Hoşgeldiniz!

cumhurbaşkanlığı sarayı

Cumhurbaşkanlığı Sarayı Bahçesinde Piknik Yapmak İsteyen Grup 04:25
Cumhurbaşkanlığı Sarayı Bahçesinde Piknik Yapmak İsteyen Grup 21.997 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı sarayı veya külliyesi bahçesinde karpuz şeklinde ki topla oynayıp piknik yapmak isteyen gruba saray güvenliği ve polislerin müdahalesi sonucu oluşan komik diyalogları izliyoruz...
Sarayının Balkonundan Halkı Selamlayan Cumhurbaşkanı 07:33
Sarayının Balkonundan Halkı Selamlayan Cumhurbaşkanı 5.060 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Ekim törenleri için Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın önünden geçen vatandaşları balkondan selamlaması, sosyal medyanın gündemine oturdu.
Erdoğan: Burada Gördüğünüz Her Şey Altından 01:11
Erdoğan: Burada Gördüğünüz Her Şey Altından 3.833 izlenme - 3 yıl önce 81 ilden gelen vatandaşların katıldığı 29 Ekim resepsiyonunda konuşan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı konusundaki eleştirilere göndermede bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle 81 ilden gelecek vatandaşlara resepsiyon verdi. GÜLEREK ELEŞTİRDİ Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 ekim resepsiyonunda konuştu. Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın sürekli altın kaplamalarla gündeme gelmesini gülerek eleştirdi. "ŞURASI HEP ALTIN KAPLI" "Şurası hep altın kaplı bakın görüyorsunuz" diyen Erdoğan, sözlerinin devamında "Şu gördüğünüz sarımsı renkler var ya onu hep altın zannediyorlar. Biliyorsunuz kullandığımız klozetler de hep altın kaplama. Geçmişte Cumhurbaşkanlığı makamı sadece belirli kişilerin girdiği bir yerdi. Ancak şimdi Türkiye'nin her yerinden vatandaşların geldiği, ağırlandığı bir yerdir" ifadelerine yer verdi.
John Oliver'ın Erdoğan'la Gene Dalga Geçmesi 02:02
John Oliver'ın Erdoğan'la Gene Dalga Geçmesi 6.392 izlenme - 3 yıl önce HBO sunucusu John Oliver seçim günü yaptığı programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yerden yere vurdu. Programda Kılıçdaroğlu'nun altın klozet suçlamalarına değinen Oliver, Erdoğan'ın bu konudaki cevabını Taht Oyunlarına benzetti. Oliver olayı Eronews'tab duymuş, tuvalet temizleme mevzusunu duysa kimbilir neler derd?
Cumhurbaşkanlığı Sarayı Yakınlarını Uçaklar Bombaladı ! 01:29
Cumhurbaşkanlığı Sarayı Yakınlarını Uçaklar Bombaladı ! 1.420 izlenme - 2 yıl önce
Bülent Ersoy Cebinde mi Götürecek Sarayı 01:02
Bülent Ersoy Cebinde mi Götürecek Sarayı 3.660 izlenme - 3 yıl önce Gündemde tartışmalara neden olan Cumhurbaşkanlığı Sarayı hakkında birçok isimden sonra Diva da yorumda bulundu. Ersoy, "Saray'ın hep dedikoduları oldu nedense. Ama ilerleyen Türkiye'de bakınız Atatürk zamanında Çankaya'da o görkemli Saray'ı yaptı. Şimdi bu zaman diliminde böyle bir şeyin olması Sayın Cumhurbaşkanımıza Allah uzun ömürler versin. Ama şimdi giderken kendi cebinde mi götürecek o Saray'ı?" dedi. "Orası Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sarayıdır." diye ekleyen Bülent Ersoy şöyle konuştu; "Bu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin iftihar meselesidir bence. İsteyen kabul eder isteyen etmez. Herkesi memnun etmek zaten imkansızdır. Uygun görmüşler güzel yağmışlar tebrik ve takdir ediyorum."dedi.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Yapılan Cami 01:10
