Hoşgeldiniz!

Cumhuriyet Halk Partisi Videoları İzle

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Mesaj Var 01:08
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Mesaj Var 8.826 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran 2015 seçimlerine çok fazla bir zaman kalmadı. Yarın sabah gözlerini açan binlerce yurttaş sandıklara gidecek ve ülkenin geleceğine hep birlikte karar verecek. Yıllardır siyaset denildiğinde akla gerginlikler, çatışmalar ve sorunlar geliyor ve insanların yüzlerinden artık bu gerginliklerden ne kadar yorulduğu belli oluyor. Bu sebepten dolayı parti fark etmeksizin, oy kullanırken önemli olan hangi partinin insanların yüzünü güldüreceği ve onlara iyi bir gelecek sağlayacağıdır. Seçim demek yeni bir umut, yeni bir hayat demektir ve bu umutların gerçekleşmesi de oy verenlerin kararı ile gerçekleşecektir.
Kemal Kılıçdaroğlu - Şimdi Açıkla, SGK'yı Kim Batırmış 03:13
Kemal Kılıçdaroğlu - Şimdi Açıkla, SGK'yı Kim Batırmış 5.144 izlenme - 10 ay önce Benim genel müdürlüğümde açık 2 milyar 750 milyon liraydı, şimdi açık 80 milyar 629 milyon lira. Üstelik benim dönemimde emeklilik yaşı kadınlarda 38, erkeklerde 43'dü. Şimdi emeklilik yaşını 65’e çıkardın ve 80 milyar 629 milyon liralık bir açık kapatmaya çalışıyorsun. Şimdi söyle bakalım; Sosyal Güvenlik Kurumunu kim batırdı?
CHP' nin Asgari Ücret Temalı Eğlenceli Reklamı 00:58
CHP' nin Asgari Ücret Temalı Eğlenceli Reklamı 7.986 izlenme - 2 yıl önce Seçimler yaklaşırken partiler de reklam yayınlamaya devam ediyor. Ali Taran'la anlaştıktan sonra etkili propoganda yapmaya başlayan CHP nin yeni reklamı sosyal medyada bugün yayınladı
Kemal Kılıçdaroğlu - IŞİD Soruları 03:26
Kemal Kılıçdaroğlu - IŞİD Soruları 4.465 izlenme - 12 ay önce Cumhuriyet Halk Partisinin Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlunun halkı için sorduğu soruları izliyoruz sizinde görüşlerinizi merak ediyorum.
Chp'nin Davutoğlu, Bahçeli, Demirtaş Kombolu Reklam Filmi 00:35
Chp'nin Davutoğlu, Bahçeli, Demirtaş Kombolu Reklam Filmi 5.113 izlenme - 2 yıl önce Chp'nın birlik temalı yeni reklam filmi... Tüm parti liderleri reklam filminde rol almış.
CHP-SHP Birleşme Kurultayı Sinevizyonu (18 Şubat 1995) 11:47
CHP-SHP Birleşme Kurultayı Sinevizyonu (18 Şubat 1995) 801 izlenme - 5 ay önce Sosyaldemokrat Halkçı Parti'nin kendini feshedip Cumhuriyet Halk Partisi'ne katıldığı 18 Şubat 1995 tarihinde gösterilen film.
