Hoşgeldiniz!

Çüşş

Anakondaya Kendini Yem Eden Adam 02:44
Anakondaya Kendini Yem Eden Adam 16.061 izlenme - 2 yıl önce Özel bir kıyafetle anakondanın içine girmeye çalışan Paul Rosolie deneyinde fazla başarılı olamadı. Bir önceki yazısında tamamen anakondanın içine girmeye çalışacağını söyleyen Rosolie yem olacağı esnada daha fazla dayanamayıp arkadaşlarından yardım istedi. İyi seyirler..
Evdeki Prizden Piton Çıkması 02:25
Evdeki Prizden Piton Çıkması 2.653 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da yaşayan aile, evlerinde duman çıktığını gördükleri prizi açınca bir pitonla karşılaştılar. Bunun üzerine neye uğradıklarına şaşıran aile, yardım için 24 saat hizmet veren ''Coast Snake Catcher'' servisini aradı. Yılanı sıkıştığı yerden kurtarmaya çalışan görevli yılanın prizin arkasında girdiği yerde sıkıştığını gördü. Yılanı prizden çıkarmak için duvara başka bir delik açmak zorunda kalan servis elemanı Richie, bir saatlik uğraştan sonra yılanı kurtarabildiğini ve yılanın korkudan sürekli kendini sardığını söyledi.
Sihirbaz Dynamo'nun İnanılmaz Gösterisi 01:02
Sihirbaz Dynamo'nun İnanılmaz Gösterisi 1.450 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü sihirbaz Dynamo yine yapmış yapacağını. Bu seferde kova kova balık çıkararak millete balık tutmak yerine bunu öğretmeye çalışıyor sanırım.
Audi A8 L Makam Aracı 19:14
Audi A8 L Makam Aracı 758 izlenme - 2 yıl önce Audi’nin ultra hafiflik felsefesi ile üretilen A8 L Security, üretimin ardından 450 saatlik el işçiliği ile güvenlik ekipmanları eklenerek bu hale getirmiş. NATO standartlarında birçok silaha karşı güvenlik üst düzey seviyede.Yapılan testlerde aracın el bombasına karşı da koruma sağladığı da belirlenmiş. A8 L Security’nin yolcu bölümünde iki adet tekli koltuk bulunuyor. Bu koltuklar, havalandırma veya masaj sistemine sahip. Yolcunun dışarıya çıkmadan aracın çevresindekilere seslenebildiği hoparlör sistemine bulunan A8 L Security’nin lastikleri de özel olarak tasarlandı. Lastik patladığında bile, araç azami saatte 80 kilometre hızla yoluna devam edebiliyor.Audi’nin patentini aldığı acil çıkış sistemi, sürücünün bir düğmeye basması ile aktif hale getiriliyor ve yolcu, hafif bir güç uygulayarak, aracın arka kapılarının gövdeden tamamen ayrılmasını sağlayabiliyor. Bu da yolcuya, acil durumlarda aracı hızlı bir şekilde terk etme imkanı sunuyor. Opsiyonel olarak sunulan bir başka güvenlik sistemi ise, temiz hava sistemi. Bu sistem, istenildiğinde, dışarıdan gelen tüm hava girişlerini durduruyor. Aracın güvenli bölgesinde bulunan kartujlardan, içeriye temiz hava sağlanıyor. Böylece, zehirli veya kimyasal gaz saldırısında bile araç içindekiler etkilenmiyor. Yangın söndürme sistemi de, herhangi bir yangın karşısında devreye giriyor ve yangın söndürücüler otomatik olarak motordaki veya yakıt deposundaki alevleri söndürebiliyor. Uzaktan Çalıştırma Sistemi ile araç sürücü tarafından, önceden çalışır hale getirilebiliyor.
Bir Şişe Absinthe'i 20 Saniyede Fondiplemek 02:08
Bir Şişe Absinthe'i 20 Saniyede Fondiplemek 1.610 izlenme - 3 yıl önce Efendim kendisi görüp görebileceğiniz en midesiz adamlardan biri olan, kendine özgü girizgahı ile videolarına "hey everyone shoenice again, well basically.." sözü ile başlayan shoenicedir. Diğer videolarında dünyanın en acı biberlerini, bulaşık deterjanlarını, diş macunlarını, tuvalet kağıtlarını ve kaktüsleri hunharca yiyen midesiz ve gırtlaksız kardeşimiz shoenice 70'lik votkayı bir dikişte bitirme tezini de aşarak bu sefer yeşil peri'yi 20 saniyede bitiriyor. Çocuklarımıza ve gençlerimize içki sağlığa zararlıdır uyarısını yaparak gırtlaksız shonice'ı acaba yarım saaat sonra neler oldu merakı ile izliyoruz.