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Yapılan Cami 2.769 izlenme - 3 yıl önce Atatürk Orman Çiftliği'ne yapılan Ak Saray yerleşkesinde bulunan caminin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan caminin isminin Beştepe Millet Camii olduğunu söyledi. Caminin açılışında konuşan Erdoğan'ın konuşmasından şunlara vurgu yaptı. Beştepe Millet Camii milletimize hayırlı olsun. Bu caminin gerek mimarisi hem de konumu itibariyle ülkemize çok önemli katkılar sağladığına inanıyorum. İnşa edilen her cami bu topraklara vurduğumuz bir mühürdü. Her mühür bu coğrafyadaki tapu senetlerimizdir. Büyük bir mücadele sonunda yeniden tarihimizin kültürümüzün yeni bir sentezle ihya etmeyi, ayağa kaldırmayı başardık.Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni ana ve yardımcı binalarıyla en seçkin, en ihtişamlı örneklerinden biri olduğunu düşünüyorum. Günde beş vakit namaza işte o kubbelerin altında durulur. Camilerimin büyüklüğü ve güzelliği iftar kaynağıdır.İstanbul deyince Yeditepe aklımıza geliyorsa Ankara’yı da aynı özelliğe kavuşturuyoruz. Kocatepe ve Beştepe… Çevremizde bambaşka bir manzara var maalesef… Mısır ve Suriye’de yaşananlar tüm şiddetiyle devam ediyor. Orucun ve namazın yasaklandığı yerlerde sıkıntı çektiklerini biliyoruz. Hastalığını pençesinde olan kardeşlerimizi bildiğimizde sahur yapmak iftar açmak ağır geliyor. Camilerimizde evlerimizde yapılan ibadetlerin bereketiyle tüm Müslümanlar yaşadıkları sıkıntılardan kurtulacaklardır. Camini oturumu 5377 metrekaredir. Ana kubbe ve 4 yarım kubbeyle örtülüdür. Yarım kubbelerin bitiminde iki şerefe olan yüksekliği 60 metreyi bulan 4 adet minare mevcuttur. Ana kubbe iç çapı 21 metredir. Zeminden yüksekliği içten yaklaşık 30 metredir. Yarım kubbelerin iç çapı 8 metredir Taç kapı 2.80 genişliğindedir. Kapı mermer kapı ve metal süslemeler. Giriş yazısı. Rad suresi 24. Ayet ile taçlandırılmıştır. Toplam abdesthaneler 138 kişiye aynı anda hizmet vermektedir. (*Rad Suresi 24. Ayet: “Sabretmenize karşılık selâm sizlere. Dünya yurdunun sonucu (olan cennet) ne güzeldir!”) Ayetler devlet, hak, hukuk, doğruluk üzerine seçilmiştir. Yan cephelerde ve kubbelerde kullanılan bol miktardaki pencerelerde daha çok ışık kullanılması hedef edildi. Cami pencereleriyle vitraylarla kaplandı. Taç Kapısı ibadete gelenleri iç mekan doğru yönlendiriyor. Hat sanatı ve içeriğindeki mesajlarla cemaatin dikkatini kıbleye yönlendiriyor. Hemen karşımda kongre merkezinin inşaatı devam ediyor, yıl sonuna kadar tamamlanacak. Kamu kurumlarımız, bakanlıklarımız toplantılarını burada yapabilecek. 5 milyon cilt eser alabilecek şekilde cumhurbaşkanlığı kütüphanesinin de projesi bitiyor, 2 sene içinde tamamlanacak. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi de böylece tamamlanmış olacaktır dedi.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı Sanal Tur 08:50
Cumhurbaşkanlığı Sarayı Sanal Tur 716 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın tüm bölümlerini bir araya getiren 360 derece panoramik sanal tur, Cumhurbaşkanlığı kurumsal İnternet sayfasında yapılan güncelleme ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Toplumun farklı kesimlerinden çok sayıda misafire ev sahipliği yapan Cumhurbaşkanlığı Sarayı, 360 derece panoramik sanal tur uygulaması ile artık herkese bir tık uzaklıkta. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “milletin evi” olarak nitelendirdiği Cumhurbaşkanlığı Sarayı, sanal tur ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden online erişime açıldı. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın tüm bölümlerini bir araya getiren 360 derece panoramik sanal tur, Cumhurbaşkanlığının kurumsal İnternet sayfasında yapılan yenileme ile hizmete sunuldu. Yenilenen sanal turda Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın “ana tören alanı”, “ana bina”, “portreler”, “çok amaçlı salon”, “basın salonu”, “kış bahçesi”, “konferans salonu”, “fuaye”, “heyetler arası salon”, “kabul salonu”, “bekleme salonu”, “yemek salonu”, “havuzlu bahçe”, “idari bina”, “personel odası” ve “toplantı odası” gibi bölümlerine görsel olarak ulaşmak mümkün hale geldi. Uygulamanın girişinde bölümlerle ilgili kısa bilgilerin yer aldığı sanal tur, Adobe Flash desteği olan veya iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda da kullanılabiliyor.