CHP - Milletçe Alkışlıyoruz Reklam 01:01
CHP - Milletçe Alkışlıyoruz Reklam 2.509 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizdeki insani, ahlaki, siyasi, hukuki değerlerde meydana gelen yozlaşmayı milletçe alkışlıyoruz. Milletin milletliğini, devletin devletliğini tehdit eder boyutlara ulaşan yozlaşmayı milletçe alkışlıyoruz. Ülkemizde kol gezen yoksulluk, işsizlik, adaletsizlik ve vicdansızlığı milletçe alkışlıyoruz. Ülkemizdeki, zengini daha zengin, fakiri daha fakir yapan ekonomik adaletsizliği milletçe alkışlıyoruz. Ülkemizde hüküm süren kabadayılığı, zalimliği ve zorbalığı, baskıcılığı, yasakçılığı ve ayrımcılığı milletçe alkışlıyoruz. Ülkemizde, milletin polisle arasını açan, milletin hukukla arasını açan, milletin basınla arasını açan, milletin sporla, sanatla, kültürle, dinle, imanla arasını açan, milletin devletle arasını açan, en acısı, milletin milletle arasını açan zihniyeti milletçe alkışlıyoruz. Ülkemizi, başkanlık bahanesiyle despotluk bataklığına sürükleyenleri milletçe alkışlıyoruz. Sorumsuzluğu, savurganlığı, çıkarcılığı, zalimliği ve saldırganlığı milletçe alkışlıyoruz. Ülkemizi ‘yaşanmaz bir Türkiye’ haline getirenleri milletçe alkışlıyoruz. Hakka, hukuka ve ekonomiye, özgürlüğe, barışa ve adalete, laikliğe, demokrasiye ve Cumhuriyete zulmeden malum zihniyeti milletçe alkışlıyoruz. Bu alkış, kısa sürede, bir çığ gibi büyüyerek bütün ülkeye yayılacak toplumsal bir haykırıştır.
Çözüm Sürecinin Arkasındaki Kirli Pazarlıklar! 05:34
Çözüm Sürecinin Arkasındaki Kirli Pazarlıklar! 3.890 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Milletvekilimiz Barış Yarkadaş: Tayyip Erdoğan’a “Arap ülkelerinde ayaklanmalar olacak, sistemler değişecek, sen buranın lideri olacaksın. Bu planın uygulanabilmesi için ise Kürtleri yanına almalısın. Böylece Başkanlık sistemini hayata geçirebilirsin” denildi ve adına “çözüm” denilen süreç başladı!
CHP Milletvekili Özgür Özer - Cumhurbaşkanlığı İftarına Eleştiri 02:27
CHP Milletvekili Özgür Özer - Cumhurbaşkanlığı İftarına Eleştiri 1.740 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Özgür Özel, Cumhurbaşkanlığı Sarayında verilen ve birtakım ünlülerin davet edildiği iftarın maddi maliyetlerinin devlet hazinesinden ödenmesini tenkit etti. Devletin parasıyla birilerine gövde gösterisi yapmanın doğru olmadığını söyleyen Özel, iftara meclisten sadece AKP'li hükumet görevlilerinin davet edilmesini de kınadı.
Uyan Türkiye! 04:30
Uyan Türkiye! 1.638 izlenme - 1 yıl önce Efendim sizinde bildiğiniz gibi son günlerde bazıları Cumhuriyet Halk Partisinin teröre destek verdiğini ileri sürmektedir. Bazılarımızın aklında da '80 yıldır iktidar olamayan bir parti nasıl artan terörün müsebbibi olabilir?' sorusu mevcuttur. CHP birkaç gün önce iddialara cevap olarak Youtube hesabından bu videoyu yayınlamış.
Muharrem İnce Tarihi Meclis Konuşması 11:26
Muharrem İnce Tarihi Meclis Konuşması 3.037 izlenme - 3 yıl önce AK Partili 4 kadın milletvekilinin başörtüsü ile geldiği TBMM Genel Kurulu'nda, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce bir konuşma yaptı. "Seçim öncesinde mağdur edebiyatı yapmanıza izin vermeyeceğiz" diyen İnce, "Dinin emrinden bahsediyorsunuz, şans oyununu, İddaa'yı kim buldu? Kumardan parayı kazanan kim? Bunlar siz değil misiniz?" şeklinde konuştu. İnce'nin, "'Başörtülü bacım' diyorsunuz, başörtüsüzler de sizin bacını değil mi? Başörtülüler de, başörtüsüzler de bizim bacımız. Benim bir tane kız kardeşim var, kapalı, açık değil" sözleri, AK Partililer tarafından da alkışlandı.
