Hoşgeldiniz!

Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Videoları İzle

Selahattin Demirtaş - Gezi ile Aramıza Mesafe Koyduk 01:00
Selahattin Demirtaş - Gezi ile Aramıza Mesafe Koyduk 4.800 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş, Gezi Parkı eylemlerine ilişkin, "Hükümeti devirecek, darbeye doğru götürecek bir halk hareketini çıkarabilir miyiz anlayışı vardı. Bu kısmına şiddetle karşı çıktık. Gezi'ye mesafe koyduk" diyerek AKP'yi kolladıklarını itiraf ediyor.
Devlet Bahçelinin Ayar İçeren Ulusa Sesleniş Konuşması 05:12
Devlet Bahçelinin Ayar İçeren Ulusa Sesleniş Konuşması 375 izlenme - 3 yıl önce Devlet Bey'in, Erdoğan ve Demirtaş'a verdiği tarihi ayarlar içeren ulusa sesleniş videosu. 10 Ağustos'da milletimizin çok önemli bir seçim yapacağını vurgulayan Bahçeli vatandaşlarımıza sağlam uyarılarda bulunmuş. PKK'ya oy verilmemesi gerektiğini söyleyen Bahçeli terörden nemalanan Başbakan'a da bir güzel giydirmiş. Ağzına sağlık Başkanım.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz A HABER Ankara Temsilcisi Murat Akgün'ün programına konuk oldu. 21:32
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz A HABER Ankara Temsilcisi Murat Akgün'ün programına konuk oldu. 44 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz A HABER Ankara Temsilcisi Murat Akgün'ün programında konuk oldu. Bakan Yılmaz, programda Murat Akgün'ün gündeme ilişkin soruları yanıtladı ve merkez bankası faiz kararı, Cumhurbaşkanlığı seçimleri, seçim ekonomisi ve çözüm süreci gibi konularını değerlendirdi.
Kültür Ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Chp ve Mhp'nin Çatı Aday Girişimini Eleştirdi 00:52
Kültür Ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Chp ve Mhp'nin Çatı Aday Girişimini Eleştirdi 19 izlenme - 3 yıl önce Kültür Ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Chp Ve Mhp'nin Çatı Aday Girişimini Eleştirdi tarih: 27.06.2014 saat: 06:08:45 kanal Adı: Ntv program Adı: Haberler
Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve partilerin muhtemel adayları Ankara Günlüğü'nde 00:35
Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve partilerin muhtemel adayları Ankara Günlüğü'nde 8 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve partilerin muhtemel adayları... MHP lideri Bahçeli'nin "Çatı aday formülü". AK Parti'nin Afyon kampı ve detayları... Ankara'nın ve Türkiye'nin gündemindeki sıcak başlıkları CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Hüseyin Yayman ve Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Utku Çakırözer soracak, Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Deniz Zeyrek ve Bengütürk televizyonu Ankara Temsilcisi Metin Özkan yorumlayacak. Ankara Günlüğü 11 Mayıs Pazar günü 21.00'de CNN TÜRK'te.
Erdoğan Toprak, Ankara Günlüğü'ne konuk oldu: Ankara Günlüğü -- 13.04.2014 01:37:46
Erdoğan Toprak, Ankara Günlüğü'ne konuk oldu: Ankara Günlüğü -- 13.04.2014 1 izlenme - 3 yıl önce Yerel seçimler ve sonuçları... Cumhurbaşkanlığı seçimleri için partiler hareketlenmeye başladı... CHP'nin adayı kim olacak? You tube erişime açılacak mı? CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hüseyin Yayman ve Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Utku Çakırözer sordu; CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak yanıtladı.