En Büyük Başkanlık Saraylarına Sahip 10 Ülke 02:26
En Büyük Başkanlık Saraylarına Sahip 10 Ülke 527 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Cumhurbaşkanlığı için yapılan Ak Saray 289,000 metre kare ile taban alanı bakımından dünyanın en büyük başkanlık sarayı oldu. İşte dünyanın en büyük ekonomisine sahip 10 ülkenin başkanlık ve kraliyet sarayları. 10 - ABD 'Beyaz Saray' 9 - Japonya 'Kraliyet Sarayı'#8 - Almanya 'Bellevue Sarayı' 7 - Fransa 'Versailles Sarayı' 6 - İngiltere 'Buckingham Sarayı' 5 - Brezilya 'Palácio do Planalto' 4 - Rusya 'Kremlin' 3 - İtalya 'Palazzo del Quirinale' 2 - Hindistan 'Rashtrapati Bhavan' 1 - Türkiye 'Cumhurbaşkanlığı Sarayı'
Erdoğan, Öğretmenler Günü Dolayısıyla Resepsiyon Verdi 07:26
Erdoğan, Öğretmenler Günü Dolayısıyla Resepsiyon Verdi 425 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resepsiyon verdi.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Giren Köpek 01:26
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Giren Köpek 273 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov'u Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşıladı.Karşılama töreninde nereden geldiği belirlemeyen siyah bir köpek ve ardından koşturan bir koruma polisi dikkat çekti.
Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? (Sokak Röportajları) 03:15
Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? (Sokak Röportajları) 173 izlenme - 3 yıl önce Vatandaşa "Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı için 1 milyar 370 milyon lira harcandığı açıklandı. Sizce böyle bir saray gerekiyor muydu? Yeni sarayı mimari açıdan nasıl buldunuz?" diye sorduk.Söz Sizde Alkışlarlayaşıyorum.com
Erdoğan'ın Sarayın Balkonundan Yoldan Geçenlere Seslenmesi 01:53
Erdoğan'ın Sarayın Balkonundan Yoldan Geçenlere Seslenmesi 174 izlenme - 3 yıl önce Vatandaş Cumhurbaşkanlığı Sarayı önünde onlarca metrelik Türk bayrağı ile yürüdü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yoldan geçenlere balkondan el salladı, hitap etti.
Avşar Kızından Cumhurbaşkanlığı Sarayı Yorumu 01:34
Avşar Kızından Cumhurbaşkanlığı Sarayı Yorumu 193 izlenme - 3 yıl önce Sanatçı Hülya Avşar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı tartışmalarına ilişkin, "Neredeyse benim evim daha şaşalı diyecektim. O kadar diyemedim tabii" dedi.
Mahmud Abbasa Cumhurbaşkanlığı Sarayında Tarihi Karşılama 03:08
Mahmud Abbasa Cumhurbaşkanlığı Sarayında Tarihi Karşılama 149 izlenme - 3 yıl önce ------------------------------- http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK +GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE -------------------------------- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı törenle karşıladı. Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen karşılama töreninde ilginç anlar da yaşandı. Erdoğan'ın, Abbas'ı karşıladığı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda 16 Türk devletini temsil eden askerler de yer aldı. Bu karşılama bir ilk olarak tarihe geçti 16 TÜRK DEVLETİNİ TEMSİL EDEN ASKERLER MERDİVENLERDE KARŞILADI Soğuk hava nedeniyle sarayın içinde gerçekleşen törende Abbas tören muhafız birliğini alayını selamladı. İki lider daha sonra 16 Türk devletini temsil eden askerlerin bulunduğu merdivenin önünde el sıkışarak basın mensuplarına poz verdi.
Kobra İle Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Saldırı Anı 00:26
Kobra İle Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Saldırı Anı 87 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da Genelkurmay Başkanlığı'na giden yolar kapatılmış durumda. Genelkurmay Başkanlığı'nın önünde onlarca ambulans bekliyor. Ayrıca Genelkurmay önünde silah sesleri duyulduğu iddia edildi
Abdurrahim Albayrak’tan Cumhurbaşkanlığı Sarayı Yorumu 01:06
Abdurrahim Albayrak’tan Cumhurbaşkanlığı Sarayı Yorumu 184 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Sarayı için, "Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir sarayın olduğunu düşünmüyorum. Bu bir eserdir. Yabancı uyruklu insanlar da gelip, burayı görüp, imrenecek" değerlendirmesini yaptı.
