Hoşgeldiniz!

Çürük Videoları

Kararan Muzu Yeniden Eski Haline Getirmek 01:45
Kararan Muzu Yeniden Eski Haline Getirmek 2.696 izlenme - 9 ay önce Millet böyle üçkağıtçılıkları nasıl buluyor lan hayret ya. Ama videoda her ne kadar kara muz sarı olsada belkide sarı muzu bilerek karartıp sonra eski haline çevirmişte olabilirler.. Artık herşeyi sorgular oldum her videonun altında bir piçlik arıyorum
Mod Tanıtımları #22: ÇÜRÜK ETLERİ DERİYE ÇEVİRMEK 03:52
Mod Tanıtımları #22: ÇÜRÜK ETLERİ DERİYE ÇEVİRMEK 3.456 izlenme - 1 yıl önce Paypal'dan bağış yapmak için: http://bit.ly/batup _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : http://adf.ly/tttQa Twitter : http://adf.ly/tttzT _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Texture Pack : http://adf.ly/ttu3R Skin Pack : http://adf.ly/ttu6T _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Modu İndirin: http://adf.ly/w7A9E 1.7.10 Forge İndirin: http://adf.ly/vdJye Forge'a çift tıklayıp açın ve kurun. %appdata%'ya girip mods klasörü oluşturun. İndirdiğiniz mod dosyasını oluşturduğunuz mods klasörünün içine atın. Daha sonra oyunu açıp profilden 1.7.10-Forge10.13.2.1230'yı seçin ve oynamaya başlayın.
Çöps Çetesi Oyuncakları Sürpriz Çürük Yumurtalar Seri 6 The Trash Pack 05:05
Çöps Çetesi Oyuncakları Sürpriz Çürük Yumurtalar Seri 6 The Trash Pack 6.870 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak abi sizi dinledi ve çöps çetesi çürük yumurtalar aldı. The Trash Pack Rotten Eggs açıyorum. Türkçeye çürük yumurta olarak oyuncak abiye ise sürpriz yumurta olarak geçen bu harika çöps çetesi oyuncak figürlerini içeren özel oyuncak yumurta seri 6 oyuncaklarını sevdim. Bu sürpriz yumurta oyuncak videomda The Trash Pack Seri 6 Çürük Yumurtalar çöps çetesi figürlerinden açıyorum. Tarih Öncesi Yumurta, Tarih Öncesi Hayvanlar, Kokmuş Fosiller, Çürük Fosiller, Haşlanmış Fosiller, Soyu Tükenenler şeklinde 6 kategoride 100lerce figür içeren Thrash Pack Seri 6 oyuncaklarını oyuncak abi çok beğendi. Özel efekt verilmiş yumurtası ve her yumurtadan çıkan 2 farklı figürü ile oldukça eğlenceli bu sürpriz yumurtaları tavisye ediyorum. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Çöps çetesi seri 6 çürük yumurtalar the trash pack sürpriz yumura rotten eggs unboxing açımı figürler oyuncak abi.
Umarsızca Gülen Adam 01:12
Umarsızca Gülen Adam 1.883 izlenme - 2 yıl önce Türk motiflerinin sergilendiği evinde kendini kameraya alıp çocuğunun okulda yaşadığı olayı anlatan sanayi tipi abimiz, anlattığı olaya hunharca gülümsüyor. Gülerken de bir yandan kameraya kızıyor.
Seyyar Kavuncunun Hezeyanı (küfürlü) 01:01
Seyyar Kavuncunun Hezeyanı (küfürlü) 900 izlenme - 1 yıl önce Günlerdir satamadığı çürüyen kavunları son bir çaba ile 1 ytlden vermeye çalışan kavuncunun, çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batırmak için giriştiği çaba sonucu içine düştüğü vahamet
Balyoz Tokat - Güneşin Tutulduğu Gün 01:28
Balyoz Tokat - Güneşin Tutulduğu Gün 1.760 izlenme - 2 yıl önce Güneşin Tutulduğu Gün ( Müjde Ar )'ın oynadığı bu film'de Az sonra izleyeceğiniz Dede Müjdenin babası (çürük meyve satan manav) az sonra döveceği çocukta hem mahellenin zırtosu hem Roberito carlos.Mahallede oynanan oyun ise futbol değil enteresan bilgi kuramıyla kuşatılmış kafa yarma sporu,Çürük meyve satan manav balyoz tokatlarını çocuğuna indirirken içimi burktu ve beni kahkahalara sevk etti,İzleyelim...