Erkeklerin Gözlerinin İçine Bakarak Muz Yemek 04:09
Erkeklerin Gözlerinin İçine Bakarak Muz Yemek 687 izlenme - 2 yıl önce Bir şakadan daha fazlası olan bir video. Oyuncu ablalarımız işlerinde ne kadar iyiler hep beraber izleyelim. Şimdiden Bizde olsa yorumları olmasın rica ediyorum...
Canlı Yayında Çay Servisi 00:24
Canlı Yayında Çay Servisi 800 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayına diafonla çay söyleyen tartışmacı abilerimiz elemanın elde tepsi ile programa bizzat katılmasına engel olamazlar.
Maket Uçağa Jet Motoru Takmak 05:59
Maket Uçağa Jet Motoru Takmak 777 izlenme - 2 yıl önce Uzaktan kumandalı jetle 586 km/h hıza ulaşıyorlar, efendim hayranlıkla izliyoruz.
Ayıya Şaka Yapmanın Sonu 00:59
Ayıya Şaka Yapmanın Sonu 534 izlenme - 3 yıl önce Güzel güzel yemek verirken ablamızın aklına gelen kurnazlık feci şekilde bitebilirdi. Neyse ki bu seferlik kurtulmuş olsa da içindeki korku onunla bir ömür kalacaktır.
Wrecking Ball Gazze Versiyon 03:55
Wrecking Ball Gazze Versiyon 401 izlenme - 2 yıl önce Orit Arfa adındaki yahudi bir gazetecenin gazze hakkında yaptığı videodur. We built, we prayed our hearts in vain We died, always asking why We sowed, we fought under your shield A love no one could deny Don't you ever say we should've walked away We will always want home A world so full lies, who cares 'bout our lives We will always want home They came in with a wrecking ball Tore down our homes and all we loved All we wanted was to live our lives All they ever did was hate us Yeah, they, hate us We saw the rockets in the sky And now, thousands coming down It never turned, our temples burned And now, dead bodies on the ground Don't you ever say we should've walked away We will always want home A world so full of lies, who cares 'bout our lives We will always want home They came in with a wrecking ball Tore down our homes and all our walls All we wanted was to build a home All they ever did was hate us They came in with a wrecking ball Yeah, they just closed their eyes and swung Rockets crashing in a blazing fall All they ever did was hate us Yeah, they hate us We never ever wanted war All we wanted was to live in peace But they're the ones who used the force We guess we didn't know to win We never ever wanted war All we wanted was to live in peace We guess we should've let you in Don't you ever say we should've walked away We will always want home They came in with a wrecking ball Tore down our homes and all we loved All we wanted was to live in peace All they ever did was hate us They came in with a wrecking ball Yeah, they just closed their eyes and swung Rockets crashing in a blazing fall All they ever did was hate us Yeah, you hate me
Dünyanın En Büyük Pitbull'u Hulk 00:53
Dünyanın En Büyük Pitbull'u Hulk 217 izlenme - 2 yıl önce Hulk ile tanışın arkadaşlar kendisi video çekildiğinde 16 aylıkmış ve tam tamına 79 Kilogram yani bildiğin bir insan kadar! Sahibi olsam ve bu hayvana bişey olsa evden biri ölmüş kadar üzülür heralde insan! Ayrıca kızıştığı zaman Tanrı Korusun para düşürseniz eğilip almamanız gerekir :D
Kaplan Adam - Dennis Avner 01:02
Kaplan Adam - Dennis Avner 330 izlenme - 3 yıl önce 50 yaşındaki Dennis Avner, kaplana benzemek için ameliyat olmuş ve işin daha ilginç yanı, hiç bir şeye benzememiş (herhalde bunu haber yaptılar). Ama yine şevk ile anlatıyor kaplan olmak için neler yaptırdığını ne ameliyatlar olduğunu. Sevgi ile sapkınlık arasındaki ince farka bazen mallık da denir, efendim.
Önüne Gelene Çarpan Rus Otobüs Şoförü 01:37
Önüne Gelene Çarpan Rus Otobüs Şoförü 420 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da otobüs şoförü o kadar rahat ki önünegelene gümlüyor. (Sanki biraz arabalar da önüne kırıyor gibi ya orasını tam anlamadım.)
İran Medyasının Sansürünü Ti'ye Alan Program 01:10
İran Medyasının Sansürünü Ti'ye Alan Program 202 izlenme - 2 yıl önce Bizde cnbc-e de sigarayı çiçek gösteriyorlar diye yakınalım adamlar hiç göstermiyor. Bizde bu şekliyle yayınlasalar reyting rekoru kırar komedi dalında. Yorumlardan Gördüğüm Kadarı ile iranlı muhalifler iran devlet tv si ile dalga geçmek için yapmışlar bu programı. Sansür Finansbank Logosu kıvamında
HDP'nin Yeni Rap Seçim Şarkısı 03:11
HDP'nin Yeni Rap Seçim Şarkısı 307 izlenme - 2 yıl önce Efendim ülke olarak kötü seçim şarkısı geleneğimiz sürüyor. Ayna'nın yazdığı AKP'nin "Davutoğlu Ahmet Hoca" komedisinden sonra, şimdi de HDP'den bir rap parçası geldi. Mükemmel slayt şovlarıyla Emine Ülker Tarhan'ın yeni partisi Anadolu Partisi'nin seçim şarkısını heyecanla beklerken bununla idare ediyoruz. İzleyelim..