Halkı İçin Sarayda Yaşayan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan 07:41
Halkı İçin Sarayda Yaşayan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan 125 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanlığı törenleri Çankaya Köşkünde olduğu için kapatılan trafikten rahatsız olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, buna engel olmak olmak için Ak-Saray'ı yaptırdığını söylemiş.
Ak Sarayı Yeniçeriler Bastı 03:08
Ak Sarayı Yeniçeriler Bastı 114 izlenme - 3 yıl önce Filistin lideri Mahmut Abbas için Ak Saray'da düzenlenen karşılama töreninde tarihte kurulan 16 Türk devletlerine ait askeri üniformaları giyen görevliler yer aldı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan , Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşıladı. Törende dikkati çeken iki şey yaşandı. Hava koşulları nedeniyle tören ilk defa Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın kapalı bölümünde yapıldı. İkinci değişiklik ise törende, tarihte kurulan 16 Türk devletlerine ait askeri üniformaları giyen görevliler de yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Filistin Devlet Başkanı Abbas, resmi törenin ardından merdivenlerde bekleyen tarihi kıyafetli askerlerle de kameralara poz verdi.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Ödül Töreni 02:40
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Ödül Töreni 114 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Paralelle Mücadeleyi Kazandık 02:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan Paralelle Mücadeleyi Kazandık 81 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Bir gizli yapı sinsice TÜBİTAK'ın içinde büyüdü, adeta bir ur gibi gizlice bünyeyi sardı, bünyeye hakim oldu ve başka gayelere hizmet etmeye başladı. Bilim üretmesini, bilimi teşvik etmesini beklediğimiz TÜBİTAK, kendi ülkesinin cumhurbaşkanını, başbakanını, genelkurmay başkanını, bakanlarını dinlemek gibi, uluslararası istihbarat servislerine hizmet vermek gibi haince bir planın ne yazık ki zemini oldu" diye konuştu. Erdoğan, Türkiye'nin paralel yapıyla mücadelesini kazandığını vurgularken, "Bu engelin aşılmasıyla siyasetin, ekonominin, dış politika ve toplumsal hayatın yanında eğitimin ve bilimin önü daha da açılmıştır, açılmaya devam edecektir" dedi. Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen TÜBİTAK 2014 Yılı Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri töreninde konuşan Erdoğan şunları söyledi: TÜBİTAK'ı, bu ülkenin bilim politikalarına istikamet çizecek bir merkez olarak güçlendirdik, güçlendiriyoruz. Niyetimiz tamamen burada özellikle kaliteyi yükseltmek, hedefimiz, gayemiz bu ülkede bilimin desteklenmesi, teşvik edilmesi. Ama ne oldu? Bir gizli yapı sinsice TÜBİTAK'ın içinde büyüdü, adeta bir ur gibi gizlice bünyeyi sardı, bünyeye hakim oldu ve başka gayelere hizmet etmeye başladı. Bilim üretmesini, bilimi teşvik etmesini beklediğimiz TÜBİTAK, kendi ülkesinin cumhurbaşkanını, başbakanını, genelkurmay başkanını, bakanlarını dinlemek gibi, uluslararası istihbarat servislerine hizmet vermek gibi haince bir planın ne yazık ki zemini oldu. "Kriptolu telefon ürettik" dediler, diyorlar. Bunu devletin üst düzey yöneticilerine veriyorlar ve sonra ellerindeki şifrelerle bu telefonları dinleyip bir yerlere servis ediyorlar. Burada sadece ihanet yok, burada aynı zamanda çok ciddi bir ahlaksızlık da var. Ayrıca burada sadece kendi vatanına ihanet, kendi milletine ahlaksızlık değil bilime ihanet, tüm bilim camiasına yönelik ahlaksızlık da var. Şu anda TÜBİTAK'ı da işte bu ilim camiasının, bu bilim insanlarının, yüz karalarından aktarma süreci olarak görüyorum. Bilgiyi ülkemiz için, tüm insanlarımız için önemli bir yönetim aracı olarak kullanma noktasında TÜBİTAK'ı hedef olarak görüyorum ve oradan elde edilecek hasılanın da bu ülke için çok önemli bir kaynak olduğunu ifade etmek istiyorum. Türkiye, paralel yapıyla mücadelesini kazanmıştır. Allah'ın izniyle kazanmaya devam ediyor. Bu bir özgürlük mücadelesiydi ve önümüzde önemli bir engeldi, şimdi bu açığa çıktı. Bu engelin aşılmasıyla siyasetin, ekonominin, dış politika ve toplumsal hayatın yanında eğitimin ve bilimin önü daha da açılmıştır, açılmaya devam edecektir. Farabi, Piri Reis, Ali Kuşçu denildiğinde kimileri kompleks içinde bu isimleri hafife aldı. Amerika kıtasına Kristof Kolomb'dan önce Müslümanların ulaştığını söylediğimde birileri kıyamet kopardı. Bu konuda yazılan kaynak eserler ortada. Bu ülkenin gençleri bugün hala tartışılan bu mesele karşısında okumak, araştırmak, iddiaları incelemek yerine kompleks içinde alay edebiliyor. Çünkü bizlere maalesef yalan söyleyen bir tarih öğrettiler.