CHP Tokat Mitingi 01:03:12
CHP Tokat Mitingi 2.139 izlenme - 3 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Tokat Mıtıngınde Bir Konuşma Yaptı. chp Sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
Ricky Martin Soslu Deniz Baykal 01:06
Ricky Martin Soslu Deniz Baykal 1.235 izlenme - 2 yıl önce Yıllardır solun halka inişi konusunda birçok deney yapıldı, fakat hiçbir bu kadar akılda kalıcı olmamıştı. 23 Mayıs 1998'de partiye Fransa 98'in gayrı resmi marşı "La copa de la vida" marşını "Sol sol sol alle alle alle" diye yamultarak kazandıran Baykal, arşa giden merdivenden inişiyle gündemi epey bir hareketlendirmiş, dönemin merkez medyasını "İşte genç lider, işte Avrupa Birliği" diye gaza getirmiştir. Bütün bu atraksiyonlardan sonra partinin 1999'daki seçimlerde baraj altında kalması da işin en ilginç yanıdır. Güncel siyasetle ilgili yorum yapanlar tez zamanda ayak serçe parmağını sehpaya çarpsın.
Ekmeleddin İhsanoğlu Seçim Müziği 00:40
Ekmeleddin İhsanoğlu Seçim Müziği 1.962 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Adayı Prof Dr Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Seçim Şarkısı ekmek İçin Ekmeleddin chp Sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
CHP Adaylarının Eğlenceli Klibi - Hayat Bayram Olsa 01:10
CHP Adaylarının Eğlenceli Klibi - Hayat Bayram Olsa 1.339 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde gerilen ortamı bi nebze olsun yumaşatabilen, izlendigi zaman yüzde tebessüm oluşturan bir reklam calışması. Olmuş bu!
Cehapelileri Delirtme Projesi Olarak Halk Tv Reklamı 00:30
Cehapelileri Delirtme Projesi Olarak Halk Tv Reklamı 208 izlenme - 5 ay önce Uzun uzun resimiz neden Halk Tv'yi kapatmıyor diye düşündüm. Sonra amcamın günde 50 kere bunu duyduğunu gözledim. Halk Tv bir çeşit muhalifleri delirtme projesi olabilir. 20 dakka izleyince hükümet düşüyor izlenimi verip hayal kırıklığına uğratması ayrı bir rezillik.
İsim Belirlendi Mi? 01:55
İsim Belirlendi Mi? 1.290 izlenme - 3 yıl önce Mhp Lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Çatı Aday Arayışları Kapsamında Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Tbmm’deki Makamında Ziyaret Etti.
Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı 00:12
Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı 1.457 izlenme - 3 yıl önce Devlet Bahçeli'nin 10 ilde MHP seçmenini kapsayan köşk anketinde ilk sırada Meral Akşener, ikinci sırada ise Abdullah Gül yer aldı.
Bülent Arınç - Vajina Meselesi 01:32
Bülent Arınç - Vajina Meselesi 764 izlenme - 2 yıl önce Yıl 2012. CHP milletvekili Aylin Nazlı Aka'nın kürtaj tartışmasında dile getirdiği "Başbakan vajina bekçiliğini bıraksın" sözlerine karşılık, "evli bir 'bayan'ın cinsel organı hakkında açıkça konuşmasının yüzünü kızarttığını" söylemiş ve o dönemde uzunca tartışılmıştı.
Muharrem İnce Rekor Kıran Video 09:48
Muharrem İnce Rekor Kıran Video 648 izlenme - 3 yıl önce Muharrem İnce Meclis Konuşması 2 Ocak 2014. Muharrem İnce, Halk Haber,chp,izlenme Rekoru Kıran Videolar, Muharrem İnce Tbmm Basın Konuşması | 15 Ocak 2014 chp Sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
Bülbülüm Altın Kafeste 05:38
Bülbülüm Altın Kafeste 557 izlenme - 3 yıl önce Chp Sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
Cumhuriyet Halk Partisi - 1973 Ecevit Seçim Klibi 02:02
Cumhuriyet Halk Partisi - 1973 Ecevit Seçim Klibi 327 izlenme - 2 yıl önce CHP'nin 1973 yılında Ecevit liderliğinde seçimlerde kullandığı klip.
