Hoşgeldiniz!

cumhurbaşkanlığı külliyesi

Uçağa Giderken Coşan Kibariye 00:48
Uçağa Giderken Coşan Kibariye 2.606 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanlığı’ndaki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu'na katılan şarkıcı Kibariye dönüş yolunda uçağa giderken bindiği otobüste herkesi coşturdu.
Cumhurbaşkanı koltuğuna Yiğit Türk oturdu 06:09
Cumhurbaşkanı koltuğuna Yiğit Türk oturdu 243 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Külliye'de çocukları kabul etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, makamını 4. sınıf öğrencisine devretti. Cumhurbaşkanlığı makamını devralan Yiğit Türk 23 Nisan Çocuk Bayramı'nın dünyadaki tüm çocuklara armağan etti. "23 NİSAN VE MİRAÇ KANDİLİ'Nİ KUTLARIM" Yiğit Türk, "Dünyada aç kalan, savaşların ortasında kalan tüm kardeşlerimize seslenmek isterim. Tüm çocuklar bilsin ki, bizim kapımız herkese açıktır. Hem 23 Nisan'ı hem de Miraç Kandili'ni kutlarım." şeklinde konuştu.
Erdoğan: 40 Yıllık Planı 20 Saatte Bozduk 02:29
Erdoğan: 40 Yıllık Planı 20 Saatte Bozduk 441 izlenme - 12 ay önce Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, 15 Temmuz Şehitlerini Anma programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu açıklamalarda bulundu: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına, milletimize başsağlığı diliyorum. Bu ülkede şehitler tepesi hiçbir zaman boş kalmadı, kalmıyor. 237 şehidimizin her birinin adını Çanakkale şehitlerinde olduğu gibi anıtlaştıracağız." "BUNU ANCAK KÂFİR YAPAR" "Bunu ancak kafir yapar. Bunu ben Müslümanım, Türküm diyen birisi yapabilir mi? Şu ana kadar ne AB'den ne AP'den kalkıp da buraya taziye için gelen bir kişi yok." "ALLAH, TUZAK KURANLARIN EN HAYIRLISIDIR" "Şehitlerimiz, gazilerimiz 15 Temmuzda yazdıkları destanla Türkiye'de yeni bir dönem başlattılar. Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır, bu böyle bilinsin.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir 01:53
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir 224 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Külliyesi olarak nitelenen, Saray''daki 'Millet Camii''nin içerisinde zikir yapıldığı ortaya çıktı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir Ayini! 00:59
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir Ayini! 111 izlenme - 11 ay önce Beştepe'deki "Cumhurbaşkanlığı Külliyesi" içerisinde bulunan Millet Camisi'nde 6 Ağustos günü yapılan toplu zikir ayininin videosu sosyal medyada yayınlandı. Youtube'ta da yayınlanan görüntüler, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde Cumhurbaşkanlığı yerleşkesi içinde yapılan ilk zikir ayininin görüntüleri oldu.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne Atılan Bombanın Düşme Anı 01:19
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne Atılan Bombanın Düşme Anı 138 izlenme - 1 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminin yaşandığı geceye ait Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne yapılan saldırılara ait yeni görüntüler ortaya çıktı.
Erdoğan'dan Külliye'de Anlamlı Hareket 00:23
Erdoğan'dan Külliye'de Anlamlı Hareket 74 izlenme - 11 ay önce Erdoğan'dan demokrasi nöbetinde yorulan yaşlı teyzeye yardım Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de toplanan vatandaşların arasındaki yaşlı bir teyzenin Külliye'nin içinde yürümesine yardım etti. Demokrasi Nöbetleri'nin finalinde vatandaşlar Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesine akın etti. Erdoğan Külliye'de toplanan vatandaşlara hitap etti. Konuşmanın ardından Erdoğan vatandaşlar arasındaki yaşlı bir kadının Külliye'nin içinde yürümesine yardım etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra teyzeyle Külliye içerisinde oturarak sohbet etti.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Önünden Yeni Görüntüler 05:29
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Önünden Yeni Görüntüler 90 izlenme - 12 ay önce FETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı 15-16 Temmuz tarihlerine ait Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Jandarma Genel Komutanlığı önünde vatandaşlar tarafından kaydedilen yeni görüntüler.