Gegirik Damlalari(Aka. Gocce Di Rutti) 06:24
Gegirik Damlalari(Aka. Gocce Di Rutti) 144 izlenme - 2 yıl önce Bu hanımkızımız rumen asıllı bir italyandır ve italya'da son günlerin fenomeni haline gelmiştir hatta mtv de canlı yayın performansı bile yapmıştır. Yukarıdaki herkese ayrı bir yetenek vermiş ise bu kişininki apaçik ortadadır. Varsa daha başarılısı göstersin kendini....
Azimle Sıçan Betonu Deler 2 08:01
Azimle Sıçan Betonu Deler 2 227 izlenme - 2 yıl önce Önceden bulduğu her şeyi mideye götüren ve göt göbek bağlayan gavur arkadaşımız bu iş böyle olmaz demiş ve allah ne verdiyse yardırmış. Evet Video biraz uzun ama izlemek de fayda olduğuna inanıyorum. Daha önce şurda: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/129740/azimle-sican-betonu-deler İzlediğimiz ve takdir ettiğimiz arkadaşımızdan sonra şimdide bu arkadaşımızı izleyelim ve insanoğlunun isteyince neler yapabileceğine şahit olalım.
Acemi Garsonun Müşterileri Yakması 00:34
Acemi Garsonun Müşterileri Yakması 233 izlenme - 3 yıl önce Efendim Çin’de bulunan bir restoranda işe yeni başlamış garson kız elindeki yanıcı maddeyi yanlışlıkla müşterilerin yemek yediği masaya dökünce masada bulunan müşterilerden biri feci şekilde yandı. Akıllara durgunluk verip aynı zamanda ağzımızı açık bıraktığımız bu video görenleri dehşete düşürmüyor değil. İzleyelim.
Eline İğne İplikle Portre Diken Adam 04:10
Eline İğne İplikle Portre Diken Adam 171 izlenme - 3 yıl önce İspanyol sanatçı David Cata hayatında değer verdiği kişilerin portrelerini eline dikerek sanatsal bir çalışma ortaya çıkarmış efendim. Olayı abartıp ölü derisiyle resimlerin üstünüde kaplamış manyak herif. "Dövme haram" diye yaptırmayanlara alternatif olabilir"
Tutkal Yiyen Adam 05:31
Tutkal Yiyen Adam 95 izlenme - 2 yıl önce Demek ki açlık başına vurmuş adamın. Yükleyici notu : Adamın yediğinin tutkal değil mayonez olduğu gelen bilgiler arasında. Hepinizi Alkışlarla selamlıyorum.
85,000,000 $ lık Ev 04:35
85,000,000 $ lık Ev 116 izlenme - 2 yıl önce Ne yazacağımı bilemedim desem yeridir ama piyango bana çıksın kensin bende yaptırıcam aynısından... İzleyelim arkadaşlar.
Sıcak Hava Balonları Arasında Yürümek 04:25
Sıcak Hava Balonları Arasında Yürümek 114 izlenme - 3 yıl önce Adrenalin tutkunu, biraz da sorunlu abilerimiz sıcak hava balonu arasında ip germiş ve yürümeye çalışıyor. Ne biliyim harika, biraz da psikopatça. Kameraman nasıl duruyo orda onu düşünüyorum şimdi
Akrobasik Hareketler ile Smaç Basmak 02:47
Akrobasik Hareketler ile Smaç Basmak 86 izlenme - 3 yıl önce Gerek televizyon olsun gerek basketbol maçlarında devre aralarında çıkanlar olsun ilk defa böylesini gördüm izliyoruz.
çüşş.. servise bak... 00:40
çüşş.. servise bak... 137 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Ice Bucket Challenge'ın Dibine Vurmak 01:03
Ice Bucket Challenge'ın Dibine Vurmak 61 izlenme - 3 yıl önce Çocuk hastalığa dikkat çekmemiş resmen ülkedeki suyu bitirmiş.
Ölümden Metre Farkıyla Şans Eseri Kurtulmak 00:45
Ölümden Metre Farkıyla Şans Eseri Kurtulmak 59 izlenme - 3 yıl önce Donetsk’de dün bir kimya fabrikasında yaşanan patlamanın ardından fabrikanın yakınında bulunan Shakhtar Donetsk takımının sahası Donbas Arena’nın camları kırıldı. O anlarda stada doğru yönelen bir insanın üstüne doğru gelen camlar metre farkıyla adamın önüne düşünce, eleman da ölümden metre farkıyla şans eseri kurtuluyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi, yorum sizin. İzleyelim..