Ak Saray'ın Isınma Maliyeti İle Bayburt Isıtılabiliyor 02:03
Ak Saray'ın Isınma Maliyeti İle Bayburt Isıtılabiliyor 100 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın ısınma maliyeti hesaplandı. Mimarlar Odası Ankara Şubesi'nin yaptığı ısınma maliyetine göre, Saray'ın altı aylık ısınma maliyeti yaklaşık 10 milyon lira. Bir başka rakamla Bayburtluların bir yıllık ısınma bedeline eşit.
Cumhurbaşkanlığı Saray'ının Hasar Görüntüleri 01:28
Cumhurbaşkanlığı Saray'ının Hasar Görüntüleri 44 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimi sonucu Cumhurbaşkanlığı Saray’ında oluşan zararın görüntüleri böyle kaydedildi. Oluşan zarar sonrası medyaya yansıtılan görüntüler büyük yankı uyandırdı.
Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz (Sokak Röportajları 2) 03:20
Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz (Sokak Röportajları 2) 95 izlenme - 3 yıl önce Vatandaşa "Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı için 1 milyar 370 milyon lira harcandığı açıklandı. Sizce böyle bir saray gerekiyor muydu? Yeni sarayı mimari açıdan nasıl buldunuz?" diye sorduk.Söz Sizde Alkışlarlayaşıyorum.com http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/228823/yeni-cumhurbaskanligi-sarayi-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz-sokak-roportajlari
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili söyledikleri çok doğru 01:31
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili söyledikleri çok doğru 68 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar: Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili söyledikleri çok doğru. Adnan Oktar’ın 3 Aralık 2014 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Bakanlar Kurulu Toplandı 01:35
Bakanlar Kurulu Toplandı 51 izlenme - 3 yıl önce Bakanlar Kurulu Toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda başladı.
Arınç - Cumhurbaşkanlığı Sarayı Tartışmaları 05:44
Arınç - Cumhurbaşkanlığı Sarayı Tartışmaları 35 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Vekili ve Başbakan Yardımcısı Arınç, Konya'da: (3)- Arınç: "(Cumhurbaşkanlığı Sarayı tartışmaları) Yolsuzluk var mı, hırsızlık var mı, israf var mı bunları konuşalım, tartışalım ama bunun dışında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olduğu için buna karşı çıkıyorsak, hakeza, olmaz da ekmek için Ekmeleddin bey seçilseydi o oturacaktı kardeşim, Demirtaş oturacaktı.
Erdoğan: 06:12
Erdoğan: 26 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resepsiyon verdi.
Şener Şen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Konuştu 01:01
Şener Şen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Konuştu 10 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü verilen Şener Şen, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda konuştu. Şener Şen: "Bu ödülü toplumsal barışımıza katkısı olması umuduyla kabul ediyorum" Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılan törenle sahiplerini buldu. Törende sinema alanında ödüle layık görülen usta sanatçı, canlandırdığı karakterleri ve rol aldığı hikayeleri iyiye, güzele ve doğruya hizmet etmesi için seçtiğini belirtti.
Cumhuriyetin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümünde Tebrikleri Kabul Etti. 10:38
Cumhuriyetin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümünde Tebrikleri Kabul Etti. 26 izlenme - 4 yıl önce Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Cumhuriyetin 91. yıl dönümü dolayısıyla tebrikleri kabul etti..