Hoşgeldiniz!

cumhurbaşkanlık

Erdoğan: Başkanlık Ya Da Cumhurbaşkanlığı Sıkıntı Değil 03:00
Erdoğan: Başkanlık Ya Da Cumhurbaşkanlığı Sıkıntı Değil 2.666 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan ziyareti öncesi düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin AK Parti'nin başkanlık önerisiyle ilgili sorularını yanıtladı. Erdoğan, ''Çalışmanın 'başkanlık ya da cumhurbaşkanlığı' olmasında benim için herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir'' dedi.
Meral Akşener: Cumhurbaşkanlığını Bir Ülkücü Yönetecek 02:07
Meral Akşener: Cumhurbaşkanlığını Bir Ülkücü Yönetecek 74 izlenme - 2 yıl önce Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Bursa'da Partililerle Bir Araya Geldi. Akşener Konuşmasında ''Cumhurbaşkanlığını Bir Ülkücü Yönetecek, Başbakan Ülkücü Olacak '' Dedi
Ünlüler Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Kamera Karşısına Geçti 00:38
Ünlüler Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Kamera Karşısına Geçti 106 izlenme - 4 yıl önce Ünlüler Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Kamera Karşısına Geçti Ysk Kamu spotu (2014)
Cumhurbaşkanlığı Seçimi - Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 01:59
Cumhurbaşkanlığı Seçimi - Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 80 izlenme - 4 yıl önce Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Selahattin Demirtaş'ın cumhurbaşkanlığı adaylığı ve bizim yürüttüğümüz seçim kampanyası Türkiye siyasetine çok önemli bir güç kazandırmıştır.
Cumhurbaşkanlığı Kupası Karşıyaka'nın 01:01
Cumhurbaşkanlığı Kupası Karşıyaka'nın 40 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Ülker'i 77-75 mağlup eden Pınar Karşıyaka, 30. Cumhurbaşkanlığı Kupası'nın sahibi oldu...
Kurtulmuş: 05:01
Kurtulmuş: " Eski Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı Makamı, Milletin Devlet Adına Kontrol Edildiği Son Kal 8 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Eski Türkiye'de cumhurbaşkanlığı makamı, milletin devlet adına kontrol edildiği son kaleydi.