Parlak Elmalardaki Parafin Hilesi 00:32
Parlak Elmalardaki Parafin Hilesi 1.437 izlenme - 2 yıl önce Faydalı olması için kabuğuyla tüketilmesini bildigimiz elmalarla bizi nasıl zehirliyorlar buyrun izleyin. Rengi ve şekli düzgün olsun diye zaten genetigi bozulmuş olan elmanın birde parlak görünmesi içinde parafinle kaplamışlar. Parafin elmanın parlak görünmesini saglarken raf ömrünüde uzatıyor sadece elma degil bu tür diger gıdalarda da uygulanabilir aman dikkatli olun kardeşlerim. Videoda izlediginiz abi Okan Yesmil aldıgı elmadaki hileyi görüp videoya çekip facebook profili yoluyla bizimle paylaşmış kendinize teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun.
Umarsızca Gülen Adam 2 04:27
Umarsızca Gülen Adam 2 1.526 izlenme - 2 yıl önce Umarsızca Gülen Adam kendi taklitlerinden birini izleyip bunu videoya kaydederken tekrar hunharca gülüyor. Sonra bu kaydettiği videoyu izlerken yine hunharca gülüyor. Abi inception'a bağlamış durumda.
Gönülyurdu Köyü 00:42
Gönülyurdu Köyü 1.279 izlenme - 6 yıl önce www.gonulyurdukoyu..tr.gg
Çürük Nar  Cankat ERDOĞAN 04:28
Çürük Nar Cankat ERDOĞAN 1.013 izlenme - 5 yıl önce " Çürük Nar " Cankat ERDOĞAN
Çürük Dişli Rapunzel 02:44
Çürük Dişli Rapunzel 409 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/curukdislirapunzel.htm Çizgi film karakterlerinden olan rapunzelin çürük dişlerinden kurtulup ağrısından kurtarmalıyız. Bunun için mouse'unuz ile oyun yönelgelerini takip ederek uygulamalısınız. İyi Eğlenceler..
Atalya Diş Polikliniği Kepez Şubesi 02:08
Atalya Diş Polikliniği Kepez Şubesi 337 izlenme - 2 yıl önce Atalya Diş Polikliniği Kepez Şubesi Antalya'da her türlü ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermektedir. İmplant, dolgu, kanal tedavi, diş estetiği gibi konularda hizmet vermektedir.
Sokak Lezzetleri - Adana Bölüm 3 26:10
Sokak Lezzetleri - Adana Bölüm 3 417 izlenme - 1 yıl önce TRT Türk ekranlarında yayınlanan sokak lezzetleri isimli programın 16. bölümü yani Adana Özel 3. Bölümü ve Adana Özel serisinin son bölümü. Adana Sokak Lezzetlerinin üçüncü bölümde bulunan lezzetler ise aşağıdaki gibidir. 1:20 Haşlanmış Şeker Pancarı 3:40 Kaburga Kebabı 13:20 Sokak (Fındık) Lahmacun 16:10 Çürük / Avcarlı Çürük/ Paça / Yanak Birinci Bölümde Olan Lezzetler; Sıkma, Bici Bici, Muzlu Süt, Şalgam ve Adana Kebabı Birinci Bölümü İzlemek İçin : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/244242/sokak-lezzetleri-adana-bolum-1 İkinci Bölümde Olan Lezzetler; Adana Kazan Simidi, Karakuş / Halka (Kerhane) Tatlısı, Şırdan ve Kırk Kat İkinci Bölümü İzlemek İçin ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/244381/sokak-lezzetleri-adana-bolum-2
Meb Eğitek Eğitici Filmler-Dişlerin Öyküsü 05:14
Meb Eğitek Eğitici Filmler-Dişlerin Öyküsü 506 izlenme - 2 yıl önce Düzgün,Bakımlı,Temiz adlı güzel,kaslı ve bilgin diş arkadaşlarımızın bize ders olması gereken öğütleri ve Çürük,Kırık,Hasta adlı bu zamana kadar hor görülen kötü kullanılan dişlerin intikamını konu alan MEB yapımı eğitici çizgi film. Diş hekimlerinin tavsiye ettiği site.
912 Tertip Gönülyurdu Köyü Askerleri 00:52
912 Tertip Gönülyurdu Köyü Askerleri 749 izlenme - 6 yıl önce
Seni Görmem İmkansız - Çürük Oda 02:53
Seni Görmem İmkansız - Çürük Oda 543 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri kim görmüş kanımda rengi duvarımda resmi 7 parçam ölmüş kim görmüş çürümüş sesimi kulağıma çökmüş kaç kere ölmüş kaç yeni gün ölmüş hava siyah renk yok karanlıkta ses yok kalabalık ruh yok yakaladı beni uçurumda bu oda uçurumda bu..oda...
