Hoşgeldiniz!

Curiosity Videoları İzle

Uzayda Keşfedilen Piramit 01:39
Uzayda Keşfedilen Piramit 5.288 izlenme - 2 yıl önce Curiosity uzay aracı uzayda piramit şeklinde bir taşa rastlıyor efendim. Bu bilim insanlarını ve NASA'yı çok heyecanlandırmış. Taş bir çeşit marker stone olabilirmiş. Bir araba büyüklüğünde. Dünyada da çoğu kültür tarafından kullanılmış zamanında. İlginç şeyler oluyor vesselam. Geçtiğimiz günlerde de NASA tarafından yapılan "yakında uzaylılar ile irtibata geçeceğiz" açıklaması ile birlikte bu olay dah bir önem kazanıyor.
Curiosity'nin Mars'a İnişi 02:30
Curiosity'nin Mars'a İnişi 1.529 izlenme - 1 yıl önce Daha önce yaşam olup olmadığının keşfini yapmak ve jeolojik durumunu incelemek için 2011 yılında fırlatılıp , 2012 yılında 563.000.000 kilometrelik yolculuğunu tamamlayarak başarılı bir şekilde Mars'a inen Curiosity'nin iniş anını izliyoruz. Bu araba büyüklüğündeki gelişmiş robotun Mars'ta 8 temel görevi olacakmış. 1-Organik bileşiklerin doğasını ve miktarını saptamak 2-Karbon, hidrojen, nitrojen, oksijen, fosfor ve sülfür gibi yaşam için gerekli kimyasal yapı taşlarının miktarını belirlemek 3-Biyolojik süreçleri temsil edebilecek özellikleri tanımlamak 4-Mars yüzeyinin kimyasal, izotopik ve mineralojik bileşimini incelemek 5-Kaya ve toprakların oluşum ve değişim süreçlerini incelemek 6-Mars atmosferinin 4 milyar yıllık uzun evrim sürecini araştırmak 7-Su ve karbondioksidin şu anki durumunu, dağılımını ve dönüşümünü incelemek 8-Galaktik radyasyon ve kozmik radyasyon da dahil yüzey radyasyonunu karakterize etmek Videoda Curiosity'nin iniş anı animasyon olarak canlandırılmış. Curiosity'nin kamerasından yüksek çözünürlükte alttaki linkten izleyebilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=S73KgCJyzGc
Nasa'nın en akıllı robotu curiosity (merak) mars'a indi 02:23
Nasa'nın en akıllı robotu curiosity (merak) mars'a indi 2.450 izlenme - 5 yıl önce NASA’nın tasarladığı Curiosity (Merak) adlı robot Mars’a iniş yaptı. Küçük bir otomobil büyüklüğündeki robot Mars’ta 687 gün yani 1 Mars yılı geçirecek. Mars’ta Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) tarafından şimdiye kadar üretilmiş en zeki gezegenler arası gezginci robot olan Curiosity (Merak), Mars gezegenine indi.
Mars'ta Duyulan Ezan Sesi 01:34
Mars'ta Duyulan Ezan Sesi 911 izlenme - 2 yıl önce Nasa'nın 6 Ağustos 2012'de Mars'a iniş yapan robotu Curiosity ilk iş Mars yüzeyindeki sesleri kaydeder ve dünyaya gönderir. Yapılan incelemelerde Mars'ta farklı bir takım sesler duyulur. 54. Saniye ve 1.22 saniyeler.