Millet Camii Hatm-İ Rufai Zikri 06 08 2016 39:37
Millet Camii Hatm-İ Rufai Zikri 06 08 2016 69 izlenme - 10 ay önce GALİBİ ŞEYHİ ALİ YETKİNŞEKERCİ EFENDİ'NİN 06 AĞUSTOS 2016 TARİHİNDE CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ BEŞTEPE MİLLET CAMİSİNDE YAPTIRMIŞ OLDUĞU HATM-İ RUFAİ ZİKRİ
F16 Uçağının Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni Vrduğu Anlar 00:27
F16 Uçağının Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni Vrduğu Anlar 58 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık 1 saatlik sessizliğin ardından Ankara Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesinin bulunduğu civarı iki F16 uçağı bomba attı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne Saldırının Yeni Görüntüleri 01:30
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne Saldırının Yeni Görüntüleri 56 izlenme - 12 ay önce FETÖ darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve çevresine yönelik saldırılara ait yeni güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım Gözyaşlarını Tutamadı 02:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım Gözyaşlarını Tutamadı 48 izlenme - 12 ay önce Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki şehitleri anma programına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz şehitlerinin yer aldığı barkovizyon gösterisi esnasında gözyaşlarına hakim olamadı. .
Cumhurbaşkanı Erdoğan Demokrasi Nöbetinde 00:30
Cumhurbaşkanı Erdoğan Demokrasi Nöbetinde 26 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan demokrasi nöbetinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi etrafında demokrasi nöbetini sürdüren vatandaşlarla bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kulüpler Birliği Heyeti’ni Kabul Etti 01:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kulüpler Birliği Heyeti’ni Kabul Etti 17 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kulüpler Birliği Heyeti’ni kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabul basına kapalı olarak gerçekleşti. Göksel Gümüşdağ başkanlığında tüm kulüp başkanlarının hazır bulunduğu ziyaret Cumhurbaşkanlığı'nın Ankara Beştepe'de bulunan Kulliyesi'nde gerçekleşti. Ziyarette Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da yer aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yıldırım, Kılıçdaroğlu Ve Bahçeli'yi Kabul Edecek 03:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yıldırım, Kılıçdaroğlu Ve Bahçeli'yi Kabul Edecek 14 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası demokrasi mesajı veren liderleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi birlikte kabul edecek. Görüşme Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 14.00'te yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderlere Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi karşısındaki kararlı tutumları sebebiyle teşekkür edeceği, son gelişmeleri değerlendirerek liderlerin önerilerini alacağı ifade edildi.
Demokrasi Nöbetine Katılan Gelinle Damat Beştepe'de 01:25
Demokrasi Nöbetine Katılan Gelinle Damat Beştepe'de 14 izlenme - 1 yıl önce Demokrasi Nöbetine Katılan Gelinle Damat Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, demokrasi nöbeti için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gelen gelin ve damadı kabul etti.
Şener Şen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Konuştu 01:01
Şener Şen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Konuştu 8 izlenme - 7 ay önce Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü verilen Şener Şen, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda konuştu. Şener Şen: "Bu ödülü toplumsal barışımıza katkısı olması umuduyla kabul ediyorum" Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılan törenle sahiplerini buldu. Törende sinema alanında ödüle layık görülen usta sanatçı, canlandırdığı karakterleri ve rol aldığı hikayeleri iyiye, güzele ve doğruya hizmet etmesi için seçtiğini belirtti.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Önünde İntihar Girişimi 03:45
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Önünde İntihar Girişimi 5 izlenme - 6 ay önce Polis, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önündeki üstgeçidin korkuluklarına intihar etmek için çıkan ve ikna olmayan şahsı bir anlık dalgınlığından faydalanarak köprü korkuluklarından indirdi.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Vatandaşlara Yönelik Saldırılara Ait Yeni Görüntüler 01:30
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Vatandaşlara Yönelik Saldırılara Ait Yeni Görüntüler 9 izlenme - 12 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin yaşandığı gece, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve önünde bekleyen vatandaşlara yönelik helikopterlerle yapılan saldırılara ait görüntüler ortaya çıktı.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Çevresinde Darbeci Keskin Nişancı Askerlerin Polislerle Çatışması 03:26
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Çevresinde Darbeci Keskin Nişancı Askerlerin Polislerle Çatışması 4 izlenme - 11 ay önce FETÖ'nün darbe girişiminde bulunduğu 15-16 Temmuz gecesinde vatandaşlar tarafından kaydedilen yeni görüntüler ortaya çıktı.