Çuval Olayı - Ne Notası Müzik Notası mı ? 03:00
Çuval Olayı - Ne Notası Müzik Notası mı ? 610 izlenme - 2 yıl önce 4 Temmuz 2003 günü Kuzey Irak'ın Süleymaniye kentinde başlarına çuval geçirilerek Türk askerleri Amerikan askerlerince gözaltına alındılar. Yurt çapında o dönemde birçok protesto gösterilerine neden olay olay ile ilgili mecliste Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a 'Amerika'ya nota vermeyecekmisiniz'sorusuna "Nota öyle her kafa estiğinde verilen birşey değildir ne veriyorsun müzik notası mı?" şeklindeki sözleri hala bugün de hatırlanmaktadır. Ayrıca çuval olayları Ergenekon ve Bolyoz operasyonlarında da adı geçmiştir. Ordu içerisindeki gizli yapılaşma iddasına da dayanak olarak gösterilmiştirler.
CHP'nin Kömür Vaadiyle İnsanları Toplaması 02:06
CHP'nin Kömür Vaadiyle İnsanları Toplaması 514 izlenme - 3 yıl önce Chp seçmeninin ağzından düşürmediği "kömür" "makarna" sloganlarını temelden sarsacak bir video ile karşı karşıyayız. Hepsinden öte ihtiyaç sahiplerinin bu pis siyasete meze olmasından vicdani rahatsızlık duyuyorum.
Levent Kırca -Mustafa Sarıgül Cemaatin Adayıdır 00:59
Levent Kırca -Mustafa Sarıgül Cemaatin Adayıdır 447 izlenme - 2 yıl önce İşçi Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Levent Kırca, Kadir Çelik'in sunduğu Objektif programında hem CHP hakkında hem de CHP'den aday rakibi Mustafa Sarıgül hakkında ağır iddialarda ve eleştirilerde bulundu.
Bülent Ecevit Belgeseli 31:03
Bülent Ecevit Belgeseli 362 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Bülent Ecevit (Doğum 28 Mayıs 1925, İstanbul) ( Ölüm. 5 Kasım 2006, Ankara), Türk Gazeteci, Şair, Yazar, Siyasetçi Ve Eski Türkiye Cumhuriyeti Başbakanıdır. chp Sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
Kemal Kılıçdaroğlu Oyunu Kullandı 02:35
Kemal Kılıçdaroğlu Oyunu Kullandı 423 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, oyunu kullandığı Ankara'daki Arjantin İlkokulunda halkta büyük bir heyecan olduğunu ve herkesin demokrasi şölenine katılmak için sandık başına geldiğini ifade etti.
Gazze'yi Vuran Jetlerin Yakıtı Türkiye'den Gidiyor! - Haluk Koç 00:43
Gazze'yi Vuran Jetlerin Yakıtı Türkiye'den Gidiyor! - Haluk Koç 264 izlenme - 2 yıl önce CHP'nin sözcüsü Haluk Koç'un bu dedikodular konuşulşmaya başlandıktan sonra hükümete yönelttiği bir soru. Cevap beklemek her vatandaşın hakkı.
Başbakan Erdoğan: 'O Bayrağı İndireni, İndireceksin' 02:30
Başbakan Erdoğan: 'O Bayrağı İndireni, İndireceksin' 416 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, Diyarbakır’da Türk bayrağının indirilmesi konusunda çok sert açıklamalar yaptı.
Kılıçdaroğlu, Erhan Çelik'in Sorusunu Yanıtlayamadı 01:19
Kılıçdaroğlu, Erhan Çelik'in Sorusunu Yanıtlayamadı 291 izlenme - 3 yıl önce CHP Lideri, konuk olduğu programda Kürt sorununun çözümüne ilişkin partisinin hazırladığı manifestonun maddelerini sayamadı.