Carly Rae Jepsen - Curiosity 03:46
Carly Rae Jepsen - Curiosity 357 izlenme - 1 yıl önce Carly Rae Jepsen - Curiosity (Video Klip 2011) Şarkı Sözleri (lyrics): Break a bone Got me on my knees You break my heart Just to watch it bleed I'm sick with love Sick like a disease Don't call me up Just so I can please you I can't stand the way you're smiling I can't stand the way I'm lying I know, I know, I know you got the key And you know, you know, you know that it's for me It's not up to you, you know it's up to me but Curiosity will never let me go Oh oh oh oh oh oh Uh oh Oh oh oh oh oh oh Will never let me go Oh oh oh oh oh oh Uh oh Oh oh oh oh oh oh Look at me Left here in the corner Stupid girl I really tried to warn her Walked the streets all night Until you came around Knew that you would come Before you ever even made a sound I know, I know, I know you got the key And you know, you know, you know that it's for me It's not up to you, you know it's up to me but Curiosity will never let me go Oh oh oh oh oh oh Uh oh Oh oh oh oh oh oh Will never let me go Oh oh oh oh oh oh Uh oh Curiosity So don't break me tonight This is crazy love And you know I'm gunna follow you home Through the rain Cause I need your love And you know I'm gunna follow you home Cause I need your love and you know I'm going to follow you... I know, I know, I know you got the key You know, you know, you know that it's for me Well I think that we should try it out and see yeah Curiosity So don't break me tonight This is crazy love And you know I'm gunna follow you home Through the rain Cause I need your love Yes I need your love So don't break (don't break) me tonight (me tonight) This is crazy love And you know I'm gunna follow you home Through the rain Cause I need your love Yes I need your love Will never let me go Oh oh oh oh oh oh Uh oh Oh oh oh oh oh oh Will never let me go Oh oh oh oh oh oh Uh oh Curiosity will never let me go __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Carly Rae Jepsen - Curiosity (Official Music ) Official Music Video Music video by Carly Rae Jepsen performing Curiosity . (C) 2011 604 Records Inc.
Curiosity Mars'a İniş Anı 02:53
Curiosity Mars'a İniş Anı 491 izlenme - 3 yıl önce Curiosity' nin Gözünden Mars Görüntüleri
#6- Curiosity Uzay Aracı'ndan Mars Fotoğrafları 2015 01:57
#6- Curiosity Uzay Aracı'ndan Mars Fotoğrafları 2015 9 izlenme - 3 hafta önce Herkese Merhaba Arkadaşlar Sizlere Bu Videomuzda, Curiosity Uzay Aracından 2015'de Gönderilen Bazı Mars Fotoğraflarını Paylaşıyorum. Bana Destek Olmak İçin Videoyu Arkadaşlarınızla Paylaşıp Görüşlerinizi Yorum Olarak Bize Bildirmeyi Unutmayınız. Kendinize İyi Bakmanız Dileğiyle Hoşçakalın By By. Curiosity Hakkında Bilgi : Curiosity, NASA'nın Mars Bilim Laboratuvarı misyonunun bir parçası olarak Mars'ta Gale kraterinde keşifte bulunan otomobil büyüklüğündeki kâşif robotu. Curiosity kâşif robotu, Mars Bilim Laboratuvarı'nın içinde 26 Kasım 2011 saat 10:02'de (Doğu Zaman Dilimi) Cape Canaveral Uzay İstasyonu'ndan fırlatıldı ve 6 Ağustos 2012 saat 05:17'de (UTC) başarılı bir şekilde Mars'taki Gale kraterinde Aeolis Palus bölgesine iniş yaptı. Kâşifin iniş yeri 563.000.000 km'lik yolculukla hedefleyip inmek istediği Bradbury iniş bölgesinden 2.4 km ötede gerçekleşti. Kâşifin hedefleri Mars iklimini, jeolojisini incelemek ve Mars'ta daha önce yaşam olup olmadığını araştırmak ve su barınabilirliği ve dünyasal yerleşim ile ileri zamanlarda insansı keşiflerin mümkün olup olmadığını araştırmaktır. Curiosity kelimesi türkçe "merak" anlamına gelmektedir.
Uzay Aracı Curiosity'den Gönderilen Mars'taki Gizemli Şekiller 03:10
Uzay Aracı Curiosity'den Gönderilen Mars'taki Gizemli Şekiller 384 izlenme - 2 yıl önce Nasa'nın akıllı aracı Curiosity ile elde edilen ve insanı heyecanlandırmaya bile yetecek görüntüler kendi düzenlemelerim ile sizlere sunmak istedim. Gerçek mi yoksa benzerlik mi kurulmuş yorum sizin..
Curiosity Fragman 00:57
Curiosity Fragman 284 izlenme - 3 yıl önce CuriosityCuriosity
Müzik Kutuları Nasıl Çalışır 06:54
Müzik Kutuları Nasıl Çalışır 134 izlenme - 2 yıl önce belli bi yaş grubuna mensub çoğumuzun çoçukluğunda mutlaka bir kaç kere oynadığı gördüğü yada sahip olduğu fakat lan nasıl müzik çıkıyor ufacık meretten diye merak ettiği müzik kutularının sırrını ifşa ediyorum...
