Hoşgeldiniz!

Cüneyt Tanman

Cüneyt Tanman: 'sabri, Maxi Pereira'dan Daha İyi' 04:22
Cüneyt Tanman: 'sabri, Maxi Pereira'dan Daha İyi' 734 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın futboldan sorumlu yöneticisi Cüneyt Tanman, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Maxi Pereira'nın Sabri'den daha iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum." ifadelerini kullandı.
Cüneyt Tanman'dan Tranfer Açıklaması 01:28
Cüneyt Tanman'dan Tranfer Açıklaması 392 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray sportif direktörü Cüneyt Tanman tranfer çalışmalarıyla ilgili konuştu.
Dursun Özbek ve Cüneyt Tanman'dan transfer açıklaması 01:35
Dursun Özbek ve Cüneyt Tanman'dan transfer açıklaması 356 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve yönetici Cüneyt Tanman, GSTV'ye açıklamalarda bulundu.
Çüneyt Tanman'dan duygusal şarkı 01:55
Çüneyt Tanman'dan duygusal şarkı 240 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Cüneyt Tanmanizleyenleri kendinden geçirdi.
Cüneyt Tanman'dan Maxi Pereira açıklaması 01:00
Cüneyt Tanman'dan Maxi Pereira açıklaması 292 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Futbol Şube sorumlusu Cüneyt Tanman, Podolski'nin imza töreninde Maxi Pereira hakkında açıklamalarda bulundu..
Galatasaray Snejder ile 2 daha yıl uzatıyor 00:43
Galatasaray Snejder ile 2 daha yıl uzatıyor 253 izlenme - 2 yıl önce Galataray futboldan şuba sorumlusu Cüneyt Tanman, Wesley Sneijder'e 2 yıllık sözleşme teklif ettikerini açıkladı.
Cüneyt Tanman Melo ile ilgili konuştu 01:04
Cüneyt Tanman Melo ile ilgili konuştu 182 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray futbol şube sorumlusu Cüneyt Tanman, G.Saray'ın yeni sezon trasnfer çalışmaları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Mehmet Arslan: 'Cüneyt Tanman ve Hamzaoğlu uyumsuzdu' 01:07
Mehmet Arslan: 'Cüneyt Tanman ve Hamzaoğlu uyumsuzdu' 163 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Arslan, Cüneyt Tanman'ın Galatasaray'dan istifasını yorulmadı.
Bir Bir Biribirilerine 02:57
Bir Bir Biribirilerine 160 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Osman Yağmurdereli'nin meşhur şarkısı... Bir toplantıda çıkıp söylüyor. Bütün ünlüler de orda. Erol Evgin'den Nükhet Duru'ya, Bülent Ersoy'dan futbolcu Semih'e kadar... Arada İlhan İrem ağzını bulamayıp üstüne bir şey döküyor ve kendince sinirleniyor bu arada... Tabi Osman Yağmurdereli'yi de Allah rahmet eylesin. Hoş bir anı.
Işıltılar - 7 Şubat 2015 Cumartesi / Cüneyt Tanman - Arkun Demircan 23:43
Işıltılar - 7 Şubat 2015 Cumartesi / Cüneyt Tanman - Arkun Demircan 56 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Tanman:Podolski'nin kalitesi tartışılmaz! 02:16
Tanman:Podolski'nin kalitesi tartışılmaz! 27 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray futbol şube sorumlusu Cüneyt Tanman yeni transferler ve Podolski hakkında açıklamada bulundu.
Dursun Özbek'ten Cüneyt Tanman açıklaması! 07:44
Dursun Özbek'ten Cüneyt Tanman açıklaması! 16 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü'nün başkan adaylarından Dursun Özbek, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Tanman'dan Pereira iddialarına cevap! 00:50
Tanman'dan Pereira iddialarına cevap! 14 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'da Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman, Maxi Pereira iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.
Cüneyt Tanman'dan Transfer Sözleri! 05:25
Cüneyt Tanman'dan Transfer Sözleri! 11 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman NTVSpor'a özel açıklamalarda bulundu.
Dursun Özbek ve Cüneyt Tanman'dan transfer açıklaması 01:35
Dursun Özbek ve Cüneyt Tanman'dan transfer açıklaması 13 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve yönetici Cüneyt Tanman, GSTV'ye açıklamalarda bulundu.
Yeni yönetimden derbi yorumu! 01:10
Yeni yönetimden derbi yorumu! 9 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü'nün yeni yöneticilerinden Nasuhi Sezgin ve Cüneyt Tanman, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu.
Cüneyt Tanman'dan Tranfer Açıklaması 01:28
Cüneyt Tanman'dan Tranfer Açıklaması 6 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray sportif direktörü Cüneyt Tanman tranfer çalışmalarıyla ilgili konuştu.
Floryayı Çok İyi Tanıyorum 02:26
Floryayı Çok İyi Tanıyorum 5 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray başkan adaylarından Dursun Özbek'in listesinde bulunan Cüneyt Tanman, NTV Spor'a konuştu.
Dursun Özbek: 02:40
Dursun Özbek: "Tanman'ın istifası..." 5 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek Cüneyt Tanman'ın istifasını değerlendirdi.
Cüneyt Tanman Melo ile ilgili konuştu 01:04
Cüneyt Tanman Melo ile ilgili konuştu 4 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray futbol şube sorumlusu Cüneyt Tanman, G.Saray'ın yeni sezon trasnfer çalışmaları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Şampiyonluk Yarışında Avantaj Galatasaray'ın Elinde 01:41
Şampiyonluk Yarışında Avantaj Galatasaray'ın Elinde" 5 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Galatasaray kaptanı ve yönetici adayı Cüneyt Tanman ile röportaj Eski Galatasaray kaptanı ve yönetici adayı Cüneyt Tanman: "Seçimi ön plana çıkarmaktan, orada yöneticileri, sporcuları, teknik adamları etkileyebilecek herhangi bir konuşma yapmaktan çekiniyorum"- "Ben 40 yıldır futbolun içindeyim ve doğal olarak futbolla ilgili bir konumda bulunacağım" Galatasaray Futbol Takımı'nın eski kaptanlarından Cüneyt Tanman, şampiyonluk yarışında sarı-kırmızılı futbol takımını avantajlı gördüğünü söyledi.
05:16
"Avantaj Galatasaray'ın elinde" 2 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Futbol Takımı'nın eski kaptanlarından Cüneyt Tanman, sarı-kırmızılı takım hakkında konuştu.
Tanman: 04:24
Tanman: "Galatasaray'a layık olanlar bu formayı giyecek" 1 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tanman, GS TV'ye açıklamalarda bulundu.