sanıyorlardı. Ne hocası. O kardeşi kardeşe düşürdü. Şimdi hepsi toparlandı devlete hesap veriyorlar. Biz devlet olarak adil davrandık adil davranıyoruz. Onlar Marmaris'te bulundukları yerde öldürülebilirdi. Bu hainlerden 39 kişi öldürüldü. Ama benim 241 şehidim var. Şimdi mağdur edebiyatı yapıyorlar. Bunların ömrü millete hesap vermekle geçecek. Bana karşı yapılan her türlü hakereti, ihaneti affedebilirim ama milletime yapılanların üstünü örtemem. Çünkü FETÖ ülkeme ihanet etmiştir. Biz bu örgütün mensuplarını affedebilir miyiz? Bunun için kökünü kurutana kadar FETÖ ile mücadele etmek boynumuzun borcudur. SİZİ DE CEZA EVİNE TIKACAĞIZ 15 Temmuz gecesi birileri eline silah almamış olabilir ama gücünü nerden altığı belliydi. Bizim vücudumuzu bunlardan temizlememiz lazım. 17-25 Aralık hadisesine kadar bu örgütün gerçek yüzünü görmeyenleri anlamak mümkündür. Ama bu tarihten itibaren örgütün içinde kalanlar tercihlerini yapmışlardır. Ve FETÖ hakkında bildiklerini anlatmayanlara sesleniyorum. Sizi nerede bulursak bulalım sizi de o ceza evlerine tıkarız. Boğaz Köprüsü'nde, Ankara'da, Genelkurmay'da, İBB'de milleti katledenlerden hiçbir farkları yok. Özel Harekat'ta 56 aslanımız şehit oldu. Zihnini ve gönlünü FETÖ'ye tapulayanların bu ülkede yeri yoktur. Bu milletin sırtındaki kambur olmaktan vazgeçin. İşte Suriye ve Irak'ta olanları görüyorsunuz. Her geçen gün daha iyiye gidiyor. PKK'ya tarihimizin en büyük operasyonlarını yapıyoruz. Bugün Türkiye 15 Temmuz sabahından daha güçlüdür bu böyle biline. 2023 hedeflerimize de ulaşacağız.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Daha İleri Giderseniz Sınır Kapısı Açılır 02:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Daha İleri Giderseniz Sınır Kapısı Açılır 10 izlenme - 5 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Eğer daha ileri giderseniz bu sınır kapıları da açılır bunu da bilesiniz. Öyle kurusıkı tehditlerden ne ben anlarım ne bu millet anlar, bunu da bilesiniz." dedi.
BBC'den  Ak Saray’a Özel Klip 01:03
BBC'den Ak Saray’a Özel Klip 80 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 1 milyar 370 milyon TL’ye mal olduğu açıklanan yeni ‘saray’ı dünya basının da ilgi odağı. İngiliz özerk yayın kuruluşu BBC, saraya özel bir video hazırlayarak büyüklüğünü ve yüksek maliyetini eleştirdi.
Recep Tayyip Erdoğan | 13 Nisan 2017 | Ordu (Logosuz) 46:23
Recep Tayyip Erdoğan | 13 Nisan 2017 | Ordu (Logosuz) 2 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ordu Buluşmasında bir konuşma yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Papa'ya Sert Tepki  04:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Papa'ya Sert Tepki 49 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Papa'ya sert tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan TİM heyetini kabulünde Katolik aleminin ruhani lideri Papa'nın açıklamarına sert çıktı.