#9- Curiosity'nin Mars Yolculuğu 03:34
#9- Curiosity'nin Mars Yolculuğu 2 izlenme - 2 hafta önce Herkese Merhaba Arkadaşlar Sizlere Bu Videomuzda, Curiosity Uzay Aracı'nın Mars'a Yaptığı Yolculuğu'nun Simülasyon Videosunu Paylaşıyorum. Bana Destek Olmak İçin Videoyu Arkadaşlarınızla Paylaşıp Görüşlerinizi Yorum Olarak Bize Bildirmeyi Unutmayınız. Kendinize İyi Bakmanız Dileğiyle Hoşçakalın By By. Curiosity Hakkında Bilgi : Curiosity, NASA'nın Mars Bilim Laboratuvarı misyonunun bir parçası olarak Mars'ta Gale kraterinde keşifte bulunan otomobil büyüklüğündeki kâşif robotu. Curiosity kâşif robotu, Mars Bilim Laboratuvarı'nın içinde 26 Kasım 2011 saat 10:02'de (Doğu Zaman Dilimi) Cape Canaveral Uzay İstasyonu'ndan fırlatıldı ve 6 Ağustos 2012 saat 05:17'de (UTC) başarılı bir şekilde Mars'taki Gale kraterinde Aeolis Palus bölgesine iniş yaptı. Kâşifin iniş yeri 563.000.000 km'lik yolculukla hedefleyip inmek istediği Bradbury iniş bölgesinden 2.4 km ötede gerçekleşti. Kâşifin hedefleri Mars iklimini, jeolojisini incelemek ve Mars'ta daha önce yaşam olup olmadığını araştırmak ve su barınabilirliği ve dünyasal yerleşim ile ileri zamanlarda insansı keşiflerin mümkün olup olmadığını araştırmaktır. Curiosity kelimesi türkçe "merak" anlamına gelmektedir.
Camel - Curiosity 05:55
Camel - Curiosity 56 izlenme - 2 yıl önce Banda: Camel Álbum: Camel (1º álbum) Gênero: Rock Progressivo Ano: 1973 Faixas: 1 - Slow yourself down 2 - Mystic queen 3 - Six ate 4 - Separation 5 - Never let go 6 - Curiosity 7 - Arubaluba
Jason Mraz - Mr Curiosity Live @ London Hammersmith Apollo - 5th April 2009 05:07
Jason Mraz - Mr Curiosity Live @ London Hammersmith Apollo - 5th April 2009 78 izlenme - 5 yıl önce
Mars Bilim Laboratuarı Merak Rover Animasyon 11:19
Mars Bilim Laboratuarı Merak Rover Animasyon 64 izlenme - 5 yıl önce Bu 11 dakikalık animasyon geç 2011 yılında piyasaya ve Ağustos 2012 yılında Mars'ta bir rover, meraklılık, ineceğim NASA'nın Mars Bilim Laboratuarı misyon, kilit olayları anlatıyor. Bu animasyonun daha kısa bir 4 dakikalık versiyonu, anlatım ile, youtube sayfasında da mevcuttur.
Nasa'nın Mars'a Gönderilen Curiosity'e Hazırladığı Klib 02:47
Nasa'nın Mars'a Gönderilen Curiosity'e Hazırladığı Klib 81 izlenme - 5 yıl önce nasa'nın mars'a gönderilen curiosity'e hazırladığı klib
Nasa'nın mars bilim laboratuarı misyon animasyon standart def 05:28
Nasa'nın mars bilim laboratuarı misyon animasyon standart def 79 izlenme - 5 yıl önce 4 Nisan 2011, NASA / JPL nezaket Çıkış: "Bu sanatçının konsept animasyon geç 2011 yılında başlatılması ve Ağustos ayında Mars'ta bir rover, meraklılık, ineceğim NASA'nın Mars Bilim Laboratuarı misyonunun önemli olaylar
Bir dakikada Mars macerası 01:05
Bir dakikada Mars macerası 22 izlenme - 4 yıl önce NASA'nın Ağustos 2012'de Kızıl Gezegen'e yolladığı keşif aracı Curiosity'nin 9 aylık macerası 1 dakikaya sığdı. Videoda Curiosity'nin gönderdiği on binlerce fotoğraf kullanıldı.