Hoşgeldiniz!

Curling

Türkiye Curling 1. Ligi Müsabakaları 02:09
Türkiye Curling 1. Ligi Müsabakaları 816 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum'da düzenlenen Türkiye Curling 1. Ligi ilk hafta müsabakaları tamamlandı. Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum'da düzenlenen Türkiye Curling 1. Ligi ilk hafta müsabakaları tamamlandı.Yakutiye ilçesindeki Curling Arena'da, 10 kadın ve 10 erkek takımının katıldığı lig müsabakalarında renkli görüntüler ortaya çıktı.Türkiye Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Akın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin büyük bir heyecanla başladığını söyledi.Ligin şubat ayında sona ereceğini ve ocak da ise 2. Lig müsabakalarının başlayacağını belirten Akın, "Ligin henüz ilk haftasında olmamıza rağmen, takımlarımızın durumunu çok iyi gördük. İlk haftadan heyecanı yaşadık ve oldukça çekişmeli müsabakalar izledik. Ligin son haftalarına doğru heyecan daha da artacak. Umarım iyi bir dönem geçiririz" diye konuştu.Haftanın son karşılaşmalarında alınan sonuçlar şöyle:Yakutiye Gençlik Spor Kulübü-Çelebi Spor Kulübü: 2-14Alikahya Spor Kulübü-Kocaeli Gençlik Spor Kulübü: 2-13Narman Gençlik Spor Kulübü-TEİAŞ Spor Kulübü: 2-9Ejder Spor Kulübü-Nenehatun Spor Kulübü: 8-9Bu arada, İstanbul Teknik Üniversitesi Spor Kulübü, Erzurum Gençlik Spor Kulübü ile oynayacağı maça çıkmadığı için hükmen mağlup sayıldı.
Curlingde Hedef 40 Bin Lisanslı Sporcu 02:29
Curlingde Hedef 40 Bin Lisanslı Sporcu 96 izlenme - 4 ay önce Türkiye Buz Pateni Federasyonundan ayrılarak özerkleşen curlingin, ülke geneline yayılarak 40 bin lisanslı sporcu sayısına ulaşılması amaçlanıyor.
Türkiye Curling 1. Ligi Müsabakaları 01:46
Türkiye Curling 1. Ligi Müsabakaları 504 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum'da düzenlenen Türkiye Curling 1. Ligi ikinci hafta müsabakaları devam ediyor. Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum'da düzenlenen Türkiye Curling 1. Ligi ikinci hafta müsabakaları devam ediyor.Yakutiye ilçesindeki Curling Arena'da yapılan müsabakaların ikinci gün yarışlarında 10 kadın takımı birincilik için mücadele etti. Kadınlarda bugün oynanan müsabakalarda Narman Spor Kulübü, Ejder Spor Kulübü'nü 9-4; Yakutiye Gençlik Spor, Kocaeli Gençlik Spor Kulübü'nü 10-8; Nene Hatun Spor Kulübü, İTÜ Spor Kulübü'nü 18-1 ve Çelebi Spor Kulübü Erzurum Gençlik Spor Kulübü'nü 11-9 yendi.TEİAŞ Spor Kulübü de rakibi Ali Kahya Spor Kulübü'nün maça gelmemesi nedeniyle hükmen galip sayıldı.Türkiye Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Akın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, müsabakalara geçen hafta başladıklarını anlatarak, kadın ve erkeklerde onar takımın yarıştığını söyledi.Ocak ayında şampiyon takımın belirleneceğini ifade eden Akın, şubat ayında da 2. Lig'in başlayacağını kaydetti.Akın, 2. Lig'de hem kadınlar hem de erkeklerde 6 takımın mücadele ettiğini dile getirerek, "Orada üç takım birinci lige çıkıyor, üç takım da birinci ligden düşüyor. Müsabakalarımız gayet iyi gidiyor. Takımlar da birbirine denk. Curling'de biz kısa sürede önemli mesafe aldık" dedi.
Erzurum'da Hayrünnisa Gül Curling Oynadı 01:33
Erzurum'da Hayrünnisa Gül Curling Oynadı 189 izlenme - 3 yıl önce Erzurum'da Hayrünnisa Gül Curling Oynadı
Brezilya Kış Olimpiyatları - Körling 00:19
Brezilya Kış Olimpiyatları - Körling 77 izlenme - 1 yıl önce Abimizin Brezilya Kış Olimpiyatları'ndan Körling performansı, gerçekten de çok yaratıcı.
palandöken 2008 02:25
palandöken 2008 101 izlenme - 6 yıl önce çağrı bayraktar
Curling: Türkiye Birinci Ligi 02:45
Curling: Türkiye Birinci Ligi 70 izlenme - 2 yıl önce Curling: Turkiye Birinci Ligi- Kadin ve erkeklerde 10'ar takimin katildigi ilk gun musabakalari tamamlandiERZURUM (AA) - Buz Pateni Federasyonu tarafindan duzenlenen 2014-2015 sezonu Turkiye Curling Birinci Lig musabakalarinda ilk gun musabakalari tamamlandi.
Curling Veigar (2015 Update) Skin Spotlight - League of Legends 02:03
Curling Veigar (2015 Update) Skin Spotlight - League of Legends 70 izlenme - 2 yıl önce Curling Veigar (2015 Update) Skin Spotlight - League of Legends Daha fazlası www.izlesene.com/lolkostumleri kanalında...
Hayrünnisa Gül'den curling atışı! 02:36
Hayrünnisa Gül'den curling atışı! 125 izlenme - 3 yıl önce Erzurum'da düzenlenen 6. Konuşan Kitap Şenliği'ne katılan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül, daha sonra curling salonunda sporcularla bir araya gelerek curling atışı yaptı.
Curling: Türkiye Birinci Ligi 02:19
Curling: Türkiye Birinci Ligi 49 izlenme - 2 yıl önce Curling: Turkiye Birinci LigiERZURUM (AA) - Buz Pateni Federasyonu tarafindan duzenlenen 2014-2015 sezonu Turkiye Curling Birinci Ligi'ne yapilan musabakalarla devam edildi.
Outhampton Soyunma Odasında Çılgın Olay! Curling 00:21
Outhampton Soyunma Odasında Çılgın Olay! Curling 35 izlenme - 3 yıl önce İngiltere Premier Lig Ekiplerinden Southampton'un Yıldız Futbolcuları Soyunma Odasında Curling Oynadı.
Hayrünnisa Gül, Erzurum’da Curling Salonu’nu Ziyaret Etti 01:31
Hayrünnisa Gül, Erzurum’da Curling Salonu’nu Ziyaret Etti 48 izlenme - 3 yıl önce Erzurum’da Curling Salonu’nu da ziyaret eden Bayan Gül, Curling Millî Takımı ile Birinci Lig’de oynayan üç takımın kısa gösterini izledikten sonra curling taşı ile sembolik bir atış yaptı. Sporcularla toplu fotoğraf çektiren Bayan Gül, daha sonra temaslarını tamamlayarak Ankara’ya döndü.
2016 Dünya Gençler Curling Şampiyonası Türkiye'den Alındı 00:51
2016 Dünya Gençler Curling Şampiyonası Türkiye'den Alındı 3 izlenme - 9 ay önce Dünya Curling Federasyonu, Erzurum'da yapılması planlanan ve tüm tesislerin hazırlandığı 2016 Dünya Gençler Curling Şampiyonası'nı terör nedeniyle Türkiye'den aldı.