Diş Çürüğü Oluşumu 02:18
Diş Çürüğü Oluşumu 94 izlenme - 6 ay önce Ağızda bulunan bakterilerden oluşan bakteri plağı, şekerli ve unlu yiyeceklerin ağızda kalan artıklarından asit oluşturabilmektedir. Bu asitler, dişlerin mineral dokusunu çözerek dişin minesinin bozulmasına ve sonuçta da diş çürüğünün başlamasına ve dişhekimlerinin kavite dedikleri oyuklara neden olmaktadırlar.
Bora Kaynakgöl - Çürük Düşler 04:19
Bora Kaynakgöl - Çürük Düşler 622 izlenme - 3 yıl önce Bir Başka Yalan (2014) NYM Yapım
izzey çürük delibursalı16 01:52
izzey çürük delibursalı16 599 izlenme - 6 yıl önce delıkanlı ve yagız bı delıkanlı olan bursalı izzet çürük ten bı kısa parca
Diş Çürükleri 01:11
Diş Çürükleri 210 izlenme - 2 yıl önce DENTESTETİK KLİNİĞİ Adres Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:17 Göztepe / İSTANBUL Telefon 90 (216) 356 17 17 / 90 (216) 356 23 23 Faks 90 (216) 356 20 05 E-Posta info@dentestetik.com
The Backwater Gospel - Kısa Animasyon Film 09:31
The Backwater Gospel - Kısa Animasyon Film 283 izlenme - 2 yıl önce The Animation Workshop topluluğunun çalışması olan kısa bir animasyon. Ölümün gelmesini bekleyen "the undertaker" namı diğer mezarcı bir gün Backwater kasabasına uğrar. Ve bağnazlık üzerine işleyen hikaye başlar... İyi seyirler.
Hüseyin Çürük Çok Komik Uzun Hava 02:31
Hüseyin Çürük Çok Komik Uzun Hava 305 izlenme - 3 yıl önce Maksat Biraz Tebessüm Allah Kiseyi Ağlatmasın
Perla Ozel Agiz ve Dis Sagligi Poliklinigi 02:57
Perla Ozel Agiz ve Dis Sagligi Poliklinigi 181 izlenme - 2 yıl önce Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğine ait tanıtım videosu.
Zurnacı Hüseyin çürük le Hoyratı alem ve sefil baykuş zurna davul hüseyin çürük 03:36
Zurnacı Hüseyin çürük le Hoyratı alem ve sefil baykuş zurna davul hüseyin çürük 308 izlenme - 5 yıl önce
Yeni İstanbul Fatihi Ali Ağaoğlu - Bu Değil 00:53
Yeni İstanbul Fatihi Ali Ağaoğlu - Bu Değil 238 izlenme - 2 yıl önce Çok acayip bir reklam. Ağaoğlu'nun "yaptım, olacak" diye coştuğu ve sonunda kahkaha attığı reklamı çok beğenilmiş olacak ki, yeni projesinde de yine kendisi yer almış. bu kez de "bu değil, bu değil" diye coşuyor.
dirty rotten scoundrels 1 fragmanı 01:55
dirty rotten scoundrels 1 fragmanı 641 izlenme - 6 yıl önce lawrencemichael caine nazik ve usta bir sosyete dolandırıcısı freddy steve martin ise sadece bir sahtekardır. lawrence freddy deki sahtekarlık cevherini görünce onu kendinden uzaklaştırmaya çalışır fakat freddy yanından ayrılmaz. bunun üzerin lawrence hırsızlık ve dolandırıcılık konusunda freddy e ders vermeye başlar. yalnız dersler ilerledikçe aralarında bir rekabet baş gösterir. en sonunda otelin lobisinde gördükleri bir bayanın 50000 dolarını almak üzere bahse girerler.
karizmanın bittiği an 00:36
karizmanın bittiği an 654 izlenme - 7 yıl önce metal grubu aralarındaki en çürük arkadaşlarını buldular:)
Çorumsungurlu.lu..zurnacı; Hüseyin Çürük 05:20
Çorumsungurlu.lu..zurnacı; Hüseyin Çürük 269 izlenme - 6 yıl önce bozkırın yanık sesi her düğünlerinizde ve özeleğlencelerinizde hizmetinizdedir..0543 927 46 89
Birtaneme.... 05:09
Birtaneme.... 355 izlenme - 7 yıl önce seni seviyoruuuuum...
Koro - Zeytin Dalı Çürük Olur Basmaya Gelmez 04:38
Koro - Zeytin Dalı Çürük Olur Basmaya Gelmez 349 izlenme - 5 yıl önce